SIA "MTSL" (reģ. Nr. 40203056314) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-03-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 149 685 EUR, peļņa 22 059 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203056314 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-03-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ40203056314 |
| Juridiskā adrese | Bauskas iela 22, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 149 685 EUR | 22 059 EUR | 57 279 EUR | 2 |
| 2024 | 118 575 EUR | 9 214 EUR | 71 773 EUR | 2 |
| 2023 | 171 649 EUR | 23 875 EUR | 86 154 EUR | 2 |
| 2022 | 112 435 EUR | 23 027 EUR | 98 522 EUR | 2 |
| 2021 | 120 078 EUR | 26 886 EUR | 43 852 EUR | 2 |
| 2020 | 89 392 EUR | 20 355 EUR | 37 746 EUR | 2 |
| 2019 | 87 910 EUR | 11 776 EUR | 33 904 EUR | 2 |
| 2018 | 80 253 EUR | 14 954 EUR | 18 859 EUR | 2 |
| 2017 | 36 811 EUR | 5 301 EUR | 20 023 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.26 | 0.28 | 1.56 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.15 | 1.91 | 6.22 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.03 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.00 | 0.69 | 2.26 | 2 |
| 2024 | 13.80 | 4.07 | 7.97 | 2 |
| 2023 | 27.83 | 5.51 | 11.94 | 2 |
| 2022 | 2.10 | 0.21 | 4.37 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 149 685 EUR | 118 575 EUR | 171 649 EUR | 112 435 EUR | 120 078 EUR |
| Bruto peļņa | 116 987 EUR | 94 223 EUR | 136 205 EUR | 90 677 EUR | 83 870 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 481 EUR | 13 155 EUR | 31 475 EUR | 28 589 EUR | 32 157 EUR |
| UIN nodoklis | 5 611 EUR | 3 941 EUR | 7 600 EUR | 5 562 EUR | 5 271 EUR |
| Tīrā peļņa | 22 059 EUR | 9 214 EUR | 23 875 EUR | 23 027 EUR | 26 886 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 57 279 EUR | 71 773 EUR | 86 154 EUR | 98 522 EUR | 43 852 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 159 EUR | 10 873 EUR | 16 308 EUR | 21 818 EUR | 30 714 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 859 EUR | 21 989 EUR | 26 675 EUR | 31 012 EUR | 29 686 EUR |
| Īstermiņa saistības | 32 420 EUR | 49 784 EUR | 59 479 EUR | 67 510 EUR | 9 476 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 690 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,22 | 0,27 | 0,32 | 3,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,19 | 0,25 | 0,31 | 3,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,74 % | 7,77 % | 13,91 % | 20,48 % | 22,39 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
38,51 % | 12,84 % | 27,71 % | 23,37 % | 61,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
88,74 % | 41,90 % | 89,50 % | 74,25 % | 90,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,30 | 2,26 | 2,23 | 2,18 | 0,48 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
23,23 | 5,98 | 11,33 | 19,59 | 53,89 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,61 | 1,65 | 1,99 | 1,14 | 2,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
123,93 % | 71,84 % | 129,42 % | 97,15 % | 95,31 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,64 | 2,39 | 3,32 | 2,22 | 6,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MTSL" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansael SIA | 30 000 395 | 7 116 171 | 23,7 % | 32 | 937 512 | 2 117 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Netaman Shipyard Riga | 15 136 196 | 1 053 551 | 7,0 % | 136 | 111 296 | 1 669 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Netaman ships service" | 14 924 566 | 2 444 437 | 16,4 % | 184 | 81 112 | 1 790 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BOLDERĀJAS KUĢU REMONTA RŪPNĪCA" | 7 138 210 | 464 434 | 6,5 % | 70 | 101 974 | 1 801 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LZK" | 4 415 715 | -810 064 | -18,3 % | 174 | 25 378 | 1 928 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PPL Connect" | 3 297 010 | 280 880 | 8,5 % | 2 | 1 648 505 | *** |
| 7 | SIA "Liepājas kuģu būves rūpnīca" | 2 022 305 | -145 679 | -7,2 % | 29 | 69 735 | 986 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Garant Safety" | 1 829 060 | 146 590 | 8,0 % | 19 | 96 266 | 2 332 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ANTIKS-N" | 1 776 560 | 71 716 | 4,0 % | 42 | 42 299 | 1 638 (2026 Q3) |
| 10 | SIA MARITEK | 1 728 609 | 1 944 | 0,1 % | 30 | 57 620 | 1 085 (2026 Q3) |
| 49 | SIA MTSL (šis uzņēmums) | 149 685 | 22 059 | 14,7 % | 2 | 74 843 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203056314 | LV85ZZZ40203056314 | SIA MTSL | SIA | MTSL | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-03-14 | NULL | Rīga, Bauskas iela 22 | 1004 | 102640533 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6164130 | 40203056314 | 2017-03-09 | 2017-03-10 08:59:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92698750 | 40203056314 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-05-29 | 2019-05-29 11:07:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 761305 | 19721167 | 40203056314 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-03-14 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-03 06:17:09.805 |
| 1000657 | 22688580 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-16 12:34:52.942 |
| 1171751 | 28868301 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-02-26 15:01:08.401 |
| 1339757 | 30874638 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-28 14:01:23.897 |
| 1830768 | 33252332 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-28 19:04:50.11 |
| 2036127 | 34445215 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-27 21:00:40.772 |
| 2180901 | 35241128 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-02 17:01:07.579 |
| 860074 | 21135175 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-08 18:35:33.792 |
| 1482528 | 32361441 | 40203056314 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-27 19:07:05.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000657 | 22688580 | 87910 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9439 | 78471 | 58730 | 2343 | 700 | 1790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 793 | NULL | NULL | 15515 | 3739 | 11776 | NULL | 0 | 11776 |
| 1171751 | 28868301 | 89392 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16011 | 73381 | 43490 | 4293 | 0 | 227 | 0 | 0 | 0 | 0 | 792 | NULL | NULL | 24579 | 3200 | 21379 | NULL | 1024 | 20355 |
| 1339757 | 30874638 | 120078 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36208 | 83870 | 47112 | 6109 | 2162 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 608 | NULL | NULL | 32157 | 5271 | 26886 | NULL | 0 | 26886 |
| 1482528 | 32361441 | 112435 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21758 | 90677 | 64589 | 6966 | 11571 | 566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1538 | NULL | NULL | 28589 | 5562 | 23027 | NULL | 0 | 23027 |
| 1830768 | 33252332 | 171649 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35444 | 136205 | 95162 | 4242 | 0 | 2279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3047 | NULL | NULL | 31475 | 7600 | 23875 | NULL | 0 | 23875 |
| 2036127 | 34445215 | 118575 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24352 | 94223 | 71932 | 4004 | 0 | 2491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2641 | NULL | NULL | 13155 | 3941 | 9214 | NULL | 0 | 9214 |
| 2180901 | 35241128 | 149685 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32698 | 116987 | 80483 | 4882 | 1500 | 2315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1326 | NULL | NULL | 29481 | 5611 | 23870 | NULL | 1811 | 22059 |
| 761305 | 19721167 | 36811 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4269 | 32542 | 24815 | 1939 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5766 | 465 | 5301 | NULL | 0 | 5301 |
| 860074 | 21135175 | 80253 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13730 | 66523 | 49101 | 2120 | 0 | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14955 | 1 | 14954 | NULL | 0 | 14954 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1000657 | 22688580 | 469 | 0 | 13666 | 0 | 14135 | 0 | 19769 | 0 | 19769 | 33904 | NULL | 10928 | 8400 | 0 | 14576 | 33904 |
| 1171751 | 28868301 | 5752 | 0 | 16981 | 445 | 23178 | 0 | 14568 | 0 | 14568 | 37746 | NULL | 7995 | 6596 | 0 | 23155 | 37746 |
| 1339757 | 30874638 | 10198 | 0 | 19575 | 941 | 30714 | 0 | 13138 | 0 | 13138 | 43852 | NULL | 9476 | 4690 | 0 | 29686 | 43852 |
| 1482528 | 32361441 | 1506 | 0 | 19338 | 974 | 21818 | 0 | 76704 | 0 | 76704 | 98522 | NULL | 67510 | 0 | 0 | 31012 | 98522 |
| 1830768 | 33252332 | 762 | 0 | 14262 | 1284 | 16308 | 0 | 69846 | 0 | 69846 | 86154 | NULL | 59479 | 0 | 0 | 26675 | 86154 |
| 2036127 | 34445215 | 653 | 0 | 8936 | 1284 | 10873 | 0 | 60900 | 0 | 60900 | 71773 | NULL | 49784 | 0 | 0 | 21989 | 71773 |
| 2180901 | 35241128 | 1625 | 0 | 4534 | 0 | 6159 | 0 | 51120 | 0 | 51120 | 57279 | NULL | 32420 | 0 | 0 | 24859 | 57279 |
| 761305 | 19721167 | 2913 | 0 | 11417 | 0 | 14330 | 0 | 5693 | 0 | 5693 | 20023 | NULL | 14720 | 0 | 0 | 5303 | 20023 |
| 860074 | 21135175 | 963 | 0 | 14646 | 124 | 15733 | 0 | 3126 | 0 | 3126 | 18859 | NULL | 3903 | 0 | 0 | 14956 | 18859 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203056314 | SIA MTSL | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 13.80 | 4.07 | 7.97 | 2 |
| 40203056314 | SIA MTSL | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 27.83 | 5.51 | 11.94 | 2 |
| 40203056314 | SIA MTSL | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3315 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.10 | 0.21 | 4.37 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203056314 | SIA MTSL | ir | 12.04.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203056314 | SIA MTSL | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bauskas iela 22, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 149 685 EUR, un peļņa bija 22 059 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,64, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 070 EUR un VSAOI 7 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Civilo kuģu un laivu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026