Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DANCA"

SIA "DANCA" (reģ. Nr. 40203011920) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-08-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 2 429 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 14,83 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40203011920
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-08-11
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV94ZZZ40203011920
Juridiskā adrese Viršu iela 13 - 9, Rīga, LV-1035

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -2 429 EUR 7 398 EUR 2
2024 1 570 EUR 1 115 EUR 8 398 EUR 2
2023 308 864 EUR 3 012 EUR 6 705 EUR 3
2022 553 501 EUR 7 056 EUR 28 476 EUR 20
2021 341 813 EUR 5 205 EUR 61 883 EUR 22
2020 427 265 EUR 3 448 EUR 55 637 EUR 19
2019 636 452 EUR 6 821 EUR 45 059 EUR 28
2018 679 198 EUR 982 EUR 63 674 EUR 28
2017 626 140 EUR -9 312 EUR 49 092 EUR 29
2016 145 293 EUR -18 354 EUR 41 650 EUR 28

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.31 0.0 0.0 2
2026. gada 2. ceturksnis 0.1 0.0 0.0 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.81 0.00 0.00 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.70 -0.02 0.07 2
2024 12.47 1.63 4.13 3
2023 119.84 11.35 30.08 11
2022 125.21 14.09 44.73 22

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 336.53 ~ 301.19
2023 668.46 ~ 565.66
2022 497.01 ~ 425.86

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (4.13 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 336.53 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 336.53 * 0.105 = 35.34 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (336.53 - 35.34 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 336.53 - 35.34 - 0.00 = ~ 301.19 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 1 570 EUR 308 864 EUR 553 501 EUR 341 813 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 1 570 EUR 40 176 EUR 78 599 EUR 179 896 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -2 429 EUR 1 115 EUR 3 012 EUR 7 056 EUR 5 205 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -2 429 EUR 1 115 EUR 3 012 EUR 7 056 EUR 5 205 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 7 398 EUR 8 398 EUR 6 705 EUR 28 476 EUR 61 883 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 7 398 EUR 8 398 EUR 6 705 EUR 28 476 EUR 61 883 EUR
Pašu kapitāls 344 EUR 2 773 EUR 1 658 EUR -1 354 EUR -8 410 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 452 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 7 054 EUR 5 625 EUR 4 595 EUR 29 830 EUR 70 293 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss2Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
2 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Apķīlājums — no 2022-02-08
    Apķīlātas kapitāldaļas
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2019-05-07
    VID Nodokļu kontroles pārvalde

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
— — 14,83 — —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
— — 0,95 — —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— 71,02 % 0,98 % 1,27 % 1,52 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-32,83 % 13,28 % 44,92 % 24,78 % 8,41 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-706,10 % 40,21 % 181,66 % -521,12 % -61,89 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
20,51 2,03 3,04 -22,03 -8,36
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,19 46,06 19,44 5,52
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-32,83 % 13,28 % 48,17 % 24,78 % 8,41 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,24 1,80 48,38 20,83 6,33

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DANCA" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5611)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1592 uzņēmumi 1559. vieta pēc apgrozījuma 1085. vieta pēc peļņas Restorānu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA"88 496 1765 173 5205,8 %878100 7931 290 (2026 Q3)
2AS "LIDO"69 573 2217 323 85510,5 %1 19758 1231 520 (2026 Q3)
3SIA "TIAMO GRUPA"24 801 42483 9010,3 %74133 4701 040 (2026 Q3)
4SIA LAGE GROUP10 435 193294 2982,8 %24642 4191 045 (2026 Q3)
5SIA APL Fresh Food10 170 510545 8695,4 %16860 5391 183 (2026 Q3)
6SIA "HARTVIK F"8 584 133-150 310-1,8 %17648 7731 801 (2026 Q3)
7SIA "LATER LTD"7 809 989154 5672,0 %13757 0071 087 (2026 Q3)
8"Lage Ltd" SIA7 571 628-234 364-3,1 %24830 531892 (2026 Q3)
9SIA Cakes and Bakes Latvia6 499 377-219 586-3,4 %9270 6451 937 (2026 Q3)
10SIA "VĒL VAIRĀK SAULES"5 526 08553 9131,0 %11050 2371 203 (2026 Q3)
1559SIA "DANCA" (šis uzņēmums)0-2 429—2——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DANCA"
5611 Restorānu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203011920 LV94ZZZ40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību DANCA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-08-11 NULL Rīga, Viršu iela 13 - 9 1035 113561281 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5639342 40203011920 2016-07-15 2016-08-23 11:44:55

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92516855 40203011920 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2016-08-11 2016-08-11 19:17:00

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
691937 16501240 40203011920 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-08-11 2016-12-31 28 ONES EUR 2020-10-29 23:47:57.351
973952 21789101 40203011920 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 28 ONES EUR 2020-11-14 22:37:53.797
1104788 23363852 40203011920 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 28 ONES EUR 2020-11-22 10:33:03.838
1293144 29977699 40203011920 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 19 ONES EUR 2021-10-09 19:00:08.002
1410887 31363061 40203011920 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 22 ONES EUR 2022-08-02 19:32:01.168
1738351 32492008 40203011920 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 20 ONES EUR 2023-05-31 03:35:15.378
1993936 34311408 40203011920 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-30 21:02:00.995
833104 20040244 40203011920 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 29 ONES EUR 2020-11-07 08:15:51.883
1865509 33386662 40203011920 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-06 19:03:01.48
2241925 35378256 40203011920 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-18 17:12:48.183

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1104788 23363852 636452 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 323863 312589 5826 151314 0 148632 0 0 4 0 0 NULL NULL 6821 0 6821 NULL 0 6821
1293144 29977699 427265 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 214587 212678 4903 102544 0 101783 0 0 0 0 0 NULL NULL 3448 0 3448 NULL 0 3448
1410887 31363061 341813 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 161917 179896 3725 78171 0 92795 0 0 0 0 0 NULL NULL 5205 0 5205 NULL 0 5205
1738351 32492008 553501 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 474902 78599 0 2863 0 68680 0 0 0 0 0 NULL NULL 7056 0 7056 NULL 0 7056
1865509 33386662 308864 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 268688 40176 0 2489 0 34675 0 0 0 0 0 NULL NULL 3012 0 3012 NULL 0 3012
1993936 34311408 1570 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1570 332 123 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1115 0 1115 NULL 0 1115
2241925 35378256 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 2400 29 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2429 0 -2429 NULL 0 -2429
691937 16501240 145293 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 133989 11304 0 29518 0 0 0 0 0 0 140 NULL NULL -18354 0 -18354 NULL 0 -18354
833104 20040244 626140 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 627481 -1341 6393 0 0 898 0 0 0 0 680 NULL NULL -9312 0 -9312 NULL 0 -9312
973952 21789101 679198 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 399763 279435 7920 117798 0 152735 0 0 0 0 0 NULL NULL 982 0 982 NULL 0 982

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1104788 23363852 12701 0 0 32358 45059 0 0 0 0 45059 NULL 0 62122 0 -17063 45059
1293144 29977699 10880 0 21600 23157 55637 0 0 0 0 55637 NULL 0 69252 0 -13615 55637
1410887 31363061 29067 0 0 32816 61883 0 0 0 0 61883 NULL 0 70293 0 -8410 61883
1738351 32492008 6126 0 2380 19970 28476 0 0 0 0 28476 NULL 0 29830 0 -1354 28476
1865509 33386662 428 0 0 6277 6705 0 0 0 0 6705 NULL 452 4595 0 1658 6705
1993936 34311408 0 0 8398 0 8398 0 0 0 0 8398 NULL 0 5625 0 2773 8398
2241925 35378256 0 0 7398 0 7398 0 0 0 0 7398 NULL 0 7054 0 344 7398
691937 16501240 3043 0 0 30018 33061 5000 3589 0 8589 41650 NULL 0 57204 0 -15554 41650
833104 20040244 3674 0 0 42727 46401 0 2691 0 2691 49092 NULL 0 73958 0 -24866 49092
973952 21789101 8681 0 35000 19993 63674 0 0 0 0 63674 NULL 0 87558 0 -23884 63674

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
691937 16501240 145293 133521 -140 11632 0 0 NULL 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 3589 0 5000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3043 0 3043

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91282004 40203011920 LIEN Apķīlājums Apķīlātas kapitāldaļas 2022-02-08 31.4-17.18.2/17.18.2/24205 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91212774 40203011920 PROHIBITION Aizliegums NULL 2019-05-07 23.16-12/15289 1000165564 NULL VID Nodokļu kontroles pārvalde

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5611 010094 Vidzemes priekšpilsēta 12.47 1.63 4.13 3
40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 010094 Vidzemes priekšpilsēta 119.84 11.35 30.08 11
40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 010094 Vidzemes priekšpilsēta 125.21 14.09 44.73 22

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" nav 06.10.2016 nav nav 07.07.2026

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203011920 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DANCA" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DANCA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Viršu iela 13 - 9, Rīga, LV-1035.

Kāds bija SIA "DANCA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 2 429 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DANCA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "DANCA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 14,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,95.

Kāds ir SIA "DANCA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,24, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "DANCA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "DANCA"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 336.53 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 301.19 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "DANCA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 630 EUR un VSAOI 4 130 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "DANCA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "DANCA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Restorānu pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 559. no 1 592

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026