SIA "Steel EXP" (reģ. Nr. 40203024380) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-10-07. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 18 523 EUR, zaudējumi 28 164 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,40 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203024380 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-10-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ40203024380 |
| Juridiskā adrese | Vēja iela 20A, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18 523 EUR | -28 164 EUR | 20 357 EUR | 2 |
| 2023 | 72 459 EUR | -12 406 EUR | 27 870 EUR | 2 |
| 2022 | 15 982 EUR | -10 414 EUR | 28 275 EUR | 1 |
| 2021 | 73 540 EUR | 26 270 EUR | 30 072 EUR | 2 |
| 2020 | 8 710 EUR | 682 EUR | 1 275 EUR | 2 |
| 2019 | 3 988 EUR | -5 200 EUR | 1 348 EUR | 2 |
| 2018 | 4 645 EUR | -14 910 EUR | 2 921 EUR | 2 |
| 2017 | 17 297 EUR | -2 030 EUR | 7 031 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.19 | 0.22 | 1.41 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.7 | 0.18 | 1.17 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.42 | 0.23 | 0.87 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.43 | 0.41 | 2.49 | 1 |
| 2024 | 12.41 | 1.48 | 7.31 | 2 |
| 2023 | 8.14 | 0.79 | 3.15 | 2 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 18 523 EUR | 72 459 EUR | 15 982 EUR | 73 540 EUR | 8 710 EUR |
| Bruto peļņa | 13 EUR | 6 853 EUR | 572 EUR | 38 576 EUR | 4 830 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -28 164 EUR | -12 356 EUR | -10 414 EUR | 26 270 EUR | 682 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -28 164 EUR | -12 406 EUR | -10 414 EUR | 26 270 EUR | 682 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 20 357 EUR | 27 870 EUR | 28 275 EUR | 30 072 EUR | 1 275 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 533 EUR | 21 305 EUR | 23 237 EUR | 19 577 EUR | 589 EUR |
| Pašu kapitāls | -46 170 EUR | -18 007 EUR | -5 602 EUR | 4 813 EUR | -21 456 EUR |
| Īstermiņa saistības | 44 330 EUR | 29 318 EUR | 23 525 EUR | 17 832 EUR | 14 152 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 22 197 EUR | 16 559 EUR | 10 352 EUR | 7 427 EUR | 8 579 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,73 | 0,99 | 1,10 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,01 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-152,05 % | -17,12 % | -65,16 % | 35,72 % | 7,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-138,35 % | -44,51 % | -36,83 % | 87,36 % | 53,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,00 % | 68,90 % | 185,90 % | 545,81 % | -3,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,44 | -2,55 | -6,05 | 5,25 | -1,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,91 | 2,60 | 0,57 | 2,45 | 6,83 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
117,48 % | 853,31 % | -219,24 % | 214,62 % | -5,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-6,55 | 0,30 | -0,82 | 5,41 | -13,80 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Steel EXP" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" | 126 012 501 | 3 238 687 | 2,6 % | 661 | 190 639 | 1 653 (2026 Q3) |
| 2 | AS "Riga Wood Baltic" | 11 429 695 | 208 500 | 1,8 % | 29 | 394 127 | 2 480 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BetonMax" | 9 310 507 | -274 641 | -2,9 % | 16 | 581 907 | 1 362 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "IG Centrs" | 8 239 026 | 574 168 | 7,0 % | 76 | 108 408 | 1 133 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "RUVAR" | 4 001 094 | 235 074 | 5,9 % | 21 | 190 528 | 957 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KVILLER" | 3 884 892 | 209 933 | 5,4 % | 26 | 149 419 | 1 629 (2026 Q3) |
| 7 | SIA EROOF | 3 768 461 | 129 548 | 3,4 % | 13 | 289 882 | 1 723 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTAR-SIJA" | 3 617 299 | 149 640 | 4,1 % | 24 | 150 721 | 1 833 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MĀRIS & Co" | 3 531 351 | 23 190 | 0,7 % | 62 | 56 957 | 1 152 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ED & KO" | 3 195 745 | 250 156 | 7,8 % | 17 | 187 985 | 970 (2026 Q3) |
| 150 | SIA "Steel EXP" (šis uzņēmums) | 18 523 | -28 164 | -152,0 % | 1 | 18 523 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203024380 | LV70ZZZ40203024380 | SIA "Steel EXP" | SIA | Steel EXP | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-10-07 | NULL | Rīga, Vēja iela 20A | 1004 | 105870212 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5751573 | 40203024380 | 2016-10-03 | 2016-10-05 09:31:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92530328 | 40203024380 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2016-10-07 | 2016-10-07 12:09:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1175261 | 28908719 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-08 05:00:22.819 |
| 1761004 | 32560515 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-11 22:00:05.445 |
| 1775704 | 32733644 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-08-31 03:00:05.679 |
| 811742 | 19871707 | 40203024380 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-10-07 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-05 23:45:32.27 |
| 972457 | 21759763 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-14 20:50:02.506 |
| 1293208 | 29980914 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-10-11 14:01:06.448 |
| 1889943 | 33473749 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-25 23:00:11.667 |
| 2047748 | 34478295 | 40203024380 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-02 05:00:02.411 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1175261 | 28908719 | 3988 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2434 | 1554 | 2202 | 4540 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5200 | 0 | -5200 | NULL | 0 | -5200 |
| 1293208 | 29980914 | 8710 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3880 | 4830 | 3131 | 1016 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 682 | 0 | 682 | NULL | 0 | 682 |
| 1761004 | 32560515 | 73540 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34964 | 38576 | 4363 | 7941 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26270 | 0 | 26270 | NULL | 0 | 26270 |
| 1775704 | 32733644 | 15982 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15410 | 572 | 3329 | 7657 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10414 | 0 | -10414 | NULL | 0 | -10414 |
| 1889943 | 33473749 | 72459 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65606 | 6853 | 4426 | 14683 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12356 | 50 | -12406 | NULL | 0 | -12406 |
| 2047748 | 34478295 | 18523 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18510 | 13 | 4410 | 21145 | 0 | 2622 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28164 | 0 | -28164 | NULL | 0 | -28164 |
| 811742 | 19871707 | 17297 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16105 | 1192 | 2981 | 228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2017 | 13 | -2030 | NULL | 0 | -2030 |
| 972457 | 21759763 | 4645 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6224 | -1579 | 3596 | 9632 | 0 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14910 | 0 | -14910 | NULL | 0 | -14910 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1175261 | 28908719 | 0 | 0 | 259 | 737 | 996 | 0 | 352 | 0 | 352 | 1348 | NULL | 15759 | 7728 | 0 | -22139 | 1348 |
| 1293208 | 29980914 | 2 | 0 | 0 | 587 | 589 | 0 | 686 | 0 | 686 | 1275 | NULL | 14152 | 8579 | 0 | -21456 | 1275 |
| 1761004 | 32560515 | 20 | 0 | 130 | 19427 | 19577 | 0 | 10323 | 172 | 10495 | 30072 | NULL | 17832 | 7427 | 0 | 4813 | 30072 |
| 1775704 | 32733644 | 1264 | 0 | 200 | 21773 | 23237 | 0 | 4952 | 86 | 5038 | 28275 | NULL | 23525 | 10352 | 0 | -5602 | 28275 |
| 1889943 | 33473749 | 0 | 0 | 361 | 20944 | 21305 | 0 | 6565 | 0 | 6565 | 27870 | NULL | 29318 | 16559 | 0 | -18007 | 27870 |
| 2047748 | 34478295 | 36 | 0 | 259 | 17238 | 17533 | 0 | 2824 | 0 | 2824 | 20357 | NULL | 44330 | 22197 | 0 | -46170 | 20357 |
| 811742 | 19871707 | 1807 | 0 | 142 | 2234 | 4183 | 0 | 2848 | 0 | 2848 | 7031 | NULL | 0 | 9060 | 0 | -2029 | 7031 |
| 972457 | 21759763 | 0 | 0 | 286 | 1193 | 1479 | 0 | 1442 | 0 | 1442 | 2921 | NULL | 12368 | 7492 | 0 | -16939 | 2921 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203024380 | SIA "Steel EXP" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4752 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 12.41 | 1.48 | 7.31 | 2 |
| 40203024380 | SIA "Steel EXP" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4799 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 8.14 | 0.79 | 3.15 | 2 |
| 40203024380 | SIA "Steel EXP" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2511 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203024380 | SIA "Steel EXP" | ir | 02.11.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203024380 | SIA "Steel EXP" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vēja iela 20A, Rīga, LV-1004.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18 523 EUR, un zaudējumi bija 28 164 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -6,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 480 EUR un VSAOI 7 310 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālizstrādājumu, būvniecības materiālu, krāsu un stikla mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026