SIA "ATIVE L" (reģ. Nr. 40203129923) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-03-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 561 EUR, peļņa 1 320 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ēdināšana pasākumos
| Reģistrācijas Nr. | 40203129923 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-03-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ40203129923 |
| Juridiskā adrese | "Mežziņi 5" - 7, Zaķumuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 561 EUR | 1 320 EUR | 509 EUR | 1 |
| 2024 | 11 326 EUR | 692 EUR | 994 EUR | 1 |
| 2023 | 19 496 EUR | 5 028 EUR | 1 338 EUR | 1 |
| 2022 | 36 700 EUR | 9 650 EUR | 17 338 EUR | 1 |
| 2021 | 11 730 EUR | 7 467 EUR | 8 016 EUR | 1 |
| 2020 | 16 840 EUR | -11 437 EUR | 4 901 EUR | 2 |
| 2019 | 56 598 EUR | -12 323 EUR | 7 072 EUR | 3 |
| 2018 | 7 217 EUR | -29 218 EUR | 13 866 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | -0.01 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.07 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.25 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 1.65 | 0.27 | 0.38 | 1 |
| 2022 | 5.36 | 0.27 | 0.66 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 561 EUR | 11 326 EUR | 19 496 EUR | 36 700 EUR | 11 730 EUR |
| Bruto peļņa | 1 515 EUR | 1 098 EUR | 5 197 EUR | 11 520 EUR | 4 798 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 320 EUR | 692 EUR | 5 028 EUR | 9 650 EUR | 7 467 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 320 EUR | 692 EUR | 5 028 EUR | 9 650 EUR | 7 467 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 509 EUR | 994 EUR | 1 338 EUR | 17 338 EUR | 8 016 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 509 EUR | 994 EUR | 1 338 EUR | 16 738 EUR | 6 606 EUR |
| Pašu kapitāls | -26 043 EUR | -27 363 EUR | -28 055 EUR | -33 083 EUR | -42 733 EUR |
| Īstermiņa saistības | 26 552 EUR | 28 357 EUR | 29 393 EUR | 50 421 EUR | 50 749 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,33 | 0,13 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,33 | 0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
51,54 % | 6,11 % | 25,79 % | 26,29 % | 63,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
259,33 % | 69,62 % | 375,78 % | 55,66 % | 93,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-5,07 % | -2,53 % | -17,92 % | -29,17 % | -17,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,02 | -1,04 | -1,05 | -1,52 | -1,19 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 14,31 | — | 9,10 | 22,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,03 | 11,39 | 14,57 | 2,12 | 1,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-5,07 % | -2,72 % | -17,92 % | -32,77 % | -18,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-67,36 | -29,76 | -6,98 | 0,77 | -4,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ATIVE L" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAUNRADE KAFE" | 3 014 943 | 151 868 | 5,0 % | 40 | 75 374 | 1 380 (2026 Q3) |
| 2 | 12eat Latvija SIA | 2 223 022 | 90 329 | 4,1 % | 17 | 130 766 | 1 568 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIKTORIJA B" | 1 911 254 | -28 859 | -1,5 % | 75 | 25 483 | 837 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Latvian Catering Company" | 1 316 094 | 41 711 | 3,2 % | 18 | 73 116 | 1 895 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GB Piegāde" | 1 171 297 | 7 931 | 0,7 % | 23 | 50 926 | 1 169 (2026 Q3) |
| 6 | PS "Rīgas virtuve" | 1 163 564 | -78 043 | -6,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "O.V.Food" | 801 747 | 16 414 | 2,0 % | 20 | 40 087 | 1 419 (2026 Q3) |
| 8 | SIA komercfirma "BALTIKA LT" | 750 654 | 8 904 | 1,2 % | 24 | 31 277 | 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DOMUS FIK" | 716 208 | 9 085 | 1,3 % | 38 | 18 848 | 502 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TB dizains" | 541 951 | -24 010 | -4,4 % | 21 | 25 807 | 786 (2026 Q3) |
| 118 | SIA ATIVE L (šis uzņēmums) | 2 561 | 1 320 | 51,5 % | 1 | 2 561 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129923 | LV75ZZZ40203129923 | SIA ATIVE L | SIA | ATIVE L | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-03-12 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Zaķumuiža, "Mežziņi 5" - 7 | 2133 | 118243934 | 100016784 | 0 | 0808400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7424925 | 40203129923 | 2018-02-28 | 2018-03-09 10:35:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92632015 | 40203129923 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-03-12 | 2018-03-12 16:11:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099610 | 23302164 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:18:50.909 |
| 1281644 | 29686454 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-08-05 23:36:04.037 |
| 954178 | 21533350 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-03-12 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-13 20:10:45.887 |
| 1418173 | 31391732 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 23:45:58.691 |
| 1755735 | 32535634 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 06:05:11.513 |
| 1935475 | 33663303 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-19 03:01:30.438 |
| 2069309 | 34538067 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-09 21:02:56.39 |
| 2338229 | 35504970 | 40203129923 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-03 20:00:35.118 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099610 | 23302164 | 56598 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61002 | -4404 | 1145 | 7558 | 0 | 282 | 0 | 0 | 1078 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12311 | 12 | -12323 | NULL | 0 | -12323 |
| 1281644 | 29686454 | 16840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24503 | -7663 | 374 | 3099 | 220 | 485 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 | NULL | NULL | -11437 | 0 | -11437 | NULL | 0 | -11437 |
| 1418173 | 31391732 | 11730 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6932 | 4798 | 0 | 186 | 3247 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 352 | NULL | NULL | 7467 | 0 | 7467 | NULL | 0 | 7467 |
| 1755735 | 32535634 | 36700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25180 | 11520 | 0 | 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1192 | NULL | NULL | 9650 | 0 | 9650 | NULL | 0 | 9650 |
| 1935475 | 33663303 | 19496 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14299 | 5197 | 0 | 154 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5028 | 0 | 5028 | NULL | 0 | 5028 |
| 2069309 | 34538067 | 11326 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10228 | 1098 | 0 | 354 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | NULL | NULL | 692 | 0 | 692 | NULL | 0 | 692 |
| 2338229 | 35504970 | 2561 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1046 | 1515 | 0 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1320 | 0 | 1320 | NULL | 0 | 1320 |
| 954178 | 21533350 | 7217 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18125 | -10908 | 84 | 18182 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -29209 | 9 | -29218 | NULL | 0 | -29218 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099610 | 23302164 | 858 | 0 | 1439 | 1316 | 3613 | 0 | 3459 | 0 | 3459 | 7072 | NULL | 45835 | 0 | 0 | -38763 | 7072 |
| 1281644 | 29686454 | 131 | 0 | 969 | 1304 | 2404 | 0 | 2497 | 0 | 2497 | 4901 | NULL | 55101 | 0 | 0 | -50200 | 4901 |
| 1418173 | 31391732 | 6364 | 0 | 200 | 42 | 6606 | 0 | 1410 | 0 | 1410 | 8016 | NULL | 50749 | 0 | 0 | -42733 | 8016 |
| 1755735 | 32535634 | 139 | 0 | 16599 | 0 | 16738 | 0 | 600 | 0 | 600 | 17338 | NULL | 50421 | 0 | 0 | -33083 | 17338 |
| 1935475 | 33663303 | 535 | 0 | 803 | 0 | 1338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1338 | NULL | 29393 | 0 | 0 | -28055 | 1338 |
| 2069309 | 34538067 | 58 | 0 | 936 | 0 | 994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 994 | NULL | 28357 | 0 | 0 | -27363 | 994 |
| 2338229 | 35504970 | 309 | 0 | 200 | 0 | 509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 509 | NULL | 26552 | 0 | 0 | -26043 | 509 |
| 954178 | 21533350 | 2522 | 0 | 5974 | 1384 | 9880 | 0 | 3986 | 0 | 3986 | 13866 | NULL | 40284 | 0 | 0 | -26418 | 13866 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129923 | SIA ATIVE L | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 044410 | Ropažu pag. | 0.25 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40203129923 | SIA ATIVE L | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4941 | 044410 | Ropažu pag. | 1.65 | 0.27 | 0.38 | 1 |
| 40203129923 | SIA ATIVE L | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4941 | 044410 | Ropažu pag. | 5.36 | 0.27 | 0.66 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203129923 | SIA ATIVE L | ir | 06.04.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203129923 | SIA ATIVE L | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežziņi 5" - 7, Zaķumuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 561 EUR, un peļņa bija 1 320 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -67,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 250 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšana pasākumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšana pasākumos · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026