SIA "Mulive" (reģ. Nr. 40203147365) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-06-01. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 37 327 EUR, zaudējumi 4 125 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,62 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203147365 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-06-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40203147365 |
| Juridiskā adrese | Pļavu iela 1A - 33, Jelgava, LV-3002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 37 327 EUR | -4 125 EUR | 4 508 EUR | 2 |
| 2021 | 2 198 EUR | -1 429 EUR | 1 120 EUR | 1 |
| 2020 | 7 794 EUR | 1 390 EUR | 2 399 EUR | 1 |
| 2019 | 10 019 EUR | 1 045 EUR | 1 478 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -139 EUR | 542 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 37 327 EUR | 2 198 EUR | 7 794 EUR | 10 019 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 16 317 EUR | 2 060 EUR | 4 277 EUR | 8 341 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 125 EUR | -1 429 EUR | 1 390 EUR | 1 045 EUR | -139 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 125 EUR | -1 429 EUR | 1 390 EUR | 1 045 EUR | -139 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 508 EUR | 1 120 EUR | 2 399 EUR | 1 478 EUR | 542 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 508 EUR | 76 EUR | 80 EUR | 936 EUR | 2 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 754 EUR | 870 EUR | 2 299 EUR | 908 EUR | -137 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 262 EUR | 250 EUR | 100 EUR | 570 EUR | 679 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,62 | 0,30 | 0,80 | 1,64 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,62 | 0,30 | 0,80 | 1,64 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-11,05 % | -65,01 % | 17,83 % | 10,43 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-91,50 % | -127,59 % | 57,94 % | 70,70 % | -25,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
149,78 % | -164,25 % | 60,46 % | 115,09 % | 101,46 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,64 | 0,29 | 0,04 | 0,63 | -4,96 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,28 | 1,96 | 3,25 | 6,78 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
149,78 % | -164,25 % | 60,46 % | 115,09 % | 101,46 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,31 | 0,00 | 15,50 | 10,33 | -1,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Mulive" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 911 | Mulive SIA (šis uzņēmums) | 37 327 | -4 125 | -11,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203147365 | LV76ZZZ40203147365 | Mulive SIA | NULL | Mulive | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-06-01 | NULL | Jelgava, Pļavu iela 1A - 33 | 3002 | 116438353 | 0 | 100003028 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7693674 | 40203147365 | 2018-05-23 | 2018-05-25 10:42:17 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203147365 | 2023-11-03 | Multiverse SIA |
| 40203147365 | 2022-02-17 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multiverse Production Center" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92843143 | 40203147365 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-17 | 2022-02-17 16:43:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1166563 | 28789858 | 40203147365 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-11 15:03:48.835 |
| 1443183 | 32090020 | 40203147365 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-08 21:00:02.426 |
| 1779676 | 32864388 | 40203147365 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-11-01 19:01:01.474 |
| 893383 | 21344480 | 40203147365 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-06-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 13:46:31.718 |
| 987866 | 22537735 | 40203147365 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 18:20:47.014 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1166563 | 28789858 | 7794 | 0 | 0 | 0 | 92 | 4277 | 1357 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1390 | 0 | 1390 | NULL | 0 | 1390 |
| 1443183 | 32090020 | 2198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2060 | 1276 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1429 | 0 | -1429 | NULL | 0 | -1429 |
| 1779676 | 32864388 | 37327 | 0 | 0 | 0 | 24049 | 16317 | 1044 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4125 | 0 | -4125 | NULL | 0 | -4125 |
| 893383 | 21344480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -139 | 0 | -139 | NULL | 0 | -139 |
| 987866 | 22537735 | 10019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8341 | 323 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1045 | 0 | 1045 | NULL | 0 | 1045 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1166563 | 28789858 | 80 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0 | 2319 | 0 | 2319 | 2399 | NULL | 100 | 0 | 0 | 2299 | 2399 |
| 1443183 | 32090020 | 76 | 0 | 0 | 0 | 76 | 0 | 1044 | 0 | 1044 | 1120 | NULL | 250 | 0 | 0 | 870 | 1120 |
| 1779676 | 32864388 | 6 | 0 | 4502 | 0 | 4508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4508 | NULL | 7262 | 0 | 0 | -2754 | 4508 |
| 893383 | 21344480 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 540 | 0 | 540 | 542 | NULL | 679 | 0 | 0 | -137 | 542 |
| 987866 | 22537735 | 936 | 0 | 0 | 0 | 936 | 0 | 542 | 0 | 542 | 1478 | NULL | 570 | 0 | 0 | 908 | 1478 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203147365 | Mulive SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 003000 | Jelgava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203147365 | Mulive SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 003000 | Jelgava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 40203147365 | Mulive SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7022 | 003000 | Jelgava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203147365 | Mulive SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pļavu iela 1A - 33, Jelgava, LV-3002.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 37 327 EUR, un zaudējumi bija 4 125 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Multiverse SIA", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multiverse Production Center"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 0,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 4,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026