SIA "TMASS" (reģ. Nr. 40203002434) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-06-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 144 850 EUR, peļņa 85 706 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 15,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citi citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203002434 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-06-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ40203002434 |
| Juridiskā adrese | Ūnijas iela 74 - 1D, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 144 850 EUR | 85 706 EUR | 148 129 EUR | 1 |
| 2024 | 122 483 EUR | 93 704 EUR | 168 679 EUR | 1 |
| 2023 | 84 729 EUR | 48 453 EUR | 103 412 EUR | 1 |
| 2022 | 64 911 EUR | 36 124 EUR | 94 822 EUR | 1 |
| 2021 | 45 143 EUR | 22 603 EUR | 69 668 EUR | 1 |
| 2020 | 39 663 EUR | 14 938 EUR | 51 002 EUR | 1 |
| 2019 | 47 698 EUR | 28 564 EUR | 49 826 EUR | 1 |
| 2018 | 42 576 EUR | 30 131 EUR | 43 755 EUR | 1 |
| 2017 | 45 030 EUR | 30 158 EUR | 38 293 EUR | 1 |
| 2016 | 15 245 EUR | 11 408 EUR | 19 173 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.42 | 0.82 | 1.23 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.86 | 0.82 | 1.23 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 14.98 | 0.82 | 1.23 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.92 | 0.82 | 1.23 | 1 |
| 2024 | 38.14 | 3.01 | 4.91 | 1 |
| 2023 | 36.67 | 3.02 | 4.91 | 1 |
| 2022 | 22.45 | 2.94 | 4.80 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 144 850 EUR | 122 483 EUR | 84 729 EUR | 64 911 EUR | 45 143 EUR |
| Bruto peļņa | 144 850 EUR | 122 483 EUR | 84 729 EUR | 64 911 EUR | 45 143 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 112 706 EUR | 101 454 EUR | 58 828 EUR | 38 624 EUR | 23 853 EUR |
| UIN nodoklis | 27 000 EUR | 7 750 EUR | 10 375 EUR | 2 500 EUR | 1 250 EUR |
| Tīrā peļņa | 85 706 EUR | 93 704 EUR | 48 453 EUR | 36 124 EUR | 22 603 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 148 129 EUR | 168 679 EUR | 103 412 EUR | 94 822 EUR | 69 668 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 116 875 EUR | 129 222 EUR | 100 222 EUR | 87 804 EUR | 58 649 EUR |
| Pašu kapitāls | 140 795 EUR | 163 089 EUR | 100 385 EUR | 93 431 EUR | 67 307 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 334 EUR | 5 590 EUR | 3 027 EUR | 1 391 EUR | 2 361 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
15,94 | 23,12 | 33,11 | 63,12 | 24,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
15,94 | 23,12 | 33,11 | 63,12 | 24,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
59,17 % | 76,50 % | 57,19 % | 55,65 % | 50,07 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
57,86 % | 55,55 % | 46,85 % | 38,10 % | 32,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,87 % | 57,46 % | 48,27 % | 38,66 % | 33,58 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,98 | 0,73 | 0,82 | 0,68 | 0,65 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
80,05 % | 62,21 % | 58,60 % | 41,34 % | 35,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,74 | 16,19 | 18,01 | 31,65 | 15,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TMASS" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pro Vape" | 38 601 148 | -2 445 799 | -6,3 % | 63 | 612 717 | 2 689 (2026 Q3) |
| 2 | GoCardless SIA | 10 512 527 | -1 391 574 | -13,2 % | 214 | 49 124 | 3 679 (2026 Q3) |
| 3 | Wolt Latvija SIA | 8 006 076 | -196 730 | -2,5 % | 81 | 98 840 | 2 505 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Global One" | 4 857 210 | -29 024 | -0,6 % | 1 | 4 857 210 | *** |
| 5 | SIA "OX Būve" | 4 449 620 | 160 149 | 3,6 % | 15 | 296 641 | 1 767 (2026 Q3) |
| 6 | SIA E100 LV | 4 383 553 | 4 081 953 | 93,1 % | 21 | 208 741 | 3 089 (2026 Q3) |
| 7 | NORDIC EQUINE SIA | 1 006 415 | 464 432 | 46,1 % | 7 | 143 774 | 1 722 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Datlex" | 836 016 | 426 544 | 51,0 % | 18 | 46 445 | 2 489 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LP Europe" | 470 795 | -35 469 | -7,5 % | 7 | 67 256 | 2 382 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MS Projects" | 396 137 | 28 617 | 7,2 % | 6 | 66 023 | 2 083 (2026 Q3) |
| 21 | SIA "TMASS" (šis uzņēmums) | 144 850 | 85 706 | 59,2 % | 1 | 144 850 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203002434 | LV39ZZZ40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | TMASS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-06-27 | NULL | Rīga, Ūnijas iela 74 - 1D | 1084 | 117704812 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5541325 | 40203002434 | 2016-06-03 | 2016-07-19 13:49:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92372329 | 40203002434 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-06-27 | 2016-06-27 08:44:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 589349 | 16099865 | 40203002434 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-06-27 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-22 13:09:14.395 |
| 1472331 | 32315984 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:44:16.66 |
| 1984068 | 34267484 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-16 19:01:46.545 |
| 828005 | 19938044 | 40203002434 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-06 22:26:30.327 |
| 866206 | 21189517 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-09 04:28:13.549 |
| 1006868 | 22731742 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 19:33:37.446 |
| 1181499 | 28977101 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-19 13:04:34.806 |
| 1310849 | 30575412 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-28 13:03:06.815 |
| 1821424 | 33192213 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:31:44.428 |
| 2142278 | 35171664 | 40203002434 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-17 17:06:01.487 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1006868 | 22731742 | 47698 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45 | 47653 | 13942 | 1866 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 31844 | 3280 | 28564 | NULL | 0 | 28564 |
| 1181499 | 28977101 | 39663 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39663 | 17598 | 3723 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18340 | 3402 | 14938 | NULL | 0 | 14938 |
| 1310849 | 30575412 | 45143 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 45143 | 17552 | 3718 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23853 | 1250 | 22603 | NULL | 0 | 22603 |
| 1472331 | 32315984 | 64911 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 64911 | 22026 | 4274 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38624 | 2500 | 36124 | NULL | 0 | 36124 |
| 1821424 | 33192213 | 84729 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 84729 | 25094 | 797 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 58828 | 10375 | 48453 | NULL | 0 | 48453 |
| 1984068 | 34267484 | 122483 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 122483 | 30486 | 1029 | 10488 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 101454 | 7750 | 93704 | NULL | 0 | 93704 |
| 2142278 | 35171664 | 144850 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 144850 | 31104 | 1021 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 112706 | 27000 | 85706 | NULL | 0 | 85706 |
| 589349 | 16099865 | 15245 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 15245 | 1544 | 323 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13378 | 1970 | 11408 | NULL | 0 | 11408 |
| 828005 | 19938044 | 45030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 45030 | 8799 | 827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35404 | 5246 | 30158 | NULL | 0 | 30158 |
| 866206 | 21189517 | 42576 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 42576 | 11383 | 1055 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30131 | 0 | 30131 | NULL | 0 | 30131 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1006868 | 22731742 | 22990 | 0 | 7135 | 0 | 30125 | 0 | 19701 | 0 | 19701 | 49826 | NULL | 1450 | 0 | 0 | 48376 | 49826 |
| 1181499 | 28977101 | 31665 | 0 | 4279 | 0 | 35944 | 0 | 15058 | 0 | 15058 | 51002 | NULL | 1298 | 0 | 0 | 49704 | 51002 |
| 1310849 | 30575412 | 52680 | 0 | 5969 | 0 | 58649 | 0 | 11019 | 0 | 11019 | 69668 | NULL | 2361 | 0 | 0 | 67307 | 69668 |
| 1472331 | 32315984 | 80961 | 0 | 6843 | 0 | 87804 | 0 | 7018 | 0 | 7018 | 94822 | NULL | 1391 | 0 | 0 | 93431 | 94822 |
| 1821424 | 33192213 | 90877 | 0 | 9345 | 0 | 100222 | 0 | 3190 | 0 | 3190 | 103412 | NULL | 3027 | 0 | 0 | 100385 | 103412 |
| 1984068 | 34267484 | 118381 | 0 | 10841 | 0 | 129222 | 0 | 39457 | 0 | 39457 | 168679 | NULL | 5590 | 0 | 0 | 163089 | 168679 |
| 2142278 | 35171664 | 107017 | 0 | 9858 | 0 | 116875 | 0 | 31254 | 0 | 31254 | 148129 | NULL | 7334 | 0 | 0 | 140795 | 148129 |
| 589349 | 16099865 | 17956 | 0 | 0 | 0 | 17956 | 0 | 1217 | 0 | 1217 | 19173 | NULL | 4965 | 0 | 0 | 14208 | 19173 |
| 828005 | 19938044 | 37135 | 0 | 500 | 0 | 37635 | 0 | 658 | 0 | 658 | 38293 | NULL | 5335 | 0 | 0 | 32958 | 38293 |
| 866206 | 21189517 | 35381 | 0 | 8274 | 0 | 43655 | 0 | 100 | 0 | 100 | 43755 | NULL | 10824 | 0 | 0 | 32931 | 43755 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 38.14 | 3.01 | 4.91 | 1 |
| 40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 36.67 | 3.02 | 4.91 | 1 |
| 40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8299 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 22.45 | 2.94 | 4.80 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | ir | 07.07.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203002434 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TMASS" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ūnijas iela 74 - 1D, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 144 850 EUR, un peļņa bija 85 706 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 38 140 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 010 EUR un VSAOI 4 910 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026