Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Frevetī"

SIA "Frevetī" (reģ. Nr. 40103943063) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-10-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 226 445 EUR, peļņa 4 654 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos

Reģistrācijas Nr.40103943063
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-10-30
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV37ZZZ40103943063
Juridiskā adrese "Vīnogas", Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-26

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 226 445 EUR 4 654 EUR 60 380 EUR 4
2024 267 673 EUR 5 161 EUR 49 969 EUR 4
2023 215 907 EUR 3 734 EUR 46 403 EUR 4
2022 56 025 EUR 2 652 EUR 29 819 EUR 3
2021 13 829 EUR 1 235 EUR 16 853 EUR 3
2020 11 660 EUR -1 140 EUR 11 062 EUR 3
2019 7 877 EUR -2 070 EUR 6 800 EUR 2
2018 0 EUR -164 EUR 2 845 EUR 1
2016 2 217 EUR -514 EUR 4 056 EUR 1
2015 0 EUR -53 EUR 4 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -0.1 2.0 2.48 4
2026. gada 1. ceturksnis 1.68 3.26 5.01 4
2025. gada 4. ceturksnis 2.44 1.67 3.34 4
2024 -15.78 6.15 11.79 4
2023 -2.22 6.26 12.17 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 606.24 ~ 542.58
2026. gada 1. ceturksnis 1 224.70 ~ 956.85
2025. gada 4. ceturksnis 816.47 ~ 674.45
2024 720.52 ~ 598.93
2023 743.74 ~ 613.77

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (11.79 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 720.52 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 720.52 * 0.105 = 75.65 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 415.18 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (720.52 - 75.65 - 415.18) * 0.2 ≈ 45.94 EUR

4. Neto alga: 720.52 - 75.65 - 45.94 = ~ 598.93 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 226 445 EUR 267 673 EUR 215 907 EUR 56 025 EUR 13 829 EUR
Bruto peļņa 59 717 EUR 54 708 EUR 54 029 EUR 45 643 EUR 6 591 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 4 654 EUR 5 161 EUR 3 734 EUR 2 652 EUR 1 235 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 654 EUR 5 161 EUR 3 734 EUR 2 652 EUR 1 235 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 60 380 EUR 49 969 EUR 46 403 EUR 29 819 EUR 16 853 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 45 081 EUR 34 352 EUR 27 995 EUR 21 914 EUR 13 152 EUR
Pašu kapitāls 17 222 EUR 12 568 EUR 7 406 EUR 3 523 EUR 871 EUR
Īstermiņa saistības 29 981 EUR 31 271 EUR 23 878 EUR 5 292 EUR 9 334 EUR
Ilgtermiņa saistības 13 177 EUR 6 130 EUR 15 119 EUR 21 004 EUR 6 648 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)10,00 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 0,00 €

  • 0,00 € 2024-12-06
    Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators": ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-12-06 – 2024-12-06 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,50 1,10 1,17 4,14 1,41
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,23 0,68 0,49 0,61 0,28
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
2,06 % 1,93 % 1,73 % 4,73 % 8,93 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
7,71 % 10,33 % 8,05 % 8,89 % 7,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
27,02 % 41,06 % 50,42 % 75,28 % 141,79 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,51 2,98 5,27 7,46 18,35
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
2,39 7,60 9,87 177,80 618,50
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,75 5,36 4,65 1,88 0,82
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
26,32 % 31,78 % 18,45 % 10,87 % 16,45 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,74 6,11 5,20 2,71 1,28

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Frevetī" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6920)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2711 uzņēmumi 163. vieta pēc apgrozījuma 1012. vieta pēc peļņas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Circle K Business Centre"45 767 9831 070 7942,3 %92049 7482 571 (2026 Q2)
2SIA "ERNST & YOUNG BALTIC"19 991 3402 642 07313,2 %25279 3312 611 (2026 Q2)
3"KPMG Baltics SIA"15 904 292784 0754,9 %25263 1122 884 (2026 Q2)
4SIA Cabot Latvia14 818 9941 001 6866,8 %25957 2162 612 (2026 Q2)
5PricewaterhouseCoopers SIA14 085 8371 312 3279,3 %16983 3482 716 (2026 Q2)
6SIA "Helio Media"12 998 497-1 219 692-9,4 %59220 3142 786 (2026 Q2)
7"Allnex Latvia" SIA12 251 2881 142 8079,3 %21856 1993 058 (2026 Q2)
8SIA "Deloitte Latvia"9 254 1081 753 70419,0 %73126 7693 389 (2026 Q2)
9SIA "Deloitte Audits Latvia"3 777 264483 47612,8 %3899 4022 874 (2026 Q2)
10SIA "Grant Thornton Baltic"2 712 281487 78418,0 %4856 5062 349 (2026 Q2)
163SIA "Frevetī" (šis uzņēmums)226 4454 6542,1 %456 611606 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-26). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Frevetī"
6920 Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103943063 LV37ZZZ40103943063 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Frevetī" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Frevetī NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-10-30 NULL Jelgavas nov., Valgundes pag., "Vīnogas" 3017 105771705 100015895 0 0540286 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4844928 40103943063 2015-08-24 2015-11-03 10:44:48

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40103943063 2024-12-06 0 Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) b51e7f19

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92871743 40103943063 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 627 EUR 2022-09-29 2022-09-29 14:23:20

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
746780 19628830 40103943063 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-02 11:02:01.126
907444 21403546 40103943063 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-11 08:34:24.104
519280 15930465 40103943063 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-10-30 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 09:40:39.138
708799 16543075 40103943063 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-30 23:03:24.72
1022179 22821458 40103943063 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-17 17:15:17.32
1276512 29660230 40103943063 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-08-03 09:24:11.782
1376528 31219273 40103943063 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-11 17:31:47.543
1443440 32093593 40103943063 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-02-09 17:07:12.92
1916100 33539203 40103943063 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 4 ONES EUR 2024-06-03 03:10:03.744
2061301 34519220 40103943063 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-06-07 17:00:51.921
2298702 35457256 40103943063 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-29 22:03:50.581

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1022179 22821458 7877 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5627 2250 0 4414 0 0 0 0 219 0 125 NULL NULL -2070 0 -2070 NULL 0 -2070
1276512 29660230 11660 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9640 2020 649 5010 2604 0 0 0 0 0 105 NULL NULL -1140 0 -1140 NULL 0 -1140
1376528 31219273 13829 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7238 6591 293 10200 5236 109 0 0 12 0 2 NULL NULL 1235 0 1235 NULL 0 1235
1443440 32093593 56025 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10382 45643 103 26828 255 16300 0 0 0 0 15 NULL NULL 2652 0 2652 NULL 0 2652
1916100 33539203 215907 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 161878 54029 1591 46027 500 2756 0 0 0 0 421 NULL NULL 3734 0 3734 NULL 0 3734
2061301 34519220 267673 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 212965 54708 892 46600 500 3370 0 0 1597 0 782 NULL NULL 5161 0 5161 NULL 0 5161
2298702 35457256 226445 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 166728 59717 6822 68036 25584 2441 0 0 0 0 3348 NULL NULL 4654 0 4654 NULL 0 4654
519280 15930465 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39 -39 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 -53 0 NULL 0 0 -53
708799 16543075 2217 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1408 809 0 1081 0 242 0 0 0 0 0 NULL NULL -514 0 -514 NULL 0 -514
746780 19628830 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
907444 21403546 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 164 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -164 0 -164 NULL 0 -164

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1022179 22821458 0 0 2892 3227 6119 0 681 0 681 6800 NULL 4415 2340 0 45 6800
1276512 29660230 268 0 2430 5593 8291 0 2771 0 2771 11062 NULL 6402 5755 0 -1095 11062
1376528 31219273 0 0 2573 10579 13152 0 3701 0 3701 16853 NULL 9334 6648 0 871 16853
1443440 32093593 340 0 2871 18703 21914 0 7905 0 7905 29819 NULL 5292 21004 0 3523 29819
1916100 33539203 2905 0 8710 16380 27995 0 18408 0 18408 46403 NULL 23878 15119 0 7406 46403
2061301 34519220 8072 0 13097 13183 34352 0 15617 0 15617 49969 NULL 31271 6130 0 12568 49969
2298702 35457256 2040 0 4774 38267 45081 0 15299 0 15299 60380 NULL 29981 13177 0 17222 60380
519280 15930465 4 0 0 0 4 0 0 0 0 4 NULL 56 0 0 -52 4
708799 16543075 1211 0 2845 0 4056 0 0 0 0 4056 NULL 1777 0 0 2279 4056
746780 19628830 0 0 2845 0 2845 0 0 0 0 2845 NULL 566 0 0 2279 2845
907444 21403546 0 0 2845 0 2845 0 0 0 0 2845 NULL 730 0 0 2115 2845

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103943063 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Frevetī" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 030520 Valgundes pag. -15.78 6.15 11.79 4
40103943063 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Frevetī" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6920 030520 Valgundes pag. -2.22 6.26 12.17 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103943063 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Frevetī" ir 07.02.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103943063 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Frevetī" A Laba saistību izpilde 25.09.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Frevetī" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Vīnogas", Valgundes pag., Jelgavas nov., LV-3017.

Kāds bija SIA "Frevetī" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 226 445 EUR, un peļņa bija 4 654 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Frevetī" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "Frevetī" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,23.

Kāds ir SIA "Frevetī" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Frevetī" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Frevetī"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 720.52 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 598.93 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir SIA "Frevetī" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Frevetī" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos — Jelgavas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 26-09-2026