SIA "DEVAZEYE" (reģ. Nr. 40203016970) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-09-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 236 639 EUR, peļņa 3 323 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203016970 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-09-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203016970 |
| Juridiskā adrese | Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236 639 EUR | 3 323 EUR | 69 104 EUR | 1 |
| 2024 | 5 932 EUR | -1 685 EUR | 32 150 EUR | 1 |
| 2023 | 6 735 EUR | 10 367 EUR | 37 843 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -4 040 EUR | 46 146 EUR | 0 |
| 2021 | 126 453 EUR | -3 086 EUR | 31 619 EUR | 0 |
| 2020 | 246 620 EUR | 6 057 EUR | 38 336 EUR | 1 |
| 2019 | 41 562 EUR | 28 412 EUR | 141 195 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -58 EUR | 19 163 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -2 283 EUR | 19 221 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.62 | 0.27 | 2.11 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.44 | 0.11 | 0.57 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.89 | 0.05 | 1.06 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.39 | 0.00 | 0.09 | 1 |
| 2024 | 2.28 | 0.03 | 2.20 | 1 |
| 2023 | -0.01 | 0.02 | 0.05 | 1 |
| 2022 | -0.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 236 639 EUR | 5 932 EUR | 6 735 EUR | 0 EUR | 126 453 EUR |
| Bruto peļņa | 7 128 EUR | 332 EUR | 935 EUR | 0 EUR | 2 725 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 323 EUR | -1 685 EUR | 10 417 EUR | -4 040 EUR | -3 086 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 323 EUR | -1 685 EUR | 10 367 EUR | -4 040 EUR | -3 086 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 69 104 EUR | 32 150 EUR | 37 843 EUR | 46 146 EUR | 31 619 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 69 104 EUR | 32 150 EUR | 37 843 EUR | 46 146 EUR | 31 471 EUR |
| Pašu kapitāls | 35 007 EUR | 31 684 EUR | 33 369 EUR | 23 002 EUR | 27 042 EUR |
| Īstermiņa saistības | 34 097 EUR | 466 EUR | 4 474 EUR | 23 144 EUR | 4 577 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,03 | 68,99 | 8,46 | 1,99 | 6,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,25 | 0,08 | 0,03 | 0,10 | 0,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,40 % | -28,41 % | 153,93 % | — | -2,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,81 % | -5,24 % | 27,39 % | -8,75 % | -9,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,49 % | -5,32 % | 31,07 % | -17,56 % | -11,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,97 | 0,01 | 0,13 | 1,01 | 0,17 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -12,59 | — | -2,51 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,42 | 0,18 | 0,18 | 0,00 | 4,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
9,49 % | -4,93 % | 31,22 % | -12,56 % | -11,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,79 | 30,13 | 5,54 | 1,00 | 7,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DEVAZEYE" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 246 | SIA "DEVAZEYE" (šis uzņēmums) | 236 639 | 3 323 | 1,4 % | 1 | 236 639 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203016970 | LV29ZZZ40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | DEVAZEYE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-09-02 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Malduguņu iela 4 | 2167 | 106267641 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5671302 | 40203016970 | 2016-08-12 | 2016-09-02 13:04:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92522486 | 40203016970 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2016-09-02 | 2016-09-02 13:04:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 960452 | 21546818 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:15:49.168 |
| 1288086 | 29816135 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-09-03 15:00:43.947 |
| 1715711 | 32418676 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-16 20:05:44.372 |
| 1869334 | 33405608 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-10 23:00:17.498 |
| 2106893 | 35059379 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-03 19:01:09.793 |
| 826000 | 19928790 | 40203016970 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-09-02 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-06 20:09:16.278 |
| 1085540 | 23269318 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-21 08:25:51.106 |
| 1412268 | 31375688 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-04 18:14:26.203 |
| 2078611 | 34599138 | 40203016970 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-02 23:00:52.349 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085540 | 23269318 | 41562 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 41562 | 12582 | 157 | 0 | 411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28412 | 0 | 28412 | NULL | 0 | 28412 |
| 1288086 | 29816135 | 246620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 205536 | 41084 | 32476 | 523 | 0 | 2028 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6057 | 0 | 6057 | NULL | 0 | 6057 |
| 1412268 | 31375688 | 126453 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 123728 | 2725 | 0 | 3515 | 0 | 2296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3086 | 0 | -3086 | NULL | 0 | -3086 |
| 1715711 | 32418676 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 152 | 0 | 2737 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1151 | NULL | NULL | -4040 | 0 | -4040 | NULL | 0 | -4040 |
| 1869334 | 33405608 | 6735 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5800 | 935 | 0 | 1083 | 12008 | 1443 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10417 | 50 | 10367 | NULL | 0 | 10367 |
| 2078611 | 34599138 | 5932 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5600 | 332 | 0 | 1894 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 124 | NULL | NULL | -1685 | 0 | -1685 | NULL | 0 | -1685 |
| 2106893 | 35059379 | 236639 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 229511 | 7128 | 192 | 1843 | 0 | 1776 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3323 | 0 | 3323 | NULL | 0 | 3323 |
| 826000 | 19928790 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 825 | 1332 | 0 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2283 | 0 | -2283 | NULL | 0 | -2283 |
| 960452 | 21546818 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -58 | 0 | -58 | NULL | 0 | -58 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085540 | 23269318 | 25492 | 0 | 16327 | 99376 | 141195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141195 | NULL | 112124 | 0 | 0 | 29071 | 141195 |
| 1288086 | 29816135 | 20111 | 0 | 0 | 18225 | 38336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38336 | NULL | 8208 | 0 | 0 | 30128 | 38336 |
| 1412268 | 31375688 | 104 | 0 | 325 | 31042 | 31471 | 0 | 148 | 0 | 148 | 31619 | NULL | 4577 | 0 | 0 | 27042 | 31619 |
| 1715711 | 32418676 | 28 | 0 | 2288 | 43830 | 46146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46146 | NULL | 23144 | 0 | 0 | 23002 | 46146 |
| 1869334 | 33405608 | 129 | 0 | 0 | 37714 | 37843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37843 | NULL | 4474 | 0 | 0 | 33369 | 37843 |
| 2078611 | 34599138 | 6 | 0 | 30 | 32114 | 32150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32150 | NULL | 466 | 0 | 0 | 31684 | 32150 |
| 2106893 | 35059379 | 11 | 0 | 8454 | 60639 | 69104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69104 | NULL | 34097 | 0 | 0 | 35007 | 69104 |
| 826000 | 19928790 | 981 | 0 | 15 | 18225 | 19221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19221 | NULL | 18504 | 0 | 0 | 717 | 19221 |
| 960452 | 21546818 | 938 | 0 | 0 | 18225 | 19163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19163 | NULL | 18504 | 0 | 0 | 659 | 19163 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 2.28 | 0.03 | 2.20 | 1 |
| 40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 034220 | Ķekava | -0.01 | 0.02 | 0.05 | 1 |
| 40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 034220 | Ķekava | -0.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | ir | 04.07.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203016970 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DEVAZEYE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 236 639 EUR, un peļņa bija 3 323 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 EUR un VSAOI 2 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026