Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "MX TRANSPORT"

SIA "MX TRANSPORT" (reģ. Nr. 40103975675) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 744 642 EUR, peļņa 31 967 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Loģistikas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103975675
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-03-09
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV79ZZZ40103975675
Juridiskā adrese Vangažu iela 21, Rīga, LV-1024

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 744 642 EUR 31 967 EUR 132 144 EUR 3
2024 581 408 EUR 5 556 EUR 100 783 EUR 3
2023 750 188 EUR -8 391 EUR 96 987 EUR 3
2022 1 011 158 EUR 8 865 EUR 174 216 EUR 4
2021 874 105 EUR 1 007 EUR 110 022 EUR 4
2020 781 154 EUR -20 529 EUR 102 256 EUR 4
2019 1 025 489 EUR 3 158 EUR 166 027 EUR 4
2018 829 859 EUR -4 737 EUR 162 394 EUR 4
2017 781 658 EUR 1 060 EUR 131 712 EUR 4
2016 460 545 EUR 824 EUR 92 701 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 8.6 1.17 3.49 3
2026. gada 2. ceturksnis 0.54 0.77 3.02 3
2026. gada 1. ceturksnis 2.39 1.61 5.19 3
2025. gada 4. ceturksnis 5.09 1.28 3.09 3
2024 40.86 6.21 13.33 3
2023 52.69 4.44 9.82 3
2022 39.78 5.33 10.78 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 137.51 ~ 898.71
2026. gada 2. ceturksnis 984.32 ~ 796.57
2026. gada 1. ceturksnis 1 691.60 ~ 1 268.17
2025. gada 4. ceturksnis 1 007.14 ~ 801.58
2024 1 086.18 ~ 832.61
2023 800.17 ~ 649.83
2022 658.80 ~ 525.82

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (13.33 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 086.18 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 086.18 * 0.105 = 114.05 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 274.54 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 086.18 - 114.05 - 274.54) * 0.2 ≈ 139.52 EUR

4. Neto alga: 1 086.18 - 114.05 - 139.52 = ~ 832.61 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 744 642 EUR 581 408 EUR 750 188 EUR 1 011 158 EUR 874 105 EUR
Bruto peļņa 55 197 EUR 21 345 EUR 39 984 EUR 45 077 EUR 15 689 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 31 967 EUR 5 556 EUR -8 391 EUR 8 865 EUR 1 007 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 31 967 EUR 5 556 EUR -8 391 EUR 8 865 EUR 1 007 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 132 144 EUR 100 783 EUR 96 987 EUR 174 216 EUR 110 022 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 124 796 EUR 92 545 EUR 88 267 EUR 172 288 EUR 105 390 EUR
Pašu kapitāls 26 979 EUR -4 987 EUR -10 544 EUR -2 152 EUR -11 017 EUR
Īstermiņa saistības 105 165 EUR 105 770 EUR 107 531 EUR 176 368 EUR 121 039 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "G Works" — līdz 2016-04-04

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,19 0,87 0,82 0,98 0,87
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,19 0,87 0,82 0,98 0,87
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,29 % 0,96 % -1,12 % 0,88 % 0,12 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
24,19 % 5,51 % -8,65 % 5,09 % 0,92 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
118,49 % -111,41 % 79,58 % -411,94 % -9,14 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
3,90 -21,21 -10,20 -81,96 -10,99
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
52,98 4,23 -4,54 9,77 4,93
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,64 5,77 7,73 5,80 7,94
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
120,77 % -145,94 % 65,21 % -458,92 % -11,46 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,78 5,83 7,22 5,94 7,74

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "MX TRANSPORT" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5225)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 286 uzņēmumi 74. vieta pēc apgrozījuma 52. vieta pēc peļņas Loģistikas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Hellmann worldwide logistics"35 815 321-998 753-2,8 %63568 4972 900 (2026 Q3)
2Global Container Lines Latvija SIA25 912 82145 0610,2 %46 478 205941 (2026 Q3)
3RIMI Logistics SIA17 599 319255 2831,5 %54432 3522 092 (2026 Q3)
4SIA "BALTREISS"16 537 95114 3180,1 %26636 0752 450 (2026 Q3)
5SIA "TRANSIMEX"16 032 436400 6582,5 %21763 4492 923 (2026 Q3)
6SIA DHL Logistics Latvia14 594 075153 3091,1 %40364 8522 708 (2026 Q3)
7SIA "IMG Logistics"11 354 836324 4202,9 %57199 2081 284 (2026 Q3)
8SIA "URSUS FORWARDING"9 971 631254 3792,6 %21474 8402 931 (2026 Q3)
9"Ardena Transport" SIA9 840 22861 0970,6 %61 640 038782 (2026 Q3)
10GROSTA SIA9 294 081-2 043 959-22,0 %33 098 0272 044 (2026 Q3)
74SIA "MX TRANSPORT" (šis uzņēmums)744 64231 9674,3 %3248 2141 138 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "MX TRANSPORT"
5225 Loģistikas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103975675 LV79ZZZ40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MX TRANSPORT NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-03-09 NULL Rīga, Vangažu iela 21 1024 106670628 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5143408 40103975675 2016-02-24 2016-03-10 09:43:28

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103975675 2016-04-04 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G Works"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92577406 40103975675 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 8200 EUR 2017-04-20 2017-04-20 08:44:45

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
783969 19803189 40103975675 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-11-04 12:38:02.253
917570 21438611 40103975675 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 4 ONES EUR 2020-11-11 19:44:19.506
1030746 22871303 40103975675 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-18 06:15:44.248
1226211 29351987 40103975675 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-05-31 17:02:50.088
1352564 31010124 40103975675 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-05-25 18:04:04.371
1475706 32335368 40103975675 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 4 ONES EUR 2023-04-25 06:38:00.155
637393 16298073 40103975675 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-03-09 2016-12-31 2 ONES EUR 2020-10-26 21:36:11.085
1888069 33469968 40103975675 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-24 21:02:28.204
2014190 34369857 40103975675 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-05-12 21:00:50.847
2248135 35388573 40103975675 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-05-20 17:12:52.943

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1030746 22871303 1025489 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 991360 34129 0 30128 199 0 0 0 400 0 1442 NULL NULL 3158 0 3158 NULL 0 3158
1226211 29351987 781154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 778670 2484 0 20533 0 1363 0 0 51 0 1168 NULL NULL -20529 0 -20529 NULL 0 -20529
1352564 31010124 874105 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 858416 15689 0 14548 0 78 0 0 200 0 256 NULL NULL 1007 0 1007 NULL 0 1007
1475706 32335368 1011158 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 966081 45077 0 36691 0 12 0 0 1502 0 1011 NULL NULL 8865 0 8865 NULL 0 8865
1888069 33469968 750188 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 710204 39984 0 48377 1067 0 0 0 450 0 1515 NULL NULL -8391 0 -8391 NULL 0 -8391
2014190 34369857 581408 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 560063 21345 0 13474 0 593 0 0 0 0 1722 NULL NULL 5556 0 5556 NULL 0 5556
2248135 35388573 744642 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 689445 55197 0 22014 815 1416 0 0 0 0 615 NULL NULL 31967 0 31967 NULL 0 31967
637393 16298073 460545 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 447509 13036 10110 1541 0 561 0 0 0 0 0 NULL NULL 824 0 824 NULL 0 824
783969 19803189 781658 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 758961 22697 7236 12557 0 1473 0 0 0 0 0 NULL NULL 1431 371 1060 NULL 0 1060
917570 21438611 829859 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 807940 21919 844 24074 0 0 0 0 550 0 2288 NULL NULL -4737 0 -4737 NULL 0 -4737

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1030746 22871303 9417 0 138878 0 148295 0 17732 0 17732 166027 NULL 157523 0 0 8504 166027
1226211 29351987 15536 0 81669 0 97205 0 5051 0 5051 102256 NULL 114281 0 0 -12025 102256
1352564 31010124 1400 0 103990 0 105390 0 4632 0 4632 110022 NULL 121039 0 0 -11017 110022
1475706 32335368 27580 0 144708 0 172288 0 1928 0 1928 174216 NULL 176368 0 0 -2152 174216
1888069 33469968 1094 0 87173 0 88267 0 8720 0 8720 96987 NULL 107531 0 0 -10544 96987
2014190 34369857 4830 0 87715 0 92545 0 8238 0 8238 100783 NULL 105770 0 0 -4987 100783
2248135 35388573 15086 0 109710 0 124796 0 7348 0 7348 132144 NULL 105165 0 0 26979 132144
637393 16298073 20976 0 57867 0 78843 0 13858 0 13858 92701 NULL 89177 0 0 3524 92701
783969 19803189 7356 0 95187 881 103424 0 28288 0 28288 131712 NULL 121628 0 0 10084 131712
917570 21438611 10137 0 130968 98 141203 0 21191 0 21191 162394 NULL 157047 0 0 5347 162394

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5225 010094 Vidzemes priekšpilsēta 40.86 6.21 13.33 3
40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 010094 Vidzemes priekšpilsēta 52.69 4.44 9.82 3
40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 010094 Vidzemes priekšpilsēta 39.78 5.33 10.78 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" ir 17.03.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103975675 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MX TRANSPORT" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "MX TRANSPORT" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Vangažu iela 21, Rīga, LV-1024.

Kāds bija SIA "MX TRANSPORT" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 744 642 EUR, un peļņa bija 31 967 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "MX TRANSPORT" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "MX TRANSPORT" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G Works"".

Kāds ir SIA "MX TRANSPORT" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,19.

Kāds ir SIA "MX TRANSPORT" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,78, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "MX TRANSPORT" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "MX TRANSPORT"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 086.18 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 832.61 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "MX TRANSPORT"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 40 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 210 EUR un VSAOI 13 330 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "MX TRANSPORT" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "MX TRANSPORT" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Loģistikas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Loģistikas pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Loģistikas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 74. no 286

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-10-2026