SIA "ARCECO" (reģ. Nr. 40203081044) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-07-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 114 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,03 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203081044 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-07-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ40203081044 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 3A, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -114 EUR | 1 616 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | 1 601 EUR | 1 730 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -239 EUR | 4 475 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -1 673 EUR | 1 242 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | 585 EUR | 3 731 EUR | 2 |
| 2020 | 0 EUR | -5 807 EUR | 1 856 EUR | 3 |
| 2019 | 0 EUR | 4 190 EUR | 11 668 EUR | 3 |
| 2018 | 0 EUR | -4 053 EUR | 5 053 EUR | 3 |
| 2017 | 0 EUR | 6 594 EUR | 10 840 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.44 | 1.54 | 4.06 | 9 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 3.43 | 0.85 | 0.99 | 2 |
| 2023 | 6.84 | 1.29 | 3.38 | 2 |
| 2022 | 2.69 | 0.62 | 1.06 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 441.10 | ~ 394.78 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 2 992 EUR | 12 233 EUR | 3 759 EUR | 1 780 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -114 EUR | 1 601 EUR | -239 EUR | -1 673 EUR | 585 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -114 EUR | 1 601 EUR | -239 EUR | -1 673 EUR | 585 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 616 EUR | 1 730 EUR | 4 475 EUR | 1 242 EUR | 3 731 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 616 EUR | 1 730 EUR | 4 475 EUR | 1 242 EUR | 3 731 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 616 EUR | 1 730 EUR | 129 EUR | 102 EUR | 1 775 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 4 346 EUR | 1 140 EUR | 1 956 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,03 | 1,09 | 1,91 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,03 | 1,09 | 1,91 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-7,05 % | 92,54 % | -5,34 % | -134,70 % | 15,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-7,05 % | 92,54 % | -185,27 % | -1 640,20 % | 32,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 33,69 | 11,18 | 1,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-7,05 % | 92,54 % | -185,27 % | -1 640,20 % | 32,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,34 | 4,44 | -0,11 | -4,02 | 1,61 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ARCECO" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 1444 | SIA "ARCECO" (šis uzņēmums) | 0 | -114 | — | 9 | — | 441 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203081044 | LV26ZZZ40203081044 | SIA "ARCECO" | SIA | ARCECO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-07-13 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Miera iela 3A | 4201 | 103304126 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6566255 | 40203081044 | 2017-06-15 | 2017-06-28 14:32:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92590789 | 40203081044 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-07-13 | 2017-07-13 15:00:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1181392 | 28975233 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-03-19 11:05:36.797 |
| 1343069 | 30896111 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-02 18:08:23.482 |
| 1851225 | 33327327 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-17 20:07:51.556 |
| 1989968 | 34295496 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-27 19:01:35.322 |
| 2195796 | 35278805 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-16 22:00:22.507 |
| 767462 | 19748642 | 40203081044 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-07-13 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-03 14:11:24.197 |
| 862215 | 21155189 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-08 21:05:13.76 |
| 1011354 | 22757762 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-17 04:02:22.176 |
| 1469214 | 32295833 | 40203081044 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 20:17:26.208 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1011354 | 22757762 | 0 | 0 | 0 | 76437 | 48182 | 20751 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4190 | 0 | 4190 | NULL | 0 | 4190 |
| 1181392 | 28975233 | 0 | 0 | 0 | 8815 | 400 | 12644 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5807 | 0 | -5807 | NULL | 0 | -5807 |
| 1343069 | 30896111 | 0 | 0 | 0 | 3046 | 0 | 1780 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 585 | 0 | 585 | NULL | 0 | 585 |
| 1469214 | 32295833 | 0 | 0 | 0 | 3810 | 0 | 3759 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1724 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1673 | 0 | -1673 | NULL | 0 | -1673 |
| 1851225 | 33327327 | 0 | 0 | 0 | 13026 | 0 | 12233 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1032 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -239 | 0 | -239 | NULL | 0 | -239 |
| 1989968 | 34295496 | 0 | 0 | 0 | 5700 | 0 | 2992 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1601 | 0 | 1601 | NULL | 0 | 1601 |
| 2195796 | 35278805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -114 | 0 | -114 | NULL | 0 | -114 |
| 767462 | 19748642 | 0 | 0 | 0 | 20432 | 7799 | 5164 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 875 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6594 | 0 | 6594 | NULL | 0 | 6594 |
| 862215 | 21155189 | 0 | 0 | 0 | 26740 | 18568 | 10890 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4053 | 0 | -4053 | NULL | 0 | -4053 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1011354 | 22757762 | 8814 | 0 | 2854 | 0 | 11668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11668 | NULL | 4671 | 0 | 0 | 6997 | 11668 |
| 1181392 | 28975233 | 1856 | 0 | 0 | 0 | 1856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1856 | NULL | 666 | 0 | 0 | 1190 | 1856 |
| 1343069 | 30896111 | 1281 | 0 | 2450 | 0 | 3731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3731 | NULL | 1956 | 0 | 0 | 1775 | 3731 |
| 1469214 | 32295833 | 1242 | 0 | 0 | 0 | 1242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1242 | NULL | 1140 | 0 | 0 | 102 | 1242 |
| 1851225 | 33327327 | 4475 | 0 | 0 | 0 | 4475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4475 | NULL | 4346 | 0 | 0 | 129 | 4475 |
| 1989968 | 34295496 | 1709 | 0 | 21 | 0 | 1730 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1730 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1730 | 1730 |
| 2195796 | 35278805 | 1616 | 0 | 0 | 0 | 1616 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1616 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1616 | 1616 |
| 767462 | 19748642 | 10840 | 0 | 0 | 0 | 10840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10840 | NULL | 1446 | 0 | 0 | 9394 | 10840 |
| 862215 | 21155189 | 5053 | 0 | 0 | 0 | 5053 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5053 | NULL | 701 | 0 | 0 | 4352 | 5053 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203081044 | SIA "ARCECO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 040210 | Ķegums | 3.43 | 0.85 | 0.99 | 2 |
| 40203081044 | SIA "ARCECO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 040210 | Ķegums | 6.84 | 1.29 | 3.38 | 2 |
| 40203081044 | SIA "ARCECO" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 040210 | Ķegums | 2.69 | 0.62 | 1.06 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203081044 | SIA "ARCECO" | ir | 20.08.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203081044 | SIA "ARCECO" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 3A, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 114 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 1,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,34, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 850 EUR un VSAOI 990 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026