SIA "MV BALT ES" (reģ. Nr. 40203037493) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 344 338 EUR, peļņa 549 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,20 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203037493 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-12-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203037493 |
| Juridiskā adrese | Enerģētiķu iela 5 - 39, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 344 338 EUR | 549 EUR | 21 656 EUR | 5 |
| 2024 | 316 761 EUR | -1 032 EUR | 25 329 EUR | 6 |
| 2023 | 279 914 EUR | -4 177 EUR | 20 793 EUR | 6 |
| 2022 | 252 036 EUR | -35 799 EUR | 15 984 EUR | 6 |
| 2021 | 231 730 EUR | -27 528 EUR | 25 813 EUR | 7 |
| 2020 | 212 123 EUR | -1 082 EUR | 37 849 EUR | 7 |
| 2019 | 193 838 EUR | 435 EUR | 30 973 EUR | 9 |
| 2018 | 187 380 EUR | -10 710 EUR | 20 282 EUR | 10 |
| 2017 | 165 998 EUR | -16 307 EUR | 11 977 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.5 | 0.51 | 4.23 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.6 | 0.48 | 3.24 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.05 | 0.49 | 3.97 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.92 | 0.71 | 5.35 | 5 |
| 2024 | 27.40 | 3.10 | 14.73 | 6 |
| 2023 | 21.67 | 2.48 | 15.35 | 6 |
| 2022 | 15.96 | 2.26 | 10.87 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 827.22 | ~ 691.82 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 633.62 | ~ 562.73 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 776.38 | ~ 657.92 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 046.25 | ~ 827.66 |
| 2024 | 600.13 | ~ 521.99 |
| 2023 | 625.39 | ~ 538.13 |
| 2022 | 379.60 | ~ 339.74 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.73 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 600.13 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 600.13 * 0.105 = 63.01 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 461.49 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (600.13 - 63.01 - 461.49) * 0.2 ≈ 15.12 EUR
4. Neto alga: 600.13 - 63.01 - 15.12 = ~ 521.99 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 344 338 EUR | 316 761 EUR | 279 914 EUR | 252 036 EUR | 231 730 EUR |
| Bruto peļņa | 16 695 EUR | 3 852 EUR | -9 865 EUR | -33 521 EUR | -41 476 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 549 EUR | -1 032 EUR | -4 177 EUR | -35 799 EUR | -27 528 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 549 EUR | -1 032 EUR | -4 177 EUR | -35 799 EUR | -27 528 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 21 656 EUR | 25 329 EUR | 20 793 EUR | 15 984 EUR | 25 813 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 21 656 EUR | 25 329 EUR | 20 793 EUR | 15 984 EUR | 25 813 EUR |
| Pašu kapitāls | -95 650 EUR | -96 197 EUR | -95 165 EUR | -90 989 EUR | -55 191 EUR |
| Īstermiņa saistības | 109 408 EUR | 121 526 EUR | 115 958 EUR | 106 973 EUR | 81 004 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 7 898 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,20 | 0,21 | 0,18 | 0,15 | 0,32 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,16 % | -0,33 % | -1,49 % | -14,20 % | -11,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,54 % | -4,07 % | -20,09 % | -223,97 % | -106,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,57 % | 1,07 % | 4,39 % | 39,34 % | 49,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,23 | -1,26 | -1,22 | -1,18 | -1,47 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
46,75 | -9,64 | -111,89 | -3 253,45 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
15,90 | 12,51 | 13,46 | 15,77 | 8,98 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,64 % | 0,97 % | 4,35 % | 39,33 % | 49,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,96 | 6,09 | 5,31 | -0,48 | 2,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MV BALT ES" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 940 166 | 3 842 129 | 4,7 % | 773 | 106 003 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 329 | SIA "MV BALT ES" (šis uzņēmums) | 344 338 | 549 | 0,2 % | 5 | 68 868 | 827 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203037493 | LV69ZZZ40203037493 | SIA "MV BALT ES" | SIA | MV BALT ES | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-12-09 | NULL | Salaspils nov., Salaspils, Enerģētiķu iela 5 - 39 | 2121 | 110073232 | 100015485 | 100003575 | 0801211 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5932218 | 40203037493 | 2016-11-29 | 2016-12-12 14:37:16 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92557485 | 40203037493 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2016-12-09 | 2016-12-09 11:23:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900073 | 21377398 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-11-10 20:49:45.371 |
| 1020787 | 22811268 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-17 15:35:50.06 |
| 1730698 | 32473509 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-05-27 03:29:41.02 |
| 2006452 | 34346027 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-09 03:01:25.459 |
| 751369 | 19665055 | 40203037493 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-12-09 | 2017-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2020-11-02 16:07:30.241 |
| 1206491 | 29173808 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2021-04-26 15:13:46.598 |
| 1381002 | 31252776 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2022-07-18 17:23:08.992 |
| 1864233 | 33381698 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-02 21:07:41.137 |
| 2241573 | 35377420 | 40203037493 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:10:08.563 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020787 | 22811268 | 193838 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 212399 | -18561 | 25 | 10748 | 0 | 0 | 0 | 30023 | 0 | 254 | 0 | NULL | NULL | 435 | 0 | 435 | NULL | 0 | 435 |
| 1206491 | 29173808 | 212123 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 231097 | -18974 | 0 | 10403 | 0 | 0 | 0 | 28298 | 0 | 3 | 0 | NULL | NULL | -1082 | 0 | -1082 | NULL | 0 | -1082 |
| 1381002 | 31252776 | 231730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 273206 | -41476 | 46 | 12906 | 0 | 0 | 0 | 26900 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -27528 | 0 | -27528 | NULL | 0 | -27528 |
| 1730698 | 32473509 | 252036 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 285557 | -33521 | 0 | 15267 | 0 | 0 | 0 | 13000 | 0 | 0 | 11 | NULL | NULL | -35799 | 0 | -35799 | NULL | 0 | -35799 |
| 1864233 | 33381698 | 279914 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 289779 | -9865 | 0 | 15275 | 0 | 0 | 0 | 21000 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | -4177 | 0 | -4177 | NULL | 0 | -4177 |
| 2006452 | 34346027 | 316761 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 312909 | 3852 | 0 | 15287 | 0 | 0 | 0 | 10500 | 0 | 0 | 97 | NULL | NULL | -1032 | 0 | -1032 | NULL | 0 | -1032 |
| 2241573 | 35377420 | 344338 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 327643 | 16695 | 0 | 16134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | 549 | 0 | 549 | NULL | 0 | 549 |
| 751369 | 19665055 | 165998 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 181763 | -15765 | 4 | 7445 | 0 | 0 | 0 | 7000 | 0 | 93 | 0 | NULL | NULL | -16307 | 0 | -16307 | NULL | 0 | -16307 |
| 900073 | 21377398 | 187380 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 209153 | -21773 | 10 | 9974 | 0 | 0 | 0 | 21300 | 0 | 253 | 0 | NULL | NULL | -10710 | 0 | -10710 | NULL | 0 | -10710 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020787 | 22811268 | 1570 | 0 | 740 | 28467 | 30777 | 0 | 196 | 0 | 196 | 30973 | NULL | 57555 | 0 | 0 | -26582 | 30973 |
| 1206491 | 29173808 | 940 | 0 | 929 | 35908 | 37777 | 0 | 72 | 0 | 72 | 37849 | NULL | 65512 | 0 | 0 | -27663 | 37849 |
| 1381002 | 31252776 | 1205 | 0 | 501 | 24107 | 25813 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25813 | NULL | 81004 | 0 | 0 | -55191 | 25813 |
| 1730698 | 32473509 | 1967 | 0 | 806 | 13211 | 15984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15984 | NULL | 106973 | 0 | 0 | -90989 | 15984 |
| 1864233 | 33381698 | 1416 | 0 | 468 | 18909 | 20793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20793 | NULL | 115958 | 0 | 0 | -95165 | 20793 |
| 2006452 | 34346027 | 1456 | 0 | 833 | 23040 | 25329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25329 | NULL | 121526 | 0 | 0 | -96197 | 25329 |
| 2241573 | 35377420 | 1340 | 0 | 1122 | 19194 | 21656 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21656 | NULL | 109408 | 7898 | 0 | -95650 | 21656 |
| 751369 | 19665055 | 59 | 0 | 913 | 10562 | 11534 | 0 | 443 | 0 | 443 | 11977 | NULL | 28283 | 0 | 0 | -16306 | 11977 |
| 900073 | 21377398 | 490 | 0 | 784 | 18688 | 19962 | 0 | 320 | 0 | 320 | 20282 | NULL | 47298 | 0 | 0 | -27016 | 20282 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203037493 | SIA "MV BALT ES" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 045200 | Salaspils | 27.40 | 3.10 | 14.73 | 6 |
| 40203037493 | SIA "MV BALT ES" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 045200 | Salaspils | 21.67 | 2.48 | 15.35 | 6 |
| 40203037493 | SIA "MV BALT ES" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 045200 | Salaspils | 15.96 | 2.26 | 10.87 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203037493 | SIA "MV BALT ES" | ir | 27.02.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203037493 | SIA "MV BALT ES" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Enerģētiķu iela 5 - 39, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 344 338 EUR, un peļņa bija 549 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,20 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 600.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 521.99 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 100 EUR un VSAOI 14 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Salaspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026