SIA "Tanex-A" (reģ. Nr. 40103987284) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-04-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 140 546 EUR, peļņa 243 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 4,32 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40103987284 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-04-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40103987284 |
| Juridiskā adrese | Celtnieku iela 4 - 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140 546 EUR | 243 EUR | 60 004 EUR | 7 |
| 2024 | 150 721 EUR | 103 EUR | 57 757 EUR | 8 |
| 2023 | 158 796 EUR | 19 984 EUR | 58 819 EUR | 9 |
| 2022 | 258 897 EUR | 21 219 EUR | 49 214 EUR | 11 |
| 2021 | 142 750 EUR | 4 888 EUR | 34 454 EUR | 9 |
| 2020 | 6 219 EUR | 1 048 EUR | 17 260 EUR | 2 |
| 2019 | 2 282 EUR | -391 EUR | 15 939 EUR | 1 |
| 2018 | 74 763 EUR | 3 928 EUR | 21 237 EUR | 5 |
| 2017 | 64 551 EUR | 8 454 EUR | 15 159 EUR | 5 |
| 2016 | 54 102 EUR | 20 374 EUR | 24 146 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 28.89 | 11.99 | 17.77 | 11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 23.23 | 9.62 | 14.26 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.71 | 4.86 | 7.17 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.32 | 6.40 | 9.47 | 7 |
| 2024 | 41.73 | 18.30 | 29.77 | 8 |
| 2023 | 53.51 | 20.92 | 34.32 | 9 |
| 2022 | 77.93 | 32.70 | 53.19 | 12 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 579.60 | ~ 1 193.49 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 394.35 | ~ 1 069.97 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 001.55 | ~ 808.06 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 322.83 | ~ 1 012.08 |
| 2024 | 909.66 | ~ 719.81 |
| 2023 | 932.17 | ~ 734.19 |
| 2022 | 1 083.53 | ~ 787.45 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (29.77 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 909.66 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 909.66 * 0.105 = 95.51 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 342.44 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (909.66 - 95.51 - 342.44) * 0.2 ≈ 94.34 EUR
4. Neto alga: 909.66 - 95.51 - 94.34 = ~ 719.81 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 140 546 EUR | 150 721 EUR | 158 796 EUR | 258 897 EUR | 142 750 EUR |
| Bruto peļņa | 138 213 EUR | 125 477 EUR | 140 930 EUR | 220 797 EUR | 119 007 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 243 EUR | 103 EUR | 19 984 EUR | 21 219 EUR | 4 888 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 243 EUR | 103 EUR | 19 984 EUR | 21 219 EUR | 4 888 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 60 004 EUR | 57 757 EUR | 58 819 EUR | 49 214 EUR | 34 454 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 57 359 EUR | 57 681 EUR | 57 388 EUR | 47 997 EUR | 34 454 EUR |
| Pašu kapitāls | 46 729 EUR | 46 486 EUR | 46 382 EUR | 26 398 EUR | 13 302 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 275 EUR | 11 271 EUR | 12 437 EUR | 22 816 EUR | 21 152 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,32 | 5,12 | 4,61 | 2,10 | 1,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,77 | 4,87 | 4,61 | 1,87 | 1,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,17 % | 0,07 % | 12,58 % | 8,20 % | 3,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,40 % | 0,18 % | 33,98 % | 43,12 % | 14,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,52 % | 0,22 % | 43,09 % | 80,38 % | 36,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,28 | 0,24 | 0,27 | 0,86 | 1,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,34 | 2,61 | 2,70 | 5,26 | 4,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,52 % | 0,22 % | 43,09 % | 80,38 % | 36,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,01 | 5,60 | 6,53 | 7,90 | 5,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tanex-A" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansael SIA | 30 000 395 | 7 116 171 | 23,7 % | 32 | 937 512 | 2 117 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Netaman Shipyard Riga | 15 136 196 | 1 053 551 | 7,0 % | 136 | 111 296 | 1 669 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Netaman ships service" | 14 924 566 | 2 444 437 | 16,4 % | 184 | 81 112 | 1 790 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BOLDERĀJAS KUĢU REMONTA RŪPNĪCA" | 7 138 210 | 464 434 | 6,5 % | 70 | 101 974 | 1 801 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LZK" | 4 415 715 | -810 064 | -18,3 % | 174 | 25 378 | 1 928 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PPL Connect" | 3 297 010 | 280 880 | 8,5 % | 2 | 1 648 505 | *** |
| 7 | SIA "Liepājas kuģu būves rūpnīca" | 2 022 305 | -145 679 | -7,2 % | 29 | 69 735 | 986 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Garant Safety" | 1 829 060 | 146 590 | 8,0 % | 19 | 96 266 | 2 332 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ANTIKS-N" | 1 776 560 | 71 716 | 4,0 % | 42 | 42 299 | 1 638 (2026 Q3) |
| 10 | SIA MARITEK | 1 728 609 | 1 944 | 0,1 % | 30 | 57 620 | 1 085 (2026 Q3) |
| 51 | SIA Tanex-A (šis uzņēmums) | 140 546 | 243 | 0,2 % | 11 | 12 777 | 1 580 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987284 | LV43ZZZ40103987284 | SIA Tanex-A | SIA | Tanex-A | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-04-21 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Celtnieku iela 4 - 30 | 2121 | 114534040 | 100015485 | 100003575 | 0801211 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5268965 | 40103987284 | 2016-04-15 | 2016-04-28 11:59:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92785311 | 40103987284 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3001 | EUR | 2021-01-29 | 2021-01-29 09:33:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 673922 | 16445822 | 40103987284 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-04-21 | 2016-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-10-28 23:11:35.612 |
| 1033416 | 22882016 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-18 10:23:30.57 |
| 1267514 | 29637685 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-31 21:13:05.785 |
| 1920730 | 33551180 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:26:23.707 |
| 2068622 | 34533884 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-06-09 17:02:06.581 |
| 2333886 | 35497311 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-06-02 19:03:27.237 |
| 823350 | 19899686 | 40103987284 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-06 17:10:11.288 |
| 953597 | 21530986 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-13 19:29:12.588 |
| 1418024 | 31391434 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2022-08-05 23:25:45.237 |
| 1755505 | 32535165 | 40103987284 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2023-06-04 05:07:32.881 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033416 | 22882016 | 2282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 260 | 2022 | 1885 | 439 | 0 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -391 | 0 | -391 | NULL | 0 | -391 |
| 1267514 | 29637685 | 6219 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4796 | 1423 | 256 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1048 | 0 | 1048 | NULL | 0 | 1048 |
| 1418024 | 31391434 | 142750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23743 | 119007 | 113289 | 753 | 0 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4888 | 0 | 4888 | NULL | 0 | 4888 |
| 1755505 | 32535165 | 258897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38100 | 220797 | 198171 | 1234 | 0 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21219 | 0 | 21219 | NULL | 0 | 21219 |
| 1920730 | 33551180 | 158796 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17866 | 140930 | 118534 | 2303 | 0 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19984 | 0 | 19984 | NULL | 0 | 19984 |
| 2068622 | 34533884 | 150721 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25244 | 125477 | 125827 | 1443 | 1896 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 103 | 0 | 103 | NULL | 0 | 103 |
| 2333886 | 35497311 | 140546 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2333 | 138213 | 136671 | 1299 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 243 | 0 | 243 | NULL | 0 | 243 |
| 673922 | 16445822 | 54102 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33270 | 20832 | 0 | 328 | 10 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20374 | 0 | 20374 | NULL | 0 | 20374 |
| 823350 | 19899686 | 64551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56399 | 8152 | 0 | 251 | 659 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8454 | 0 | 8454 | NULL | 0 | 8454 |
| 953597 | 21530986 | 74763 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10211 | 64552 | 46742 | 905 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16881 | 12953 | 3928 | NULL | 0 | 3928 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033416 | 22882016 | 6173 | 0 | 1200 | 8523 | 15896 | 0 | 43 | 0 | 43 | 15939 | NULL | 8573 | 0 | 0 | 7366 | 15939 |
| 1267514 | 29637685 | 8747 | 0 | 1112 | 7401 | 17260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17260 | NULL | 8846 | 0 | 0 | 8414 | 17260 |
| 1418024 | 31391434 | 9093 | 0 | 19904 | 5457 | 34454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34454 | NULL | 21152 | 0 | 0 | 13302 | 34454 |
| 1755505 | 32535165 | 35417 | 0 | 7311 | 5269 | 47997 | 0 | 1217 | 0 | 1217 | 49214 | NULL | 22816 | 0 | 0 | 26398 | 49214 |
| 1920730 | 33551180 | 34619 | 0 | 22769 | 0 | 57388 | 0 | 1431 | 0 | 1431 | 58819 | NULL | 12437 | 0 | 0 | 46382 | 58819 |
| 2068622 | 34533884 | 42990 | 0 | 11897 | 2794 | 57681 | 0 | 76 | 0 | 76 | 57757 | NULL | 11271 | 0 | 0 | 46486 | 57757 |
| 2333886 | 35497311 | 38036 | 0 | 12034 | 7289 | 57359 | 0 | 2645 | 0 | 2645 | 60004 | NULL | 13275 | 0 | 0 | 46729 | 60004 |
| 673922 | 16445822 | 19348 | 0 | 4391 | 407 | 24146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24146 | NULL | 3771 | 0 | 0 | 20375 | 24146 |
| 823350 | 19899686 | 10738 | 0 | 3674 | 532 | 14944 | 0 | 215 | 0 | 215 | 15159 | NULL | 1329 | 0 | 0 | 13830 | 15159 |
| 953597 | 21530986 | 6840 | 0 | 13978 | 290 | 21108 | 0 | 129 | 0 | 129 | 21237 | NULL | 13480 | 0 | 0 | 7757 | 21237 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987284 | SIA Tanex-A | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 045200 | Salaspils | 41.73 | 18.30 | 29.77 | 8 |
| 40103987284 | SIA Tanex-A | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3311 | 045200 | Salaspils | 53.51 | 20.92 | 34.32 | 9 |
| 40103987284 | SIA Tanex-A | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3311 | 045200 | Salaspils | 77.93 | 32.70 | 53.19 | 12 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987284 | SIA Tanex-A | ir | 21.06.2017 | nav | nav | |
| 40103987284 | SIA Tanex-A | nav | 31.05.2016 | nav | nav | 31.08.2016 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103987284 | SIA Tanex-A | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celtnieku iela 4 - 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 140 546 EUR, un peļņa bija 243 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 909.66 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 719.81 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 41 730 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 300 EUR un VSAOI 29 770 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026