SIA "Climbers Choice" (reģ. Nr. 40203065355) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-04-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 37 423 EUR, peļņa 8 725 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 63,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203065355 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-04-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ40203065355 |
| Juridiskā adrese | Ozolu iela 6A - 1, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 423 EUR | 8 725 EUR | 25 015 EUR | 1 |
| 2024 | 28 259 EUR | 5 805 EUR | 19 112 EUR | 1 |
| 2023 | 17 437 EUR | -2 242 EUR | 23 386 EUR | 1 |
| 2022 | 20 443 EUR | 114 EUR | 25 512 EUR | 1 |
| 2021 | 29 605 EUR | 8 182 EUR | 25 135 EUR | 1 |
| 2020 | 20 093 EUR | -196 EUR | 17 237 EUR | 1 |
| 2019 | 33 338 EUR | 12 882 EUR | 17 690 EUR | 1 |
| 2018 | 6 693 EUR | 51 EUR | 9 953 EUR | 1 |
| 2017 | 21 837 EUR | 3 685 EUR | 12 479 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.18 | 0.27 | 0.91 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.78 | 0.12 | 0.66 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.40 | 0.16 | 0.67 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.98 | 0.16 | 0.82 | 1 |
| 2024 | 7.28 | 0.61 | 2.37 | 1 |
| 2023 | 2.98 | 0.47 | 2.49 | 1 |
| 2022 | 1.83 | 0.40 | 1.43 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 37 423 EUR | 28 259 EUR | 17 437 EUR | 20 443 EUR | 29 605 EUR |
| Bruto peļņa | 25 743 EUR | 18 867 EUR | 4 431 EUR | 69 EUR | 8 182 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 725 EUR | 5 805 EUR | -2 242 EUR | 114 EUR | 8 182 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 725 EUR | 5 805 EUR | -2 242 EUR | 114 EUR | 8 182 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 25 015 EUR | 19 112 EUR | 23 386 EUR | 25 512 EUR | 25 135 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 25 015 EUR | 19 112 EUR | 23 386 EUR | 25 512 EUR | 25 135 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 923 EUR | 12 198 EUR | 18 794 EUR | 21 036 EUR | 20 923 EUR |
| Īstermiņa saistības | 395 EUR | 3 217 EUR | 1 300 EUR | 1 184 EUR | 730 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 697 EUR | 3 697 EUR | 3 292 EUR | 3 292 EUR | 3 482 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
63,33 | 5,94 | 17,99 | 21,55 | 34,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
63,33 | 5,94 | 17,99 | 21,55 | 34,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
23,31 % | 20,54 % | -12,86 % | 0,56 % | 27,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,88 % | 30,37 % | -9,59 % | 0,45 % | 32,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
41,70 % | 47,59 % | -11,93 % | 0,54 % | 39,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,20 | 0,57 | 0,24 | 0,21 | 0,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,50 | 1,48 | 0,75 | 0,80 | 1,18 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
35,44 % | 36,52 % | -10,15 % | 0,47 % | 33,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,14 | 4,30 | 3,52 | 4,17 | 5,67 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Climbers Choice" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 360 | SIA "Climbers Choice" (šis uzņēmums) | 37 423 | 8 725 | 23,3 % | 1 | 37 423 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203065355 | LV30ZZZ40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Climbers Choice | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-04-26 | NULL | Gulbenes nov., Gulbene, Ozolu iela 6A - 1 | 4401 | 110420138 | 100015854 | 100003212 | 0500201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6326050 | 40203065355 | 2017-04-08 | 2017-04-13 14:12:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92578327 | 40203065355 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2017-04-26 | 2017-04-26 08:41:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 766432 | 19745106 | 40203065355 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-04-26 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-03 13:04:04.946 |
| 1021653 | 22817675 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 16:35:37.447 |
| 1386220 | 31286811 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-22 22:02:20.059 |
| 1860553 | 33368714 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-29 22:02:57.552 |
| 1990872 | 34299843 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-28 22:00:54.162 |
| 945099 | 21505581 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-13 10:09:03.362 |
| 1242992 | 29515638 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-08 17:05:04.886 |
| 1717172 | 32421625 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:15:48.95 |
| 2235366 | 35365477 | 40203065355 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:05:36.197 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1021653 | 22817675 | 33338 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13332 | 20006 | 6348 | 0 | 0 | 776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12882 | 0 | 12882 | NULL | 0 | 12882 |
| 1242992 | 29515638 | 20093 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13717 | 6376 | 6849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 277 | 0 | 0 | NULL | NULL | -196 | 0 | -196 | NULL | 0 | -196 |
| 1386220 | 31286811 | 29605 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21423 | 8182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8182 | 0 | 8182 | NULL | 0 | 8182 |
| 1717172 | 32421625 | 20443 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20374 | 69 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 114 | 0 | 114 | NULL | 0 | 114 |
| 1860553 | 33368714 | 17437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13006 | 4431 | 0 | 0 | 0 | 6673 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2242 | 0 | -2242 | NULL | 0 | -2242 |
| 1990872 | 34299843 | 28259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9392 | 18867 | 0 | 0 | 0 | 13062 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5805 | 0 | 5805 | NULL | 0 | 5805 |
| 2235366 | 35365477 | 37423 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11680 | 25743 | 0 | 0 | 0 | 17018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8725 | 0 | 8725 | NULL | 0 | 8725 |
| 766432 | 19745106 | 21837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13519 | 8318 | 0 | 3982 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4336 | 651 | 3685 | NULL | 0 | 3685 |
| 945099 | 21505581 | 6693 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6693 | 0 | 6567 | 0 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 51 | 0 | 51 | NULL | 0 | 51 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1021653 | 22817675 | 17670 | 0 | 20 | 0 | 17690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17690 | NULL | 1273 | 3482 | 0 | 12935 | 17690 |
| 1242992 | 29515638 | 17221 | 0 | 16 | 0 | 17237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17237 | NULL | 1014 | 3482 | 0 | 12741 | 17237 |
| 1386220 | 31286811 | 25135 | 0 | 0 | 0 | 25135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25135 | NULL | 730 | 3482 | 0 | 20923 | 25135 |
| 1717172 | 32421625 | 25512 | 0 | 0 | 0 | 25512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25512 | NULL | 1184 | 3292 | 0 | 21036 | 25512 |
| 1860553 | 33368714 | 23386 | 0 | 0 | 0 | 23386 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23386 | NULL | 1300 | 3292 | 0 | 18794 | 23386 |
| 1990872 | 34299843 | 19065 | 0 | 47 | 0 | 19112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19112 | NULL | 3217 | 3697 | 0 | 12198 | 19112 |
| 2235366 | 35365477 | 25015 | 0 | 0 | 0 | 25015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25015 | NULL | 395 | 3697 | 0 | 20923 | 25015 |
| 766432 | 19745106 | 12099 | 0 | 380 | 0 | 12479 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12479 | NULL | 1292 | 7500 | 0 | 3687 | 12479 |
| 945099 | 21505581 | 9573 | 0 | 380 | 0 | 9953 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9953 | NULL | 2508 | 3707 | 0 | 3738 | 9953 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 029200 | Gulbene | 7.28 | 0.61 | 2.37 | 1 |
| 40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 029200 | Gulbene | 2.98 | 0.47 | 2.49 | 1 |
| 40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 029200 | Gulbene | 1.83 | 0.40 | 1.43 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | ir | 17.05.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203065355 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Climbers Choice" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolu iela 6A - 1, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 37 423 EUR, un peļņa bija 8 725 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 63,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 63,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,14, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 610 EUR un VSAOI 2 370 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026