Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JJ Racers"

SIA "JJ Racers" (reģ. Nr. 40103868920) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-02-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 28 330 EUR, peļņa 21 928 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40103868920
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-02-09
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV12ZZZ40103868920
Juridiskā adrese "Justi", Tomes pag., Ogres nov., LV-5020

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 28 330 EUR 21 928 EUR 19 390 EUR 1
2024 17 638 EUR 10 322 EUR 17 646 EUR 1
2023 26 889 EUR 9 140 EUR 15 585 EUR 1
2022 2 159 EUR -692 EUR 16 963 EUR 1
2021 1 540 EUR -5 541 EUR 17 433 EUR 1
2020 2 500 EUR -2 776 EUR 367 EUR 2
2019 1 430 EUR -5 855 EUR 860 EUR 2
2018 2 740 EUR -4 120 EUR 2 665 EUR 2
2017 38 100 EUR -718 EUR 5 526 EUR 2
2016 10 294 EUR -7 989 EUR 339 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.6 0.07 0.53 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.69 0.13 1.56 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.71 0.16 0.53 1
2024 0.96 0.11 0.35 0
2023 0.80 0.07 0.52 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024
2023

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 28 330 EUR 17 638 EUR 26 889 EUR 2 159 EUR 1 540 EUR
Bruto peļņa 10 286 EUR 3 563 EUR 13 764 EUR 547 EUR 1 032 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 21 928 EUR 10 322 EUR 9 140 EUR -642 EUR -5 541 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 21 928 EUR 10 322 EUR 9 140 EUR -692 EUR -5 541 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 19 390 EUR 17 646 EUR 15 585 EUR 16 963 EUR 17 433 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 17 745 EUR 17 646 EUR 15 585 EUR 16 963 EUR 17 433 EUR
Pašu kapitāls 8 596 EUR -13 332 EUR -23 655 EUR -32 795 EUR -32 103 EUR
Īstermiņa saistības 1 878 EUR 16 837 EUR 5 505 EUR 13 193 EUR 12 971 EUR
Ilgtermiņa saistības 8 916 EUR 14 141 EUR 33 735 EUR 36 565 EUR 36 565 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
9,45 1,05 2,83 1,29 1,34
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
9,45 0,67 1,09 0,32 0,36
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
77,40 % 58,52 % 33,99 % -32,05 % -359,81 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
113,09 % 58,49 % 58,65 % -4,08 % -31,78 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
255,10 % -77,42 % -38,64 % 2,11 % 17,26 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,26 -2,32 -1,66 -1,52 -1,54
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,46 1,00 1,73 0,13 0,09
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
125,22 % 1 275,90 % 90,67 % -17,03 % -124,18 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,27 2,03 2,47 -1,75 -2,55

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JJ Racers" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4783)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 57 uzņēmumi 40. vieta pēc apgrozījuma 14. vieta pēc peļņas Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "IGJJ"5 220 327292 9145,6 %12435 0271 073 (2026 Q2)
2SIA "Motofavorīts"3 887 630-68 911-1,8 %19204 6121 574 (2026 Q2)
3SIA "H33"3 784 648292 3987,7 %13291 1272 123 (2026 Q2)
4SIA "KS14"2 975 110253 9508,5 %10297 5111 297 (2026 Q2)
5SIA "Benson Mobility"2 555 5899 4230,4 %7365 0841 532 (2026 Q2)
6SIA Kmoto1 699 239-175 398-10,3 %7242 7481 831 (2026 Q2)
7SIA "DESMO BALTIJA"1 449 447129 4568,9 %7207 064712 (2026 Q2)
8SIA "Baltic Moto Parts"1 286 32850 3853,9 %6214 3881 237 (2026 Q2)
9SIA "RR Motors"777 523105 88513,6 %4194 3811 173 (2026 Q2)
10SIA "Pro R-Motors"651 2621 4960,2 %4162 816873 (2026 Q2)
40SIA "JJ Racers" (šis uzņēmums)28 33021 92877,4 %128 330***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JJ Racers"
4783 Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103868920 LV12ZZZ40103868920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JJ Racers" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību JJ Racers NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-02-09 NULL Ogres nov., Tomes pag., "Justi" 5020 105292114 100016688 0 0741029 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4289968 40103868920 2014-12-01 2015-03-24 15:09:32

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92238055 40103868920 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2015-02-09 2015-02-09 13:20:24

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
827256 19931334 40103868920 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-06 21:34:58.152
887074 21303540 40103868920 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-10 06:16:11.354
560900 16014885 40103868920 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-02-09 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 15:49:32.528
684184 16483507 40103868920 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-29 15:12:37.692
1033768 22883696 40103868920 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-18 10:44:19.893
1182753 28986099 40103868920 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-03-22 14:06:24.542
1403977 31345255 40103868920 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-31 18:16:45.132
1768235 32643370 40103868920 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-19 19:01:21.261
1934006 33655129 40103868920 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-07-16 19:01:35.61
2075054 34558450 40103868920 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-12 21:00:15.984
2348812 35587874 40103868920 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-07-13 22:00:23.737

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1033768 22883696 1430 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7093 -5663 0 191 0 0 0 0 0 0 1 NULL NULL -5855 0 -5855 NULL 0 -5855
1182753 28986099 2500 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5095 -2595 0 176 0 0 0 0 0 0 5 NULL NULL -2776 0 -2776 NULL 0 -2776
1403977 31345255 1540 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 508 1032 5297 1259 0 17 0 0 0 0 0 NULL NULL -5541 0 -5541 NULL 0 -5541
1768235 32643370 2159 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1612 547 671 133 0 385 0 0 0 0 0 NULL NULL -642 50 -692 NULL 0 -692
1934006 33655129 26889 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13125 13764 4179 300 0 145 0 0 0 0 0 NULL NULL 9140 0 9140 NULL 0 9140
2075054 34558450 17638 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14075 3563 2643 425 9849 22 0 0 0 0 0 NULL NULL 10322 0 10322 NULL 0 10322
2348812 35587874 28330 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18044 10286 5856 255 17753 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 21928 0 21928 NULL 0 21928
560900 16014885 7716 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11074 -3358 0 61 0 1000 0 0 0 0 0 0 0 -4419 0 NULL 694 0 -5113
684184 16483507 10294 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17201 -6907 0 154 0 0 0 0 0 0 928 NULL NULL -7989 0 -7989 NULL 0 -7989
827256 19931334 38100 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38449 -349 0 286 0 0 0 0 0 0 83 NULL NULL -718 0 -718 NULL 0 -718
887074 21303540 2740 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6447 -3707 0 236 0 0 0 0 0 0 177 NULL NULL -4120 0 -4120 NULL 0 -4120

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1033768 22883696 129 0 231 0 360 0 500 0 500 860 NULL 12800 11845 0 -23785 860
1182753 28986099 82 0 285 0 367 0 0 0 0 367 NULL 11923 15005 0 -26561 367
1403977 31345255 891 0 3742 12800 17433 0 0 0 0 17433 NULL 12971 36565 0 -32103 17433
1768235 32643370 4163 0 0 12800 16963 0 0 0 0 16963 NULL 13193 36565 0 -32795 16963
1934006 33655129 5935 0 50 9600 15585 0 0 0 0 15585 NULL 5505 33735 0 -23655 15585
2075054 34558450 11246 0 0 6400 17646 0 0 0 0 17646 NULL 16837 14141 0 -13332 17646
2348812 35587874 17745 0 0 0 17745 0 1645 0 1645 19390 NULL 1878 8916 0 8596 19390
560900 16014885 58 0 3193 0 3251 0 0 0 0 3251 NULL 8354 0 0 -5103 3251
684184 16483507 196 0 143 0 339 0 0 0 0 339 NULL 13431 0 0 -13092 339
827256 19931334 243 0 816 0 1059 0 4467 0 4467 5526 NULL 11336 8000 0 -13810 5526
887074 21303540 0 0 165 0 165 0 2500 0 2500 2665 NULL 10750 9845 0 -17930 2665

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103868920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JJ Racers" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4783 040550 Tomes pag. 0.96 0.11 0.35 0
40103868920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JJ Racers" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4540 040550 Tomes pag. 0.80 0.07 0.52 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103868920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JJ Racers" ir 13.10.2015 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103868920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JJ Racers" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JJ Racers" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Justi", Tomes pag., Ogres nov., LV-5020.

Kāds bija SIA "JJ Racers" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 330 EUR, un peļņa bija 21 928 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JJ Racers" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "JJ Racers" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,45.

Kāds ir SIA "JJ Racers" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "JJ Racers" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "JJ Racers"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 110 EUR un VSAOI 350 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "JJ Racers" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "JJ Racers" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība — Ogres novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Motociklu un to daļu un piederumu mazumtirdzniecība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026