SIA "Payment Systems" (reģ. Nr. 40203144617) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-05-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 829 EUR, peļņa 11 029 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mašīnu un iekārtu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203144617 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-05-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ40203144617 |
| Juridiskā adrese | Kauguru iela 6, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 829 EUR | 11 029 EUR | 17 106 EUR | 2 |
| 2024 | 60 209 EUR | 143 EUR | 16 345 EUR | 1 |
| 2023 | 66 869 EUR | 2 135 EUR | 9 849 EUR | 3 |
| 2022 | 104 899 EUR | 4 246 EUR | 10 640 EUR | 3 |
| 2021 | 219 905 EUR | 7 100 EUR | 8 232 EUR | 4 |
| 2020 | 28 010 EUR | 10 605 EUR | 4 706 EUR | 2 |
| 2019 | 373 EUR | -12 634 EUR | 1 429 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -12 416 EUR | 1 277 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.21 | 0.95 | 3.61 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.53 | 1.09 | 3.77 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.64 | 0.87 | 2.12 | 2 |
| 2024 | 25.87 | 5.54 | 12.23 | 2 |
| 2023 | 37.84 | 6.16 | 14.26 | 2 |
| 2022 | 47.51 | 8.81 | 19.42 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 176.62 | ~ 924.79 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 228.77 | ~ 959.57 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 1 582.41 | ~ 1 133.01 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 52 829 EUR | 60 209 EUR | 66 869 EUR | 104 899 EUR | 219 905 EUR |
| Bruto peļņa | 22 871 EUR | 11 228 EUR | 15 372 EUR | 21 958 EUR | 23 763 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 029 EUR | 143 EUR | 2 142 EUR | 4 256 EUR | 7 100 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 7 EUR | 10 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 029 EUR | 143 EUR | 2 135 EUR | 4 246 EUR | 7 100 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 106 EUR | 16 345 EUR | 9 849 EUR | 10 640 EUR | 8 232 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 106 EUR | 16 345 EUR | 9 778 EUR | 10 446 EUR | 7 914 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 008 EUR | 1 979 EUR | 1 836 EUR | -299 EUR | -4 545 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 098 EUR | 14 366 EUR | 8 013 EUR | 10 939 EUR | 12 777 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,17 | 1,14 | 1,22 | 0,95 | 0,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,17 | 1,14 | 1,22 | 0,95 | 0,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,88 % | 0,24 % | 3,19 % | 4,05 % | 3,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
64,47 % | 0,87 % | 21,68 % | 39,91 % | 86,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,79 % | 7,23 % | 116,29 % | -1 420,07 % | -156,22 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,32 | 7,26 | 4,36 | -36,59 | -2,81 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | 1 421,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,09 | 3,68 | 6,79 | 9,86 | 26,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
84,79 % | 7,23 % | 116,67 % | -1 423,41 % | -156,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,61 | 3,95 | 7,83 | 11,01 | 28,30 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Payment Systems" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Industry Service Partner" | 36 543 684 | 4 033 366 | 11,0 % | 219 | 166 866 | 2 525 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Lafivents Serviss" | 8 417 474 | 481 014 | 5,7 % | 94 | 89 548 | 2 480 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Pro Lift" | 3 083 021 | 195 329 | 6,3 % | 12 | 256 918 | 1 864 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "CIEDRA PRO" | 2 626 972 | 54 628 | 2,1 % | 30 | 87 566 | 1 859 (2026 Q2) |
| 5 | SIA PROLATIO Aukstumapgāde | 2 463 851 | 65 140 | 2,6 % | 16 | 153 991 | 1 544 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "GENYS" | 2 227 476 | 132 376 | 5,9 % | 20 | 111 374 | 2 462 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "TSG Latvia" | 1 742 980 | 123 174 | 7,1 % | 8 | 217 873 | 2 426 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Timaks Group" | 1 706 992 | 660 819 | 38,7 % | 5 | 341 398 | 1 848 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Griffin GT" | 1 619 055 | 171 962 | 10,6 % | 9 | 179 895 | 1 366 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "TestGeneral" | 1 208 903 | 259 963 | 21,5 % | 11 | 109 900 | 1 731 (2026 Q2) |
| 113 | Payment Systems SIA (šis uzņēmums) | 52 829 | 11 029 | 20,9 % | 3 | 17 610 | 1 177 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203144617 | LV67ZZZ40203144617 | Payment Systems SIA | NULL | Payment Systems | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-05-21 | NULL | Rīga, Kauguru iela 6 | 1046 | 103405135 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7665500 | 40203144617 | 2018-04-24 | 2018-05-21 11:34:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92643079 | 40203144617 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-05-21 | 2018-05-21 11:35:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 906942 | 21401341 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-05-21 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 08:08:06.12 |
| 1059493 | 23131619 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 19:46:34.594 |
| 1175597 | 28915327 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-08 23:01:30.629 |
| 1356139 | 31039002 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-05-31 23:02:12.585 |
| 1475716 | 32335388 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-25 06:38:21.308 |
| 1848236 | 33312201 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-12 19:07:52.091 |
| 1978569 | 34233017 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-04 19:01:31.569 |
| 2267912 | 35417691 | 40203144617 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:10:16.308 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1059493 | 23131619 | 373 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8809 | -8436 | 767 | 3389 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | -12634 | 0 | -12634 | NULL | 0 | -12634 |
| 1175597 | 28915327 | 28010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11690 | 16320 | 591 | 5087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | 10605 | 0 | 10605 | NULL | 0 | 10605 |
| 1356139 | 31039002 | 219905 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 196142 | 23763 | 7379 | 9251 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | NULL | 7100 | 0 | 7100 | NULL | 0 | 7100 |
| 1475716 | 32335388 | 104899 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82941 | 21958 | 10381 | 7278 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4256 | 10 | 4246 | NULL | 0 | 4246 |
| 1848236 | 33312201 | 66869 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51497 | 15372 | 6250 | 6954 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2142 | 7 | 2135 | NULL | 0 | 2135 |
| 1978569 | 34233017 | 60209 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48981 | 11228 | 3775 | 7310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 143 | 0 | 143 | NULL | 0 | 143 |
| 2267912 | 35417691 | 52829 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29958 | 22871 | 4230 | 7292 | 0 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11029 | 0 | 11029 | NULL | 0 | 11029 |
| 906942 | 21401341 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5200 | -5200 | 5195 | 2001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | NULL | NULL | -12416 | 0 | -12416 | NULL | 0 | -12416 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1059493 | 23131619 | 373 | 0 | 492 | 0 | 865 | 0 | 564 | 0 | 564 | 1429 | NULL | 23679 | 0 | 0 | -22250 | 1429 |
| 1175597 | 28915327 | 605 | 0 | 3660 | 0 | 4265 | 0 | 441 | 0 | 441 | 4706 | NULL | 16351 | 0 | 0 | -11645 | 4706 |
| 1356139 | 31039002 | 73 | 0 | 7841 | 0 | 7914 | 0 | 318 | 0 | 318 | 8232 | NULL | 12777 | 0 | 0 | -4545 | 8232 |
| 1475716 | 32335388 | 594 | 0 | 9852 | 0 | 10446 | 0 | 194 | 0 | 194 | 10640 | NULL | 10939 | 0 | 0 | -299 | 10640 |
| 1848236 | 33312201 | 2439 | 0 | 7339 | 0 | 9778 | 0 | 71 | 0 | 71 | 9849 | NULL | 8013 | 0 | 0 | 1836 | 9849 |
| 1978569 | 34233017 | 4986 | 0 | 11359 | 0 | 16345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16345 | NULL | 14366 | 0 | 0 | 1979 | 16345 |
| 2267912 | 35417691 | 6451 | 0 | 10655 | 0 | 17106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17106 | NULL | 4098 | 0 | 0 | 13008 | 17106 |
| 906942 | 21401341 | 360 | 0 | 917 | 0 | 1277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1277 | NULL | 10893 | 0 | 0 | -9616 | 1277 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203144617 | Payment Systems SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3312 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 25.87 | 5.54 | 12.23 | 2 |
| 40203144617 | Payment Systems SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3312 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 37.84 | 6.16 | 14.26 | 2 |
| 40203144617 | Payment Systems SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3312 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 47.51 | 8.81 | 19.42 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203144617 | Payment Systems SIA | ir | 15.06.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203144617 | Payment Systems SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kauguru iela 6, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 829 EUR, un peļņa bija 11 029 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,61, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 540 EUR un VSAOI 12 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mašīnu un iekārtu remonts un apkope.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026