SIA "Two More Beers LV," (reģ. Nr. 40203097399) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 760 649 EUR, peļņa 92 809 EUR, darbinieku skaits: 79. Kopējais likviditātes koeficients: 0,92 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Bāru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203097399 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-10-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203097399 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 760 649 EUR | 92 809 EUR | 595 893 EUR | 79 |
| 2024 | 4 164 230 EUR | -29 587 EUR | 765 661 EUR | 88 |
| 2023 | 3 802 024 EUR | -52 983 EUR | 822 413 EUR | 85 |
| 2022 | 1 856 017 EUR | 251 867 EUR | 1 243 011 EUR | 42 |
| 2021 | 596 679 EUR | 187 374 EUR | 1 124 367 EUR | 27 |
| 2020 | 288 573 EUR | -185 787 EUR | 194 757 EUR | 15 |
| 2019 | 317 653 EUR | -246 820 EUR | 251 004 EUR | 20 |
| 2018 | 414 376 EUR | -312 161 EUR | 131 088 EUR | 25 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 243.22 | 42.83 | 99.11 | 73 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 224.13 | 42.34 | 99.41 | 71 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 337.19 | 76.48 | 148.54 | 74 |
| 2024 | 1 304.48 | 310.64 | 529.93 | 81 |
| 2023 | 977.57 | 263.73 | 419.79 | 71 |
| 2022 | 559.85 | 133.99 | 219.83 | 41 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 327.54 | ~ 1 025.42 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 369.06 | ~ 1 053.11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 962.74 | ~ 1 438.76 |
| 2024 | 1 599.28 | ~ 1 160.53 |
| 2023 | 1 445.32 | ~ 1 062.13 |
| 2022 | 1 310.67 | ~ 938.44 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (529.93 * 1000) / 0.3409 ) / 81 / 12 = 1 599.28 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 599.28 * 0.105 = 167.92 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 77.19 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 599.28 - 167.92 - 77.19) * 0.2 ≈ 270.83 EUR
4. Neto alga: 1 599.28 - 167.92 - 270.83 = ~ 1 160.53 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 760 649 EUR | 4 164 230 EUR | 3 802 024 EUR | 1 856 017 EUR | 596 679 EUR |
| Bruto peļņa | 589 541 EUR | 482 344 EUR | 210 181 EUR | 262 287 EUR | 1 013 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 93 099 EUR | -29 379 EUR | -52 776 EUR | 251 867 EUR | 187 374 EUR |
| UIN nodoklis | 290 EUR | 208 EUR | 207 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 92 809 EUR | -29 587 EUR | -52 983 EUR | 251 867 EUR | 187 374 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 595 893 EUR | 765 661 EUR | 822 413 EUR | 1 243 011 EUR | 1 124 367 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 333 513 EUR | 445 304 EUR | 328 539 EUR | 253 197 EUR | 127 679 EUR |
| Pašu kapitāls | 204 711 EUR | 111 902 EUR | 141 490 EUR | 694 473 EUR | 992 606 EUR |
| Īstermiņa saistības | 361 182 EUR | 653 759 EUR | 440 923 EUR | 208 538 EUR | 131 761 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 30 000 EUR | 0 EUR | 240 000 EUR | 340 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-09-17 – 2026-01-14 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,92 | 0,68 | 0,75 | 1,21 | 0,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,57 | 0,42 | 0,57 | 0,88 | 0,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,47 % | -0,71 % | -1,39 % | 13,57 % | 31,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,57 % | -3,86 % | -6,44 % | 20,26 % | 16,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
45,34 % | -26,44 % | -37,45 % | 36,27 % | 18,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,91 | 5,84 | 4,81 | 0,79 | 0,13 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
11,19 | -0,38 | -1,11 | 27,01 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,31 | 5,44 | 4,62 | 1,49 | 0,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,56 % | -7,18 % | -7,28 % | 25,28 % | 18,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,31 | 5,40 | 4,64 | 3,17 | 4,96 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Two More Beers LV," ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "AHTI" | 5 640 091 | 665 325 | 11,8 % | 21 | 268 576 | 1 506 (2026 Q2) |
| 2 | Two More Beers LV, SIA (šis uzņēmums) | 3 760 649 | 92 809 | 2,5 % | 73 | 51 516 | 1 328 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Klondaika Cafe" | 3 590 455 | 98 781 | 2,8 % | 136 | 26 400 | 743 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "11 M" | 2 954 555 | 162 851 | 5,5 % | 59 | 50 077 | 1 299 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "FABRIKAS RESTORĀNS" | 2 866 074 | 110 675 | 3,9 % | 55 | 52 110 | 1 106 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Folkklubs ALA" | 2 815 728 | 16 189 | 0,6 % | 56 | 50 281 | 1 413 (2026 Q2) |
| 7 | SIA FRENX | 2 182 278 | 163 813 | 7,5 % | 50 | 43 646 | 1 272 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "LANIO NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI" | 1 622 444 | 276 187 | 17,0 % | 29 | 55 946 | 850 (2026 Q2) |
| 9 | MovingScreens SIA | 1 495 363 | -65 047 | -4,3 % | 28 | 53 406 | 1 423 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "LETEX" | 1 455 980 | 151 320 | 10,4 % | 20 | 72 799 | 1 533 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203097399 | LV82ZZZ40203097399 | Two More Beers LV, SIA | NULL | Two More Beers LV, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-10-06 | NULL | Rīga, Elizabetes iela 23 | 1010 | 101130894 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6825785 | 40203097399 | 2017-09-15 | 2017-10-03 13:51:21 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203097399 | 2023-03-03 | AmberHoreca, SIA |
| 40203097399 | 2018-01-30 | ASG 5, SIA |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203097399 | 2026-01-14 | 1161.6 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
| 40203097399 | 2025-09-17 | 4128 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92899058 | 40203097399 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500000 | EUR | 2023-04-18 | 2023-04-18 14:41:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 961397 | 21548791 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2017-10-06 | 2018-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:19:01.803 |
| 1053202 | 23070197 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2020-11-19 13:04:48.168 |
| 1226323 | 29352896 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2021-05-31 19:02:00.805 |
| 1393847 | 31315379 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2022-07-27 23:12:41.579 |
| 1768848 | 32650053 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 42 | ONES | EUR | 2023-07-21 19:05:06.849 |
| 1910751 | 33528496 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 85 | ONES | EUR | 2024-06-01 20:10:43.512 |
| 2030415 | 34428079 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 88 | ONES | EUR | 2025-05-23 23:00:50.366 |
| 2236644 | 35368271 | 40203097399 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 79 | ONES | EUR | 2026-05-14 22:00:17.807 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1053202 | 23070197 | 317653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 476977 | -159324 | 26623 | 25273 | 214 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28812 | NULL | NULL | -240456 | 6364 | -246820 | NULL | 0 | -246820 |
| 1226323 | 29352896 | 288573 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 432561 | -143988 | 19134 | 30073 | 25134 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16498 | NULL | NULL | -184766 | 1021 | -185787 | NULL | 0 | -185787 |
| 1393847 | 31315379 | 596679 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 595666 | 1013 | 101960 | 46371 | 301864 | 2894 | 0 | 0 | 35722 | 0 | 0 | NULL | NULL | 187374 | 0 | 187374 | NULL | 0 | 187374 |
| 1768848 | 32650053 | 1856017 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1593730 | 262287 | 78279 | 120652 | 155180 | 1485 | 0 | 0 | 44500 | 0 | 9684 | NULL | NULL | 251867 | 0 | 251867 | NULL | 0 | 251867 |
| 1910751 | 33528496 | 3802024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3591843 | 210181 | 104163 | 148408 | 3 | 2741 | 0 | 0 | 17349 | 0 | 24997 | NULL | NULL | -52776 | 207 | -52983 | NULL | 0 | -52983 |
| 2030415 | 34428079 | 4164230 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3681886 | 482344 | 65795 | 364668 | 2 | 59918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21344 | NULL | NULL | -29379 | 208 | -29587 | NULL | 0 | -29587 |
| 2236644 | 35368271 | 3760649 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3171108 | 589541 | 69906 | 342866 | 69 | 74602 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9137 | NULL | NULL | 93099 | 290 | 92809 | NULL | 0 | 92809 |
| 961397 | 21548791 | 414376 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 632291 | -217915 | 45172 | 42994 | 0 | 581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5499 | NULL | NULL | -312161 | 0 | -312161 | NULL | 0 | -312161 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1053202 | 23070197 | 48749 | 0 | 17344 | 68615 | 134708 | 0 | 111289 | 5007 | 116296 | 251004 | NULL | 56609 | 153376 | 0 | 41019 | 251004 |
| 1226323 | 29352896 | 6163 | 0 | 4159 | 92077 | 102399 | 0 | 91267 | 1091 | 92358 | 194757 | NULL | 138855 | 50670 | 0 | 5232 | 194757 |
| 1393847 | 31315379 | 54547 | 0 | 23895 | 49237 | 127679 | 925723 | 70965 | 0 | 996688 | 1124367 | NULL | 131761 | 0 | 0 | 992606 | 1124367 |
| 1768848 | 32650053 | 62396 | 0 | 120321 | 70480 | 253197 | 890000 | 98189 | 1625 | 989814 | 1243011 | NULL | 208538 | 340000 | 0 | 694473 | 1243011 |
| 1910751 | 33528496 | 104596 | 0 | 146121 | 77822 | 328539 | 0 | 481938 | 11936 | 493874 | 822413 | NULL | 440923 | 240000 | 0 | 141490 | 822413 |
| 2030415 | 34428079 | 50410 | 0 | 224246 | 170648 | 445304 | 0 | 305324 | 15033 | 320357 | 765661 | NULL | 653759 | 0 | 0 | 111902 | 765661 |
| 2236644 | 35368271 | 31135 | 0 | 176528 | 125850 | 333513 | 0 | 249280 | 13100 | 262380 | 595893 | NULL | 361182 | 30000 | 0 | 204711 | 595893 |
| 961397 | 21548791 | 25875 | 0 | 6216 | 44747 | 76838 | 0 | 45477 | 8773 | 54250 | 131088 | NULL | 107750 | 235499 | 0 | -212161 | 131088 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203097399 | Two More Beers LV, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5630 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1 304.48 | 310.64 | 529.93 | 81 |
| 40203097399 | Two More Beers LV, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5630 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 977.57 | 263.73 | 419.79 | 71 |
| 40203097399 | Two More Beers LV, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5630 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 559.85 | 133.99 | 219.83 | 41 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203097399 | Two More Beers LV, SIA | ir | 27.12.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203097399 | Two More Beers LV, SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 760 649 EUR, un peļņa bija 92 809 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 79 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "AmberHoreca, SIA", "ASG 5, SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,57.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 599.28 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 160.53 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 304 480 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 310 640 EUR un VSAOI 529 930 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Bāru darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026