SIA "ML Art" (reģ. Nr. 40203129410) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-03-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 56 537 EUR, peļņa 2 871 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203129410 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-03-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203129410 |
| Juridiskā adrese | Dūju iela 1, Skulte, Skultes pag., Limbažu nov., LV-4025 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 537 EUR | 2 871 EUR | 16 653 EUR | 1 |
| 2024 | 45 587 EUR | 3 101 EUR | 9 438 EUR | 1 |
| 2023 | 32 219 EUR | 1 260 EUR | 7 098 EUR | 1 |
| 2022 | 42 703 EUR | -1 014 EUR | 6 944 EUR | 2 |
| 2021 | 63 134 EUR | 1 281 EUR | 6 307 EUR | 1 |
| 2020 | 19 888 EUR | 3 297 EUR | 10 923 EUR | 1 |
| 2019 | 30 EUR | -101 EUR | 1 547 EUR | 1 |
| 2018 | 5 108 EUR | 1 531 EUR | 1 590 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.25 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.65 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.53 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.81 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 2.63 | 0.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 2.98 | 0.44 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 6.77 | 0.33 | 1.63 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 56 537 EUR | 45 587 EUR | 32 219 EUR | 42 703 EUR | 63 134 EUR |
| Bruto peļņa | 4 817 EUR | 4 226 EUR | 1 517 EUR | -127 EUR | 4 047 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 871 EUR | 3 601 EUR | 1 260 EUR | -1 014 EUR | 1 281 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 871 EUR | 3 101 EUR | 1 260 EUR | -1 014 EUR | 1 281 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 16 653 EUR | 9 438 EUR | 7 098 EUR | 6 944 EUR | 6 307 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 678 EUR | 7 762 EUR | 6 637 EUR | 6 001 EUR | 4 462 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 275 EUR | 7 404 EUR | 6 303 EUR | 5 044 EUR | 6 057 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 378 EUR | 2 034 EUR | 795 EUR | 1 900 EUR | 250 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,30 | 3,82 | 8,35 | 3,16 | 17,85 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,97 | 2,65 | 3,92 | 2,06 | 7,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,08 % | 6,80 % | 3,91 % | -2,37 % | 2,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,24 % | 32,86 % | 17,75 % | -14,60 % | 20,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,94 % | 41,88 % | 19,99 % | -20,10 % | 21,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,62 | 0,27 | 0,13 | 0,38 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,40 | 4,83 | 4,54 | 6,15 | 10,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,94 % | 48,64 % | 19,99 % | -20,10 % | 21,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,48 | 8,63 | 9,75 | 7,84 | 22,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ML Art" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 112 | SIA "ML Art" (šis uzņēmums) | 56 537 | 2 871 | 5,1 % | 1 | 56 537 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129410 | LV55ZZZ40203129410 | SIA "ML Art" | SIA | ML Art | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-03-08 | NULL | Limbažu nov., Skultes pag., Skulte, Dūju iela 1 | 4025 | 106519227 | 100015975 | 0 | 0660276 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7423389 | 40203129410 | 2018-03-05 | 2018-03-08 17:40:30 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203129410 | 2020-09-21 | SIA Etuste |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92631719 | 40203129410 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50 | EUR | 2018-03-08 | 2018-03-08 17:41:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 991468 | 22594839 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 22:21:23.944 |
| 1179068 | 28951017 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-15 17:09:19.03 |
| 1346672 | 30938586 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-11 18:05:56.461 |
| 2191299 | 35266400 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-13 19:00:33.703 |
| 902255 | 21386027 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-03-08 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 23:14:28.81 |
| 1453694 | 32180857 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-10 17:07:13.204 |
| 1834625 | 33260092 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 17:14:21.632 |
| 1981540 | 34250652 | 40203129410 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-10 21:01:22.069 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179068 | 28951017 | 19888 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15094 | 4794 | 0 | 1402 | 0 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3297 | 0 | 3297 | NULL | 0 | 3297 |
| 1346672 | 30938586 | 63134 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59087 | 4047 | 0 | 1241 | 0 | 1525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1281 | 0 | 1281 | NULL | 0 | 1281 |
| 1453694 | 32180857 | 42703 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42830 | -127 | 0 | 137 | 0 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1014 | 0 | -1014 | NULL | 0 | -1014 |
| 1834625 | 33260092 | 32219 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30702 | 1517 | 0 | 143 | 0 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1260 | 0 | 1260 | NULL | 0 | 1260 |
| 1981540 | 34250652 | 45587 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41361 | 4226 | 0 | 494 | 0 | 131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3601 | 500 | 3101 | NULL | 0 | 3101 |
| 2191299 | 35266400 | 56537 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51720 | 4817 | 0 | 1805 | 0 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2871 | 0 | 2871 | NULL | 0 | 2871 |
| 902255 | 21386027 | 5108 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3545 | 1563 | 6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1531 | 0 | 1531 | NULL | 0 | 1531 |
| 991468 | 22594839 | 30 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19 | 11 | 18 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -51 | 50 | -101 | NULL | 0 | -101 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179068 | 28951017 | 99 | 0 | 4887 | 386 | 5372 | 0 | 5551 | 0 | 5551 | 10923 | NULL | 6146 | 0 | 0 | 4777 | 10923 |
| 1346672 | 30938586 | 267 | 0 | 1694 | 2501 | 4462 | 0 | 1845 | 0 | 1845 | 6307 | NULL | 250 | 0 | 0 | 6057 | 6307 |
| 1453694 | 32180857 | 3319 | 0 | 589 | 2093 | 6001 | 0 | 943 | 0 | 943 | 6944 | NULL | 1900 | 0 | 0 | 5044 | 6944 |
| 1834625 | 33260092 | 2774 | 0 | 341 | 3522 | 6637 | 0 | 461 | 0 | 461 | 7098 | NULL | 795 | 0 | 0 | 6303 | 7098 |
| 1981540 | 34250652 | 4584 | 0 | 810 | 2368 | 7762 | 0 | 1676 | 0 | 1676 | 9438 | NULL | 2034 | 0 | 0 | 7404 | 9438 |
| 2191299 | 35266400 | 10684 | 0 | 1901 | 2093 | 14678 | 0 | 1899 | 76 | 1975 | 16653 | NULL | 6378 | 0 | 0 | 10275 | 16653 |
| 902255 | 21386027 | 0 | 0 | 1590 | 0 | 1590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1590 | NULL | 9 | 0 | 0 | 1581 | 1590 |
| 991468 | 22594839 | -3 | 0 | 1550 | 0 | 1547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1547 | NULL | 67 | 0 | 0 | 1480 | 1547 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129410 | SIA "ML Art" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 035490 | Skultes pag. | 2.63 | 0.74 | 2.84 | 1 |
| 40203129410 | SIA "ML Art" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 035490 | Skultes pag. | 2.98 | 0.44 | 2.50 | 1 |
| 40203129410 | SIA "ML Art" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 035490 | Skultes pag. | 6.77 | 0.33 | 1.63 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129410 | SIA "ML Art" | ir | 13.04.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203129410 | SIA "ML Art" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dūju iela 1, Skulte, Skultes pag., Limbažu nov., LV-4025.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 56 537 EUR, un peļņa bija 2 871 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Etuste".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,97.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,48, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026