Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "POLYTRANS"

SIA "POLYTRANS" (reģ. Nr. 40203108584) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-11-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 348 192 EUR, zaudējumi 51 646 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 200,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Brokeru darbība saistībā ar vērtspapīriem un līgumiem, kuru bāzes aktīvs ir prece

Reģistrācijas Nr.40203108584
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-11-29
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV48ZZZ40203108584
Juridiskā adrese Krišjāņa Valdemāra iela 37 - 5, Rīga, LV-1010

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 348 192 EUR -51 646 EUR 733 232 EUR 1
2024 876 282 EUR 49 175 EUR 974 702 EUR 1
2023 16 904 EUR 50 835 EUR 925 264 EUR 1
2022 16 282 EUR 13 204 EUR 874 333 EUR 1
2021 178 595 EUR 79 338 EUR 360 857 EUR 2
2020 137 280 EUR 34 263 EUR 297 116 EUR 1
2019 792 EUR -14 218 EUR 243 697 EUR 1
2018 519 501 EUR 254 668 EUR 264 230 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 3.61 1.5 2.1 1
2026. gada 1. ceturksnis 3.82 1.59 2.23 2
2025. gada 4. ceturksnis 3.42 0.78 1.07 1
2024 5.53 2.39 3.90 1
2023 6.60 2.38 3.88 1
2022 3.73 1.60 2.62 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 348 192 EUR 876 282 EUR 16 904 EUR 16 282 EUR 178 595 EUR
Bruto peļņa 9 655 EUR 74 948 EUR 16 904 EUR 16 282 EUR 29 670 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -22 911 EUR 49 175 EUR 50 835 EUR 13 204 EUR 79 338 EUR
UIN nodoklis 28 735 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -51 646 EUR 49 175 EUR 50 835 EUR 13 204 EUR 79 338 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 733 232 EUR 974 702 EUR 925 264 EUR 874 333 EUR 360 857 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 709 582 EUR 941 592 EUR 882 694 EUR 874 333 EUR 360 857 EUR
Pašu kapitāls 303 481 EUR 470 065 EUR 420 890 EUR 370 055 EUR 356 851 EUR
Īstermiņa saistības 3 541 EUR 4 637 EUR 4 374 EUR 504 278 EUR 4 006 EUR
Ilgtermiņa saistības 426 210 EUR 500 000 EUR 500 000 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
200,39 203,06 201,80 1,73 90,08
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
200,39 203,06 201,80 1,73 90,08
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-14,83 % 5,61 % 300,73 % 81,10 % 44,42 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-7,04 % 5,05 % 5,49 % 1,51 % 21,99 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-17,02 % 10,46 % 12,08 % 3,57 % 22,23 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,42 1,07 1,20 1,36 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,47 0,90 0,02 0,02 0,49
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-3,14 % 5,07 % 5,52 % 3,57 % 22,23 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,71 2,54 1,61 1,04 40,14

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "POLYTRANS" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6612)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 64 uzņēmumi 8. vieta pēc apgrozījuma 60. vieta pēc peļņas Brokeru darbība saistībā ar vērtspapīriem un līgumiem, kuru bāzes aktīvs ir prece
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TAVEX"53 830 5602 490 1594,6 %461 170 2303 769 (2026 Q2)
2AS "Money Express"10 784 322157 4361,5 %35308 1231 967 (2026 Q2)
3AS Mintos Marketplace9 682 084-534 674-5,5 %18253 1983 761 (2026 Q2)
4Frigate AS1 160 519113 6569,8 %1672 5323 128 (2026 Q2)
5SIA "Viainvest"490 35983 92417,1 %2123 3503 507 (2026 Q2)
6SIA "AHOI"390 611155 10839,7 %755 802877 (2026 Q2)
7SIA "ROMKONS"388 343157 61140,6 %1329 873754 (2026 Q2)
8SIA "POLYTRANS" (šis uzņēmums)348 192-51 646-14,8 %1348 192***
9SIA "HELP"272 31615 2105,6 %1027 232951 (2026 Q2)
10SIA "OIRA INVEST"136 80689 17165,2 %1136 806***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "POLYTRANS"
6612 Brokeru darbība saistībā ar vērtspapīriem un līgumiem, kuru bāzes aktīvs ir prece
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203108584 LV48ZZZ40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību POLYTRANS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-11-29 NULL Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 37 - 5 1010 113044807 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6979216 40203108584 2017-11-10 2017-11-13 13:42:38

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92611655 40203108584 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2017-11-29 2017-11-29 16:02:13

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
895709 21353728 40203108584 DokGPv1 UGP 2018 2017-11-29 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-10 16:20:15.643
1009108 22745818 40203108584 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-16 22:16:41.169
1175002 28908042 40203108584 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-05 19:01:55.171
1312307 30600943 40203108584 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-03-04 11:22:09.172
1453871 32182835 40203108584 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-10 18:00:36.064
1796736 33122230 40203108584 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-27 19:06:53.219
1974420 34206913 40203108584 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-03-27 19:02:10.511
2127761 35129985 40203108584 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-03-03 17:02:25.121

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1009108 22745818 792 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 792 14978 484 0 456 0 0 1021 0 0 NULL NULL -14105 113 -14218 NULL 0 -14218
1175002 28908042 137280 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 125255 12025 16097 3 0 94 37334 0 1098 0 0 NULL NULL 34263 0 34263 NULL 0 34263
1312307 30600943 178595 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 148925 29670 30516 128 56838 1 23475 0 0 0 0 NULL NULL 79338 0 79338 NULL 0 79338
1453871 32182835 16282 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 16282 32114 2808 10753 2787 23878 0 0 0 0 NULL NULL 13204 0 13204 NULL 0 13204
1796736 33122230 16904 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 16904 41771 4199 7644 1647 73904 0 0 0 0 NULL NULL 50835 0 50835 NULL 0 50835
1974420 34206913 876282 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 801334 74948 34559 2821 13024 1417 0 0 0 0 0 NULL NULL 49175 0 49175 NULL 0 49175
2127761 35129985 348192 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 338537 9655 34047 3533 12557 7543 0 0 0 0 0 NULL NULL -22911 28735 -51646 NULL 0 -51646
895709 21353728 519501 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 227628 291873 8570 3909 0 8545 0 0 39 0 12858 NULL NULL 258030 3362 254668 NULL 0 254668

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1009108 22745818 133240 0 7780 722 141742 101021 800 134 101955 243697 NULL 447 0 0 243250 243697
1175002 28908042 31641 0 246639 18463 296743 0 315 58 373 297116 NULL 19603 0 0 277513 297116
1312307 30600943 35744 314012 11101 0 360857 0 0 0 0 360857 NULL 4006 0 0 356851 360857
1453871 32182835 1394 872514 425 0 874333 0 0 0 0 874333 NULL 504278 0 0 370055 874333
1796736 33122230 49101 831430 2163 0 882694 0 42570 0 42570 925264 NULL 4374 500000 0 420890 925264
1974420 34206913 39362 902230 0 0 941592 0 33110 0 33110 974702 NULL 4637 500000 0 470065 974702
2127761 35129985 87338 622244 0 0 709582 0 23650 0 23650 733232 NULL 3541 426210 0 303481 733232
895709 21353728 214140 0 48105 486 262731 3 1285 211 1499 264230 NULL 6762 0 0 257468 264230

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6612 010094 Vidzemes priekšpilsēta 5.53 2.39 3.90 1
40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6612 010094 Vidzemes priekšpilsēta 6.60 2.38 3.88 1
40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6612 010094 Vidzemes priekšpilsēta 3.73 1.60 2.62 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" ir 02.08.2018 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203108584 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POLYTRANS" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "POLYTRANS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 37 - 5, Rīga, LV-1010.

Kāds bija SIA "POLYTRANS" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 348 192 EUR, un zaudējumi bija 51 646 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "POLYTRANS" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "POLYTRANS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 200,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 200,39.

Kāds ir SIA "POLYTRANS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,71, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "POLYTRANS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "POLYTRANS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 390 EUR un VSAOI 3 900 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "POLYTRANS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "POLYTRANS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Brokeru darbība saistībā ar vērtspapīriem un līgumiem, kuru bāzes aktīvs ir prece.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026