SIA "FlameS" (reģ. Nr. 40103987602) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-04-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 897 EUR, peļņa 2 959 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 15,47 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40103987602 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-04-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV90ZZZ40103987602 |
| Juridiskā adrese | Brīvības gatve 371 - 39, Rīga, LV-1024 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 897 EUR | 2 959 EUR | 12 108 EUR | 2 |
| 2024 | 6 969 EUR | 3 178 EUR | 9 307 EUR | 2 |
| 2023 | 8 734 EUR | -6 157 EUR | 7 266 EUR | 1 |
| 2022 | 24 201 EUR | 3 999 EUR | 14 237 EUR | 1 |
| 2021 | 23 471 EUR | -1 594 EUR | 10 622 EUR | 1 |
| 2020 | 23 695 EUR | 180 EUR | 11 073 EUR | 2 |
| 2019 | 21 989 EUR | 2 453 EUR | 11 339 EUR | 2 |
| 2018 | 26 103 EUR | 2 971 EUR | 10 762 EUR | 3 |
| 2017 | 41 426 EUR | -5 035 EUR | 5 875 EUR | 3 |
| 2016 | 27 113 EUR | 8 383 EUR | 12 488 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.75 | 0.15 | 0.22 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.76 | 0.22 | 0.32 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.82 | 0.15 | 0.22 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.78 | 0.22 | 0.32 | 2 |
| 2024 | 2.98 | 0.43 | 0.70 | 2 |
| 2023 | 3.91 | 1.03 | 1.56 | 1 |
| 2022 | 8.90 | 2.08 | 3.13 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 897 EUR | 6 969 EUR | 8 734 EUR | 24 201 EUR | 23 471 EUR |
| Bruto peļņa | 7 170 EUR | 5 912 EUR | 7 780 EUR | 19 447 EUR | 17 020 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 959 EUR | 3 178 EUR | -6 157 EUR | 3 999 EUR | -1 594 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 959 EUR | 3 178 EUR | -6 157 EUR | 3 999 EUR | -1 594 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 108 EUR | 9 307 EUR | 7 266 EUR | 14 237 EUR | 10 622 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 897 EUR | 8 474 EUR | 5 376 EUR | 11 261 EUR | 8 821 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 339 EUR | 8 380 EUR | 5 202 EUR | 11 359 EUR | 7 360 EUR |
| Īstermiņa saistības | 769 EUR | 927 EUR | 2 064 EUR | 2 878 EUR | 3 262 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
15,47 | 9,14 | 2,60 | 3,91 | 2,70 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
15,47 | 9,14 | 2,60 | 3,91 | 2,70 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,47 % | 45,60 % | -70,49 % | 16,52 % | -6,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,44 % | 34,15 % | -84,74 % | 28,09 % | -15,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
26,10 % | 37,92 % | -118,36 % | 35,21 % | -21,66 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,11 | 0,40 | 0,25 | 0,44 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -0,54 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,65 | 0,75 | 1,20 | 1,70 | 2,21 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
26,10 % | 37,92 % | -41,46 % | 35,21 % | -21,66 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,06 | 6,95 | 2,27 | 5,32 | 3,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FlameS" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 572 | SIA "FlameS" (šis uzņēmums) | 7 897 | 2 959 | 37,5 % | 2 | 3 949 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987602 | LV90ZZZ40103987602 | SIA "FlameS" | SIA | FlameS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-04-22 | NULL | Rīga, Brīvības gatve 371 - 39 | 1024 | 111800591 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5242127 | 40103987602 | 2016-04-19 | 2016-04-19 14:28:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92348361 | 40103987602 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2016-04-22 | 2016-04-22 10:35:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 892239 | 21337339 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-10 12:36:28.979 |
| 633205 | 16279487 | 40103987602 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-04-22 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-26 16:39:17.116 |
| 1993933 | 34311402 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-30 21:01:59.409 |
| 2147846 | 35185352 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-22 17:01:16.72 |
| 775972 | 19780736 | 40103987602 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-03 23:35:54.874 |
| 1062367 | 23157049 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 23:04:07.545 |
| 1207850 | 29182159 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-04-27 14:06:52.735 |
| 1349288 | 30974316 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-23 23:40:37.463 |
| 1474787 | 32330986 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 05:38:33.512 |
| 1869423 | 33405792 | 40103987602 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-11 19:02:31.159 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1062367 | 23157049 | 21989 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7296 | 14693 | 0 | 12240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2453 | 0 | 2453 | NULL | 0 | 2453 |
| 1207850 | 29182159 | 23695 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3897 | 19798 | 0 | 15540 | 0 | 4078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 180 | 0 | 180 | NULL | 0 | 180 |
| 1349288 | 30974316 | 23471 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6451 | 17020 | 0 | 17957 | 180 | 837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1594 | 0 | -1594 | NULL | 0 | -1594 |
| 1474787 | 32330986 | 24201 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4754 | 19447 | 0 | 15005 | 59 | 502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3999 | 0 | 3999 | NULL | 0 | 3999 |
| 1869423 | 33405792 | 8734 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 954 | 7780 | 0 | 8382 | 0 | 1555 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4000 | NULL | NULL | -6157 | 0 | -6157 | NULL | 0 | -6157 |
| 1993933 | 34311402 | 6969 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1057 | 5912 | 0 | 2734 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3178 | 0 | 3178 | NULL | 0 | 3178 |
| 2147846 | 35185352 | 7897 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 727 | 7170 | 0 | 4273 | 82 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2959 | 0 | 2959 | NULL | 0 | 2959 |
| 633205 | 16279487 | 27113 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9721 | 17392 | 0 | 9009 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8383 | 0 | 8383 | NULL | 0 | 8383 |
| 775972 | 19780736 | 41426 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34976 | 6450 | 0 | 11485 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5035 | 0 | -5035 | NULL | 0 | -5035 |
| 892239 | 21337339 | 26103 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9649 | 16454 | 0 | 13483 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2971 | 0 | 2971 | NULL | 0 | 2971 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1062367 | 23157049 | 9915 | 0 | 1072 | 0 | 10987 | 0 | 352 | 0 | 352 | 11339 | NULL | 2565 | 0 | 0 | 8774 | 11339 |
| 1207850 | 29182159 | 9080 | 0 | 1065 | 0 | 10145 | 0 | 928 | 0 | 928 | 11073 | NULL | 2119 | 0 | 0 | 8954 | 11073 |
| 1349288 | 30974316 | 5234 | 0 | 3587 | 0 | 8821 | 0 | 1801 | 0 | 1801 | 10622 | NULL | 3262 | 0 | 0 | 7360 | 10622 |
| 1474787 | 32330986 | 6530 | 0 | 4731 | 0 | 11261 | 0 | 2976 | 0 | 2976 | 14237 | NULL | 2878 | 0 | 0 | 11359 | 14237 |
| 1869423 | 33405792 | 5376 | 0 | 0 | 0 | 5376 | 0 | 1890 | 0 | 1890 | 7266 | NULL | 2064 | 0 | 0 | 5202 | 7266 |
| 1993933 | 34311402 | 7211 | 0 | 1263 | 0 | 8474 | 0 | 833 | 0 | 833 | 9307 | NULL | 927 | 0 | 0 | 8380 | 9307 |
| 2147846 | 35185352 | 11897 | 0 | 0 | 0 | 11897 | 0 | 211 | 0 | 211 | 12108 | NULL | 769 | 0 | 0 | 11339 | 12108 |
| 633205 | 16279487 | 11393 | 0 | 1095 | 0 | 12488 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12488 | NULL | 4103 | 0 | 0 | 8385 | 12488 |
| 775972 | 19780736 | 5560 | 0 | 315 | 0 | 5875 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5875 | NULL | 2525 | 0 | 0 | 3350 | 5875 |
| 892239 | 21337339 | 8364 | 0 | 2398 | 0 | 10762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10762 | NULL | 4441 | 0 | 0 | 6321 | 10762 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987602 | SIA "FlameS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.98 | 0.43 | 0.70 | 2 |
| 40103987602 | SIA "FlameS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4321 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 3.91 | 1.03 | 1.56 | 1 |
| 40103987602 | SIA "FlameS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4321 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 8.90 | 2.08 | 3.13 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103987602 | SIA "FlameS" | ir | 28.04.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103987602 | SIA "FlameS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības gatve 371 - 39, Rīga, LV-1024.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 897 EUR, un peļņa bija 2 959 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,47 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,47.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 430 EUR un VSAOI 700 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026