SIA "HPS" (reģ. Nr. 40103789442) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-05-16. Jaunākais gada pārskats (2020): apgrozījums 22 502 EUR, peļņa 2 015 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,41 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40103789442 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-05-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40103789442 |
| Juridiskā adrese | Spilves iela 3, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 22 502 EUR | 2 015 EUR | 6 367 EUR | 2 |
| 2019 | 31 367 EUR | -10 090 EUR | 2 679 EUR | 2 |
| 2018 | 22 165 EUR | 9 058 EUR | 4 899 EUR | 1 |
| 2017 | 13 920 EUR | 2 894 EUR | 1 017 EUR | 1 |
| 2016 | 3 488 EUR | -5 883 EUR | 959 EUR | 1 |
| 2015 | 5 987 EUR | -3 878 EUR | 817 EUR | 1 |
| 2014 | 6 875 EUR | 475 EUR | 1 903 EUR | 1 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 502 EUR | 31 367 EUR | 22 165 EUR | 13 920 EUR | 3 488 EUR |
| Bruto peļņa | -1 487 EUR | -9 190 EUR | 9 641 EUR | 3 315 EUR | -5 602 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 015 EUR | -10 090 EUR | 9 058 EUR | 2 894 EUR | -5 883 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 015 EUR | -10 090 EUR | 9 058 EUR | 2 894 EUR | -5 883 EUR |
| Pozīcija | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 367 EUR | 2 679 EUR | 4 899 EUR | 1 017 EUR | 959 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 583 EUR | 317 EUR | 4 899 EUR | 1 017 EUR | 872 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 908 EUR | -6 923 EUR | 3 167 EUR | -5 891 EUR | -8 785 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 275 EUR | 9 602 EUR | 1 732 EUR | 808 EUR | 9 744 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 6 100 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,41 | 0,03 | 2,83 | 1,26 | 0,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,41 | 0,03 | 2,83 | 1,26 | 0,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,95 % | -32,17 % | 40,87 % | 20,79 % | -168,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,65 % | -376,63 % | 184,89 % | 284,56 % | -613,45 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-41,06 % | 145,75 % | 286,01 % | -49,13 % | 66,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,30 | -1,39 | 0,55 | -1,17 | -1,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,88 | -145,23 | 378,42 | 153,32 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,53 | 11,71 | 4,52 | 13,69 | 3,64 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-47,03 % | 144,75 % | 286,77 % | 1 393,78 % | 66,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,06 | -4,91 | 12,05 | 17,44 | -30,20 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HPS" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2020. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 152 | SIA "HPS" (šis uzņēmums) | 22 502 | 2 015 | 9,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103789442 | LV84ZZZ40103789442 | SIA "HPS" | SIA | HPS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-05-16 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Spilves iela 3 | 2101 | 103665342 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3810385 | 40103789442 | 2014-05-09 | 2014-07-02 11:32:17 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900323546 | 40103789442 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-03-31 | Valsts ieņēmumu dienesta 2025. gada 27. marta lēmums Nr.32.1/17.22.1/11808 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103789442 | SIA "HPS" | 27.03.2025 | 01.04.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92183646 | 40103789442 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2014-05-16 | 2014-05-16 09:51:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 899673 | 21375588 | 40103789442 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 20:26:42.889 |
| 494092 | 15876445 | 40103789442 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-14 21:01:21.037 |
| 641228 | 16315371 | 40103789442 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-27 05:29:48.19 |
| 1002266 | 22698171 | 40103789442 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-16 14:27:41.998 |
| 1253787 | 29590167 | 40103789442 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-26 15:20:10.308 |
| 792308 | 19825700 | 40103789442 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-04 22:10:29.304 |
| 389450 | 15630780 | 40103789442 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-05-16 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-08 20:14:59.109 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1002266 | 22698171 | 31367 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40557 | -9190 | 0 | 831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69 | NULL | NULL | -10090 | 0 | -10090 | NULL | 0 | -10090 |
| 1253787 | 29590167 | 22502 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23989 | -1487 | 0 | 560 | 4355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 293 | NULL | NULL | 2015 | 0 | 2015 | NULL | 0 | 2015 |
| 389450 | 15630780 | 6875 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6221 | 654 | 0 | 178 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 | 0 | NULL | 0 | 0 | 475 |
| 494092 | 15876445 | 5987 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9376 | -3389 | 0 | 482 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3878 | 0 | NULL | 0 | 0 | -3878 |
| 641228 | 16315371 | 3488 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9090 | -5602 | 0 | 280 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5883 | 0 | -5883 | NULL | 0 | -5883 |
| 792308 | 19825700 | 13920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10605 | 3315 | 0 | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | NULL | NULL | 2894 | 0 | 2894 | NULL | 0 | 2894 |
| 899673 | 21375588 | 22165 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12524 | 9641 | 0 | 559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | NULL | 9058 | 0 | 9058 | NULL | 0 | 9058 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1002266 | 22698171 | 114 | 0 | 203 | 0 | 317 | 0 | 2362 | 0 | 2362 | 2679 | NULL | 9602 | 0 | 0 | -6923 | 2679 |
| 1253787 | 29590167 | 6 | 0 | 4577 | 0 | 4583 | 0 | 1784 | 0 | 1784 | 6367 | NULL | 11275 | 0 | 0 | -4908 | 6367 |
| 389450 | 15630780 | 1532 | 0 | 0 | 0 | 1532 | 0 | 371 | 0 | 371 | 1903 | NULL | 928 | 0 | 0 | 975 | 1903 |
| 494092 | 15876445 | 595 | 0 | 0 | 0 | 595 | 0 | 222 | 0 | 222 | 817 | NULL | 3720 | 0 | 0 | -2903 | 817 |
| 641228 | 16315371 | 168 | 0 | 704 | 0 | 872 | 0 | 87 | 0 | 87 | 959 | NULL | 9744 | 0 | 0 | -8785 | 959 |
| 792308 | 19825700 | 17 | 0 | 1000 | 0 | 1017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1017 | NULL | 808 | 6100 | 0 | -5891 | 1017 |
| 899673 | 21375588 | 3828 | 0 | 1071 | 0 | 4899 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4899 | NULL | 1732 | 0 | 0 | 3167 | 4899 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91359232 | 40103789442 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-03-31 | 32.1/17.22.1/11808 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103789442 | SIA "HPS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103789442 | SIA "HPS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103789442 | SIA "HPS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 039400 | Babītes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103789442 | SIA "HPS" | nav | 11.01.2019 | nav | nav | 15.03.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103789442 | SIA "HPS" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Spilves iela 3, Spilve, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2101.
2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 502 EUR, un peļņa bija 2 015 EUR.
2020. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 0,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,41.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija 3,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026