SIA "Med Advance Group" (reģ. Nr. 40103942674) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-10-29. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 4 730 293 EUR, peļņa 1 750 012 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 8,95 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40103942674 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-10-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40103942674 |
| Juridiskā adrese | Tvaikoņu iela 1, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 4 730 293 EUR | 1 750 012 EUR | 5 310 483 EUR | 3 |
| 2020 | 9 128 149 EUR | 2 959 000 EUR | 3 524 686 EUR | 3 |
| 2019 | 4 182 136 EUR | 152 160 EUR | 1 109 377 EUR | 3 |
| 2018 | 981 170 EUR | 140 965 EUR | 273 615 EUR | 2 |
| 2017 | 765 253 EUR | 12 523 EUR | 198 007 EUR | 1 |
| 2016 | 359 159 EUR | 4 010 EUR | 230 395 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.56 | 2.63 | 3.93 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.46 | 2.59 | 3.87 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.07 | 2.84 | 4.24 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.18 | 2.88 | 4.30 | 3 |
| 2024 | 28.64 | 10.88 | 17.74 | 4 |
| 2023 | 24.74 | 9.40 | 15.33 | 3 |
| 2022 | 19.51 | 7.41 | 12.09 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 280.92 | ~ 994.34 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 261.37 | ~ 981.30 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 381.96 | ~ 1 061.71 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 401.52 | ~ 1 064.55 |
| 2024 | 1 084.14 | ~ 831.31 |
| 2023 | 1 249.14 | ~ 936.76 |
| 2022 | 985.14 | ~ 726.84 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.74 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 084.14 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 084.14 * 0.105 = 113.83 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 275.33 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 084.14 - 113.83 - 275.33) * 0.2 ≈ 139.00 EUR
4. Neto alga: 1 084.14 - 113.83 - 139.00 = ~ 831.31 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 730 293 EUR | 9 128 149 EUR | 4 182 136 EUR | 981 170 EUR | 765 253 EUR |
| Bruto peļņa | 1 659 250 EUR | 3 201 514 EUR | 220 153 EUR | 192 388 EUR | 32 408 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 785 012 EUR | 2 959 000 EUR | 152 160 EUR | 143 174 EUR | 14 710 EUR |
| UIN nodoklis | 35 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 209 EUR | 2 187 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 750 012 EUR | 2 959 000 EUR | 152 160 EUR | 140 965 EUR | 12 523 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 310 483 EUR | 3 524 686 EUR | 1 109 377 EUR | 273 615 EUR | 198 007 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 307 483 EUR | 3 521 686 EUR | 1 109 348 EUR | 273 491 EUR | 197 788 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 717 423 EUR | 3 107 411 EUR | 296 125 EUR | 160 498 EUR | 19 533 EUR |
| Īstermiņa saistības | 593 060 EUR | 417 275 EUR | 813 252 EUR | 113 117 EUR | 178 474 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,95 | 8,44 | 1,36 | 2,42 | 1,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,42 | 6,03 | 1,20 | 2,37 | 1,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,00 % | 32,42 % | 3,64 % | 14,37 % | 1,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
32,95 % | 83,95 % | 13,72 % | 51,52 % | 6,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
37,10 % | 95,22 % | 51,38 % | 87,83 % | 64,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | 0,13 | 2,75 | 0,70 | 9,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 1 136,52 | 9,27 | 80,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,89 | 2,59 | 3,77 | 3,59 | 3,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
37,84 % | 95,22 % | 51,43 % | 99,99 % | 76,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,66 | 9,70 | 4,76 | 6,91 | 4,29 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Med Advance Group" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 116 | 917 043 | 1 813 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 6 800 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 3 338 (2026 Q3) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 61 | 580 608 | 2 264 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 58 | 459 904 | 1 453 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 1 034 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 631 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 356 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 28 | 345 643 | 1 459 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 833 (2026 Q3) |
| 15 | Med Advance Group SIA (šis uzņēmums) | 4 730 293 | 1 750 012 | 37,0 % | 3 | 1 576 764 | 1 281 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103942674 | LV64ZZZ40103942674 | Med Advance Group SIA | NULL | Med Advance Group | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-10-29 | NULL | Rīga, Tvaikoņu iela 1 | 1007 | 102010161 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4823580 | 40103942674 | 2015-10-23 | 2015-10-26 11:56:56 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103942674 | 2016-04-13 | NBO Trading SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92315313 | 40103942674 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2015-11-05 | 2015-11-05 14:02:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810456 | 19869109 | 40103942674 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-05 22:25:58.561 |
| 691363 | 16500052 | 40103942674 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-10-29 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-29 23:16:12.711 |
| 1089761 | 23280996 | 40103942674 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-21 14:02:48.097 |
| 960199 | 21546311 | 40103942674 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:01:45.075 |
| 1773144 | 32679482 | 40103942674 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-08-03 19:00:03.032 |
| 1777310 | 32784937 | 40103942674 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-09-25 19:00:27.731 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1089761 | 23280996 | 4182136 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3961983 | 220153 | 15479 | 52380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134 | NULL | NULL | 152160 | 0 | 152160 | NULL | 0 | 152160 |
| 1773144 | 32679482 | 9128149 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5926635 | 3201514 | 79130 | 58975 | 182 | 104591 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2959000 | 0 | 2959000 | NULL | 0 | 2959000 |
| 1777310 | 32784937 | 4730293 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3071043 | 1659250 | 48613 | 64881 | 239290 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1785012 | 35000 | 1750012 | NULL | 0 | 1750012 |
| 691363 | 16500052 | 359159 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 336273 | 22886 | 0 | 17917 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 251 | 0 | 0 | 4718 | 708 | NULL | 0 | 0 | 4010 |
| 810456 | 19869109 | 765253 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 732845 | 32408 | 0 | 17512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 186 | NULL | NULL | 14710 | 2187 | 12523 | NULL | 0 | 12523 |
| 960199 | 21546311 | 981170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 788782 | 192388 | 0 | 36081 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4171 | 0 | 17304 | NULL | NULL | 143174 | 2209 | 140965 | NULL | 0 | 140965 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1089761 | 23280996 | 110156 | 0 | 861920 | 137272 | 1109348 | 0 | 29 | 0 | 29 | 1109377 | NULL | 813252 | 0 | 0 | 296125 | 1109377 |
| 1773144 | 32679482 | 356923 | 0 | 2157258 | 1007505 | 3521686 | 3000 | 0 | 0 | 3000 | 3524686 | NULL | 417275 | 0 | 0 | 3107411 | 3524686 |
| 1777310 | 32784937 | 4673 | 0 | 4396821 | 905989 | 5307483 | 3000 | 0 | 0 | 3000 | 5310483 | NULL | 593060 | 0 | 0 | 4717423 | 5310483 |
| 691363 | 16500052 | 36128 | 0 | 194267 | 0 | 230395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230395 | NULL | 223385 | 0 | 0 | 7010 | 230395 |
| 810456 | 19869109 | 95236 | 0 | 97624 | 4928 | 197788 | 0 | 219 | 0 | 219 | 198007 | NULL | 178474 | 0 | 0 | 19533 | 198007 |
| 960199 | 21546311 | 5775 | 0 | 262570 | 5146 | 273491 | 0 | 124 | 0 | 124 | 273615 | NULL | 113117 | 0 | 0 | 160498 | 273615 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103942674 | Med Advance Group SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010092 | Kurzemes rajons | 28.64 | 10.88 | 17.74 | 4 |
| 40103942674 | Med Advance Group SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010092 | Kurzemes rajons | 24.74 | 9.40 | 15.33 | 3 |
| 40103942674 | Med Advance Group SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 010092 | Kurzemes rajons | 19.51 | 7.41 | 12.09 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103942674 | Med Advance Group SIA | ir | 08.01.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103942674 | Med Advance Group SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tvaikoņu iela 1, Rīga, LV-1007.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 730 293 EUR, un peļņa bija 1 750 012 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "NBO Trading SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 8,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 6,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 084.14 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 831.31 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 640 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 880 EUR un VSAOI 17 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026