Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SEA"

SIA "SEA" (reģ. Nr. 40103990744) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-05-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 493 EUR, zaudējumi 10 548 EUR, darbinieku skaits: 26. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40103990744
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-05-05
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV34ZZZ40103990744
Juridiskā adrese Mazā Spulgu iela 1 - 53, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 49 493 EUR -10 548 EUR 25 913 EUR 26
2024 0 EUR -118 EUR 325 EUR 0
2023 0 EUR -50 EUR 325 EUR 0
2022 0 EUR -50 EUR 325 EUR 0
2021 0 EUR -58 EUR 382 EUR 0
2020 0 EUR -58 EUR 382 EUR 0
2019 0 EUR -18 167 EUR 383 EUR 0
2018 16 046 EUR 15 211 EUR 19 725 EUR 0
2017 4 156 EUR 2 908 EUR 4 448 EUR 0
2016 600 EUR -2 399 EUR 701 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 92.57 21.41 38.13 28
2026. gada 1. ceturksnis 76.14 16.12 37.39 31
2025. gada 4. ceturksnis 10.23 3.58 6.52 13
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 331.56 ~ 1 028.10
2026. gada 1. ceturksnis 1 179.36 ~ 926.62
2025. gada 4. ceturksnis 490.41 ~ 438.91
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 49 493 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 49 493 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -10 548 EUR -118 EUR -50 EUR -50 EUR -58 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -10 548 EUR -118 EUR -50 EUR -50 EUR -58 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 25 913 EUR 325 EUR 325 EUR 325 EUR 382 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 25 413 EUR 325 EUR 325 EUR 325 EUR 382 EUR
Pašu kapitāls -10 499 EUR 49 EUR 167 EUR 217 EUR 267 EUR
Īstermiņa saistības 36 412 EUR 276 EUR 158 EUR 108 EUR 115 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "SEA TV" — līdz 2019-10-17

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,70 1,18 2,06 3,01 3,32
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,70 1,18 2,06 3,01 3,32
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-21,31 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-40,71 % -36,31 % -15,38 % -15,38 % -15,18 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
100,47 % -240,82 % -29,94 % -23,04 % -21,72 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-3,47 5,63 0,95 0,50 0,43
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,91 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
100,47 % -240,82 % -29,94 % -23,04 % -21,72 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,13 -0,82 0,77 1,41 1,60

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SEA" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7810)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 230 uzņēmumi 111. vieta pēc apgrozījuma 198. vieta pēc peļņas Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ULTRAMARIN SERVICES"10 302 084472 6584,6 %58177 6221 620 (2026 Q2)
2SIA "Biuro"8 841 62758 9000,7 %36624 1571 647 (2026 Q2)
3SIA "ENTRA AĢENTŪRA"7 979 88932 9810,4 %17 979 889***
4Grafton Latvia SIA7 650 173161 0392,1 %12660 7163 628 (2026 Q2)
5SIA "Aveluk Grupa"7 068 8221 569 49622,2 %25627 6131 202 (2026 Q2)
6SIA Pro Team5 287 322-348 930-6,6 %6881 2201 023 (2026 Q2)
7SIA Alma Career Latvia4 695 3091 262 21726,9 %29161 9073 762 (2026 Q2)
8SIA "Gerwil Crewing Latvia"4 439 737118 7152,7 %4990 6071 348 (2026 Q2)
9SIA "LAT.B.G.I."4 218 217153 8213,6 %7159 4122 364 (2026 Q2)
10SAS "Manpower Lit" filiāle "Manpower Lit"3 593 906110 6753,1 %32211 1612 592 (2026 Q2)
111SIA "SEA" (šis uzņēmums)49 493-10 548-21,3 %281 7681 332 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SEA"
7810 Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103990744 LV34ZZZ40103990744 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SEA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-05-05 NULL Mārupes nov., Mārupe, Mazā Spulgu iela 1 - 53 2167 117725893 100016583 100003815 0807600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5305630 40103990744 2016-04-27 2016-05-11 16:51:38

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103990744 2019-10-17 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA TV"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92351820 40103990744 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2016-05-05 2016-05-05 13:55:59

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
817162 19887277 40103990744 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-06 10:05:11.771
940854 21497690 40103990744 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-13 04:41:46.004
645791 16335449 40103990744 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-05-05 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-27 11:30:27.039
1084367 23266841 40103990744 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-21 06:10:34.252
1242648 29509909 40103990744 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-07-07 23:01:20.102
1378546 31238020 40103990744 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-07-14 17:28:49.133
1721199 32438792 40103990744 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-20 03:02:48.048
1886170 33463151 40103990744 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-05-23 21:09:29.509
2041986 34463839 40103990744 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-30 17:02:24.825
2299981 35458548 40103990744 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 26 ONES EUR 2026-05-30 03:04:16.129

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1084367 23266841 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 18023 114 0 30 0 0 0 0 0 NULL NULL -18167 0 -18167 NULL 0 -18167
1242648 29509909 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 50 0 8 0 0 0 0 0 NULL NULL -58 0 -58 NULL 0 -58
1378546 31238020 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 50 0 8 0 0 0 0 0 NULL NULL -58 0 -58 NULL 0 -58
1721199 32438792 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -50 0 -50 NULL 0 -50
1886170 33463151 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -50 0 -50 NULL 0 -50
2041986 34463839 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 118 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -118 0 -118 NULL 0 -118
2299981 35458548 49493 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 49493 59612 70 0 359 0 0 0 0 0 NULL NULL -10548 0 -10548 NULL 0 -10548
645791 16335449 600 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2999 -2399 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2399 0 -2399 NULL 0 -2399
817162 19887277 4156 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1135 3021 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 3021 113 2908 NULL 0 2908
940854 21497690 16046 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 16046 93 726 0 16 0 0 0 0 0 NULL NULL 15211 0 15211 NULL 0 15211

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1084367 23266841 382 0 1 0 383 0 0 0 0 383 NULL 0 0 0 383 383
1242648 29509909 382 0 0 0 382 0 0 0 0 382 NULL 57 0 0 325 382
1378546 31238020 382 0 0 0 382 0 0 0 0 382 NULL 115 0 0 267 382
1721199 32438792 325 0 0 0 325 0 0 0 0 325 NULL 108 0 0 217 325
1886170 33463151 325 0 0 0 325 0 0 0 0 325 NULL 158 0 0 167 325
2041986 34463839 325 0 0 0 325 0 0 0 0 325 NULL 276 0 0 49 325
2299981 35458548 269 0 25144 0 25413 0 0 500 500 25913 NULL 36412 0 0 -10499 25913
645791 16335449 701 0 0 0 701 0 0 0 0 701 NULL 300 0 0 401 701
817162 19887277 3549 0 899 0 4448 0 0 0 0 4448 NULL 1139 0 0 3309 4448
940854 21497690 19725 0 0 0 19725 0 0 0 0 19725 NULL 1205 0 0 18520 19725

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103990744 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7810 039200 Mārupe 0.00 0.00 0.00 0
40103990744 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6020 039200 Mārupe 0.05 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103990744 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA" ir 28.01.2026 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103990744 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SEA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Mazā Spulgu iela 1 - 53, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "SEA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 493 EUR, un zaudējumi bija 10 548 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SEA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 26 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "SEA" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SEA TV"".

Kāds ir SIA "SEA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.

Kāds ir SIA "SEA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,13, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SEA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SEA"?

2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SEA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SEA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Darbā iekārtošanas aģentūru darbība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026