Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "0085 Labs"

SIA "0085 Labs" (reģ. Nr. 40103896267) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-05-06. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 906 EUR, zaudējumi 103 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Datorprogrammēšana

Reģistrācijas Nr.40103896267
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-05-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV07ZZZ40103896267
Juridiskā adrese Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 906 EUR -103 EUR 23 755 EUR 1
2022 8 316 EUR -325 EUR 23 545 EUR 1
2021 9 139 EUR 3 490 EUR 23 954 EUR 1
2020 30 488 EUR 13 330 EUR 20 507 EUR 1
2019 41 597 EUR 5 022 EUR 7 898 EUR 2
2018 37 512 EUR -8 331 EUR 2 596 EUR 3
2017 36 375 EUR 2 137 EUR 11 937 EUR 2
2016 30 800 EUR 11 481 EUR 24 878 EUR 1
2015 26 000 EUR 17 045 EUR 17 089 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 3
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 3
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 3
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 3
2024 19.13 6.88 11.95 3
2023 -0.06 0.00 0.00 1
2022 2.62 0.00 0.72 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 973.73 ~ 760.75
2023 — —
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (11.95 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 973.73 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 973.73 * 0.105 = 102.24 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 317.79 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (973.73 - 102.24 - 317.79) * 0.2 ≈ 110.74 EUR

4. Neto alga: 973.73 - 102.24 - 110.74 = ~ 760.75 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022 2021 2020 2019
Neto apgrozījums 906 EUR 8 316 EUR 9 139 EUR 30 488 EUR 41 597 EUR
Bruto peļņa -103 EUR -325 EUR 3 490 EUR 15 722 EUR 13 364 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -103 EUR -325 EUR 3 490 EUR 13 330 EUR 5 022 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -103 EUR -325 EUR 3 490 EUR 13 330 EUR 5 022 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022 2021 2020 2019
Aktīvi kopā 23 755 EUR 23 545 EUR 23 954 EUR 20 507 EUR 7 898 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 0 EUR 60 EUR 195 EUR 286 EUR 7 599 EUR
Pašu kapitāls 23 436 EUR 23 539 EUR 23 864 EUR 20 374 EUR 7 044 EUR
Īstermiņa saistības 319 EUR 6 EUR 0 EUR 0 EUR 854 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 90 EUR 133 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "MOSS Consulting" — līdz 2025-01-13

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022 2021 2020 2019
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,00 10,00 — — 8,90
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,00 10,00 — — 8,90
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-11,37 % -3,91 % 38,19 % 43,72 % 12,07 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-0,43 % -1,38 % 14,57 % 65,00 % 63,59 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-0,44 % -1,38 % 14,62 % 65,43 % 71,29 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,01 0,00 0,00 0,01 0,12
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,04 0,35 0,38 1,49 5,27
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-0,44 % -1,38 % 14,57 % 65,00 % 71,29 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
31,71 1 648,89 113,05 68,69 12,06

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "0085 Labs" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6210)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2868 uzņēmumi 2109. vieta pēc apgrozījuma 1830. vieta pēc peļņas Datorprogrammēšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Printful Latvia"85 252 4521 417 6751,7 %553154 1642 700 (2026 Q3)
2Tieto Banktech Latvia SIA38 829 5591 427 0113,7 %373104 1013 795 (2026 Q3)
3SIA "DPA"34 886 373-2 133 121-6,1 %46758 3995 800 (2026 Q3)
4SIA "Printify Development"28 196 602-2 979 235-10,6 %255110 5754 034 (2026 Q3)
5SIA "Estoty"27 320 9597 808 51328,6 %37738 4042 835 (2026 Q3)
6SIA "Atea Global Services"27 036 77189 1410,3 %54050 0682 677 (2026 Q3)
7SIA "DYNATECH"25 592 5701 747 2156,8 %27094 7872 947 (2026 Q3)
8SIA Dativa23 740 6504 458 09918,8 %24198 5093 174 (2026 Q3)
9SIA "xpate Links"23 302 87319 624 24384,2 %35665 7963 799 (2026 Q3)
10RealTime SIA21 939 3231 047 7784,8 %117187 5166 322 (2026 Q3)
2109SIA "0085 Labs" (šis uzņēmums)906-103-11,4 %3302—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "0085 Labs"
6210 Datorprogrammēšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103896267 LV07ZZZ40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0085 Labs NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-05-06 NULL Rīga, Bukultu iela 11 1005 106611010 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4370520 40103896267 2015-04-24 2015-04-29 16:37:31

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103896267 2025-01-13 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOSS Consulting"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92555003 40103896267 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2016-11-24 2016-11-24 15:34:22

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
767255 19746989 40103896267 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 2 ONES EUR 2020-11-03 13:49:18.663
900099 21377484 40103896267 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-10 21:01:15.543
1024390 22837567 40103896267 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 19:43:27.928
1205971 29170947 40103896267 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-26 12:04:57.024
1873686 33419353 40103896267 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-14 19:07:59.329
512166 15915848 40103896267 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-05-06 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-15 21:18:22.306
633847 16282477 40103896267 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-26 17:25:49.097
1331156 30796659 40103896267 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-12 12:01:51.072
1477010 32337633 40103896267 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 17:27:23.081

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1024390 22837567 41597 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28233 13364 0 8342 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 5022 0 5022 NULL 0 5022
1205971 29170947 30488 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14766 15722 0 2392 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 13330 0 13330 NULL 0 13330
1331156 30796659 9139 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5649 3490 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 3490 0 3490 NULL 0 3490
1477010 32337633 8316 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8641 -325 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -325 0 -325 NULL 0 -325
1873686 33419353 906 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1009 -103 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -103 0 -103 NULL 0 -103
512166 15915848 26000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8955 17045 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17045 0 NULL 0 0 17045
633847 16282477 30800 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19319 11481 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 11481 0 11481 NULL 0 11481
767255 19746989 36375 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31438 4937 0 2800 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2137 0 2137 NULL 0 2137
900099 21377484 37512 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37443 69 0 8400 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -8331 0 -8331 NULL 0 -8331

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1024390 22837567 617 0 6982 0 7599 0 299 0 299 7898 NULL 854 0 0 7044 7898
1205971 29170947 276 0 10 0 286 19922 299 0 20221 20507 NULL 0 133 0 20374 20507
1331156 30796659 195 0 0 0 195 23460 299 0 23759 23954 NULL 0 90 0 23864 23954
1477010 32337633 0 0 60 0 60 23186 299 0 23485 23545 NULL 6 0 0 23539 23545
1873686 33419353 0 0 0 0 0 23456 299 0 23755 23755 NULL 319 0 0 23436 23755
512166 15915848 9059 0 8030 0 17089 0 0 0 0 17089 NULL 0 14 0 17075 17089
633847 16282477 7505 0 8046 0 15551 8000 1327 0 9327 24878 NULL 822 0 0 24056 24878
767255 19746989 3133 0 8000 0 11133 0 804 0 804 11937 NULL 1584 0 0 10353 11937
900099 21377484 0 0 1792 0 1792 0 804 0 804 2596 NULL 574 0 0 2022 2596

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6210 010096 Ziemeļu rajons 19.13 6.88 11.95 3
40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 010093 Latgales priekšpilsēta -0.06 0.00 0.00 1
40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 010093 Latgales priekšpilsēta 2.62 0.00 0.72 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" nav 15.02.2020 nav nav 23.04.2025

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103896267 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "0085 Labs" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "0085 Labs" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005.

Kāds bija SIA "0085 Labs" 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 906 EUR, un zaudējumi bija 103 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "0085 Labs" 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "0085 Labs" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOSS Consulting"".

Kāds ir SIA "0085 Labs" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.

Kāds ir SIA "0085 Labs" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 31,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "0085 Labs" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "0085 Labs"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 973.73 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 760.75 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "0085 Labs"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 880 EUR un VSAOI 11 950 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "0085 Labs" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "0085 Labs" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Datorprogrammēšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Datorprogrammēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 109. no 2 868

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026