SIA "Lux-Veritatis" (reģ. Nr. 40203085811) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-08-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 689 EUR, peļņa 733 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 37,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203085811 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-08-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203085811 |
| Juridiskā adrese | Saulgožu iela 6 - 2, Rīga, LV-1055 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 689 EUR | 733 EUR | 3 895 EUR | 0 |
| 2024 | 319 EUR | -39 EUR | 3 550 EUR | 0 |
| 2023 | 208 EUR | 217 EUR | 3 422 EUR | 0 |
| 2022 | 703 EUR | 74 EUR | 3 526 EUR | 0 |
| 2021 | 347 EUR | -223 EUR | 3 268 EUR | 0 |
| 2020 | 343 EUR | 81 EUR | 3 282 EUR | 1 |
| 2019 | 141 EUR | -261 EUR | 3 145 EUR | 1 |
| 2018 | 81 EUR | -438 EUR | 3 325 EUR | 1 |
| 2017 | 0 EUR | -79 EUR | 2 748 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 689 EUR | 319 EUR | 208 EUR | 703 EUR | 347 EUR |
| Bruto peļņa | 559 EUR | 249 EUR | 38 EUR | 427 EUR | 102 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 783 EUR | 11 EUR | 267 EUR | 124 EUR | -173 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 733 EUR | -39 EUR | 217 EUR | 74 EUR | -223 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 895 EUR | 3 550 EUR | 3 422 EUR | 3 526 EUR | 3 268 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 895 EUR | 3 550 EUR | 3 422 EUR | 3 526 EUR | 3 268 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 065 EUR | 332 EUR | 371 EUR | 154 EUR | 80 EUR |
| Īstermiņa saistības | 104 EUR | 82 EUR | 67 EUR | 73 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 726 EUR | 3 136 EUR | 2 984 EUR | 3 299 EUR | 3 138 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
37,45 | 43,29 | 51,07 | 48,30 | 65,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,82 | 7,45 | 6,51 | 6,81 | 3,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
106,39 % | -12,23 % | 104,33 % | 10,53 % | -64,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,82 % | -1,10 % | 6,34 % | 2,10 % | -6,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
68,83 % | -11,75 % | 58,49 % | 48,05 % | -278,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,66 | 9,69 | 8,22 | 21,90 | 39,85 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,18 | 0,09 | 0,06 | 0,20 | 0,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,65 % | 0,32 % | 7,96 % | 3,59 % | -5,38 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,89 | 0,92 | 1,15 | 1,07 | 0,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lux-Veritatis" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltu Rotas" | 917 209 | 111 977 | 12,2 % | 24 | 38 217 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Krafters" | 580 328 | 57 206 | 9,9 % | 7 | 82 904 | 1 444 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Fine Cast" | 546 081 | 2 130 | 0,4 % | 2 | 273 041 | *** |
| 4 | SIA "GEM ELEMENTS" | 534 218 | -18 024 | -3,4 % | 7 | 76 317 | 1 341 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SUDRABA NAMS" | 349 668 | -92 701 | -26,5 % | 6 | 58 278 | 931 (2026 Q3) |
| 6 | SIA ROOM 88 | 242 904 | 59 291 | 24,4 % | 2 | 121 452 | *** |
| 7 | SIA "Glance AL" | 220 092 | 17 400 | 7,9 % | 4 | 55 023 | 944 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "RASAS ROTAS" | 208 902 | -4 200 | -2,0 % | 1 | 208 902 | *** |
| 9 | SIA Pearls Box | 139 277 | -2 862 | -2,1 % | 7 | 19 897 | 1 259 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Rozenthal ceramics | 117 575 | 5 977 | 5,1 % | 3 | 39 192 | 332 (2026 Q3) |
| 58 | SIA "Lux-Veritatis" (šis uzņēmums) | 689 | 733 | 106,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203085811 | LV36ZZZ40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | SIA | Lux-Veritatis | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-08-08 | NULL | Rīga, Saulgožu iela 6 - 2 | 1055 | 113901550 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6647810 | 40203085811 | 2017-08-08 | 2017-08-08 15:41:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92594105 | 40203085811 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2017-08-08 | 2017-08-08 15:43:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 787930 | 19816909 | 40203085811 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-08-08 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-04 17:11:50.761 |
| 1229049 | 29389233 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-08 16:01:16.49 |
| 1386780 | 31287941 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-24 17:11:23.514 |
| 1468244 | 32292001 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 19:04:03.71 |
| 2182929 | 35244756 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-04 17:00:45.453 |
| 920147 | 21444691 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 22:40:19.873 |
| 1066530 | 23189435 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 06:31:54.356 |
| 1836674 | 33264221 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-31 19:01:16.264 |
| 2044302 | 34471373 | 40203085811 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-31 19:01:37.127 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1066530 | 23189435 | 141 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 309 | -168 | 0 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -261 | 0 | -261 | NULL | 0 | -261 |
| 1229049 | 29389233 | 343 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 158 | 185 | 0 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 81 | 0 | 81 | NULL | 0 | 81 |
| 1386780 | 31287941 | 347 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 245 | 102 | 0 | 122 | 44 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -173 | 50 | -223 | NULL | 0 | -223 |
| 1468244 | 32292001 | 703 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 276 | 427 | 0 | 185 | 42 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 124 | 50 | 74 | NULL | 0 | 74 |
| 1836674 | 33264221 | 208 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 170 | 38 | 0 | 86 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 267 | 50 | 217 | NULL | 0 | 217 |
| 2044302 | 34471373 | 319 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 70 | 249 | 0 | 86 | 0 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11 | 50 | -39 | NULL | 0 | -39 |
| 2182929 | 35244756 | 689 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130 | 559 | 0 | 86 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 783 | 50 | 733 | NULL | 0 | 733 |
| 787930 | 19816909 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58 | -58 | 0 | 26 | 0 | 30 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -79 | 0 | -79 | NULL | 0 | -79 |
| 920147 | 21444691 | 81 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72 | 9 | 0 | 312 | 17 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -388 | 50 | -438 | NULL | 0 | -438 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1066530 | 23189435 | 37 | 0 | 11 | 3097 | 3145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3145 | NULL | 32 | 2891 | 0 | 222 | 3145 |
| 1229049 | 29389233 | 95 | 0 | 32 | 3155 | 3282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3282 | NULL | 38 | 2941 | 0 | 303 | 3282 |
| 1386780 | 31287941 | 145 | 0 | 6 | 3117 | 3268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3268 | NULL | 50 | 3138 | 0 | 80 | 3268 |
| 1468244 | 32292001 | 497 | 0 | 0 | 3029 | 3526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3526 | NULL | 73 | 3299 | 0 | 154 | 3526 |
| 1836674 | 33264221 | 436 | 0 | 0 | 2986 | 3422 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3422 | NULL | 67 | 2984 | 0 | 371 | 3422 |
| 2044302 | 34471373 | 611 | 0 | 0 | 2939 | 3550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3550 | NULL | 82 | 3136 | 0 | 332 | 3550 |
| 2182929 | 35244756 | 1021 | 0 | 0 | 2874 | 3895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3895 | NULL | 104 | 2726 | 0 | 1065 | 3895 |
| 787930 | 19816909 | 749 | 0 | 142 | 1857 | 2748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2748 | NULL | 0 | 1827 | 0 | 921 | 2748 |
| 920147 | 21444691 | 90 | 0 | 432 | 2803 | 3325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3325 | NULL | 0 | 2842 | 0 | 483 | 3325 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3212 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3212 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3212 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | ir | 13.12.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203085811 | SIA "Lux-Veritatis" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saulgožu iela 6 - 2, Rīga, LV-1055.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 689 EUR, un peļņa bija 733 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 37,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,82.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,89, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 100 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026