SIA "Nometala.lv" (reģ. Nr. 40103878187) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 82 050 EUR, peļņa 3 129 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103878187 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV63ZZZ40103878187 |
| Juridiskā adrese | Kazāru iela 4 - 72, Saurieši, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 050 EUR | 3 129 EUR | 1 040 EUR | 1 |
| 2024 | 86 845 EUR | -6 187 EUR | 1 424 EUR | 3 |
| 2023 | 83 940 EUR | -8 772 EUR | 2 239 EUR | 2 |
| 2022 | 88 744 EUR | -1 658 EUR | 2 528 EUR | 2 |
| 2021 | 51 156 EUR | -647 EUR | 3 011 EUR | 2 |
| 2020 | 13 241 EUR | -967 EUR | 1 609 EUR | 1 |
| 2019 | 31 335 EUR | 2 661 EUR | 2 173 EUR | 2 |
| 2018 | 10 959 EUR | -467 EUR | 529 EUR | 2 |
| 2017 | 7 428 EUR | -875 EUR | 438 EUR | 1 |
| 2016 | 7 000 EUR | 500 EUR | 1 377 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.07 | 0.11 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.7 | 0.11 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.37 | 0.11 | 0.78 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.02 | 0.12 | 0.76 | 2 |
| 2024 | 9.42 | 1.04 | 5.20 | 3 |
| 2023 | 11.33 | 2.34 | 5.72 | 3 |
| 2022 | 8.26 | 0.90 | 3.39 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 423.72 | ~ 379.22 |
| 2023 | 466.09 | ~ 417.15 |
| 2022 | 276.23 | ~ 247.23 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (5.2 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 423.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 423.72 * 0.105 = 44.49 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (423.72 - 44.49 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 423.72 - 44.49 - 0.00 = ~ 379.22 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 82 050 EUR | 86 845 EUR | 83 940 EUR | 88 744 EUR | 51 156 EUR |
| Bruto peļņa | 3 129 EUR | -6 187 EUR | -8 772 EUR | -1 658 EUR | 5 919 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 129 EUR | -6 187 EUR | -8 772 EUR | -1 658 EUR | -647 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 129 EUR | -6 187 EUR | -8 772 EUR | -1 658 EUR | -647 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 040 EUR | 1 424 EUR | 2 239 EUR | 2 528 EUR | 3 011 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 930 EUR | 1 158 EUR | 857 EUR | 827 EUR | 912 EUR |
| Pašu kapitāls | -12 888 EUR | -16 017 EUR | -10 130 EUR | -1 260 EUR | 398 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 735 EUR | 15 379 EUR | 11 882 EUR | 3 301 EUR | 2 126 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 193 EUR | 2 062 EUR | 487 EUR | 487 EUR | 487 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,25 | 0,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,25 | 0,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,81 % | -7,12 % | -10,45 % | -1,87 % | -1,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
300,87 % | -434,48 % | -391,78 % | -65,59 % | -21,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-24,28 % | 38,63 % | 86,59 % | 131,59 % | -162,56 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,08 | -1,09 | -1,22 | -3,01 | 6,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
78,89 | 60,99 | 37,49 | 35,10 | 16,99 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-26,76 % | 44,34 % | 90,97 % | 214,49 % | -73,11 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
69,06 | 30,29 | 17,54 | 31,73 | 16,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nometala.lv" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" | 126 012 501 | 3 238 687 | 2,6 % | 661 | 190 639 | 1 653 (2026 Q3) |
| 2 | AS "Riga Wood Baltic" | 11 429 695 | 208 500 | 1,8 % | 29 | 394 127 | 2 480 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BetonMax" | 9 310 507 | -274 641 | -2,9 % | 16 | 581 907 | 1 362 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "IG Centrs" | 8 239 026 | 574 168 | 7,0 % | 76 | 108 408 | 1 133 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "RUVAR" | 4 001 094 | 235 074 | 5,9 % | 21 | 190 528 | 957 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KVILLER" | 3 884 892 | 209 933 | 5,4 % | 26 | 149 419 | 1 629 (2026 Q3) |
| 7 | SIA EROOF | 3 768 461 | 129 548 | 3,4 % | 13 | 289 882 | 1 723 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTAR-SIJA" | 3 617 299 | 149 640 | 4,1 % | 24 | 150 721 | 1 833 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MĀRIS & Co" | 3 531 351 | 23 190 | 0,7 % | 62 | 56 957 | 1 152 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ED & KO" | 3 195 745 | 250 156 | 7,8 % | 17 | 187 985 | 970 (2026 Q3) |
| 119 | SIA "Nometala.lv" (šis uzņēmums) | 82 050 | 3 129 | 3,8 % | 2 | 41 025 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103878187 | LV63ZZZ40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Nometala.lv | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-03-09 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Saurieši, Kazāru iela 4 - 72 | 2118 | 118156566 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4360755 | 40103878187 | 2015-03-05 | 2015-04-27 09:35:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92244628 | 40103878187 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2015-03-09 | 2015-03-09 16:07:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 748914 | 19643912 | 40103878187 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-02 13:20:34.234 |
| 917204 | 21437245 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-11 19:24:22.286 |
| 515832 | 15923410 | 40103878187 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-03-09 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-16 04:27:12.379 |
| 1065718 | 23183854 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 05:37:59.207 |
| 1264452 | 29631362 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-30 18:05:57.892 |
| 1408073 | 31357396 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-08-01 22:04:22.783 |
| 1959613 | 34093952 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-14 21:00:01.276 |
| 2025237 | 34406183 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-20 03:00:05.853 |
| 2322132 | 35482863 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 03:01:08.05 |
| 648162 | 16345958 | 40103878187 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-27 14:14:31.377 |
| 1929785 | 33611439 | 40103878187 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-27 03:00:00.726 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1065718 | 23183854 | 31335 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27058 | 4277 | 0 | 640 | 0 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3411 | 150 | 3261 | NULL | 600 | 2661 |
| 1264452 | 29631362 | 13241 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10959 | 2282 | 0 | 2411 | 0 | 838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -967 | 0 | -967 | NULL | 0 | -967 |
| 1408073 | 31357396 | 51156 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45237 | 5919 | 0 | 647 | 0 | 5919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -647 | 0 | -647 | NULL | 0 | -647 |
| 1929785 | 33611439 | 88744 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 90402 | -1658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1658 | 0 | -1658 | NULL | 0 | -1658 |
| 1959613 | 34093952 | 83940 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92712 | -8772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8772 | 0 | -8772 | NULL | 0 | -8772 |
| 2025237 | 34406183 | 86845 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 93032 | -6187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6187 | 0 | -6187 | NULL | 0 | -6187 |
| 2322132 | 35482863 | 82050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78921 | 3129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3129 | 0 | 3129 | NULL | 0 | 3129 |
| 515832 | 15923410 | 731 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 574 | 157 | 0 | 111 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | NULL | 0 | 0 | 20 |
| 648162 | 16345958 | 7000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6047 | 953 | 0 | 312 | 0 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 553 | 53 | 500 | NULL | 0 | 500 |
| 748914 | 19643912 | 7428 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6042 | 1386 | 0 | 2032 | 1 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -825 | 50 | -875 | NULL | 0 | -875 |
| 917204 | 21437245 | 10959 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10242 | 717 | 0 | 1022 | 7 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -467 | 0 | -467 | NULL | 0 | -467 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1065718 | 23183854 | 678 | 0 | 777 | 0 | 1455 | 0 | 608 | 110 | 718 | 2173 | NULL | 34 | 0 | 0 | 2139 | 2173 |
| 1264452 | 29631362 | 263 | 0 | 148 | 0 | 411 | 0 | 1088 | 110 | 1198 | 1609 | NULL | 564 | 0 | 0 | 1045 | 1609 |
| 1408073 | 31357396 | 11 | 0 | 901 | 0 | 912 | 0 | 1989 | 110 | 2099 | 3011 | NULL | 2126 | 487 | 0 | 398 | 3011 |
| 1929785 | 33611439 | 355 | 0 | 472 | 0 | 827 | 0 | 1591 | 110 | 1701 | 2528 | NULL | 3301 | 487 | 0 | -1260 | 2528 |
| 1959613 | 34093952 | 4 | 0 | 853 | 0 | 857 | 0 | 1272 | 110 | 1382 | 2239 | NULL | 11882 | 487 | 0 | -10130 | 2239 |
| 2025237 | 34406183 | 384 | 0 | 774 | 0 | 1158 | 0 | 156 | 110 | 266 | 1424 | NULL | 15379 | 2062 | 0 | -16017 | 1424 |
| 2322132 | 35482863 | 83 | 0 | 847 | 0 | 930 | 0 | 0 | 110 | 110 | 1040 | NULL | 12735 | 1193 | 0 | -12888 | 1040 |
| 515832 | 15923410 | 422 | 0 | 0 | 0 | 422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 422 | NULL | 102 | 0 | 0 | 320 | 422 |
| 648162 | 16345958 | 707 | 0 | 0 | 387 | 1094 | 0 | 283 | 0 | 283 | 1377 | NULL | 557 | 0 | 0 | 820 | 1377 |
| 748914 | 19643912 | 251 | 0 | 0 | 0 | 251 | 0 | 187 | 0 | 187 | 438 | NULL | 493 | 0 | 0 | -55 | 438 |
| 917204 | 21437245 | 303 | 0 | 135 | 0 | 438 | 0 | 91 | 0 | 91 | 529 | NULL | 1051 | 0 | 0 | -522 | 529 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4752 | 044420 | Stopiņu pag. | 9.42 | 1.04 | 5.20 | 3 |
| 40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 044420 | Stopiņu pag. | 11.33 | 2.34 | 5.72 | 3 |
| 40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 044420 | Stopiņu pag. | 8.26 | 0.90 | 3.39 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | ir | 18.03.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103878187 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nometala.lv" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kazāru iela 4 - 72, Saurieši, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 82 050 EUR, un peļņa bija 3 129 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 69,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 423.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 379.22 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 420 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 040 EUR un VSAOI 5 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026