SIA "MAPERA" (reģ. Nr. 40103771898) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 984 750 EUR, peļņa 146 269 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 3,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40103771898 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-03-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40103771898 |
| Juridiskā adrese | Lielirbes iela 27, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 984 750 EUR | 146 269 EUR | 1 421 026 EUR | 10 |
| 2024 | 1 962 372 EUR | 117 915 EUR | 891 856 EUR | 10 |
| 2023 | 799 663 EUR | 116 392 EUR | 858 407 EUR | 9 |
| 2022 | 799 565 EUR | 114 336 EUR | 691 850 EUR | 6 |
| 2021 | 895 153 EUR | 185 778 EUR | 399 450 EUR | 5 |
| 2020 | 42 569 EUR | 38 004 EUR | 147 957 EUR | 7 |
| 2019 | 74 000 EUR | 56 479 EUR | 256 835 EUR | 13 |
| 2018 | 748 942 EUR | 489 EUR | 148 561 EUR | 80 |
| 2017 | 644 419 EUR | 307 EUR | 195 021 EUR | 80 |
| 2016 | 595 775 EUR | 366 EUR | 64 689 EUR | 70 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 70.39 | 8.09 | 15.5 | 11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 38.63 | 7.14 | 13.6 | 9 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.93 | 6.06 | 12.32 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 36.41 | 7.61 | 15.74 | 10 |
| 2024 | 241.92 | 23.63 | 43.37 | 9 |
| 2023 | 217.21 | 16.33 | 28.44 | 7 |
| 2022 | 341.88 | 12.03 | 20.16 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 377.81 | ~ 1 058.94 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 477.57 | ~ 1 125.46 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 505.82 | ~ 1 144.29 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 539.06 | ~ 1 156.26 |
| 2024 | 1 177.98 | ~ 891.28 |
| 2023 | 993.17 | ~ 773.17 |
| 2022 | 985.63 | ~ 727.15 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (43.37 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 1 177.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 177.98 * 0.105 = 123.69 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 239.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 177.98 - 123.69 - 239.23) * 0.2 ≈ 163.01 EUR
4. Neto alga: 1 177.98 - 123.69 - 163.01 = ~ 891.28 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 984 750 EUR | 1 962 372 EUR | 799 663 EUR | 799 565 EUR | 895 153 EUR |
| Bruto peļņa | 172 451 EUR | 163 881 EUR | 526 213 EUR | 537 833 EUR | 279 496 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 146 269 EUR | 117 915 EUR | 116 392 EUR | 114 336 EUR | 185 778 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 146 269 EUR | 117 915 EUR | 116 392 EUR | 114 336 EUR | 185 778 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 421 026 EUR | 891 856 EUR | 858 407 EUR | 691 850 EUR | 399 450 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 946 455 EUR | 746 917 EUR | 829 499 EUR | 653 942 EUR | 377 742 EUR |
| Pašu kapitāls | 779 301 EUR | 633 032 EUR | 515 117 EUR | 398 725 EUR | 284 389 EUR |
| Īstermiņa saistības | 261 443 EUR | 258 824 EUR | 343 290 EUR | 293 125 EUR | 115 061 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 380 282 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,62 | 2,89 | 2,42 | 2,23 | 3,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,57 | 0,73 | 0,58 | 0,45 | 2,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,85 % | 6,01 % | 14,56 % | 14,30 % | 20,75 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,29 % | 13,22 % | 13,56 % | 16,53 % | 46,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,77 % | 18,63 % | 22,60 % | 28,68 % | 65,33 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,82 | 0,41 | 0,67 | 0,74 | 0,40 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,38 | 10,44 | 10,77 | 112,44 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,69 | 2,20 | 0,93 | 1,16 | 2,24 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,35 % | 20,60 % | 24,91 % | 28,93 % | 65,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,43 | 4,67 | 2,94 | 3,10 | 5,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MAPERA" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 11 | SIA "MAPERA" (šis uzņēmums) | 984 750 | 146 269 | 14,9 % | 11 | 89 523 | 1 378 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103771898 | LV24ZZZ40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MAPERA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-03-21 | NULL | Rīga, Lielirbes iela 27 | 1046 | 102967083 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3672646 | 40103771898 | 2014-03-10 | 2014-04-07 08:48:03 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103771898 | 2018-04-17 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Manikīru un Pedikīru Cunfte" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92173524 | 40103771898 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2014-03-21 | 2014-03-21 14:23:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 455650 | 15764718 | 40103771898 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-03-21 | 2014-12-31 | 70 | ONES | EUR | 2020-09-12 16:33:38.377 |
| 534491 | 15961048 | 40103771898 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 82 | ONES | EUR | 2020-09-17 05:22:57.06 |
| 1746842 | 32515169 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-06-02 05:00:13.951 |
| 1899641 | 33500914 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:21:05.511 |
| 2039636 | 34455497 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2025-05-29 05:02:49.759 |
| 789011 | 19819084 | 40103771898 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 80 | ONES | EUR | 2020-11-04 18:22:05.059 |
| 930337 | 21470949 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 80 | ONES | EUR | 2020-11-12 14:03:11.25 |
| 671726 | 16438928 | 40103771898 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 70 | ONES | EUR | 2020-10-28 20:38:19.371 |
| 1035391 | 22889148 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-18 13:05:56.682 |
| 1251333 | 29581460 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2021-07-23 16:12:29.118 |
| 1343693 | 30903019 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-05-03 18:03:09.673 |
| 2277376 | 35430389 | 40103771898 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:24:42.785 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1035391 | 22889148 | 74000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17521 | 56479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 56479 | 0 | 56479 | NULL | 0 | 56479 |
| 1251333 | 29581460 | 42569 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11400 | 31169 | 0 | 0 | 76135 | 68467 | 0 | 0 | 73 | 0 | 906 | NULL | NULL | 38004 | 0 | 38004 | NULL | 0 | 38004 |
| 1343693 | 30903019 | 895153 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 615657 | 279496 | 19999 | 0 | 0 | 73719 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 185778 | 0 | 185778 | NULL | 0 | 185778 |
| 1746842 | 32515169 | 799565 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 261732 | 537833 | 32773 | 0 | 1155940 | 1545841 | 0 | 0 | 203 | 0 | 1026 | NULL | NULL | 114336 | 0 | 114336 | NULL | 0 | 114336 |
| 1899641 | 33500914 | 799663 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 273450 | 526213 | 36027 | 0 | 1192270 | 1554348 | 0 | 0 | 200 | 0 | 11916 | NULL | NULL | 116392 | 0 | 116392 | NULL | 0 | 116392 |
| 2039636 | 34455497 | 1962372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1798491 | 163881 | 27085 | 0 | 0 | 6391 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12490 | NULL | NULL | 117915 | 0 | 117915 | NULL | 0 | 117915 |
| 2277376 | 35430389 | 984750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 812299 | 172451 | 54440 | 0 | 1039522 | 967958 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43306 | NULL | NULL | 146269 | 0 | 146269 | NULL | 0 | 146269 |
| 455650 | 15764718 | 505302 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 345891 | 159411 | 167130 | 0 | 124854 | 116994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141 | 0 | NULL | 0 | 0 | 141 |
| 534491 | 15961048 | 364722 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 364697 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | NULL | 0 | 0 | 25 |
| 671726 | 16438928 | 595775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 595562 | 213 | 0 | 830 | 2829 | 1846 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 366 | 0 | 366 | NULL | 0 | 366 |
| 789011 | 19819084 | 644419 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 642313 | 2106 | 0 | 1146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 653 | NULL | NULL | 307 | 0 | 307 | NULL | 0 | 307 |
| 930337 | 21470949 | 748942 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 405299 | 343643 | 0 | 0 | 157465 | 497992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2627 | NULL | NULL | 489 | 0 | 489 | NULL | 0 | 489 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1035391 | 22889148 | 2866 | 0 | 208088 | 45881 | 256835 | 0 | 0 | 0 | 0 | 256835 | NULL | 86599 | 109629 | 0 | 60607 | 256835 |
| 1251333 | 29581460 | 6460 | 0 | 117831 | 23666 | 147957 | 0 | 0 | 0 | 0 | 147957 | NULL | 49346 | 0 | 0 | 98611 | 147957 |
| 1343693 | 30903019 | 144209 | 0 | 86831 | 146702 | 377742 | 21708 | 0 | 0 | 21708 | 399450 | NULL | 115061 | 0 | 0 | 284389 | 399450 |
| 1746842 | 32515169 | 6667 | 0 | 124385 | 522890 | 653942 | 21708 | 16200 | 0 | 37908 | 691850 | NULL | 293125 | 0 | 0 | 398725 | 691850 |
| 1899641 | 33500914 | 13926 | 0 | 186717 | 628856 | 829499 | 21708 | 7200 | 0 | 28908 | 858407 | NULL | 343290 | 0 | 0 | 515117 | 858407 |
| 2039636 | 34455497 | 13539 | 0 | 174858 | 558520 | 746917 | 0 | 144939 | 0 | 144939 | 891856 | NULL | 258824 | 0 | 0 | 633032 | 891856 |
| 2277376 | 35430389 | 11279 | 0 | 137689 | 797487 | 946455 | 0 | 474571 | 0 | 474571 | 1421026 | NULL | 261443 | 380282 | 0 | 779301 | 1421026 |
| 455650 | 15764718 | 1316 | 0 | 72794 | 0 | 74110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74110 | NULL | 71169 | 0 | 0 | 2941 | 74110 |
| 534491 | 15961048 | 1217 | 0 | 31550 | 0 | 32767 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32767 | NULL | 29801 | 0 | 0 | 2966 | 32767 |
| 671726 | 16438928 | 2459 | 0 | 6 | 62224 | 64689 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64689 | NULL | 61357 | 0 | 0 | 3332 | 64689 |
| 789011 | 19819084 | 66 | 0 | 121264 | 73691 | 195021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 195021 | NULL | 191382 | 0 | 0 | 3639 | 195021 |
| 930337 | 21470949 | 8805 | 0 | 72989 | 66767 | 148561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148561 | NULL | 144433 | 0 | 0 | 4128 | 148561 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 241.92 | 23.63 | 43.37 | 9 |
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 217.21 | 16.33 | 28.44 | 7 |
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 341.88 | 12.03 | 20.16 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | ir | 13.10.2020 | nav | nav | |
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | nav | 28.03.2014 | nav | nav | 08.11.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103771898 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAPERA" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielirbes iela 27, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 984 750 EUR, un peļņa bija 146 269 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Manikīru un Pedikīru Cunfte"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,57.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,43, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 177.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 891.28 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 241 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 23 630 EUR un VSAOI 43 370 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026