Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "RV1"

SIA "RV1" (reģ. Nr. 40103972838) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-02-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 376 028 EUR, zaudējumi 7 193 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 21,41 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40103972838
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-02-29
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV48ZZZ40103972838
Juridiskā adrese Tēraudu iela 29, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 376 028 EUR -7 193 EUR 166 536 EUR 1
2024 772 593 EUR 83 949 EUR 194 793 EUR 1
2023 692 652 EUR 72 897 EUR 185 918 EUR 1
2022 641 294 EUR 4 560 EUR 110 207 EUR 1
2021 742 332 EUR 50 476 EUR 171 077 EUR 1
2020 535 970 EUR 22 716 EUR 145 891 EUR 1
2019 525 299 EUR 39 450 EUR 154 700 EUR 1
2018 348 376 EUR 34 382 EUR 148 589 EUR 1
2017 134 892 EUR 7 880 EUR 35 939 EUR 1
2016 17 061 EUR -4 556 EUR 2 312 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 3.74 0.01 0.93 1
2026. gada 2. ceturksnis 2.17 0.02 0.94 1
2026. gada 1. ceturksnis 2.05 -0.03 0.95 1
2025. gada 4. ceturksnis 4.28 0.06 0.96 1
2024 16.07 1.39 3.79 1
2023 20.67 0.93 3.84 1
2022 16.05 0.49 3.15 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 376 028 EUR 772 593 EUR 692 652 EUR 641 294 EUR 742 332 EUR
Bruto peļņa 35 896 EUR 158 607 EUR 115 244 EUR 71 694 EUR 78 314 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -2 160 EUR 112 778 EUR 72 981 EUR 17 181 EUR 50 476 EUR
UIN nodoklis 5 033 EUR 28 829 EUR 84 EUR 12 621 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -7 193 EUR 83 949 EUR 72 897 EUR 4 560 EUR 50 476 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 166 536 EUR 194 793 EUR 185 918 EUR 110 207 EUR 171 077 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 113 459 EUR 150 101 EUR 177 610 EUR 99 224 EUR 154 406 EUR
Pašu kapitāls 121 237 EUR 148 430 EUR 179 480 EUR 106 583 EUR 150 024 EUR
Īstermiņa saistības 5 299 EUR 6 363 EUR 6 438 EUR 3 610 EUR 1 958 EUR
Ilgtermiņa saistības 40 000 EUR 40 000 EUR 0 EUR 14 EUR 19 095 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 13 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi1311 762 €

Lielākie līgumi — kopā 11 762 €

Pasūtītāji

  • Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils pilsētas pašvaldības policija" 11 762 €, 1×
  • Nodrošinājuma valsts aģentūra 3×
  • Valsts meža dienests 1×

Pa gadiem

  • 2022— 3×
  • 202111 762 € 1×
  • 2020— 1×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 4 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
21,41 23,59 27,59 27,49 78,86
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
19,33 22,88 26,74 24,06 73,92
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,91 % 10,87 % 10,52 % 0,71 % 6,80 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,32 % 43,10 % 39,21 % 4,14 % 29,50 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-5,93 % 56,56 % 40,62 % 4,28 % 33,65 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,37 0,31 0,04 0,03 0,14
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-7,54 445,01 — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,26 3,97 3,73 5,82 4,34
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-1,18 % 59,99 % 40,66 % 16,12 % 29,85 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,42 8,28 18,12 20,09 9,62

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "RV1" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4672)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 253 uzņēmumi 88. vieta pēc apgrozījuma 201. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "INTER CARS LATVIJA"216 864 3067 592 2183,5 %742 930 5993 550 (2026 Q3)
2SIA "LATAKKO"91 580 00410 377 11611,3 %881 040 6822 756 (2026 Q3)
3SIA "APE MOTORS"32 416 672327 0071,0 %143226 6901 810 (2026 Q3)
4SIA "AUTO KADA"25 475 552700 1852,7 %92276 9081 924 (2026 Q3)
5SIA "MegaAutoService"22 773 249-76 664-0,3 %63 795 542709 (2026 Q3)
6SIA "AD BALTIC"22 551 334402 8561,8 %125180 4111 581 (2026 Q3)
7SIA "AUTOTERM"20 788 8251 769 8328,5 %49424 2622 984 (2026 Q3)
8SIA "ZEParts"19 857 9771 516 4617,6 %21945 6181 252 (2026 Q3)
9MEKO Baltics SIA16 387 7751 739 36510,6 %45364 1732 700 (2026 Q3)
10SIA "FIXPARTS"15 523 726137 6730,9 %24646 8222 042 (2026 Q3)
88SIA "RV1" (šis uzņēmums)376 028-7 193-1,9 %1376 028***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "RV1"
4672 Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103972838 LV48ZZZ40103972838 SIA "RV1" SIA RV1 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-02-29 NULL Mārupes nov., Mārupe, Tēraudu iela 29 2167 103770054 100016583 100003815 0807600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5105426 40103972838 2016-02-18 2016-02-24 18:05:05

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92335233 40103972838 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2016-02-29 2016-02-29 09:12:26

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
732627 19558882 40103972838 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-01 15:10:39.037
924011 21452472 40103972838 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-12 06:05:09.036
628347 16257851 40103972838 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-02-29 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-26 11:00:17.75
1713982 32403373 40103972838 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 23:18:36.155
1889175 33472202 40103972838 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-25 03:10:21.219
2068583 34533806 40103972838 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-09 17:01:42.893
1047950 22997665 40103972838 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 06:15:25.242
1228725 29384098 40103972838 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-06-07 18:03:34.702
1375367 31208828 40103972838 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-07 20:02:34.447
2290556 35446641 40103972838 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-29 03:01:15.667

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1047950 22997665 525299 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 468200 57099 27673 2869 12913 20 0 0 0 0 0 NULL NULL 39450 0 39450 NULL 0 39450
1228725 29384098 535970 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 491726 44244 25640 5088 9906 695 0 0 0 0 0 NULL NULL 22727 11 22716 NULL 0 22716
1375367 31208828 742332 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 664018 78314 23214 5008 724 340 0 0 0 0 0 NULL NULL 50476 0 50476 NULL 0 50476
1713982 32403373 641294 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 569600 71694 25915 5450 71 23219 0 0 0 0 0 NULL NULL 17181 12621 4560 NULL 0 4560
1889175 33472202 692652 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 577408 115244 23381 5236 7497 21143 0 0 0 0 0 NULL NULL 72981 84 72897 NULL 0 72897
2068583 34533806 772593 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 613986 158607 29019 15787 0 1303 0 0 534 0 254 NULL NULL 112778 28829 83949 NULL 0 83949
2290556 35446641 376028 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 340132 35896 27784 8170 0 2058 0 0 209 0 253 NULL NULL -2160 5033 -7193 NULL 0 -7193
628347 16257851 17061 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19178 -2117 1025 1412 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL -4556 0 -4556 NULL 0 -4556
732627 19558882 134892 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 117502 17390 6887 1968 0 43 0 0 0 0 0 NULL NULL 8492 612 7880 NULL 0 7880
924011 21452472 348376 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 302108 46268 11035 2396 1856 307 0 0 0 0 0 NULL NULL 34386 4 34382 NULL 0 34382

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1047950 22997665 5383 0 128927 3 134313 0 20387 0 20387 154700 NULL 28206 49662 0 76832 154700
1228725 29384098 12040 0 104150 7781 123971 0 21920 0 21920 145891 NULL 15248 31095 0 99548 145891
1375367 31208828 49976 0 94754 9676 154406 0 16671 0 16671 171077 NULL 1958 19095 0 150024 171077
1713982 32403373 20137 0 66721 12366 99224 0 10983 0 10983 110207 NULL 3610 14 0 106583 110207
1889175 33472202 68660 0 103483 5467 177610 0 8308 0 8308 185918 NULL 6438 0 0 179480 185918
2068583 34533806 77106 0 68456 4539 150101 0 44692 0 44692 194793 NULL 6363 40000 0 148430 194793
2290556 35446641 64962 0 37466 11031 113459 0 53077 0 53077 166536 NULL 5299 40000 0 121237 166536
628347 16257851 176 0 50 0 226 0 1016 1070 2086 2312 NULL 3868 0 0 -1556 2312
732627 19558882 8338 0 26551 0 34889 0 735 315 1050 35939 NULL 29615 0 0 6324 35939
924011 21452472 2762 0 119574 120 122456 0 26133 0 26133 148589 NULL 61545 49662 0 37382 148589

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103972838 SIA "RV1" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4672 039200 Mārupe 16.07 1.39 3.79 1
40103972838 SIA "RV1" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4791 039200 Mārupe 20.67 0.93 3.84 1
40103972838 SIA "RV1" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4791 039200 Mārupe 16.05 0.49 3.15 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103972838 SIA "RV1" ir 30.03.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103972838 SIA "RV1" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "RV1" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Tēraudu iela 29, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "RV1" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 376 028 EUR, un zaudējumi bija 7 193 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "RV1" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "RV1" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 21,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 19,33.

Kāds ir SIA "RV1" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,42, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "RV1" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "RV1"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 390 EUR un VSAOI 3 790 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "RV1" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "RV1" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu daļu un piederumu vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 88. no 253

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026