SIA "Stan Central Sourcing" (reģ. Nr. 40103941240) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 16 422 553 EUR, peļņa 411 890 EUR, darbinieku skaits: 17. Kopējais likviditātes koeficients: 3,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzērienu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103941240 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-10-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ40103941240 |
| Juridiskā adrese | Brīvības gatve 201 k-3 - 24, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 422 553 EUR | 411 890 EUR | 5 895 043 EUR | 17 |
| 2024 | 13 034 239 EUR | 444 433 EUR | 4 697 160 EUR | 14 |
| 2023 | 11 172 779 EUR | 1 320 357 EUR | 4 398 992 EUR | 8 |
| 2022 | 9 255 780 EUR | 582 490 EUR | 3 758 183 EUR | 8 |
| 2021 | 7 512 471 EUR | 815 759 EUR | 2 525 124 EUR | 5 |
| 2020 | 5 146 548 EUR | 458 751 EUR | 1 343 110 EUR | 4 |
| 2019 | 5 561 493 EUR | 308 913 EUR | 688 459 EUR | 2 |
| 2018 | 4 856 714 EUR | 271 360 EUR | 440 817 EUR | 1 |
| 2017 | 2 601 577 EUR | 24 937 EUR | 116 443 EUR | 2 |
| 2016 | 2 468 471 EUR | 24 390 EUR | 140 484 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 112.47 | 23.69 | 46.33 | 19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 48.36 | 19.78 | 41.85 | 17 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 49.20 | 17.01 | 35.11 | 15 |
| 2024 | 284.81 | 41.76 | 80.36 | 12 |
| 2023 | 179.41 | 19.37 | 38.37 | 8 |
| 2022 | 100.03 | 23.72 | 44.12 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 384.30 | ~ 1 730.04 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 407.12 | ~ 1 745.26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 288.71 | ~ 1 656.11 |
| 2024 | 1 637.01 | ~ 1 184.63 |
| 2023 | 1 172.45 | ~ 887.75 |
| 2022 | 1 348.15 | ~ 965.27 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (80.36 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 1 637.01 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 637.01 * 0.105 = 171.89 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 62.68 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 637.01 - 171.89 - 62.68) * 0.2 ≈ 280.49 EUR
4. Neto alga: 1 637.01 - 171.89 - 280.49 = ~ 1 184.63 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 422 553 EUR | 13 034 239 EUR | 11 172 779 EUR | 9 255 780 EUR | 7 512 471 EUR |
| Bruto peļņa | 1 206 741 EUR | 1 011 646 EUR | 1 545 165 EUR | 831 737 EUR | 993 182 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 434 438 EUR | 485 740 EUR | 1 357 477 EUR | 604 783 EUR | 815 759 EUR |
| UIN nodoklis | 22 548 EUR | 41 307 EUR | 37 120 EUR | 22 293 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 411 890 EUR | 444 433 EUR | 1 320 357 EUR | 582 490 EUR | 815 759 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 895 043 EUR | 4 697 160 EUR | 4 398 992 EUR | 3 758 183 EUR | 2 525 124 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 232 181 EUR | 4 651 493 EUR | 4 359 725 EUR | 3 716 122 EUR | 2 485 577 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 193 210 EUR | 3 869 445 EUR | 3 587 512 EUR | 2 365 281 EUR | 1 828 063 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 346 350 EUR | 827 715 EUR | 811 480 EUR | 1 392 902 EUR | 697 061 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 355 483 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-04-17 – 2026-04-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,89 | 5,62 | 5,37 | 2,67 | 3,57 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,50 | 1,85 | 1,60 | 0,81 | 1,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,51 % | 3,41 % | 11,82 % | 6,29 % | 10,86 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,99 % | 9,46 % | 30,01 % | 15,50 % | 32,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,82 % | 11,49 % | 36,80 % | 24,63 % | 44,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,41 | 0,21 | 0,23 | 0,59 | 0,38 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
10,65 | 32,36 | 112,47 | 69,09 | 84,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,79 | 2,77 | 2,54 | 2,46 | 2,98 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10,54 % | 12,95 % | 38,18 % | 25,94 % | 45,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,14 | 6,35 | 6,63 | 4,65 | 6,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Stan Central Sourcing" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pernod Ricard Eastern Europe Operations" | 141 996 693 | 1 637 631 | 1,2 % | 26 | 5 461 411 | 3 905 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "AMBER DISTRIBUTION LATVIA" | 127 068 667 | 5 640 282 | 4,4 % | 156 | 814 543 | 1 523 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "MV GROUP Distribution LV" | 97 620 088 | 1 503 467 | 1,5 % | 90 | 1 084 668 | 1 912 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Coca-Cola HBC Latvia" | 59 222 182 | -168 594 | -0,3 % | 92 | 643 719 | 3 548 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "LIVIKO" | 42 243 399 | 1 349 959 | 3,2 % | 49 | 862 110 | 2 882 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "East Spirits" | 35 558 563 | 395 568 | 1,1 % | 9 | 3 950 951 | 2 965 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "BALTĀ BURA" | 34 292 097 | -3 549 280 | -10,4 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Prike Latvija" | 29 297 505 | 676 601 | 2,3 % | 32 | 915 547 | 3 397 (2026 Q2) |
| 9 | Anora Latvia SIA | 28 797 412 | 310 701 | 1,1 % | 31 | 928 949 | 2 967 (2026 Q2) |
| 10 | AS "Aldaris" | 27 583 781 | -2 833 671 | -10,3 % | 138 | 199 882 | 2 671 (2026 Q2) |
| 17 | SIA "Stan Central Sourcing" (šis uzņēmums) | 16 422 553 | 411 890 | 2,5 % | 19 | 864 345 | 2 384 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103941240 | LV79ZZZ40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Stan Central Sourcing | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-10-23 | NULL | Rīga, Brīvības gatve 201 k-3 - 24 | 1039 | 119535872 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4825097 | 40103941240 | 2015-10-02 | 2015-10-26 16:00:46 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103941240 | 2026-04-17 | 686 | Biedrība "Latvijas Datortehnoloģiju asociācija" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 2efe8f89 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92650633 | 40103941240 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2018-07-10 | 2018-07-10 10:41:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 836135 | 20132642 | 40103941240 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-07 11:34:36.349 |
| 905266 | 21395702 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 05:20:20.757 |
| 691171 | 16499658 | 40103941240 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-10-23 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-29 23:06:06.232 |
| 1080049 | 23252882 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 22:21:26.879 |
| 1250684 | 29578123 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-07-23 12:07:59.164 |
| 1376767 | 31222035 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-07-11 18:14:06.645 |
| 1738312 | 32491930 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-05-31 03:33:49.933 |
| 1904071 | 33512396 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2024-05-31 03:30:25.244 |
| 2053167 | 34497565 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2025-06-04 23:00:23.523 |
| 2350581 | 35607844 | 40103941240 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2026-07-23 17:01:26.52 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080049 | 23252882 | 5561493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5157957 | 403536 | 14200 | 70336 | 11264 | 9190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4633 | NULL | NULL | 316441 | 7528 | 308913 | NULL | 0 | 308913 |
| 1250684 | 29578123 | 5146548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4565945 | 580603 | 75365 | 53950 | 13346 | 1372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4511 | NULL | NULL | 458751 | 0 | 458751 | NULL | 0 | 458751 |
| 1376767 | 31222035 | 7512471 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6519289 | 993182 | 85640 | 58881 | 3123 | 26317 | 0 | 0 | 45 | 0 | 9753 | NULL | NULL | 815759 | 0 | 815759 | NULL | 0 | 815759 |
| 1738312 | 32491930 | 9255780 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8424043 | 831737 | 104800 | 88497 | 0 | 24775 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8882 | NULL | NULL | 604783 | 22293 | 582490 | NULL | 0 | 582490 |
| 1904071 | 33512396 | 11172779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9627614 | 1545165 | 87159 | 106341 | 37035 | 19045 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12178 | NULL | NULL | 1357477 | 37120 | 1320357 | NULL | 0 | 1320357 |
| 2053167 | 34497565 | 13034239 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12022593 | 1011646 | 144842 | 361698 | 12296 | 16175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15487 | NULL | NULL | 485740 | 41307 | 444433 | NULL | 0 | 444433 |
| 2350581 | 35607844 | 16422553 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15215812 | 1206741 | 216842 | 521975 | 39626 | 28078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45034 | NULL | NULL | 434438 | 22548 | 411890 | NULL | 0 | 411890 |
| 691171 | 16499658 | 2468471 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2399179 | 69292 | 5063 | 34808 | 921 | 1419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28923 | 4533 | NULL | 0 | 0 | 24390 |
| 836135 | 20132642 | 2601577 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2537028 | 64549 | 2700 | 38381 | 8854 | 2069 | 0 | 0 | 120 | 0 | 1000 | NULL | NULL | 29373 | 4436 | 24937 | NULL | 0 | 24937 |
| 905266 | 21395702 | 4856714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4525551 | 331163 | 0 | 45904 | 1475 | 10364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4565 | NULL | NULL | 271805 | 445 | 271360 | NULL | 0 | 271360 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080049 | 23252882 | 6273 | 0 | 21278 | 616771 | 644322 | 0 | 44137 | 0 | 44137 | 688459 | NULL | 134906 | 0 | 0 | 553553 | 688459 |
| 1250684 | 29578123 | 6871 | 0 | 254376 | 1029365 | 1290612 | 0 | 50123 | 2375 | 52498 | 1343110 | NULL | 330806 | 0 | 0 | 1012304 | 1343110 |
| 1376767 | 31222035 | 69960 | 0 | 633524 | 1782093 | 2485577 | 0 | 26538 | 13009 | 39547 | 2525124 | NULL | 697061 | 0 | 0 | 1828063 | 2525124 |
| 1738312 | 32491930 | 34263 | 0 | 1095479 | 2586380 | 3716122 | 0 | 24525 | 17536 | 42061 | 3758183 | NULL | 1392902 | 0 | 0 | 2365281 | 3758183 |
| 1904071 | 33512396 | 45853 | 0 | 1253998 | 3059874 | 4359725 | 0 | 21888 | 17379 | 39267 | 4398992 | NULL | 811480 | 0 | 0 | 3587512 | 4398992 |
| 2053167 | 34497565 | 78664 | 0 | 1456532 | 3116297 | 4651493 | 5000 | 28584 | 12083 | 45667 | 4697160 | NULL | 827715 | 0 | 0 | 3869445 | 4697160 |
| 2350581 | 35607844 | 250979 | 0 | 1762883 | 3218319 | 5232181 | 5000 | 645878 | 11984 | 662862 | 5895043 | NULL | 1346350 | 355483 | 0 | 4193210 | 5895043 |
| 691171 | 16499658 | 69740 | 0 | 5968 | 64211 | 139919 | 0 | 565 | 0 | 565 | 140484 | NULL | 115594 | 0 | 0 | 24890 | 140484 |
| 836135 | 20132642 | 16036 | 0 | 76736 | 11140 | 103912 | 0 | 12531 | 0 | 12531 | 116443 | NULL | 66616 | 0 | 0 | 49827 | 116443 |
| 905266 | 21395702 | 23538 | 0 | 26879 | 366366 | 416783 | 0 | 24034 | 0 | 24034 | 440817 | NULL | 141675 | 0 | 0 | 299142 | 440817 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2350581 | 35607844 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 434438 | 500517 | 684787 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | -156534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -156534 | 0 | 61175 | 0 | -315488 | 0 | -101625 | -355938 | 0 | 172315 | 78664 | 250979 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4634 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 284.81 | 41.76 | 80.36 | 12 |
| 40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4634 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 179.41 | 19.37 | 38.37 | 8 |
| 40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4634 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 100.03 | 23.72 | 44.12 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | ir | 28.11.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103941240 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92822295 | NULL | 40203476649 | LEGAL_ENTITY | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stan Central Sourcing" | NULL | NULL | 40103941240 | 5000 | 1 | EUR | 2024-03-13 | 2024-03-18 | 2024-03-18 14:25:37 |
Juridiskā adrese ir Brīvības gatve 201 k-3 - 24, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 422 553 EUR, un peļņa bija 411 890 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 17 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,14, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 637.01 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 184.63 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 284 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 41 760 EUR un VSAOI 80 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzērienu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026