Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "TM33"

SIA "TM33" (reģ. Nr. 40103946229) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 467 071 EUR, peļņa 3 508 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde

Reģistrācijas Nr.40103946229
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-11-12
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV12ZZZ40103946229
Juridiskā adrese Stīpnieku ceļš 25, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 467 071 EUR 3 508 EUR 90 939 EUR 3
2024 176 724 EUR 4 331 EUR 36 101 EUR 1
2023 0 EUR -1 003 EUR 217 EUR 1
2022 2 700 EUR 904 EUR 1 220 EUR 1
2021 3 879 EUR 2 426 EUR 650 EUR 2
2020 28 735 EUR -1 097 EUR 4 298 EUR 4
2019 16 523 EUR -173 EUR 1 135 EUR 2
2018 30 286 EUR -7 864 EUR 6 392 EUR 4
2017 33 255 EUR 7 021 EUR 11 822 EUR 5
2016 21 260 EUR 12 EUR 13 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 28.36 4.79 10.43 7
2026. gada 2. ceturksnis 30.41 5.62 10.99 6
2026. gada 1. ceturksnis 17.75 3.80 8.05 6
2025. gada 4. ceturksnis 16.72 3.93 7.72 4
2024 18.13 2.38 3.88 1
2022 0.93 0.02 0.05 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 456.93 ~ 1 111.69
2026. gada 2. ceturksnis 1 791.01 ~ 1 334.45
2026. gada 1. ceturksnis 1 311.89 ~ 1 014.98
2025. gada 4. ceturksnis 1 887.16 ~ 1 388.36
2024 *** ***
2022 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 467 071 EUR 176 724 EUR 0 EUR 2 700 EUR 3 879 EUR
Bruto peļņa 84 554 EUR 35 493 EUR 0 EUR 2 234 EUR 3 879 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 508 EUR 4 331 EUR -1 003 EUR 904 EUR 2 426 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 508 EUR 4 331 EUR -1 003 EUR 904 EUR 2 426 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 90 939 EUR 36 101 EUR 217 EUR 1 220 EUR 650 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 62 105 EUR 29 168 EUR 217 EUR 1 220 EUR 650 EUR
Pašu kapitāls 10 855 EUR 7 347 EUR 217 EUR 1 220 EUR 316 EUR
Īstermiņa saistības 61 233 EUR 28 754 EUR 0 EUR 0 EUR 334 EUR
Ilgtermiņa saistības 18 851 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi5146 616 €

Pasūtītāji

  • Jēkabpils novada pašvaldība 75 572 €, 2×
  • Ludzas novada pašvaldība 42 000 €, 1×
  • "SALTAVOTS" SIA 16 860 €, 1×
  • Ieslodzījuma vietu pārvalde 12 184 €, 1×

Pa gadiem

  • 2025116 387 € 4×
  • 202430 229 € 1×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Būvkomersanta reģistrs2Aktīvs

Statusa vēsture · reģ. Nr. 19881

  • Informatīvs 2025-07-23
  • Aktīvs 2025-07-15

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 38. no 111

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,01 1,01 — — 1,95
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,68 0,73 — — 1,95
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,75 % 2,45 % — 33,48 % 62,54 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
3,86 % 12,00 % -462,21 % 74,10 % 373,23 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
32,32 % 58,95 % -462,21 % 74,10 % 767,72 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
7,38 3,91 0,00 0,00 1,06
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
6,45 — — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,14 4,90 0,00 2,21 5,97
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
13,98 % 58,95 % -462,21 % 74,10 % 767,72 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,43 5,55 -12,80 6,07 18,71

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "TM33" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3600)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 111 uzņēmumi 38. vieta pēc apgrozījuma 38. vieta pēc peļņas Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Rīgas ūdens"80 320 805590 5190,7 %794101 1602 243 (2026 Q3)
2SIA "Bauskas novada komunālserviss"11 716 931-982 800-8,4 %20357 7191 414 (2026 Q3)
3AS "OLAINES ŪDENS UN SILTUMS"10 459 615524 7835,0 %18656 2341 532 (2026 Q3)
4SIA "Daugavpils ūdens"7 955 272368 4404,6 %24532 4701 384 (2026 Q3)
5SIA "LIEPĀJAS ŪDENS"6 822 786478 0107,0 %13052 4831 861 (2026 Q3)
6SIA "SALDUS KOMUNĀLSERVISS"6 078 769-50 787-0,8 %9266 0741 689 (2026 Q3)
7SIA "JELGAVAS ŪDENS"5 561 509168 9923,0 %9359 8011 938 (2026 Q3)
8SIA "LNS pakalpojumi"4 999 257102 6042,1 %18726 734985 (2026 Q3)
9SIA "BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA"3 477 0118 2300,2 %34102 2652 386 (2026 Q3)
10Pašvaldības SIA "ŪDEKA"3 354 542197 1595,9 %8041 9321 590 (2026 Q3)
38SIA "TM33" (šis uzņēmums)467 0713 5080,8 %766 7241 457 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "TM33"
3600 Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103946229 LV12ZZZ40103946229 SIA "TM33" SIA TM33 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-11-12 NULL Mārupes nov., Mārupe, Stīpnieku ceļš 25 2167 101313400 100016583 100003815 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4875889 40103946229 2015-11-03 2015-11-16 09:29:00

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92928282 40103946229 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-04-24 2024-04-24 15:01:43

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
707982 16541418 40103946229 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-30 22:10:02.736
1281588 29686342 40103946229 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-08-05 23:28:26.136
1846447 33300583 40103946229 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-09 20:10:26.406
1989343 34294235 40103946229 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-25 23:02:12.735
823276 19899538 40103946229 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-06 17:06:03.695
953400 21530003 40103946229 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 4 ONES EUR 2020-11-13 19:18:26.3
580718 16063462 40103946229 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-11-12 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-19 18:35:21.531
1056391 23102658 40103946229 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-19 16:29:22.276
1423092 31470794 40103946229 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-24 17:10:32.293
1755449 32535053 40103946229 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-04 05:05:36.147
2148184 35185934 40103946229 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-03-23 17:00:25.487

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1056391 23102658 16523 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14576 1947 0 140 2160 4140 0 0 0 0 0 NULL NULL -173 0 -173 NULL 0 -173
1281588 29686342 28735 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25272 3463 0 250 0 4310 0 0 0 0 0 NULL NULL -1097 0 -1097 NULL 0 -1097
1423092 31470794 3879 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 3879 0 1453 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2426 0 2426 NULL 0 2426
1755449 32535053 2700 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 466 2234 0 710 0 620 0 0 0 0 0 NULL NULL 904 0 904 NULL 0 904
1846447 33300583 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1003 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1003 0 -1003 NULL 0 -1003
1989343 34294235 176724 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 141231 35493 19893 10393 259 1135 0 0 0 0 0 NULL NULL 4331 0 4331 NULL 0 4331
2148184 35185934 467071 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 382517 84554 62279 17419 483 1187 0 0 0 0 644 NULL NULL 3508 0 3508 NULL 0 3508
580718 16063462 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -10 0 NULL 0 0 -10
707982 16541418 21260 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21214 46 0 34 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 12 0 12 NULL 0 12
823276 19899538 33255 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23883 9372 0 2351 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 7021 0 7021 NULL 0 7021
953400 21530003 30286 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 31012 -726 7056 82 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -7864 0 -7864 NULL 0 -7864

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1056391 23102658 1103 0 0 32 1135 0 0 0 0 1135 NULL 2148 0 0 -1013 1135
1281588 29686342 3308 0 990 0 4298 0 0 0 0 4298 NULL 6408 0 0 -2110 4298
1423092 31470794 225 0 425 0 650 0 0 0 0 650 NULL 334 0 0 316 650
1755449 32535053 1220 0 0 0 1220 0 0 0 0 1220 NULL 0 0 0 1220 1220
1846447 33300583 217 0 0 0 217 0 0 0 0 217 NULL 0 0 0 217 217
1989343 34294235 9150 0 11789 8229 29168 0 6933 0 6933 36101 NULL 28754 0 0 7347 36101
2148184 35185934 29132 0 12756 20217 62105 0 28834 0 28834 90939 NULL 61233 18851 0 10855 90939
580718 16063462 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 10 0 -9 1
707982 16541418 13 0 0 0 13 0 0 0 0 13 NULL 10 0 0 3 13
823276 19899538 1572 0 10250 0 11822 0 0 0 0 11822 NULL 4798 0 0 7024 11822
953400 21530003 4718 0 1674 0 6392 0 0 0 0 6392 NULL 7232 0 0 -840 6392

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103946229 SIA "TM33" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3600 039200 Mārupe 18.13 2.38 3.88 1
40103946229 SIA "TM33" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3600 034220 Ķekava 0.00 0.00 0.00 0
40103946229 SIA "TM33" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3600 034220 Ķekava 0.93 0.02 0.05 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103946229 SIA "TM33" nav 07.12.2015 nav nav 17.07.2018
40103946229 SIA "TM33" ir 08.02.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103946229 SIA "TM33" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "TM33" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stīpnieku ceļš 25, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "TM33" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 467 071 EUR, un peļņa bija 3 508 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "TM33" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "TM33" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,68.

Kāds ir SIA "TM33" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "TM33" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "TM33"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 380 EUR un VSAOI 3 880 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "TM33" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "TM33" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde — Mārupes novads

  • SIA "TM33" (šis uzņēmums)467 071 €
  • SIA "RELTO" 3 325 €

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026