Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PM Partners"

SIA "PM Partners" (reģ. Nr. 40203096783) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 600 EUR, peļņa 5 734 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 109,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas

Reģistrācijas Nr.40203096783
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-10-03
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV30ZZZ40203096783
Juridiskā adrese Laboratorijas iela 4A - 36, Rīga, LV-1009

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 9 600 EUR 5 734 EUR 37 119 EUR 1
2024 9 600 EUR 7 298 EUR 31 282 EUR 1
2023 17 635 EUR 12 855 EUR 24 004 EUR 1
2022 10 700 EUR 11 228 EUR 15 682 EUR 1
2021 1 154 EUR 757 EUR 8 014 EUR 1
2020 0 EUR -541 EUR 6 184 EUR 1
2019 0 EUR -392 EUR 5 048 EUR 1
2018 0 EUR -30 EUR 4 780 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.05 0.0 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis 2.50 0.00 0.00 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2026. gada 1. ceturksnis
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 9 600 EUR 9 600 EUR 17 635 EUR 10 700 EUR 1 154 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 5 785 EUR 7 348 EUR 12 905 EUR 18 778 EUR 807 EUR
UIN nodoklis 51 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa 5 734 EUR 7 298 EUR 12 855 EUR 11 228 EUR 757 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 37 119 EUR 31 282 EUR 24 004 EUR 15 682 EUR 8 014 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 21 960 EUR 15 064 EUR 9 856 EUR 5 582 EUR 403 EUR
Pašu kapitāls 36 919 EUR 31 185 EUR 23 887 EUR 11 032 EUR -196 EUR
Īstermiņa saistības 200 EUR 97 EUR 117 EUR 50 EUR 50 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 4 600 EUR 8 160 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti (ir vēsturiski procesi) Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav
Vēsturiski procesi — šobrīd aktīvu nav

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta 2021-06-30 – 2021-07-28, atjaunota 2021-07-29
Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Meitas/dalības: 1
Meitas/dalības: 1

Meitas uzņēmumi / dalības

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
109,80 155,30 84,24 111,64 8,06
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
109,80 155,30 84,24 111,64 8,06
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
59,73 % 76,02 % 72,89 % 104,93 % 65,60 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
15,45 % 23,33 % 53,55 % 71,60 % 9,45 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
15,53 % 23,40 % 53,82 % 101,78 % -386,22 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,01 0,00 0,00 0,42 -41,89
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
34,06 42,05 59,39 76,11 3,99
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,26 0,31 0,73 0,68 0,14
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
16,14 % 24,14 % 54,95 % 121,72 % 13,52 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
79,55 137,27 89,31 6,30 0,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PM Partners" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7020)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2687 uzņēmumi 1428. vieta pēc apgrozījuma 880. vieta pēc peļņas Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Honor Invest"297 157 4385 584 0331,9 %399 052 4794 586 (2026 Q2)
2AS "Eco Baltia"282 303 1185 646 9522,0 %835 287 8905 863 (2026 Q2)
3SIA "TAK Capital"144 523 78819 577 82813,5 %272 261 894***
4SIA Mercador90 688 2436 400 9037,1 %518 137 6491 905 (2026 Q2)
5SIA "GRIFS AG International"36 851 82564 9500,2 %218 425 913***
6SIA "SOTA-ONLINE HOLDING"33 316 9781 204 9953,6 %311 105 6591 203 (2026 Q2)
7AS "MŪSA MOTORS GRUPA"14 873 071577 5973,9 %28531 1811 602 (2026 Q2)
8SIA Paynt12 364 6131 190 1959,6 %79156 5142 604 (2026 Q2)
9SIA Electronic Commerce Consulting Service11 399 19774 0880,6 %42 849 7991 929 (2026 Q2)
10AS Eleving Stella6 049 653-258 638-4,3 %6987 6764 707 (2026 Q2)
1428SIA PM Partners (šis uzņēmums)9 6005 73459,7 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PM Partners"
7020 Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203096783 LV30ZZZ40203096783 SIA PM Partners SIA PM Partners NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-10-03 NULL Rīga, Laboratorijas iela 4A - 36 1009 111305427 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6818721 40203096783 2017-09-28 2017-10-03 15:09:06

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
40203096783 SIA PM Partners 15.06.2021 30.06.2021 28.07.2021 29.07.2021

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92603652 40203096783 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2017-10-03 2017-10-03 15:10:52

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1243196 29517645 40203096783 DokGPv1 UGP 2018 2017-10-03 2018-12-31 1 ONES EUR 2021-07-09 11:01:43.11
1243983 29524889 40203096783 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2021-07-12 13:00:07.95
1450460 32155569 40203096783 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2023-03-03 17:00:10.412
1451179 32160158 40203096783 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2023-03-03 19:00:04.581
1767256 32633409 40203096783 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-07-14 19:03:33.047
1924900 33567740 40203096783 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-06 19:05:26.264
2045525 34473821 40203096783 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-01 03:04:47.446
2287109 35443120 40203096783 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-28 18:02:13.202

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1243196 29517645 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 70 0 0 40 0 0 NULL NULL -30 0 -30 NULL 0 -30
1243983 29524889 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 106 4500 0 0 0 286 NULL NULL 4108 0 4108 NULL 4500 -392
1450460 32155569 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 51 0 0 0 0 440 NULL NULL -491 50 -541 NULL 0 -541
1451179 32160158 1154 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 77 0 0 0 0 270 NULL NULL 807 50 757 NULL 0 757
1767256 32633409 10700 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 61 7500 889 0 0 250 NULL NULL 18778 50 18728 NULL 7500 11228
1924900 33567740 17635 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 6113 0 1604 0 0 221 NULL NULL 12905 50 12855 NULL 0 12855
2045525 34473821 9600 0 0 0 0 0 210 NULL NULL NULL NULL NULL 1243 0 0 0 620 179 NULL NULL 7348 50 7298 NULL 0 7298
2287109 35443120 9600 0 0 0 0 0 850 NULL NULL NULL NULL NULL 1994 0 0 671 1467 175 NULL NULL 5785 51 5734 NULL 0 5734

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1243196 29517645 280 0 0 0 280 4500 0 0 4500 4780 NULL 0 4800 0 -20 4780
1243983 29524889 15 0 0 0 15 5033 0 0 5033 5048 NULL 0 5460 0 -412 5048
1450460 32155569 973 0 0 0 973 5211 0 0 5211 6184 NULL 177 6960 0 -953 6184
1451179 32160158 403 0 0 0 403 7611 0 0 7611 8014 NULL 50 8160 0 -196 8014
1767256 32633409 3982 0 1600 0 5582 10100 0 0 10100 15682 NULL 50 4600 0 11032 15682
1924900 33567740 9056 0 800 0 9856 14148 0 0 14148 24004 NULL 117 0 0 23887 24004
2045525 34473821 9020 0 6044 0 15064 13528 2690 0 16218 31282 NULL 97 0 0 31185 31282
2287109 35443120 11589 0 10371 0 21960 12061 3098 0 15159 37119 NULL 200 0 0 36919 37119

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203096783 SIA PM Partners 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7020 010093 Latgales priekšpilsēta 0.05 0.00 0.00 0
40203096783 SIA PM Partners 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6420 010091 Centra rajons 0.05 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203096783 SIA PM Partners A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Dalība citos uzņēmumos (kā subjekts)

[members]

ID URI Uzņ.Reģ.Nr. Subj.Tips Nosauk./Vārds PK Maska Dz.Dat. Reģ.Nr. Daļu/Akc.Sk. Daļas/Akc.Nom. Daļu/Akc.Val. No Reģ.Dat. Lab.Dat.
92598968 NULL 40203116929 LEGAL_ENTITY SIA PM Partners NULL NULL 40203096783 4500 1 EUR 2019-08-27 2019-09-16 2019-09-16 14:08:26

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PM Partners" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Laboratorijas iela 4A - 36, Rīga, LV-1009.

Kāds bija SIA "PM Partners" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 600 EUR, un peļņa bija 5 734 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PM Partners" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "PM Partners" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 109,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 109,80.

Kāds ir SIA "PM Partners" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 79,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PM Partners"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PM Partners" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PM Partners" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026