SIA "E67" (reģ. Nr. 40203107682) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-11-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 595 167 EUR, peļņa 189 152 EUR, darbinieku skaits: 15. Kopējais likviditātes koeficients: 1,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203107682 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-11-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203107682 |
| Juridiskā adrese | "Grenctāles robežkontroles punkts", Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 595 167 EUR | 189 152 EUR | 954 115 EUR | 15 |
| 2024 | 4 452 856 EUR | -143 165 EUR | 787 502 EUR | 17 |
| 2023 | 3 615 658 EUR | 53 840 EUR | 532 858 EUR | 18 |
| 2022 | 3 856 775 EUR | 55 950 EUR | 361 358 EUR | 13 |
| 2021 | 2 304 291 EUR | 43 313 EUR | 378 723 EUR | 11 |
| 2020 | 0 EUR | -52 EUR | 2 800 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | -51 EUR | 10 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -52 EUR | 10 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 105.37 | 10.8 | 26.97 | 15 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 78.5 | 10.5 | 26.35 | 16 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 76.29 | 8.61 | 23.35 | 15 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 83.32 | 8.96 | 23.84 | 14 |
| 2024 | 232.76 | 39.41 | 76.74 | 17 |
| 2023 | 83.45 | 22.05 | 52.66 | 16 |
| 2022 | 37.52 | 12.94 | 31.99 | 13 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 758.09 | ~ 1 312.50 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 610.32 | ~ 1 213.97 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 522.11 | ~ 1 155.16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 665.06 | ~ 1 240.27 |
| 2024 | 1 103.48 | ~ 843.67 |
| 2023 | 804.55 | ~ 652.63 |
| 2022 | 601.54 | ~ 490.55 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (76.74 * 1000) / 0.3409 ) / 17 / 12 = 1 103.48 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 103.48 * 0.105 = 115.87 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 267.89 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 103.48 - 115.87 - 267.89) * 0.2 ≈ 143.95 EUR
4. Neto alga: 1 103.48 - 115.87 - 143.95 = ~ 843.67 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 595 167 EUR | 4 452 856 EUR | 3 615 658 EUR | 3 856 775 EUR | 2 304 291 EUR |
| Bruto peļņa | 884 484 EUR | 618 622 EUR | 224 392 EUR | 288 170 EUR | 126 068 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 201 462 EUR | -129 092 EUR | 87 811 EUR | 55 950 EUR | 43 688 EUR |
| UIN nodoklis | 12 310 EUR | 14 073 EUR | 33 971 EUR | 0 EUR | 375 EUR |
| Tīrā peļņa | 189 152 EUR | -143 165 EUR | 53 840 EUR | 55 950 EUR | 43 313 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 954 115 EUR | 787 502 EUR | 532 858 EUR | 361 358 EUR | 378 723 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 912 605 EUR | 726 501 EUR | 484 216 EUR | 292 997 EUR | 365 842 EUR |
| Pašu kapitāls | 85 547 EUR | -103 605 EUR | 95 848 EUR | 101 908 EUR | 45 958 EUR |
| Īstermiņa saistības | 868 568 EUR | 891 107 EUR | 437 010 EUR | 259 450 EUR | 332 765 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,05 | 0,82 | 1,11 | 1,13 | 1,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,38 | 0,46 | 0,37 | 0,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,38 % | -3,22 % | 1,49 % | 1,45 % | 1,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
19,82 % | -18,18 % | 10,10 % | 15,48 % | 11,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
221,11 % | 138,18 % | 56,17 % | 54,90 % | 94,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,15 | -8,60 | 4,56 | 2,55 | 7,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,86 | 5,65 | 6,79 | 10,67 | 6,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
235,50 % | 124,60 % | 91,61 % | 54,90 % | 95,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,66 | 4,82 | 7,59 | 11,60 | 6,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "E67" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 367 | 224 385 | 1 162 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 052 | 187 722 | 1 126 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 206 | 410 980 | 1 795 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 153 | 91 790 | 1 104 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 940 166 | 3 842 129 | 4,7 % | 773 | 106 003 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 37 | SIA E67 (šis uzņēmums) | 5 595 167 | 189 152 | 3,4 % | 15 | 373 011 | 1 758 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203107682 | LV55ZZZ40203107682 | SIA E67 | SIA | E67 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-11-24 | NULL | Bauskas nov., Brunavas pag., "Grenctāles robežkontroles punkts" | 3907 | 106524181 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7008185 | 40203107682 | 2017-10-31 | 2017-11-21 15:47:08 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203107682 | 2021-01-04 | SIA Sanksrit |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92779086 | 40203107682 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-12-18 | 2020-12-18 11:35:31 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1432680 | 31738892 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2022-10-27 17:01:40.477 |
| 1905002 | 33514258 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2024-05-31 05:08:36.493 |
| 799296 | 19839773 | 40203107682 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-11-24 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-05 09:49:05.457 |
| 881878 | 21271484 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-09 21:42:36.167 |
| 999582 | 22678037 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-16 11:23:29.512 |
| 1202223 | 29147416 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-21 14:04:28.887 |
| 1468826 | 32294348 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2023-04-24 19:40:21.532 |
| 2355657 | 35708907 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2026-09-16 17:00:29.284 |
| 2355661 | 35708915 | 40203107682 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2026-09-16 17:00:33.395 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202223 | 29147416 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2 | 50 | -52 | NULL | 0 | -52 |
| 1432680 | 31738892 | 2304291 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2178223 | 126068 | 20145 | 60467 | 0 | 1768 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43688 | 375 | 43313 | NULL | 0 | 43313 |
| 1468826 | 32294348 | 3856775 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3568605 | 288170 | 26303 | 205467 | 303 | 753 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 55950 | 0 | 55950 | NULL | 0 | 55950 |
| 1905002 | 33514258 | 3615658 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3391266 | 224392 | 16554 | 119443 | 975 | 1559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 87811 | 33971 | 53840 | NULL | 0 | 53840 |
| 2355657 | 35708907 | 4452856 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3834234 | 618622 | 486753 | 129804 | 4830 | 135987 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -129092 | 14073 | -143165 | NULL | 0 | -143165 |
| 2355661 | 35708915 | 5595167 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4710683 | 884484 | 469904 | 151697 | 275 | 61696 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 201462 | 12310 | 189152 | NULL | 0 | 189152 |
| 799296 | 19839773 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 881878 | 21271484 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2 | 50 | -52 | NULL | 0 | -52 |
| 999582 | 22678037 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1 | 50 | -51 | NULL | 0 | -51 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1202223 | 29147416 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 155 | 0 | 0 | 2645 | 2800 |
| 1432680 | 31738892 | 35419 | 0 | 33770 | 296653 | 365842 | 0 | 12881 | 0 | 12881 | 378723 | NULL | 332765 | 0 | 0 | 45958 | 378723 |
| 1468826 | 32294348 | 77503 | 0 | 18582 | 196912 | 292997 | 13500 | 54861 | 0 | 68361 | 361358 | NULL | 259450 | 0 | 0 | 101908 | 361358 |
| 1905002 | 33514258 | 119472 | 0 | 83574 | 281170 | 484216 | 9911 | 38731 | 0 | 48642 | 532858 | NULL | 437010 | 0 | 0 | 95848 | 532858 |
| 2355657 | 35708907 | 289826 | 0 | 47843 | 388832 | 726501 | 0 | 61001 | 0 | 61001 | 787502 | NULL | 891107 | 0 | 0 | -103605 | 787502 |
| 2355661 | 35708915 | 323719 | 0 | 24429 | 564457 | 912605 | 0 | 41510 | 0 | 41510 | 954115 | NULL | 868568 | 0 | 0 | 85547 | 954115 |
| 799296 | 19839773 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 881878 | 21271484 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 52 | 0 | 0 | -42 | 10 |
| 999582 | 22678037 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 103 | 0 | 0 | -93 | 10 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203107682 | SIA E67 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025410 | Brunavas pag. | 232.76 | 39.41 | 76.74 | 17 |
| 40203107682 | SIA E67 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025410 | Brunavas pag. | 83.45 | 22.05 | 52.66 | 16 |
| 40203107682 | SIA E67 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 025410 | Brunavas pag. | 37.52 | 12.94 | 31.99 | 13 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203107682 | SIA E67 | ir | 21.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203107682 | SIA E67 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Grenctāles robežkontroles punkts", Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 595 167 EUR, un peļņa bija 189 152 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 15 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Sanksrit".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 103.48 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 843.67 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 232 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 39 410 EUR un VSAOI 76 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026