Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Harbinger Medical"

SIA "Harbinger Medical" (reģ. Nr. 40203053873) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-03-02. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 988 003 EUR, peļņa 45 480 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 2,14 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Medicīnas un ortopēdisko preču mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40203053873
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-03-02
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV32ZZZ40203053873
Juridiskā adrese Lilijas iela 28 - 33, Rīga, LV-1055

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 988 003 EUR 45 480 EUR 757 487 EUR 12
2023 845 250 EUR 26 041 EUR 709 170 EUR 11
2022 614 340 EUR 40 067 EUR 671 062 EUR 10
2021 687 597 EUR 196 955 EUR 481 854 EUR 9
2020 757 875 EUR 147 495 EUR 261 820 EUR 10
2019 319 585 EUR 11 550 EUR 160 108 EUR 10
2018 99 739 EUR 6 554 EUR 93 160 EUR 2
2017 3 677 EUR 937 EUR 5 336 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 26.5 3.27 7.26 11
2026. gada 1. ceturksnis 39.30 4.98 10.71 10
2025. gada 4. ceturksnis 52.68 5.23 10.40 11
2024 158.45 18.22 42.31 12
2023 134.93 17.85 41.57 11
2022 72.04 10.90 23.45 10

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 645.35 ~ 570.55
2026. gada 1. ceturksnis 1 047.23 ~ 838.52
2025. gada 4. ceturksnis 924.47 ~ 746.46
2024 861.89 ~ 689.28
2023 923.80 ~ 728.84
2022 573.24 ~ 473.11

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (42.31 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 861.89 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 861.89 * 0.105 = 90.50 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 360.81 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (861.89 - 90.50 - 360.81) * 0.2 ≈ 82.12 EUR

4. Neto alga: 861.89 - 90.50 - 82.12 = ~ 689.28 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 988 003 EUR 845 250 EUR 614 340 EUR 687 597 EUR 757 875 EUR
Bruto peļņa 201 964 EUR 172 494 EUR 156 233 EUR 326 545 EUR 400 861 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 45 663 EUR 29 291 EUR 40 067 EUR 199 303 EUR 147 495 EUR
UIN nodoklis 183 EUR 3 250 EUR 0 EUR 2 348 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 45 480 EUR 26 041 EUR 40 067 EUR 196 955 EUR 147 495 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 757 487 EUR 709 170 EUR 671 062 EUR 481 854 EUR 261 820 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 432 264 EUR 396 185 EUR 404 090 EUR 343 473 EUR 215 762 EUR
Pašu kapitāls 454 564 EUR 409 084 EUR 396 043 EUR 355 976 EUR 169 211 EUR
Īstermiņa saistības 201 550 EUR 260 735 EUR 225 149 EUR 125 878 EUR 92 609 EUR
Ilgtermiņa saistības 101 373 EUR 39 228 EUR 49 870 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi3531,70 €

Lielākie līgumi — kopā 531,70 €

Pasūtītāji

  • Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, VSIA 281,70 €, 1×
  • Valsts robežsardze 150,00 €, 1×
  • Valsts policija 100,00 €, 1×

Pa gadiem

  • 2026281,70 € 1×
  • 2020250,00 € 2×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti4246,97 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (4, 246,97 €)

  • 88,40 € 2020-12
    Infrastruktūras izveide personām ar garīga rakstura traucējumiem Priekuļu novadā. · Cēsu novada pašvaldība
  • 61,52 € 2022-10
    Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošana. · OGRES NOVADA PAŠVALDĪBA
  • 59,73 € 2021-06
    Primārās veselības aprūpes infrastruktūras un tehniskā nodrošinājuma uzlabošana “Pūces ģimenes ārsta prakse, SIA” 2. kārta · SIA "Pūces ģimenes ārsta prakse"
  • 37,32 € 2025-05
    Atbalsta pasākumi cilvēkiem ar invaliditāti mājokļu vides un publiskās infrastruktūras pieejamības nodrošināšanai un Madonas novadā · Madonas novada pašvaldība

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,14 1,52 1,79 2,73 2,33
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,62 0,82 0,67 0,90 0,88
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,60 % 3,08 % 6,52 % 28,64 % 19,46 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,00 % 3,67 % 5,97 % 40,87 % 56,33 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
10,01 % 6,37 % 10,12 % 55,33 % 87,17 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,67 0,73 0,69 0,35 0,55
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
14,06 12,68 212,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,30 1,19 0,92 1,43 2,89
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
8,84 % 7,09 % 8,99 % 55,99 % 87,58 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,86 2,53 2,40 4,85 6,30

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Harbinger Medical" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4774)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 86 uzņēmumi 6. vieta pēc apgrozījuma 7. vieta pēc peļņas Medicīnas un ortopēdisko preču mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "OC VISION"20 896 736-466 432-2,2 %23887 8011 468 (2026 Q2)
2Straumann Latvia SIA5 984 968279 1624,7 %11544 0884 334 (2026 Q2)
3SIA "Artropulss"3 773 388374 7109,9 %6628 8983 144 (2026 Q2)
4SIA "Visionaire"1 042 460-351 741-33,7 %1761 3211 483 (2026 Q2)
5SIA "Labākas Dzirdes Centrs"1 015 82096 6059,5 %10101 5822 572 (2026 Q2)
6Harbinger Medical SIA (šis uzņēmums)988 00345 4804,6 %1189 818645 (2026 Q2)
7"OFTALMOLOĢIJAS SABIEDRĪBA GRUND-OPT" SIA865 76339 2364,5 %2141 2271 017 (2026 Q2)
8SIA "KMIK"776 23521 9312,8 %6129 3731 592 (2026 Q2)
9SIA "BALTIC MIDLINE"771 507-45 525-5,9 %0
10SIA "RUMIS"696 7633 1220,4 %5139 3531 527 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-01). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Harbinger Medical"
4774 Medicīnas un ortopēdisko preču mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203053873 LV32ZZZ40203053873 Harbinger Medical SIA NULL Harbinger Medical SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-03-02 NULL Rīga, Lilijas iela 28 - 33 1055 117874662 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6160957 40203053873 2017-02-23 2017-03-09 12:07:50

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92677792 40203053873 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2019-01-10 2019-01-10 14:04:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
753584 19682546 40203053873 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-03-02 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-02 18:29:36.61
969362 21671325 40203053873 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-14 17:20:26.039
1110065 23525344 40203053873 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 10 ONES EUR 2020-11-22 16:05:31.916
1292323 29937433 40203053873 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 10 ONES EUR 2021-09-30 14:00:18.522
1432563 31732110 40203053873 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 9 ONES EUR 2022-10-26 17:01:14.587
1745191 32511760 40203053873 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 10 ONES EUR 2023-06-01 22:04:39.054
1925842 33572070 40203053873 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 11 ONES EUR 2024-06-10 03:00:46.422
2053284 34497801 40203053873 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 12 ONES EUR 2025-06-04 23:01:33.513

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1110065 23525344 319585 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 194127 125458 108543 9336 4609 638 0 0 0 0 0 NULL NULL 11550 0 11550 NULL 0 11550
1292323 29937433 757875 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 357014 400861 253551 28249 29476 343 0 0 0 0 699 NULL NULL 147495 0 147495 NULL 0 147495
1432563 31732110 687597 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 361052 326545 26068 94953 793 7014 0 0 0 0 0 NULL NULL 199303 2348 196955 NULL 0 196955
1745191 32511760 614340 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 458107 156233 10595 100839 3646 8378 0 0 0 0 0 NULL NULL 40067 0 40067 NULL 0 40067
1925842 33572070 845250 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 672756 172494 22264 119668 5264 4028 0 0 0 0 2507 NULL NULL 29291 3250 26041 NULL 0 26041
2053284 34497801 988003 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 786039 201964 37206 134718 22174 3054 0 0 0 0 3497 NULL NULL 45663 183 45480 NULL 0 45480
753584 19682546 3677 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2442 1235 0 296 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL 937 0 937 NULL 0 937
969362 21671325 99739 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58678 41061 29122 4926 0 459 0 0 0 0 0 NULL NULL 6554 0 6554 NULL 0 6554

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1110065 23525344 25662 0 32640 95632 153934 2862 3312 0 6174 160108 NULL 123069 15323 0 21716 160108
1292323 29937433 55881 0 25873 134008 215762 462 45596 0 46058 261820 NULL 92609 0 0 169211 261820
1432563 31732110 99428 0 14089 229956 343473 462 137919 0 138381 481854 NULL 125878 0 0 355976 481854
1745191 32511760 140154 0 10979 252957 404090 462 266510 0 266972 671062 NULL 225149 49870 0 396043 671062
1925842 33572070 200151 0 12883 183151 396185 462 312523 0 312985 709170 NULL 260735 39228 123 409084 709170
2053284 34497801 305453 0 20284 106527 432264 462 324290 471 325223 757487 NULL 201550 101373 0 454564 757487
753584 19682546 725 0 650 3706 5081 0 255 0 255 5336 NULL 1125 3272 0 939 5336
969362 21671325 13110 0 11845 64244 89199 0 3961 0 3961 93160 NULL 76123 6872 0 10165 93160

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203053873 Harbinger Medical SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4774 010092 Kurzemes rajons 158.45 18.22 42.31 12
40203053873 Harbinger Medical SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4690 010092 Kurzemes rajons 134.93 17.85 41.57 11
40203053873 Harbinger Medical SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4690 010092 Kurzemes rajons 72.04 10.90 23.45 10

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203053873 Harbinger Medical SIA ir 18.03.2017 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203053873 Harbinger Medical SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Harbinger Medical" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Lilijas iela 28 - 33, Rīga, LV-1055.

Kāds bija SIA "Harbinger Medical" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 988 003 EUR, un peļņa bija 45 480 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Harbinger Medical" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.

Kāds ir SIA "Harbinger Medical" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 2,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,62.

Kāds ir SIA "Harbinger Medical" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,86, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Harbinger Medical" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Harbinger Medical"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 861.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 689.28 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Harbinger Medical"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 158 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 220 EUR un VSAOI 42 310 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Harbinger Medical" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Harbinger Medical" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Medicīnas un ortopēdisko preču mazumtirdzniecība.

Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026