SIA "RAVC" (reģ. Nr. 40103882905) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-03-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 101 735 EUR, zaudējumi 8 439 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 0,15 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40103882905 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-03-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40103882905 |
| Juridiskā adrese | Aspazijas iela 2B, Priežciems, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 735 EUR | -8 439 EUR | 3 117 EUR | 7 |
| 2024 | 96 700 EUR | -2 272 EUR | 13 956 EUR | 7 |
| 2023 | 105 629 EUR | 4 936 EUR | 13 710 EUR | 5 |
| 2022 | 108 366 EUR | 5 951 EUR | 17 726 EUR | 5 |
| 2021 | 100 830 EUR | 12 889 EUR | 10 812 EUR | 5 |
| 2020 | 39 950 EUR | 6 504 EUR | 6 043 EUR | 5 |
| 2019 | 37 944 EUR | -3 590 EUR | 2 585 EUR | 5 |
| 2018 | 39 437 EUR | -17 905 EUR | 7 555 EUR | 5 |
| 2017 | 35 372 EUR | 5 111 EUR | 12 632 EUR | 5 |
| 2016 | 50 110 EUR | 4 398 EUR | 9 199 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.84 | 3.67 | 7.16 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.24 | 1.04 | 3.18 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.33 | 0.94 | 3.38 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.76 | 2.26 | 4.49 | 6 |
| 2024 | 22.50 | 7.81 | 14.67 | 6 |
| 2023 | 28.39 | 9.09 | 17.82 | 4 |
| 2022 | 28.80 | 9.85 | 18.93 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 166.85 | ~ 918.27 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 518.24 | ~ 463.82 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 550.83 | ~ 492.99 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 731.72 | ~ 617.94 |
| 2024 | 597.68 | ~ 520.43 |
| 2023 | 1 089.03 | ~ 834.43 |
| 2022 | 925.49 | ~ 690.10 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.67 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 597.68 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 597.68 * 0.105 = 62.76 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 462.43 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (597.68 - 62.76 - 462.43) * 0.2 ≈ 14.50 EUR
4. Neto alga: 597.68 - 62.76 - 14.50 = ~ 520.43 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 101 735 EUR | 96 700 EUR | 105 629 EUR | 108 366 EUR | 100 830 EUR |
| Bruto peļņa | 18 561 EUR | 34 192 EUR | 36 023 EUR | 46 189 EUR | 44 715 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 439 EUR | -2 272 EUR | 4 936 EUR | 5 951 EUR | 12 889 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 439 EUR | -2 272 EUR | 4 936 EUR | 5 951 EUR | 12 889 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 117 EUR | 13 956 EUR | 13 710 EUR | 17 726 EUR | 10 812 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 685 EUR | 11 890 EUR | 11 010 EUR | 14 391 EUR | 6 843 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 885 EUR | 554 EUR | 7 761 EUR | 10 019 EUR | 4 068 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 002 EUR | 13 402 EUR | 5 949 EUR | 7 707 EUR | 6 744 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,15 | 0,89 | 1,85 | 1,87 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,15 | 0,89 | 1,85 | 0,36 | 1,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,30 % | -2,35 % | 4,67 % | 5,49 % | 12,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-270,74 % | -16,28 % | 36,00 % | 33,57 % | 119,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
107,03 % | -410,11 % | 63,60 % | 59,40 % | 316,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,40 | 24,19 | 0,77 | 0,77 | 1,66 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,98 | -23,17 | — | 7,53 | 120,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
32,64 | 6,93 | 7,70 | 6,11 | 9,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
71,16 % | -393,14 % | 63,60 % | 68,50 % | 319,49 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
22,39 | 6,40 | 10,10 | 8,60 | 13,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RAVC" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 20 | SIA "RAVC" (šis uzņēmums) | 101 735 | -8 439 | -8,3 % | 6 | 16 956 | 1 167 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103882905 | LV38ZZZ40103882905 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RAVC | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-03-23 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Priežciems, Aspazijas iela 2B | 2107 | 104543467 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4400123 | 40103882905 | 2015-03-09 | 2015-05-14 09:55:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92248048 | 40103882905 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50 | EUR | 2015-03-23 | 2015-03-23 16:14:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 654148 | 16372269 | 40103882905 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-10-27 20:48:10.361 |
| 1044775 | 22968337 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-18 23:41:17.519 |
| 1462876 | 32243444 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-03-28 18:44:12.732 |
| 1980415 | 34242615 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-04-08 21:01:43.684 |
| 783929 | 19803109 | 40103882905 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-04 12:35:49.693 |
| 953170 | 21528737 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-13 19:05:53.216 |
| 517276 | 15926378 | 40103882905 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-03-23 | 2015-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-09-16 06:09:21.031 |
| 1219096 | 29265369 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-05-12 21:00:37.545 |
| 1365983 | 31146580 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-06-27 18:16:52.371 |
| 1878154 | 33433638 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-05-17 03:39:14.868 |
| 2199518 | 35288952 | 40103882905 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-04-21 17:04:05.76 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044775 | 22968337 | 37944 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31266 | 6678 | 4080 | 5820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 368 | NULL | NULL | -3590 | 0 | -3590 | NULL | 0 | -3590 |
| 1219096 | 29265369 | 39950 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23969 | 15981 | 3885 | 5279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 313 | NULL | NULL | 6504 | 0 | 6504 | NULL | 0 | 6504 |
| 1365983 | 31146580 | 100830 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56115 | 44715 | 19028 | 12690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 108 | NULL | NULL | 12889 | 0 | 12889 | NULL | 0 | 12889 |
| 1462876 | 32243444 | 108366 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62177 | 46189 | 2283 | 17101 | 0 | 19942 | 0 | 0 | 0 | 0 | 912 | NULL | NULL | 5951 | 0 | 5951 | NULL | 0 | 5951 |
| 1878154 | 33433638 | 105629 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69606 | 36023 | 3097 | 12804 | 0 | 15186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4936 | 0 | 4936 | NULL | 0 | 4936 |
| 1980415 | 34242615 | 96700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62508 | 34192 | 2938 | 18236 | 0 | 15196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 94 | NULL | NULL | -2272 | 0 | -2272 | NULL | 0 | -2272 |
| 2199518 | 35288952 | 101735 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83174 | 18561 | 4397 | 5946 | 0 | 13829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2828 | NULL | NULL | -8439 | 0 | -8439 | NULL | 0 | -8439 |
| 517276 | 15926378 | 30960 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24432 | 6528 | 573 | 9342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3390 | 0 | NULL | 0 | 0 | -3390 |
| 654148 | 16372269 | 50110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35409 | 14701 | 0 | 10277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | 4398 | 0 | 4398 | NULL | 0 | 4398 |
| 783929 | 19803109 | 35372 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19300 | 16072 | 0 | 10866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 | NULL | NULL | 5111 | 0 | 5111 | NULL | 0 | 5111 |
| 953170 | 21528737 | 39437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51141 | -11704 | 0 | 6012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 189 | NULL | NULL | -17905 | 0 | -17905 | NULL | 0 | -17905 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044775 | 22968337 | 1038 | 0 | 0 | 0 | 1038 | 0 | 1547 | 0 | 1547 | 2585 | NULL | 17911 | 0 | 0 | -15326 | 2585 |
| 1219096 | 29265369 | 1439 | 0 | 0 | 0 | 1439 | 0 | 4604 | 0 | 4604 | 6043 | NULL | 14864 | 0 | 0 | -8821 | 6043 |
| 1365983 | 31146580 | 6843 | 0 | 0 | 0 | 6843 | 0 | 3969 | 0 | 3969 | 10812 | NULL | 6744 | 0 | 0 | 4068 | 10812 |
| 1462876 | 32243444 | 2771 | 0 | 0 | 11620 | 14391 | 0 | 3335 | 0 | 3335 | 17726 | NULL | 7707 | 0 | 0 | 10019 | 17726 |
| 1878154 | 33433638 | 238 | 0 | 10772 | 0 | 11010 | 0 | 2700 | 0 | 2700 | 13710 | NULL | 5949 | 0 | 0 | 7761 | 13710 |
| 1980415 | 34242615 | 268 | 0 | 11622 | 0 | 11890 | 0 | 2066 | 0 | 2066 | 13956 | NULL | 13402 | 0 | 0 | 554 | 13956 |
| 2199518 | 35288952 | 641 | 0 | 1044 | 0 | 1685 | 0 | 1432 | 0 | 1432 | 3117 | NULL | 11002 | 0 | 0 | -7885 | 3117 |
| 517276 | 15926378 | 610 | 0 | 0 | 0 | 610 | 0 | 2656 | 0 | 2656 | 3266 | NULL | 6606 | 0 | 0 | -3340 | 3266 |
| 654148 | 16372269 | 10 | 0 | 6810 | 0 | 6820 | 0 | 2379 | 0 | 2379 | 9199 | NULL | 8141 | 0 | 0 | 1058 | 9199 |
| 783929 | 19803109 | 3617 | 0 | 6913 | 0 | 10530 | 0 | 2102 | 0 | 2102 | 12632 | NULL | 6463 | 0 | 0 | 6169 | 12632 |
| 953170 | 21528737 | 5333 | 0 | 397 | 0 | 5730 | 0 | 1825 | 0 | 1825 | 7555 | NULL | 19291 | 0 | 0 | -11736 | 7555 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103882905 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVC" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 039400 | Babītes pag. | 22.50 | 7.81 | 14.67 | 6 |
| 40103882905 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVC" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 039400 | Babītes pag. | 28.39 | 9.09 | 17.82 | 4 |
| 40103882905 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVC" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 039400 | Babītes pag. | 28.80 | 9.85 | 18.93 | 5 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103882905 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVC" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Aspazijas iela 2B, Priežciems, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 101 735 EUR, un zaudējumi bija 8 439 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 22,39, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 597.68 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 520.43 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 22 500 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 810 EUR un VSAOI 14 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026