SIA "H2O Pluss" (reģ. Nr. 40103976929) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-03-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 75 839 EUR, peļņa 23 720 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 3,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde
| Reģistrācijas Nr. | 40103976929 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-03-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40103976929 |
| Juridiskā adrese | Smilšu iela 34 - 1, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75 839 EUR | 23 720 EUR | 35 445 EUR | 3 |
| 2024 | 49 922 EUR | 4 208 EUR | 13 273 EUR | 4 |
| 2023 | 68 665 EUR | 1 876 EUR | 14 579 EUR | 4 |
| 2022 | 85 743 EUR | -8 437 EUR | 3 600 EUR | 4 |
| 2021 | 48 065 EUR | -3 462 EUR | 15 515 EUR | 4 |
| 2020 | 56 077 EUR | 4 767 EUR | 13 171 EUR | 4 |
| 2019 | 39 244 EUR | 9 359 EUR | 11 650 EUR | 4 |
| 2018 | 37 430 EUR | -4 205 EUR | 6 808 EUR | 4 |
| 2017 | 11 744 EUR | 538 EUR | 4 252 EUR | 2 |
| 2016 | 17 053 EUR | -4 905 EUR | 4 171 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.58 | 0.88 | 1.73 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.65 | 1.32 | 3.16 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.19 | 1.36 | 3.07 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.53 | 1.38 | 3.14 | 3 |
| 2024 | 28.69 | 4.86 | 10.84 | 4 |
| 2023 | 31.40 | 4.47 | 12.25 | 4 |
| 2022 | 37.14 | 6.70 | 15.15 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 563.87 | ~ 504.66 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 029.95 | ~ 827.00 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 000.62 | ~ 807.44 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 023.43 | ~ 812.45 |
| 2024 | 662.46 | ~ 561.83 |
| 2023 | 748.63 | ~ 616.89 |
| 2022 | 925.86 | ~ 690.33 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (10.84 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 662.46 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 662.46 * 0.105 = 69.56 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 437.51 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (662.46 - 69.56 - 437.51) * 0.2 ≈ 31.08 EUR
4. Neto alga: 662.46 - 69.56 - 31.08 = ~ 561.83 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 75 839 EUR | 49 922 EUR | 68 665 EUR | 85 743 EUR | 48 065 EUR |
| Bruto peļņa | 71 807 EUR | 38 980 EUR | 55 248 EUR | 57 909 EUR | 41 811 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 720 EUR | 4 208 EUR | 1 876 EUR | 11 563 EUR | -3 462 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 720 EUR | 4 208 EUR | 1 876 EUR | -8 437 EUR | -3 462 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 35 445 EUR | 13 273 EUR | 14 579 EUR | 3 600 EUR | 15 515 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 35 445 EUR | 13 273 EUR | 14 389 EUR | 3 030 EUR | 14 565 EUR |
| Pašu kapitāls | 25 474 EUR | 1 754 EUR | -2 454 EUR | -4 330 EUR | 4 107 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 971 EUR | 11 519 EUR | 17 033 EUR | 7 930 EUR | 11 408 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,55 | 1,15 | 0,84 | 0,38 | 1,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,55 | 1,15 | 0,77 | 0,38 | 1,28 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
31,28 % | 8,43 % | 2,73 % | -9,84 % | -7,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
66,92 % | 31,70 % | 12,87 % | -234,36 % | -22,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
93,11 % | 239,91 % | -76,45 % | 194,85 % | -84,30 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,39 | 6,57 | -6,94 | -1,83 | 2,78 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,14 | 3,76 | 4,71 | 23,82 | 3,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
93,11 % | 239,91 % | -76,45 % | -267,04 % | -84,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,41 | 5,01 | 4,77 | 31,53 | 2,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "H2O Pluss" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas ūdens" | 80 320 805 | 590 519 | 0,7 % | 794 | 101 160 | 2 243 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Bauskas novada komunālserviss" | 11 716 931 | -982 800 | -8,4 % | 203 | 57 719 | 1 414 (2026 Q3) |
| 3 | AS "OLAINES ŪDENS UN SILTUMS" | 10 459 615 | 524 783 | 5,0 % | 186 | 56 234 | 1 532 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Daugavpils ūdens" | 7 955 272 | 368 440 | 4,6 % | 245 | 32 470 | 1 384 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LIEPĀJAS ŪDENS" | 6 822 786 | 478 010 | 7,0 % | 130 | 52 483 | 1 861 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "SALDUS KOMUNĀLSERVISS" | 6 078 769 | -50 787 | -0,8 % | 92 | 66 074 | 1 689 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS ŪDENS" | 5 561 509 | 168 992 | 3,0 % | 93 | 59 801 | 1 938 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LNS pakalpojumi" | 4 999 257 | 102 604 | 2,1 % | 187 | 26 734 | 985 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BALOŽU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" | 3 477 011 | 8 230 | 0,2 % | 34 | 102 265 | 2 386 (2026 Q3) |
| 10 | Pašvaldības SIA "ŪDEKA" | 3 354 542 | 197 159 | 5,9 % | 80 | 41 932 | 1 590 (2026 Q3) |
| 56 | SIA "H2O Pluss" (šis uzņēmums) | 75 839 | 23 720 | 31,3 % | 3 | 25 280 | 564 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103976929 | LV74ZZZ40103976929 | SIA "H2O Pluss" | SIA | H2O Pluss | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-03-11 | NULL | Jūrmala, Smilšu iela 34 - 1 | 2015 | 116373645 | 0 | 100003036 | 0004000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5135131 | 40103976929 | 2016-03-02 | 2016-03-08 09:09:46 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92338565 | 40103976929 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2016-03-11 | 2016-03-11 15:42:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 772911 | 19769914 | 40103976929 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-03 20:14:22.495 |
| 869841 | 21213256 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-09 09:11:07.338 |
| 624197 | 16239295 | 40103976929 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-03-11 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-26 05:07:51.866 |
| 1388572 | 31295787 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-07-25 20:33:36.945 |
| 1714426 | 32407127 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-11 23:34:36.235 |
| 2053201 | 34497633 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-06-04 23:00:44.595 |
| 2332243 | 35495387 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:44:23.76 |
| 1000202 | 22684196 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-16 12:09:22.387 |
| 1234200 | 29455062 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-06-25 19:01:59.023 |
| 1885941 | 33462689 | 40103976929 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-23 21:01:25.084 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000202 | 22684196 | 39244 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3149 | 36095 | 26327 | 95 | 0 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9359 | 0 | 9359 | NULL | 0 | 9359 |
| 1234200 | 29455062 | 56077 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22023 | 34054 | 29195 | 97 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4767 | 0 | 4767 | NULL | 0 | 4767 |
| 1388572 | 31295787 | 48065 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6254 | 41811 | 45198 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3462 | 0 | -3462 | NULL | 0 | -3462 |
| 1714426 | 32407127 | 85743 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27834 | 57909 | 46241 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11563 | 0 | 11563 | NULL | 20000 | -8437 |
| 1885941 | 33462689 | 68665 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13417 | 55248 | 53278 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1876 | 0 | 1876 | NULL | 0 | 1876 |
| 2053201 | 34497633 | 49922 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10942 | 38980 | 34687 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4208 | 0 | 4208 | NULL | 0 | 4208 |
| 2332243 | 35495387 | 75839 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4032 | 71807 | 48014 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23720 | 0 | 23720 | NULL | 0 | 23720 |
| 624197 | 16239295 | 17053 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16487 | 566 | 5318 | 142 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4905 | 0 | -4905 | NULL | 0 | -4905 |
| 772911 | 19769914 | 11744 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5299 | 6445 | 5780 | 95 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 559 | 21 | 538 | NULL | 0 | 538 |
| 869841 | 21213256 | 37430 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15498 | 21932 | 15150 | 1677 | 0 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4795 | 0 | 4795 | NULL | 9000 | -4205 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000202 | 22684196 | 7316 | 0 | 2624 | 0 | 9940 | 0 | 1710 | 0 | 1710 | 11650 | NULL | 8848 | 0 | 0 | 2802 | 11650 |
| 1234200 | 29455062 | 8430 | 0 | 3411 | 0 | 11841 | 0 | 1330 | 0 | 1330 | 13171 | NULL | 5602 | 0 | 0 | 7569 | 13171 |
| 1388572 | 31295787 | 11941 | 0 | 2624 | 0 | 14565 | 0 | 950 | 0 | 950 | 15515 | NULL | 11408 | 0 | 0 | 4107 | 15515 |
| 1714426 | 32407127 | 406 | 0 | 2624 | 0 | 3030 | 0 | 570 | 0 | 570 | 3600 | NULL | 7930 | 0 | 0 | -4330 | 3600 |
| 1885941 | 33462689 | 10568 | 0 | 2624 | 1197 | 14389 | 0 | 190 | 0 | 190 | 14579 | NULL | 17033 | 0 | 0 | -2454 | 14579 |
| 2053201 | 34497633 | 5767 | 0 | 7506 | 0 | 13273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13273 | NULL | 11519 | 0 | 0 | 1754 | 13273 |
| 2332243 | 35495387 | 28911 | 0 | 6534 | 0 | 35445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35445 | NULL | 9971 | 0 | 0 | 25474 | 35445 |
| 624197 | 16239295 | 4171 | 0 | 0 | 0 | 4171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4171 | NULL | 3961 | 3100 | 0 | -2890 | 4171 |
| 772911 | 19769914 | 4200 | 0 | 52 | 0 | 4252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4252 | NULL | 3504 | 3100 | 0 | -2352 | 4252 |
| 869841 | 21213256 | 6138 | 0 | 670 | 0 | 6808 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6808 | NULL | 13365 | 0 | 0 | -6557 | 6808 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103976929 | SIA "H2O Pluss" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3600 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 28.69 | 4.86 | 10.84 | 4 |
| 40103976929 | SIA "H2O Pluss" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3600 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 31.40 | 4.47 | 12.25 | 4 |
| 40103976929 | SIA "H2O Pluss" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3600 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 37.14 | 6.70 | 15.15 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103976929 | SIA "H2O Pluss" | ir | 24.03.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103976929 | SIA "H2O Pluss" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Smilšu iela 34 - 1, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 75 839 EUR, un peļņa bija 23 720 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,55.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 662.46 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 561.83 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 860 EUR un VSAOI 10 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026