Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "AV Prakse"

SIA "AV Prakse" (reģ. Nr. 40203100788) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 139 EUR, peļņa 14 552 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 12,41 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Psihologu un psihoterapeitu, izņemot ārstu, darbība

Reģistrācijas Nr.40203100788
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-10-23
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV50ZZZ40203100788
Juridiskā adrese Aleksandra Čaka iela 83/85 - 20C, Rīga, LV-1011

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 49 139 EUR 14 552 EUR 69 531 EUR 1
2024 48 481 EUR 16 576 EUR 49 354 EUR 1
2023 37 897 EUR 6 952 EUR 43 183 EUR 1
2022 30 416 EUR 4 051 EUR 46 188 EUR 1
2021 39 870 EUR 24 956 EUR 47 368 EUR 0
2020 31 190 EUR 11 452 EUR 25 603 EUR 1
2019 25 994 EUR 9 874 EUR 16 648 EUR 1
2018 21 751 EUR 11 129 EUR 12 773 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.89 0.36 0.53 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.05 0.17 0.25 1
2024 4.27 0.75 0.72 1
2023 4.02 0.83 0.80 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 49 139 EUR 48 481 EUR 37 897 EUR 30 416 EUR 39 870 EUR
Bruto peļņa 31 153 EUR 30 945 EUR 16 559 EUR 13 749 EUR 30 475 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 16 552 EUR 19 567 EUR 9 338 EUR 5 601 EUR 25 156 EUR
UIN nodoklis 2 000 EUR 2 991 EUR 2 386 EUR 1 550 EUR 200 EUR
Tīrā peļņa 14 552 EUR 16 576 EUR 6 952 EUR 4 051 EUR 24 956 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 69 531 EUR 49 354 EUR 43 183 EUR 46 188 EUR 47 368 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 43 128 EUR 47 081 EUR 40 861 EUR 44 224 EUR 42 604 EUR
Pašu kapitāls 54 664 EUR 48 112 EUR 42 536 EUR 45 127 EUR 47 276 EUR
Īstermiņa saistības 3 476 EUR 1 242 EUR 647 EUR 1 061 EUR 92 EUR
Ilgtermiņa saistības 11 391 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 16 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti169 380 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (16, 9 380 €)

  • 1 590 € 2019-01
    “PROTI un DARI!” · Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  • 1 260 € 2020-12
    “PROTI un DARI!” · Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  • 1 050 € 2017-11
    “PROTI un DARI!” · Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  • 1 050 € 2019-10
    “PROTI un DARI!” · Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  • 569,80 € 2018-03
    Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās · Latvijas Republikas Labklājības ministrija
  • … un vēl 11 — rādīt visus

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
12,41 37,91 63,15 41,68 463,09
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
12,41 37,91 63,15 41,68 463,09
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
29,61 % 34,19 % 18,34 % 13,32 % 62,59 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
20,93 % 33,59 % 16,10 % 8,77 % 52,69 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
26,62 % 34,45 % 16,34 % 8,98 % 52,79 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,27 0,03 0,02 0,02 0,00
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
140,09
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,71 0,98 0,88 0,66 0,84
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
25,24 % 40,67 % 21,95 % 12,41 % 53,21 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,07 19,97 30,66 20,40 219,80

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "AV Prakse" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8693)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 66 uzņēmumi 11. vieta pēc apgrozījuma 10. vieta pēc peļņas Psihologu un psihoterapeitu, izņemot ārstu, darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA"655 61422 6993,5 %2131 2201 386 (2026 Q2)
2SIA "GrandVer Klīnika"443 65927 8176,3 %673 943693 (2026 Q2)
3SIA Psiholoģiskās diagnostikas un terapijas centrs "ASpektrs"274 677114 71441,8 %739 240638 (2026 Q2)
4SIA "Bērnu un pusaudžu resursu centrs"171 712100 32758,4 %1231 3961 860 (2026 Q2)
5SIA "Intellego Consulting"137 940-12 937-9,4 %434 4851 049 (2026 Q2)
6SIA "Psihologs Tev"72 43613 74619,0 %172 436***
7LīBiete, SIA50 3337591,5 %150 333***
8SIA "Kristine Balode Institute"49 97344 16588,4 %149 973***
9SIA "Playground LV"49 6112 1114,3 %0
10SIA "Limindium"49 42918 45837,3 %316 476411 (2026 Q2)
11SIA AV Prakse (šis uzņēmums)49 13914 55229,6 %149 139***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "AV Prakse"
8693 Psihologu un psihoterapeitu, izņemot ārstu, darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203100788 LV50ZZZ40203100788 SIA AV Prakse SIA AV Prakse NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-10-23 NULL Rīga, Aleksandra Čaka iela 83/85 - 20C 1011 119424514 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6883465 40203100788 2017-10-13 2017-10-19 11:04:21

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92981233 40203100788 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 8111 EUR 2026-08-18 2026-08-18 08:47:06

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
857417 21101825 40203100788 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-08 15:35:36.928
1109379 23499440 40203100788 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-22 15:20:07.037
1196287 29090666 40203100788 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-10 20:01:18.771
1321361 30704146 40203100788 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-03-24 20:01:32.005
1452957 32174055 40203100788 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-08 18:01:10.02
1796802 33122368 40203100788 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-27 19:09:27.979
1976875 34220654 40203100788 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-01 19:02:12.37
2185549 35250664 40203100788 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-08 17:00:36.99

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1109379 23499440 25994 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11620 14374 0 4528 327 295 0 0 0 0 4 NULL NULL 9874 0 9874 NULL 0 9874
1196287 29090666 31190 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13496 17694 0 5568 154 547 0 0 0 0 281 NULL NULL 11452 0 11452 NULL 0 11452
1321361 30704146 39870 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9395 30475 0 5319 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 25156 200 24956 NULL 0 24956
1452957 32174055 30416 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16667 13749 0 8350 2979 2777 0 0 0 0 0 NULL NULL 5601 1550 4051 NULL 0 4051
1796802 33122368 37897 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21338 16559 0 7221 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9338 2386 6952 NULL 0 6952
1976875 34220654 48481 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17536 30945 0 11378 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19567 2991 16576 NULL 0 16576
2185549 35250664 49139 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 17986 31153 0 14482 0 0 0 0 0 0 119 NULL NULL 16552 2000 14552 NULL 0 14552
857417 21101825 21751 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8948 12803 0 1614 0 44 0 0 0 0 5 NULL NULL 11140 11 11129 NULL 0 11129

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1109379 23499440 12233 0 2318 0 14551 0 2097 0 2097 16648 NULL 1295 0 0 15353 16648
1196287 29090666 18512 0 1887 0 20399 0 5204 0 5204 25603 NULL 2482 0 0 23121 25603
1321361 30704146 39753 0 2851 0 42604 0 4764 0 4764 47368 NULL 92 0 0 47276 47368
1452957 32174055 37515 0 6709 0 44224 0 1964 0 1964 46188 NULL 1061 0 0 45127 46188
1796802 33122368 34370 0 6491 0 40861 0 2322 0 2322 43183 NULL 647 0 0 42536 43183
1976875 34220654 37775 0 9306 0 47081 0 2273 0 2273 49354 NULL 1242 0 0 48112 49354
2185549 35250664 41642 0 1486 0 43128 0 26403 0 26403 69531 NULL 3476 11391 0 54664 69531
857417 21101825 8374 0 1565 0 9939 0 2834 0 2834 12773 NULL 1504 0 0 11269 12773

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203100788 SIA AV Prakse 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8693 010091 Centra rajons 4.27 0.75 0.72 1
40203100788 SIA AV Prakse 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8690 010091 Centra rajons 4.02 0.83 0.80 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203100788 SIA AV Prakse B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "AV Prakse" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Aleksandra Čaka iela 83/85 - 20C, Rīga, LV-1011.

Kāds bija SIA "AV Prakse" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 139 EUR, un peļņa bija 14 552 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "AV Prakse" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "AV Prakse" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,41 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 12,41.

Kāds ir SIA "AV Prakse" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,07, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "AV Prakse"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 750 EUR un VSAOI 720 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "AV Prakse" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "AV Prakse" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Psihologu un psihoterapeitu, izņemot ārstu, darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Psihologu un psihoterapeitu, izņemot ārstu, darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026