SIA "TRUESIX CO" (reģ. Nr. 40203084892) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-08-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 350 499 EUR, peļņa 64 097 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 4,75 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203084892 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-08-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ40203084892 |
| Juridiskā adrese | Krišjāņa Valdemāra iela 71 - 24, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 350 499 EUR | 64 097 EUR | 134 286 EUR | 5 |
| 2024 | 339 689 EUR | 99 801 EUR | 135 571 EUR | 5 |
| 2023 | 204 790 EUR | -15 737 EUR | 39 377 EUR | 6 |
| 2022 | 190 425 EUR | -4 915 EUR | 61 853 EUR | 5 |
| 2021 | 163 214 EUR | 18 913 EUR | 60 927 EUR | 5 |
| 2020 | 137 767 EUR | 25 411 EUR | 65 443 EUR | 4 |
| 2019 | 119 536 EUR | 35 087 EUR | 47 604 EUR | 4 |
| 2018 | 81 010 EUR | 1 508 EUR | 12 557 EUR | 3 |
| 2017 | 21 729 EUR | 750 EUR | 5 909 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 19.67 | 4.82 | 7.45 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 27.6 | 5.75 | 10.68 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 43.31 | 7.32 | 13.70 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.04 | 6.85 | 12.84 | 5 |
| 2024 | 128.55 | 29.33 | 49.04 | 5 |
| 2023 | 122.52 | 30.03 | 50.13 | 6 |
| 2022 | 92.23 | 22.88 | 38.34 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 821.16 | ~ 1 354.55 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 088.59 | ~ 1 532.87 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 679.18 | ~ 1 926.66 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 511.00 | ~ 1 804.32 |
| 2024 | 2 397.58 | ~ 1 702.30 |
| 2023 | 2 042.39 | ~ 1 457.52 |
| 2022 | 1 874.45 | ~ 1 341.79 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (49.04 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 2 397.58 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 397.58 * 0.105 = 251.75 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.67%): (2 397.58 - 251.75 - 0.00) * 0.2067 ≈ 443.53 EUR
4. Neto alga: 2 397.58 - 251.75 - 443.53 = ~ 1 702.30 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 350 499 EUR | 339 689 EUR | 204 790 EUR | 190 425 EUR | 163 214 EUR |
| Bruto peļņa | 115 907 EUR | 131 583 EUR | 6 958 EUR | 26 447 EUR | 35 654 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 80 097 EUR | 105 301 EUR | -15 737 EUR | -4 915 EUR | 18 913 EUR |
| UIN nodoklis | 16 000 EUR | 5 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 64 097 EUR | 99 801 EUR | -15 737 EUR | -4 915 EUR | 18 913 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 134 286 EUR | 135 571 EUR | 39 377 EUR | 61 853 EUR | 60 927 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 134 286 EUR | 135 284 EUR | 38 921 EUR | 59 027 EUR | 59 914 EUR |
| Pašu kapitāls | 106 010 EUR | 105 913 EUR | 28 112 EUR | 42 209 EUR | 47 124 EUR |
| Īstermiņa saistības | 28 276 EUR | 29 658 EUR | 11 265 EUR | 19 644 EUR | 13 803 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-12 – 2025-06-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,75 | 4,56 | 3,46 | 3,00 | 4,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,75 | 4,56 | 3,46 | 3,00 | 4,34 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,29 % | 29,38 % | -7,68 % | -2,58 % | 11,59 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
47,73 % | 73,62 % | -39,96 % | -7,95 % | 31,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,46 % | 94,23 % | -55,98 % | -11,64 % | 40,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,27 | 0,28 | 0,40 | 0,47 | 0,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
668,48 | 1 054,01 | — | -97,30 | 139,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,61 | 2,51 | 5,20 | 3,08 | 2,68 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
75,67 % | 99,52 % | -55,98 % | -11,53 % | 40,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,27 | 7,64 | 6,11 | 4,77 | 6,28 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TRUESIX CO" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 207 | SIA TRUESIX CO (šis uzņēmums) | 350 499 | 64 097 | 18,3 % | 4 | 87 625 | 1 821 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203084892 | LV17ZZZ40203084892 | SIA TRUESIX CO | SIA | TRUESIX CO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-08-03 | NULL | Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 71 - 24 | 1013 | 112626484 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6633487 | 40203084892 | 2017-07-21 | 2017-08-03 10:21:36 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203084892 | 2025-06-12 | 210 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92593945 | 40203084892 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-08-03 | 2017-08-03 10:23:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 933802 | 21481392 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-12 17:44:40.437 |
| 2005757 | 34344622 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-08 21:00:22.342 |
| 2228069 | 35349137 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-10 18:00:07.511 |
| 729376 | 19532811 | 40203084892 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-08-03 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-01 11:36:44.338 |
| 1060755 | 23145532 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-19 21:17:18.25 |
| 1202216 | 29147402 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-21 14:03:36.145 |
| 1335523 | 30843220 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-04-22 14:02:50.455 |
| 1716184 | 32419627 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-16 22:01:04.832 |
| 1891757 | 33479764 | 40203084892 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-27 22:03:01.894 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1060755 | 23145532 | 119536 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78539 | 40997 | 3545 | 2365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35087 | 0 | 35087 | NULL | 0 | 35087 |
| 1202216 | 29147402 | 137767 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 103860 | 33907 | 988 | 7508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25411 | 0 | 25411 | NULL | 0 | 25411 |
| 1335523 | 30843220 | 163214 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 127560 | 35654 | 353 | 16251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 137 | NULL | NULL | 18913 | 0 | 18913 | NULL | 0 | 18913 |
| 1716184 | 32419627 | 190425 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 163978 | 26447 | 15175 | 16137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | NULL | -4915 | 0 | -4915 | NULL | 0 | -4915 |
| 1891757 | 33479764 | 204790 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 197832 | 6958 | 2665 | 20030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15737 | 0 | -15737 | NULL | 0 | -15737 |
| 2005757 | 34344622 | 339689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 208106 | 131583 | 3187 | 22995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | NULL | NULL | 105301 | 5500 | 99801 | NULL | 0 | 99801 |
| 2228069 | 35349137 | 350499 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 234592 | 115907 | 3037 | 32653 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 | NULL | NULL | 80097 | 16000 | 64097 | NULL | 0 | 64097 |
| 729376 | 19532811 | 21729 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20367 | 1362 | 170 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 881 | 131 | 750 | NULL | 0 | 750 |
| 933802 | 21481392 | 81010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77052 | 3958 | 832 | 1618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1508 | 0 | 1508 | NULL | 0 | 1508 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1060755 | 23145532 | 28680 | 0 | 18777 | 0 | 47457 | 0 | 147 | 0 | 147 | 47604 | NULL | 7459 | 0 | 0 | 40145 | 47604 |
| 1202216 | 29147402 | 54955 | 0 | 10488 | 0 | 65443 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65443 | NULL | 12145 | 0 | 0 | 53298 | 65443 |
| 1335523 | 30843220 | 48817 | 0 | 11097 | 0 | 59914 | 0 | 1013 | 0 | 1013 | 60927 | NULL | 13803 | 0 | 0 | 47124 | 60927 |
| 1716184 | 32419627 | 44239 | 0 | 14788 | 0 | 59027 | 0 | 2826 | 0 | 2826 | 61853 | NULL | 19644 | 0 | 0 | 42209 | 61853 |
| 1891757 | 33479764 | 25490 | 0 | 13431 | 0 | 38921 | 0 | 456 | 0 | 456 | 39377 | NULL | 11265 | 0 | 0 | 28112 | 39377 |
| 2005757 | 34344622 | 87719 | 0 | 47565 | 0 | 135284 | 0 | 287 | 0 | 287 | 135571 | NULL | 29658 | 0 | 0 | 105913 | 135571 |
| 2228069 | 35349137 | 108332 | 0 | 25954 | 0 | 134286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 134286 | NULL | 28276 | 0 | 0 | 106010 | 134286 |
| 729376 | 19532811 | 1859 | 0 | 3461 | 0 | 5320 | 0 | 589 | 0 | 589 | 5909 | NULL | 2359 | 0 | 0 | 3550 | 5909 |
| 933802 | 21481392 | 4081 | 0 | 8108 | 0 | 12189 | 0 | 368 | 0 | 368 | 12557 | NULL | 7499 | 0 | 0 | 5058 | 12557 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203084892 | SIA TRUESIX CO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 128.55 | 29.33 | 49.04 | 5 |
| 40203084892 | SIA TRUESIX CO | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 122.52 | 30.03 | 50.13 | 6 |
| 40203084892 | SIA TRUESIX CO | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 92.23 | 22.88 | 38.34 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203084892 | SIA TRUESIX CO | ir | 27.04.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203084892 | SIA TRUESIX CO | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 71 - 24, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 350 499 EUR, un peļņa bija 64 097 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 397.58 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 702.30 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 128 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 29 330 EUR un VSAOI 49 040 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026