SIA "BENLAPA Ventures" (reģ. Nr. 40103921511) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-08-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 126 343 EUR, peļņa 42 399 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40103921511 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-08-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ40103921511 |
| Juridiskā adrese | Baznīcas iela 13 - 4, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126 343 EUR | 42 399 EUR | 340 989 EUR | 1 |
| 2024 | 245 590 EUR | 120 444 EUR | 377 667 EUR | 1 |
| 2023 | 143 870 EUR | 98 518 EUR | 292 240 EUR | 1 |
| 2022 | 60 758 EUR | 76 270 EUR | 304 771 EUR | 1 |
| 2021 | 101 315 EUR | 87 703 EUR | 264 898 EUR | 1 |
| 2020 | 97 220 EUR | 81 581 EUR | 180 242 EUR | 1 |
| 2019 | 41 035 EUR | 33 074 EUR | 97 207 EUR | 1 |
| 2018 | 28 900 EUR | 23 697 EUR | 68 440 EUR | 1 |
| 2017 | 29 938 EUR | 18 703 EUR | 42 974 EUR | 1 |
| 2016 | 15 000 EUR | 12 710 EUR | 17 757 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.03 | 0.72 | 1.07 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.41 | 0.52 | 0.77 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.75 | 0.68 | 1.02 | 1 |
| 2024 | 12.98 | 1.73 | 2.82 | 1 |
| 2023 | 21.27 | 17.74 | 2.65 | 1 |
| 2022 | 13.37 | 11.93 | 1.71 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 126 343 EUR | 245 590 EUR | 143 870 EUR | 60 758 EUR | 101 315 EUR |
| Bruto peļņa | 126 343 EUR | 245 590 EUR | 108 656 EUR | 49 132 EUR | 86 989 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 62 699 EUR | 127 194 EUR | 103 626 EUR | 76 586 EUR | 87 703 EUR |
| UIN nodoklis | 20 300 EUR | 6 750 EUR | 5 108 EUR | 316 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 42 399 EUR | 120 444 EUR | 98 518 EUR | 76 270 EUR | 87 703 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 340 989 EUR | 377 667 EUR | 292 240 EUR | 304 771 EUR | 264 898 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 715 EUR | 69 393 EUR | 29 680 EUR | 73 499 EUR | 35 157 EUR |
| Pašu kapitāls | 333 907 EUR | 372 707 EUR | 279 263 EUR | 222 763 EUR | 260 268 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 082 EUR | 4 960 EUR | 12 977 EUR | 82 008 EUR | 4 630 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
9,42 | 13,99 | 2,29 | 0,90 | 7,59 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,42 | 13,99 | 2,29 | 0,90 | 7,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,56 % | 49,04 % | 68,48 % | 125,53 % | 86,56 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,43 % | 31,89 % | 33,71 % | 25,03 % | 33,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,70 % | 32,32 % | 35,28 % | 34,24 % | 33,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,01 | 0,05 | 0,37 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,37 | 0,65 | 0,49 | 0,20 | 0,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
18,78 % | 34,13 % | 37,11 % | 34,38 % | 33,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
21,70 | 34,21 | 11,48 | 2,72 | 25,93 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BENLAPA Ventures" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DMT PLUSS" | 614 203 982 | 30 596 227 | 5,0 % | 6 | 102 367 330 | 1 100 (2026 Q2) |
| 2 | AS "AB CITY" | 491 043 487 | 55 076 896 | 11,2 % | 12 | 40 920 291 | 5 760 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 9 | 27 015 636 | 5 633 (2026 Q2) |
| 4 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 5 | AS Stiga RM Pārvaldība | 114 657 670 | 11 271 670 | 9,8 % | 3 | 38 219 223 | 740 (2026 Q2) |
| 6 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 18 | 4 448 027 | 2 184 (2026 Q2) |
| 7 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 796 (2026 Q2) |
| 8 | Visma Latvia Holding SIA | 39 298 127 | 9 683 379 | 24,6 % | 0 | — | — |
| 9 | AS "Būvniecības un attīstības projekti" | 35 944 053 | -1 657 639 | -4,6 % | 0 | — | — |
| 10 | AS Grenardi Group | 30 503 694 | 707 861 | 2,3 % | 2 | 15 251 847 | *** |
| 84 | SIA "BENLAPA Ventures" (šis uzņēmums) | 126 343 | 42 399 | 33,6 % | 1 | 126 343 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103921511 | LV38ZZZ40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | BENLAPA Ventures | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-08-13 | NULL | Rīga, Baznīcas iela 13 - 4 | 1010 | 118096713 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4727866 | 40103921511 | 2015-07-31 | 2015-09-15 14:00:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92867502 | 40103921511 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-08-29 | 2022-08-29 11:04:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 976419 | 21889291 | 40103921511 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-08-13 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 04:33:03.446 |
| 979839 | 22210395 | 40103921511 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 09:23:24.604 |
| 991964 | 22599609 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 22:48:35.807 |
| 1081805 | 23257112 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-21 03:15:40.005 |
| 1298406 | 30348246 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-01-06 13:00:26.294 |
| 1766261 | 32621291 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-07 21:00:05.272 |
| 1777165 | 32778872 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-09-21 22:00:02.906 |
| 1861925 | 33374153 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-30 21:06:37.361 |
| 2045447 | 34473665 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-01 03:04:00.787 |
| 2285869 | 35441582 | 40103921511 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:24:44.254 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1081805 | 23257112 | 41035 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5818 | 35217 | 0 | 1011 | 0 | 1293 | 0 | 130 | 81 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33124 | 50 | 33074 | NULL | 0 | 33074 |
| 1298406 | 30348246 | 97220 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14327 | 82893 | 0 | 2023 | 0 | 182 | 0 | 893 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 81581 | 0 | 81581 | NULL | 0 | 81581 |
| 1766261 | 32621291 | 101315 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14326 | 86989 | 0 | 1672 | 0 | 72 | 0 | 2458 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 87703 | 0 | 87703 | NULL | 0 | 87703 |
| 1777165 | 32778872 | 60758 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11626 | 49132 | 0 | 1360 | 106712 | 80554 | 0 | 2656 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 76586 | 316 | 76270 | NULL | 0 | 76270 |
| 1861925 | 33374153 | 143870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35214 | 108656 | 0 | 1633 | 1125 | 6074 | 0 | 1552 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 103626 | 5108 | 98518 | NULL | 0 | 98518 |
| 2045447 | 34473665 | 245590 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 245590 | 0 | 10881 | 0 | 104737 | 0 | 0 | 2222 | 5000 | 0 | NULL | NULL | 127194 | 6750 | 120444 | NULL | 0 | 120444 |
| 2285869 | 35441582 | 126343 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 126343 | 0 | 11869 | 0 | 177141 | 0 | 0 | 125366 | 0 | 0 | NULL | NULL | 62699 | 20300 | 42399 | NULL | 0 | 42399 |
| 976419 | 21889291 | 15000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 15000 | 0 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14953 | 2243 | NULL | 0 | 0 | 12710 |
| 979839 | 22210395 | 29938 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7275 | 22663 | 0 | 739 | 0 | 352 | 0 | 32 | 462 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22066 | 3363 | 18703 | NULL | 0 | 18703 |
| 991964 | 22599609 | 28900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2872 | 26028 | 0 | 236 | 1400 | 3775 | 0 | 66 | 214 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23697 | 0 | 23697 | NULL | 0 | 23697 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1081805 | 23257112 | 1120 | 0 | 3434 | 0 | 4554 | 92419 | 234 | 0 | 92653 | 97207 | NULL | 6223 | 0 | 0 | 90984 | 97207 |
| 1298406 | 30348246 | 6332 | 0 | 11283 | 0 | 17615 | 161410 | 1217 | 0 | 162627 | 180242 | NULL | 7677 | 0 | 0 | 172565 | 180242 |
| 1766261 | 32621291 | 771 | 0 | 34386 | 0 | 35157 | 229266 | 475 | 0 | 229741 | 264898 | NULL | 4630 | 0 | 0 | 260268 | 264898 |
| 1777165 | 32778872 | 10260 | 0 | 63239 | 0 | 73499 | 231272 | 0 | 0 | 231272 | 304771 | NULL | 82008 | 0 | 0 | 222763 | 304771 |
| 1861925 | 33374153 | 6941 | 0 | 22739 | 0 | 29680 | 262560 | 0 | 0 | 262560 | 292240 | NULL | 12977 | 0 | 0 | 279263 | 292240 |
| 2045447 | 34473665 | 11939 | 0 | 57454 | 0 | 69393 | 308274 | 0 | 0 | 308274 | 377667 | NULL | 4960 | 0 | 0 | 372707 | 377667 |
| 2285869 | 35441582 | 37654 | 0 | 29061 | 0 | 66715 | 274274 | 0 | 0 | 274274 | 340989 | NULL | 7082 | 0 | 0 | 333907 | 340989 |
| 976419 | 21889291 | 16357 | 0 | 1400 | 0 | 17757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17757 | NULL | 2247 | 0 | 0 | 15510 | 17757 |
| 979839 | 22210395 | 400 | 0 | 5641 | 0 | 6041 | 36933 | 0 | 0 | 36933 | 42974 | NULL | 8761 | 0 | 0 | 34213 | 42974 |
| 991964 | 22599609 | 284 | 0 | 13411 | 0 | 13695 | 54199 | 546 | 0 | 54745 | 68440 | NULL | 10530 | 0 | 0 | 57910 | 68440 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 12.98 | 1.73 | 2.82 | 1 |
| 40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 21.27 | 17.74 | 2.65 | 1 |
| 40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 13.37 | 11.93 | 1.71 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | ir | 07.09.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103921511 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92471018 | NULL | 40203015814 | LEGAL_ENTITY | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENLAPA Ventures" | NULL | NULL | 40103921511 | 747 | 1 | EUR | 2017-01-23 | 2017-03-03 | 2017-03-03 15:37:05 |
Juridiskā adrese ir Baznīcas iela 13 - 4, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 126 343 EUR, un peļņa bija 42 399 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 21,70, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 730 EUR un VSAOI 2 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026