SIA "Kāpiņa Serviss" (reģ. Nr. 40103978474) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-03-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 136 236 EUR, zaudējumi 103 157 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40103978474 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-03-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40103978474 |
| Juridiskā adrese | Jaunceltnes iela 22D, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136 236 EUR | -103 157 EUR | 318 258 EUR | 2 |
| 2024 | 158 879 EUR | 1 279 EUR | 195 834 EUR | 2 |
| 2023 | 151 247 EUR | 18 999 EUR | 199 653 EUR | 3 |
| 2022 | 112 973 EUR | 2 029 EUR | 196 151 EUR | 3 |
| 2021 | 59 598 EUR | 305 EUR | 109 209 EUR | 3 |
| 2020 | 61 119 EUR | -6 919 EUR | 64 175 EUR | 3 |
| 2019 | 64 637 EUR | 18 801 EUR | 45 803 EUR | 2 |
| 2018 | 32 555 EUR | 1 924 EUR | 36 226 EUR | 2 |
| 2017 | 18 283 EUR | -9 329 EUR | 40 818 EUR | 2 |
| 2016 | 5 882 EUR | -4 174 EUR | 7 379 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.55 | 0.14 | 2.39 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.0 | 0.04 | 0.91 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.00 | 0.04 | 0.32 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.14 | 0.16 | 2.03 | 2 |
| 2024 | 20.94 | 1.18 | 6.88 | 2 |
| 2023 | 25.72 | 0.51 | 11.35 | 3 |
| 2022 | 5.00 | 0.31 | 4.17 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 924.84 | ~ 729.50 |
| 2022 | 339.79 | ~ 304.11 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 136 236 EUR | 158 879 EUR | 151 247 EUR | 112 973 EUR | 59 598 EUR |
| Bruto peļņa | -56 026 EUR | 24 781 EUR | 38 792 EUR | 20 760 EUR | 1 114 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -102 851 EUR | 1 281 EUR | 19 016 EUR | 2 228 EUR | 504 EUR |
| UIN nodoklis | 306 EUR | 2 EUR | 17 EUR | 199 EUR | 199 EUR |
| Tīrā peļņa | -103 157 EUR | 1 279 EUR | 18 999 EUR | 2 029 EUR | 305 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 318 258 EUR | 195 834 EUR | 199 653 EUR | 196 151 EUR | 109 209 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 47 963 EUR | 81 136 EUR | 73 387 EUR | 65 643 EUR | 42 987 EUR |
| Pašu kapitāls | -26 530 EUR | 79 827 EUR | 78 548 EUR | 59 549 EUR | 57 520 EUR |
| Īstermiņa saistības | 55 672 EUR | 49 845 EUR | 47 437 EUR | 56 005 EUR | 33 345 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 289 116 EUR | 66 162 EUR | 73 668 EUR | 80 597 EUR | 18 344 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-12 – 2025-03-21 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,86 | 1,63 | 1,55 | 1,17 | 1,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,40 | 0,34 | 0,16 | 0,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-75,72 % | 0,81 % | 12,56 % | 1,80 % | 0,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-32,41 % | 0,65 % | 9,52 % | 1,03 % | 0,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
388,83 % | 1,60 % | 24,19 % | 3,41 % | 0,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-13,00 | 1,45 | 1,54 | 2,29 | 0,90 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-10,14 | 1,16 | 3,12 | 1,40 | 1,29 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,43 | 0,81 | 0,76 | 0,58 | 0,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-35,65 % | 6,23 % | 18,39 % | 5,53 % | 2,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,61 | 1,70 | 1,89 | 1,17 | 1,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kāpiņa Serviss" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 633 | SIA Kāpiņa Serviss (šis uzņēmums) | 136 236 | -103 157 | -75,7 % | 2 | 68 118 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103978474 | LV69ZZZ40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | SIA | Kāpiņa Serviss | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-03-21 | NULL | Aizkraukles nov., Aizkraukle, Jaunceltnes iela 22D | 5101 | 106907715 | 100016630 | 100003077 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5169487 | 40103978474 | 2016-03-14 | 2016-03-21 15:29:24 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103978474 | 2025-03-21 | 20796.67 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 954be71a |
| 40103978474 | 2024-11-12 | 1823.89 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 9782c983 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92340097 | 40103978474 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 11000 | EUR | 2016-03-21 | 2016-03-21 09:31:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1399174 | 31333610 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-29 21:06:48.703 |
| 2057221 | 34508550 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-05 22:02:05.902 |
| 2326607 | 35487338 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:03:22.436 |
| 773740 | 19771604 | 40103978474 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-03 21:13:30.181 |
| 870315 | 21216577 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-09 09:34:54.631 |
| 674605 | 16448121 | 40103978474 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-03-21 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-28 23:48:18.536 |
| 1044210 | 22962292 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-18 23:09:50.069 |
| 1223781 | 29326456 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-05-26 11:02:07.556 |
| 1749251 | 32522630 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-02 22:09:09.876 |
| 1913923 | 33534842 | 40103978474 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-02 17:06:25.472 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044210 | 22962292 | 64637 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41661 | 22976 | 0 | 9613 | 8840 | 3298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | NULL | 18841 | 40 | 18801 | NULL | 0 | 18801 |
| 1223781 | 29326456 | 61119 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 57790 | 3329 | 0 | 10013 | 7098 | 6827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 | NULL | NULL | -6843 | 76 | -6919 | NULL | 0 | -6919 |
| 1399174 | 31333610 | 59598 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58484 | 1114 | 0 | 11084 | 16259 | 4024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1761 | NULL | NULL | 504 | 199 | 305 | NULL | 0 | 305 |
| 1749251 | 32522630 | 112973 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92213 | 20760 | 0 | 9398 | 2011 | 5622 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5523 | NULL | NULL | 2228 | 199 | 2029 | NULL | 0 | 2029 |
| 1913923 | 33534842 | 151247 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112455 | 38792 | 0 | 10916 | 4211 | 4093 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8978 | NULL | NULL | 19016 | 17 | 18999 | NULL | 0 | 18999 |
| 2057221 | 34508550 | 158879 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 134098 | 24781 | 0 | 13487 | 2011 | 4206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7818 | NULL | NULL | 1281 | 2 | 1279 | NULL | 0 | 1279 |
| 2326607 | 35487338 | 136236 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 192262 | -56026 | 0 | 17902 | 3835 | 23523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9235 | NULL | NULL | -102851 | 306 | -103157 | NULL | 0 | -103157 |
| 674605 | 16448121 | 5882 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8421 | -2539 | 0 | 1438 | 0 | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -4174 | 0 | -4174 | NULL | 0 | -4174 |
| 773740 | 19771604 | 18283 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22819 | -4536 | 54 | 4296 | 1987 | 2080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 350 | NULL | NULL | -9329 | 0 | -9329 | NULL | 0 | -9329 |
| 870315 | 21216577 | 32555 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34057 | -1502 | 0 | 7385 | 12444 | 1112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 508 | NULL | NULL | 1937 | 13 | 1924 | NULL | 0 | 1924 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044210 | 22962292 | 12960 | 0 | 3737 | 0 | 16697 | 0 | 29106 | 0 | 29106 | 45803 | NULL | 12581 | 0 | 0 | 33222 | 45803 |
| 1223781 | 29326456 | 2231 | 0 | 9659 | 0 | 11890 | 0 | 52285 | 0 | 52285 | 64175 | NULL | 32965 | 4906 | 0 | 26304 | 64175 |
| 1399174 | 31333610 | 3012 | 0 | 2765 | 37210 | 42987 | 0 | 66222 | 0 | 66222 | 109209 | NULL | 33345 | 18344 | 0 | 57520 | 109209 |
| 1749251 | 32522630 | 6214 | 0 | 2989 | 56440 | 65643 | 0 | 130508 | 0 | 130508 | 196151 | NULL | 56005 | 80597 | 0 | 59549 | 196151 |
| 1913923 | 33534842 | 3644 | 0 | 12260 | 57483 | 73387 | 0 | 126266 | 0 | 126266 | 199653 | NULL | 47437 | 73668 | 0 | 78548 | 199653 |
| 2057221 | 34508550 | 907 | 0 | 19227 | 61002 | 81136 | 0 | 114698 | 0 | 114698 | 195834 | NULL | 49845 | 66162 | 0 | 79827 | 195834 |
| 2326607 | 35487338 | 1106 | 0 | 2444 | 44413 | 47963 | 0 | 270295 | 0 | 270295 | 318258 | NULL | 55672 | 289116 | 0 | -26530 | 318258 |
| 674605 | 16448121 | 2886 | 0 | 346 | 0 | 3232 | 0 | 4064 | 83 | 4147 | 7379 | NULL | 553 | 0 | 0 | 6826 | 7379 |
| 773740 | 19771604 | 854 | 0 | 19877 | 0 | 20731 | 0 | 20008 | 79 | 20087 | 40818 | NULL | 28286 | 15035 | 0 | -2503 | 40818 |
| 870315 | 21216577 | 4593 | 0 | 2198 | 0 | 6791 | 0 | 29435 | 0 | 29435 | 36226 | NULL | 18569 | 3236 | 0 | 14421 | 36226 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 020200 | Aizkraukle | 20.94 | 1.18 | 6.88 | 2 |
| 40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 020200 | Aizkraukle | 25.72 | 0.51 | 11.35 | 3 |
| 40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 020200 | Aizkraukle | 5.00 | 0.31 | 4.17 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | ir | 05.05.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103978474 | SIA Kāpiņa Serviss | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunceltnes iela 22D, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 136 236 EUR, un zaudējumi bija 103 157 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,61, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 20 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 180 EUR un VSAOI 6 880 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026