Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Sarendis"

SIA "Sarendis" (reģ. Nr. 40103898215) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-05-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 699 EUR, peļņa 3 854 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,92 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103898215
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-05-13
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV82ZZZ40103898215
Juridiskā adrese Kraujas iela 9, Bigauņciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 52 699 EUR 3 854 EUR 9 517 EUR 2
2024 42 916 EUR -1 594 EUR 29 496 EUR 3
2023 49 798 EUR 1 548 EUR 29 711 EUR 2
2022 52 442 EUR 229 EUR 31 212 EUR 3
2021 49 097 EUR 11 022 EUR 14 118 EUR 3
2020 32 063 EUR -1 574 EUR 6 868 EUR 3
2019 34 828 EUR 191 EUR 7 179 EUR 3
2018 11 799 EUR -344 EUR 100 EUR 2
2017 51 667 EUR -3 024 EUR 6 313 EUR 5
2016 39 735 EUR 2 017 EUR 6 455 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 5.13 0.4 1.94 2
2026. gada 1. ceturksnis 5.37 0.41 1.79 2
2025. gada 4. ceturksnis 4.76 0.45 1.91 2
2024 18.15 4.25 7.33 2
2023 22.15 4.62 8.05 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 52 699 EUR 42 916 EUR 49 798 EUR 52 442 EUR 49 097 EUR
Bruto peļņa 9 659 EUR 2 798 EUR 6 473 EUR 11 327 EUR 16 187 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 854 EUR -1 594 EUR 1 548 EUR 229 EUR 15 989 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 4 967 EUR
Tīrā peļņa 3 854 EUR -1 594 EUR 1 548 EUR 229 EUR 11 022 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 9 517 EUR 29 496 EUR 29 711 EUR 31 212 EUR 14 118 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 9 517 EUR 25 345 EUR 5 560 EUR 7 031 EUR 9 032 EUR
Pašu kapitāls 9 517 EUR 7 904 EUR 9 050 EUR 7 502 EUR 7 273 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 8 692 EUR 7 761 EUR 10 810 EUR 6 845 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 12 900 EUR 12 900 EUR 12 900 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,92 0,72 0,65 1,32
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,92 0,72 0,65 1,32
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,31 % -3,71 % 3,11 % 0,44 % 22,45 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
40,50 % -5,40 % 5,21 % 0,73 % 78,07 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
40,50 % -20,17 % 17,10 % 3,05 % 151,55 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 2,73 2,28 3,16 0,94
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
1,36 61,56
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,54 1,45 1,68 1,68 3,48
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
40,50 % -7,66 % 7,05 % 4,27 % 223,47 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,35 2,07 2,22 2,01 8,04

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Sarendis" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8121)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 371 uzņēmumi 98. vieta pēc apgrozījuma 101. vieta pēc peļņas Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Biznesa vadība SIA31 965 9922 430 7577,6 %215 982 996***
2SIA "Vizii"12 638 905141 0081,1 %87314 478779 (2026 Q2)
3SIA Concord Service Group9 150 64386 0010,9 %49918 338837 (2026 Q2)
4SIA "CHS"8 297 173172 1482,1 %54015 365738 (2026 Q2)
5SIA "MARIVO"5 484 07373 9481,3 %35415 492785 (2026 Q2)
6SIA "Ekozona"4 367 227221 0095,1 %10641 2001 412 (2026 Q2)
7SIA "Cleanhouse"3 324 629152 2744,6 %13923 918850 (2026 Q2)
8SIA "Simply Clean"2 255 31260 6162,7 %6733 661896 (2026 Q2)
9SIA "MAX SHINE"2 105 427459 49921,8 %16212 996585 (2026 Q2)
10SIA "XCLEAN"1 677 4906390,0 %3252 422805 (2026 Q2)
98SIA "Sarendis" (šis uzņēmums)52 6993 8547,3 %226 350***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Sarendis"
8121 Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103898215 LV82ZZZ40103898215 SIA "Sarendis" SIA Sarendis NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-05-13 NULL Tukuma nov., Lapmežciema pag., Bigauņciems, Kraujas iela 9 3118 102904414 100016710 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4590678 40103898215 2015-05-07 2015-07-24 15:20:53

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92259446 40103898215 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 100 EUR 2015-05-13 2015-05-13 13:01:53

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
777831 19784992 40103898215 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-04 04:44:26.022
873143 21231318 40103898215 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-09 12:26:49.967
537111 15966333 40103898215 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-05-13 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-17 09:36:45.021
626609 16249867 40103898215 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-26 08:47:03.474
1022186 22821487 40103898215 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-17 17:15:40.008
1223175 29318618 40103898215 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-05-25 10:01:31.602
1316663 30652428 40103898215 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-03-15 13:04:47.645
1450875 32158387 40103898215 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-03-03 17:18:26.887
1919235 33548168 40103898215 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-03 21:03:10.412
2064583 34525784 40103898215 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-06-08 05:00:43.601
2221487 35333613 40103898215 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-05 17:06:58.068

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1022186 22821487 34828 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23799 11029 669 453 31 4585 0 0 0 0 208 NULL NULL 5145 4954 191 NULL 0 191
1223175 29318618 32063 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19430 12633 187 887 0 7740 0 0 0 0 281 NULL NULL 3538 5112 -1574 NULL 0 -1574
1316663 30652428 49097 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32910 16187 312 1085 8662 7199 0 0 0 0 264 NULL NULL 15989 4967 11022 NULL 0 11022
1450875 32158387 52442 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41115 11327 892 1654 0 7910 0 0 0 0 642 NULL NULL 229 0 229 NULL 0 229
1919235 33548168 49798 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43325 6473 0 1654 0 3271 0 0 0 0 0 NULL NULL 1548 0 1548 NULL 0 1548
2064583 34525784 42916 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40118 2798 0 4320 0 72 0 0 0 0 0 NULL NULL -1594 0 -1594 NULL 0 -1594
2221487 35333613 52699 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43040 9659 0 4605 0 1200 0 0 0 0 0 NULL NULL 3854 0 3854 NULL 0 3854
537111 15966333 15817 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15327 490 0 212 0 0 0 0 0 0 0 0 0 278 0 NULL 1393 0 -1115
626609 16249867 39735 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34341 5394 0 156 0 61 0 0 0 0 108 NULL NULL 5069 3052 2017 NULL 0 2017
777831 19784992 51667 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40758 10909 1840 339 230 4293 0 0 0 0 151 NULL NULL 4516 7540 -3024 NULL 0 -3024
873143 21231318 11799 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11512 287 1840 452 3758 201 0 0 0 0 126 NULL NULL 1426 1770 -344 NULL 0 -344

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1022186 22821487 2496 0 3407 0 5903 0 1276 0 1276 7179 NULL 9354 0 0 -2175 7179
1223175 29318618 92 0 6136 0 6228 0 640 0 640 6868 NULL 10617 0 0 -3749 6868
1316663 30652428 4373 0 4659 0 9032 0 5086 0 5086 14118 NULL 6845 0 0 7273 14118
1450875 32158387 374 0 6657 0 7031 0 24181 0 24181 31212 NULL 10810 12900 0 7502 31212
1919235 33548168 1040 0 4520 0 5560 0 24151 0 24151 29711 NULL 7761 12900 0 9050 29711
2064583 34525784 5232 0 20113 0 25345 0 4151 0 4151 29496 NULL 8692 12900 0 7904 29496
2221487 35333613 1757 0 5274 2486 9517 0 0 0 0 9517 NULL 0 0 0 9517 9517
537111 15966333 1079 0 2250 0 3329 0 0 0 0 3329 NULL 3344 1000 0 -1015 3329
626609 16249867 738 0 5717 0 6455 0 0 0 0 6455 NULL 953 4500 0 1002 6455
777831 19784992 201 0 6112 0 6313 0 0 0 0 6313 NULL 8335 0 0 -2022 6313
873143 21231318 93 0 7 0 100 0 0 0 0 100 NULL 2466 0 0 -2366 100

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103898215 SIA "Sarendis" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8121 052480 Lapmežciema pag. 18.15 4.25 7.33 2
40103898215 SIA "Sarendis" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8121 040010 Ogre 22.15 4.62 8.05 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103898215 SIA "Sarendis" ir 08.01.2018 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103898215 SIA "Sarendis" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Sarendis" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Kraujas iela 9, Bigauņciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118.

Kāds bija SIA "Sarendis" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 699 EUR, un peļņa bija 3 854 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Sarendis" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Sarendis" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 2,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,92.

Kāds ir SIA "Sarendis" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,35, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Sarendis" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Sarendis"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 250 EUR un VSAOI 7 330 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Sarendis" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Sarendis" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026