SIA "Haute Fragrance Company" (reģ. Nr. 40203147492) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-06-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 192 474 EUR, peļņa 3 072 126 EUR, darbinieku skaits: 17. Kopējais likviditātes koeficients: 27,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203147492 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-06-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203147492 |
| Juridiskā adrese | Ģertrūdes iela 39 - 1, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 192 474 EUR | 3 072 126 EUR | 11 490 364 EUR | 17 |
| 2024 | 5 821 196 EUR | 2 059 940 EUR | 8 466 555 EUR | 16 |
| 2023 | 6 033 592 EUR | 2 668 696 EUR | 7 315 242 EUR | 13 |
| 2022 | 4 144 227 EUR | 1 889 870 EUR | 4 934 780 EUR | 10 |
| 2021 | 2 875 420 EUR | 902 008 EUR | 2 900 490 EUR | 7 |
| 2020 | 1 650 639 EUR | 246 816 EUR | 1 946 761 EUR | 6 |
| 2019 | 1 231 256 EUR | 258 247 EUR | 1 708 056 EUR | 2 |
| 2018 | 63 206 EUR | -26 488 EUR | 288 555 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 69.65 | 41.44 | 70.08 | 17 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 175.88 | 37.56 | 64.78 | 17 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 134.39 | 40.95 | 69.58 | 17 |
| 2024 | 320.51 | 89.90 | 159.96 | 16 |
| 2023 | 238.68 | 51.88 | 93.53 | 13 |
| 2022 | 296.23 | 22.52 | 46.24 | 10 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4 030.85 | ~ 2 827.92 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 726.01 | ~ 2 624.66 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4 002.09 | ~ 2 798.55 |
| 2024 | 2 443.90 | ~ 1 734.22 |
| 2023 | 1 758.73 | ~ 1 262.42 |
| 2022 | 1 130.34 | ~ 816.29 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (159.96 * 1000) / 0.3409 ) / 16 / 12 = 2 443.90 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 443.90 * 0.105 = 256.61 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.71%): (2 443.90 - 256.61 - 0.00) * 0.2071 ≈ 453.07 EUR
4. Neto alga: 2 443.90 - 256.61 - 453.07 = ~ 1 734.22 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 192 474 EUR | 5 821 196 EUR | 6 033 592 EUR | 4 144 227 EUR | 2 875 420 EUR |
| Bruto peļņa | 4 605 885 EUR | 2 953 142 EUR | 3 210 760 EUR | 2 172 691 EUR | 1 021 648 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 096 657 EUR | 2 082 114 EUR | 2 698 340 EUR | 1 893 128 EUR | 904 864 EUR |
| UIN nodoklis | 24 531 EUR | 22 174 EUR | 29 644 EUR | 3 258 EUR | 2 856 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 072 126 EUR | 2 059 940 EUR | 2 668 696 EUR | 1 889 870 EUR | 902 008 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 490 364 EUR | 8 466 555 EUR | 7 315 242 EUR | 4 934 780 EUR | 2 900 490 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 443 186 EUR | 8 399 920 EUR | 7 278 790 EUR | 4 899 316 EUR | 2 860 967 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 070 917 EUR | 7 998 791 EUR | 5 938 851 EUR | 3 270 154 EUR | 1 380 284 EUR |
| Īstermiņa saistības | 419 447 EUR | 467 764 EUR | 351 402 EUR | 410 246 EUR | 299 689 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 1 024 989 EUR | 1 251 838 EUR | 1 217 975 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
27,28 | 17,96 | 20,71 | 11,94 | 9,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
15,97 | 8,07 | 10,83 | 4,70 | 3,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,42 % | 35,39 % | 44,23 % | 45,60 % | 31,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,74 % | 24,33 % | 36,48 % | 38,30 % | 31,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,75 % | 25,75 % | 44,94 % | 57,79 % | 65,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,06 | 0,23 | 0,51 | 1,10 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 124,99 | 86,01 | 56,90 | 27,65 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,80 | 0,69 | 0,82 | 0,84 | 0,99 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,97 % | 26,24 % | 39,20 % | 42,59 % | 36,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,23 | 10,11 | 5,16 | 4,09 | 3,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Haute Fragrance Company" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Prime Prometics" | 101 287 866 | 3 958 024 | 3,9 % | 32 | 3 165 246 | 3 980 (2026 Q2) |
| 2 | "L'Oreal Baltic" SIA | 63 482 269 | 2 975 459 | 4,7 % | 31 | 2 047 815 | 2 839 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "HENKEL Latvia" | 52 901 039 | 2 584 262 | 4,9 % | 36 | 1 469 473 | 3 430 (2026 Q2) |
| 4 | "Faberlic Baltija SIA" | 20 633 487 | 835 018 | 4,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "SIROWA RĪGA" | 13 350 135 | 14 210 | 0,1 % | 75 | 178 002 | 2 356 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "TŪBA S" | 10 038 611 | 100 061 | 1,0 % | 3 | 3 346 204 | 1 861 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Haute Fragrance Company" (šis uzņēmums) | 9 192 474 | 3 072 126 | 33,4 % | 17 | 540 734 | 4 031 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "ASTI GROUP" | 6 414 936 | -691 342 | -10,8 % | 7 | 916 419 | 3 399 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "KOSMOPAR" | 6 296 154 | 708 468 | 11,3 % | 17 | 370 362 | 1 185 (2026 Q2) |
| 10 | SIA Himalaya Wellness Latvia | 5 549 796 | 335 967 | 6,1 % | 2 | 2 774 898 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203147492 | LV42ZZZ40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | SIA | Haute Fragrance Company | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-06-01 | NULL | Rīga, Ģertrūdes iela 39 - 1 | 1011 | 111140857 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7702930 | 40203147492 | 2018-05-29 | 2018-05-31 14:46:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92645211 | 40203147492 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-06-01 | 2018-06-01 16:09:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 954283 | 21533642 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-06-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-13 20:16:22.85 |
| 1099652 | 23302248 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:21:06.275 |
| 1297541 | 30297211 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2021-12-23 15:00:59.794 |
| 1438445 | 32034104 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-01-20 17:20:17.886 |
| 1760058 | 32553233 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2023-06-07 20:01:05.371 |
| 1881259 | 33444901 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2024-05-20 22:07:15.782 |
| 1973318 | 34198907 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:02:21.652 |
| 2138801 | 35163320 | 40203147492 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2026-03-13 21:00:16.655 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099652 | 23302248 | 1231256 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 696098 | 535158 | 201277 | 43872 | 118 | 31880 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 258247 | 0 | 258247 | NULL | 0 | 258247 |
| 1297541 | 30297211 | 1650639 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1311038 | 339601 | 85897 | 36599 | 65411 | 2763 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32484 | NULL | NULL | 247269 | 453 | 246816 | NULL | 0 | 246816 |
| 1438445 | 32034104 | 2875420 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1853772 | 1021648 | 111596 | 47629 | 79010 | 2621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33948 | NULL | NULL | 904864 | 2856 | 902008 | NULL | 0 | 902008 |
| 1760058 | 32553233 | 4144227 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1971536 | 2172691 | 168829 | 65306 | 1737 | 13301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33864 | NULL | NULL | 1893128 | 3258 | 1889870 | NULL | 0 | 1889870 |
| 1881259 | 33444901 | 6033592 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2822832 | 3210760 | 205904 | 116300 | 103977 | 262453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31740 | NULL | NULL | 2698340 | 29644 | 2668696 | NULL | 0 | 2668696 |
| 1973318 | 34198907 | 5821196 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2868054 | 2953142 | 737351 | 127259 | 39193 | 28819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16792 | NULL | NULL | 2082114 | 22174 | 2059940 | NULL | 0 | 2059940 |
| 2138801 | 35163320 | 9192474 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4586589 | 4605885 | 1349205 | 120799 | 10457 | 49681 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3096657 | 24531 | 3072126 | NULL | 0 | 3072126 |
| 954283 | 21533642 | 63206 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67459 | -4253 | 17500 | 4735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -26488 | 0 | -26488 | NULL | 0 | -26488 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099652 | 23302248 | 131223 | 0 | 286124 | 1261302 | 1678649 | 0 | 29025 | 382 | 29407 | 1708056 | NULL | 310430 | 1163067 | 0 | 234559 | 1708056 |
| 1297541 | 30297211 | 30908 | 0 | 546932 | 1319378 | 1897218 | 0 | 46304 | 3239 | 49543 | 1946761 | NULL | 280134 | 1188351 | 0 | 478276 | 1946761 |
| 1438445 | 32034104 | 383501 | 0 | 655705 | 1821761 | 2860967 | 0 | 25785 | 13738 | 39523 | 2900490 | NULL | 299689 | 1217975 | 2542 | 1380284 | 2900490 |
| 1760058 | 32553233 | 1831439 | 0 | 98718 | 2969159 | 4899316 | 0 | 8942 | 26522 | 35464 | 4934780 | NULL | 410246 | 1251838 | 2542 | 3270154 | 4934780 |
| 1881259 | 33444901 | 1965675 | 0 | 1841007 | 3472108 | 7278790 | 7993 | 10435 | 18024 | 36452 | 7315242 | NULL | 351402 | 1024989 | 0 | 5938851 | 7315242 |
| 1973318 | 34198907 | 3393842 | 0 | 379822 | 4626256 | 8399920 | 31210 | 22303 | 13122 | 66635 | 8466555 | NULL | 467764 | 0 | 0 | 7998791 | 8466555 |
| 2138801 | 35163320 | 5054619 | 0 | 1644877 | 4743690 | 11443186 | 22482 | 21647 | 3049 | 47178 | 11490364 | NULL | 419447 | 0 | 0 | 11070917 | 11490364 |
| 954283 | 21533642 | 32943 | 0 | 77662 | 177950 | 288555 | 0 | 0 | 0 | 0 | 288555 | NULL | 158243 | 154000 | 0 | -23688 | 288555 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010091 | Centra rajons | 320.51 | 89.90 | 159.96 | 16 |
| 40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010091 | Centra rajons | 238.68 | 51.88 | 93.53 | 13 |
| 40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010091 | Centra rajons | 296.23 | 22.52 | 46.24 | 10 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | ir | 03.10.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203147492 | SIA "Haute Fragrance Company" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ģertrūdes iela 39 - 1, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 192 474 EUR, un peļņa bija 3 072 126 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 17 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 27,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,97.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 443.90 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 734.22 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 320 510 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 89 900 EUR un VSAOI 159 960 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026