Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Anvelli"

SIA "Anvelli" (reģ. Nr. 40103783609) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-04-28. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 4 623 EUR, zaudējumi 432 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 48,28 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40103783609
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-04-28
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV47ZZZ40103783609
Juridiskā adrese Blaumaņa iela 35A, Valka, Valkas nov., LV-4701

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2022 4 623 EUR -432 EUR 1 882 EUR 0
2021 0 EUR -50 EUR 2 314 EUR 0
2020 0 EUR -50 EUR 2 414 EUR 0
2019 0 EUR -50 EUR 0 EUR 0
2018 0 EUR -43 EUR 0 EUR 0
2017 0 EUR -105 EUR 5 EUR 0
2016 0 EUR -94 EUR 52 EUR 0
2015 0 EUR -93 EUR 16 EUR 0
2014 0 EUR -4 EUR -1 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis 0.26 0.00 0.20 0
2024 1.60 0.01 1.43 1
2023 1.61 0.00 1.61 1
2022 0.39 0.00 0.34 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2022 2021 2020 2019 2018
Neto apgrozījums 4 623 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 4 623 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -382 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR -43 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -432 EUR -50 EUR -50 EUR -50 EUR -43 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2022 2021 2020 2019 2018
Aktīvi kopā 1 882 EUR 2 314 EUR 2 414 EUR 0 EUR 0 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 882 EUR 2 314 EUR 2 414 EUR 0 EUR 0 EUR
Pašu kapitāls 1 882 EUR 2 314 EUR 2 364 EUR -386 EUR -336 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 50 EUR 386 EUR 336 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2022 2021 2020 2019 2018
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— — 48,28 0,00 0,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— — 48,28 0,00 0,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-9,34 % — — — —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-22,95 % -2,16 % -2,07 % — —
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-22,95 % -2,16 % -2,12 % 12,95 % 12,80 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00 0,02 -1,00 -1,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,46 0,00 0,00 — —
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-20,30 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 12,80 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,38 1,56 21,39 — —

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Anvelli" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1562 uzņēmumi 867. vieta pēc apgrozījuma 1052. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
867SIA "Anvelli" (šis uzņēmums)4 623-432-9,3 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Anvelli"
4933 Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103783609 LV47ZZZ40103783609 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anvelli" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Anvelli NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2014-04-28 NULL Valkas nov., Valka, Blaumaņa iela 35A 4701 102839787 100016286 100003696 0053200 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3758035 40103783609 2014-04-22 2014-05-29 13:46:27

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92732515 40103783609 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-01-22 2020-01-22 15:05:47

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
795927 19832982 40103783609 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-05 05:11:05.282
459055 15773596 40103783609 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-04-28 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-12 20:23:21.892
569870 16035316 40103783609 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-19 05:01:22.343
941547 21499080 40103783609 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-13 05:30:11.168
1107645 23434011 40103783609 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-22 13:31:08.196
685539 16488750 40103783609 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-29 16:40:36.966
1292457 29941597 40103783609 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-10-01 11:01:08.605
1430271 31627284 40103783609 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-09-30 17:03:08.128
1776996 32772826 40103783609 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-09-19 19:01:31.684

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1107645 23434011 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1292457 29941597 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1430271 31627284 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1776996 32772826 4623 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4623 1855 3150 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -382 50 -432 NULL 0 -432
459055 15773596 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -4 0 NULL 0 0 -4
569870 16035316 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -43 50 NULL 0 0 -93
685539 16488750 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 43 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL -44 50 -94 NULL 0 -94
795927 19832982 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 46 0 59 0 0 0 0 0 NULL NULL -105 0 -105 NULL 0 -105
941547 21499080 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 43 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -43 0 -43 NULL 0 -43

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1107645 23434011 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 386 0 0 -386 0
1292457 29941597 2414 0 0 0 2414 0 0 0 0 2414 NULL 50 0 0 2364 2414
1430271 31627284 2314 0 0 0 2314 0 0 0 0 2314 NULL 0 0 0 2314 2314
1776996 32772826 1882 0 0 0 1882 0 0 0 0 1882 NULL 0 0 0 1882 1882
459055 15773596 -1 0 0 0 -1 0 0 0 0 -1 NULL 0 0 0 -1 -1
569870 16035316 16 0 0 0 16 0 0 0 0 16 NULL 50 60 0 -94 16
685539 16488750 52 0 0 0 52 0 0 0 0 52 NULL 50 190 0 -188 52
795927 19832982 5 0 0 0 5 0 0 0 0 5 NULL 108 190 0 -293 5
941547 21499080 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 336 0 0 -336 0

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103783609 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anvelli" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 053200 Valka 1.60 0.01 1.43 1
40103783609 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anvelli" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 010095 Zemgales priekšpilsēta 1.61 0.00 1.61 1
40103783609 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anvelli" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4932 010095 Zemgales priekšpilsēta 0.39 0.00 0.34 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103783609 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anvelli" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Anvelli" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Blaumaņa iela 35A, Valka, Valkas nov., LV-4701.

Kāds bija SIA "Anvelli" 2022. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 623 EUR, un zaudējumi bija 432 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Anvelli" 2022. gadā?

2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Anvelli" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 48,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 48,28.

Kāds ir SIA "Anvelli" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 3,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Anvelli"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 EUR un VSAOI 1 430 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Anvelli" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Anvelli" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Valkas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Valkas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 867. no 1 562

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026