SIA "Larmour Francis Construction," (reģ. Nr. 40103925706) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-08-31. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 805 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,48 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40103925706 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-08-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40103925706 |
| Juridiskā adrese | Ģertrūdes iela 99 k-2 - 76, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 EUR | -805 EUR | 2 395 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -658 EUR | 2 950 EUR | 0 |
| 2019 | 50 EUR | -653 EUR | 3 658 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -963 EUR | 4 261 EUR | 0 |
| 2017 | 350 EUR | -741 EUR | 5 218 EUR | 0 |
| 2016 | 5 414 EUR | -407 EUR | 5 985 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 350 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -50 EUR | -359 EUR | 41 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -755 EUR | -658 EUR | -653 EUR | -963 EUR | -741 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -805 EUR | -658 EUR | -653 EUR | -963 EUR | -741 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 395 EUR | 2 950 EUR | 3 658 EUR | 4 261 EUR | 5 218 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 395 EUR | 2 950 EUR | 3 658 EUR | 4 212 EUR | 4 860 EUR |
| Pašu kapitāls | 773 EUR | 1 578 EUR | 2 236 EUR | 2 889 EUR | 3 852 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 622 EUR | 1 372 EUR | 1 422 EUR | 1 372 EUR | 1 366 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,48 | 2,15 | 2,57 | 3,07 | 3,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,48 | 2,15 | 2,57 | 3,07 | 3,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -1 306,00 % | — | -211,71 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-33,61 % | -22,31 % | -17,85 % | -22,60 % | -14,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-104,14 % | -41,70 % | -29,20 % | -33,33 % | -19,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,10 | 0,87 | 0,64 | 0,47 | 0,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-97,67 % | -41,70 % | -29,20 % | -33,33 % | -19,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,27 | 0,63 | 1,08 | 1,23 | 1,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Larmour Francis Construction," ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 2476 | Larmour Francis Construction, SIA (šis uzņēmums) | 0 | -805 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103925706 | LV69ZZZ40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | NULL | Larmour Francis Construction, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-08-31 | NULL | Rīga, Ģertrūdes iela 99 k-2 - 76 | 1009 | 111333866 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4742117 | 40103925706 | 2015-08-24 | 2015-09-22 09:45:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103925706 | 2022-09-13 | Biznesa un Konsultāciju Centrs SIA |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900329691 | 40103925706 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-10-22 | Valsts ieņēmumu dienesta 2025.gada 16.oktobra lēmums Nr.32.1/17.22.1/37788 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | 16.10.2025 | 23.10.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92301482 | 40103925706 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2015-08-31 | 2015-08-31 10:19:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 738279 | 19593547 | 40103925706 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-01 21:15:54.975 |
| 889371 | 21315895 | 40103925706 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-10 09:33:21.443 |
| 1040963 | 22927584 | 40103925706 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-18 19:23:57.057 |
| 1374901 | 31203237 | 40103925706 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-07 17:04:09.969 |
| 617202 | 16208442 | 40103925706 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-08-31 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-25 18:07:17.254 |
| 1258143 | 29608151 | 40103925706 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-28 16:12:31.805 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1040963 | 22927584 | 50 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 100 | -50 | 0 | 603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -653 | 0 | -653 | NULL | 0 | -653 |
| 1258143 | 29608151 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -658 | 0 | -658 | NULL | 0 | -658 |
| 1374901 | 31203237 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -755 | 50 | -805 | NULL | 0 | -805 |
| 617202 | 16208442 | 5414 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3962 | 1452 | 0 | 1859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -407 | 0 | NULL | 0 | 0 | -407 |
| 738279 | 19593547 | 350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 309 | 41 | 0 | 677 | 0 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -741 | 0 | -741 | NULL | 0 | -741 |
| 889371 | 21315895 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 359 | -359 | 0 | 604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -963 | 0 | -963 | NULL | 0 | -963 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1040963 | 22927584 | 3366 | 0 | 292 | 0 | 3658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3658 | NULL | 1422 | 0 | 0 | 2236 | 3658 |
| 1258143 | 29608151 | 2663 | 0 | 287 | 0 | 2950 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2950 | NULL | 1372 | 0 | 0 | 1578 | 2950 |
| 1374901 | 31203237 | 2108 | 0 | 287 | 0 | 2395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2395 | NULL | 1622 | 0 | 0 | 773 | 2395 |
| 617202 | 16208442 | 5085 | 0 | 233 | 0 | 5318 | 0 | 667 | 0 | 667 | 5985 | NULL | 1392 | 0 | 0 | 4593 | 5985 |
| 738279 | 19593547 | 4627 | 0 | 233 | 0 | 4860 | 0 | 358 | 0 | 358 | 5218 | NULL | 1366 | 0 | 0 | 3852 | 5218 |
| 889371 | 21315895 | 3979 | 0 | 233 | 0 | 4212 | 0 | 49 | 0 | 49 | 4261 | NULL | 1372 | 0 | 0 | 2889 | 4261 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91376736 | 40103925706 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-10-22 | 32.1/17.22.1/37788 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | nav | 05.09.2015 | nav | nav | 17.11.2022 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103925706 | Larmour Francis Construction, SIA | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ģertrūdes iela 99 k-2 - 76, Rīga, LV-1009.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 805 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Biznesa un Konsultāciju Centrs SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 1,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija -0,27, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2022. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026