SIA "QUALIFIX" (reģ. Nr. 40203164878) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-29. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 35 010 EUR, zaudējumi 15 940 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,68 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203164878 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203164878 |
| Juridiskā adrese | Vijciema iela 1A, Rīga, LV-1006 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35 010 EUR | -15 940 EUR | 37 356 EUR | 3 |
| 2023 | 268 588 EUR | 6 446 EUR | 45 068 EUR | 6 |
| 2022 | 140 637 EUR | 15 788 EUR | 30 776 EUR | 5 |
| 2021 | 139 037 EUR | 8 976 EUR | 9 039 EUR | 6 |
| 2020 | 100 789 EUR | -13 608 EUR | 2 600 EUR | 3 |
| 2019 | 118 788 EUR | 1 348 EUR | 15 017 EUR | 3 |
| 2018 | 22 756 EUR | 834 EUR | 5 331 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.87 | 4.36 | 5.83 | 3 |
| 2023 | 32.53 | 13.89 | 23.93 | 6 |
| 2022 | 15.28 | 7.10 | 11.92 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | 475.05 | ~ 425.17 |
| 2023 | 974.95 | ~ 761.53 |
| 2022 | 582.77 | ~ 478.99 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (5.83 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 475.05 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 475.05 * 0.105 = 49.88 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (475.05 - 49.88 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 475.05 - 49.88 - 0.00 = ~ 425.17 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 010 EUR | 268 588 EUR | 140 637 EUR | 139 037 EUR | 100 789 EUR |
| Bruto peļņa | 3 482 EUR | 43 988 EUR | — | — | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 53 919 EUR | 46 556 EUR | 40 900 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 940 EUR | 6 501 EUR | 15 788 EUR | 8 976 EUR | -13 558 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 55 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 940 EUR | 6 446 EUR | 15 788 EUR | 8 976 EUR | -13 608 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 37 356 EUR | 45 068 EUR | 30 776 EUR | 9 039 EUR | 2 600 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 36 043 EUR | 39 925 EUR | 30 524 EUR | 8 167 EUR | 1 822 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 581 EUR | 18 731 EUR | 12 285 EUR | -3 502 EUR | -12 478 EUR |
| Īstermiņa saistības | 21 479 EUR | 16 041 EUR | 6 842 EUR | 7 514 EUR | 8 727 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Process | Sākts | Tiesa |
|---|---|---|
| Maksātnespējas process aktīvs C771326025 |
2025-05-26 | Rīgas pilsētas tiesa |
Maksātnespējas process nozīmē, ka parādnieks nespēj norēķināties ar kreditoriem. Tiesiskās aizsardzības process (TAP) ir kas cits — tas ir tiesas apstiprināts mēģinājums uzņēmumu saglabāt, vienojoties ar kreditoriem par parādu pārstrukturēšanu; veiksmīgi pabeigts TAP nozīmē, ka uzņēmums no krīzes izkļuva. Pabeigti procesi ir vēsture, nevis pašreizējais stāvoklis. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati (maksātnespējas reģistrs, likvidācijas, liegumi, nodrošinājuma līdzekļi).
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,68 | 2,49 | 4,46 | 1,09 | 0,21 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,68 | 2,49 | 4,46 | 1,09 | 0,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-45,53 % | 2,40 % | 11,23 % | 6,46 % | -13,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-42,67 % | 14,30 % | 51,30 % | 99,30 % | -523,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-285,61 % | 34,41 % | 128,51 % | -256,31 % | 109,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,85 | 0,86 | 0,56 | -2,15 | -0,70 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-3,54 | 19,31 | 32,39 | 749,00 | -160,40 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,94 | 5,96 | 4,57 | 15,38 | 38,77 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-78,26 % | 23,62 % | 68,07 % | 589,38 % | 219,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,42 | 7,64 | 7,85 | 17,97 | 16,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "QUALIFIX" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAGUAR" | 2 948 566 | 619 124 | 21,0 % | 28 | 105 306 | 1 214 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Braueri Būve" | 2 769 819 | 96 164 | 3,5 % | 43 | 64 414 | 1 639 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GLONA" | 2 420 847 | 155 169 | 6,4 % | 6 | 403 475 | 934 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SIMCON" | 1 990 103 | 40 760 | 2,0 % | 29 | 68 624 | 1 900 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Kerher construction" | 1 589 925 | 487 | 0,0 % | 46 | 34 564 | 1 722 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 17 | 91 291 | 1 665 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EIRO STILS 1" | 1 425 632 | -12 854 | -0,9 % | 52 | 27 416 | 1 835 (2026 Q3) |
| 8 | DKPLUS SIA | 1 305 835 | 73 189 | 5,6 % | 2 | 652 918 | *** |
| 9 | SIA "ML Būve" | 1 230 770 | 29 031 | 2,4 % | 29 | 42 440 | 957 (2026 Q3) |
| 10 | MBP-1 SIA | 1 209 609 | -78 851 | -6,5 % | 3 | 403 203 | 922 (2026 Q3) |
| 167 | SIA "QUALIFIX" (šis uzņēmums) | 35 010 | -15 940 | -45,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164878 | LV03ZZZ40203164878 | SIA "QUALIFIX" | SIA | QUALIFIX | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-08-29 | NULL | Rīga, Vijciema iela 1A | 1006 | 103269474 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7983805 | 40203164878 | 2018-08-13 | 2018-08-29 14:32:35 |
[insolvency_legal_person_proceeding]
| proceeding_id | debtor_name | debtor_registration_number | debtor_cleaned_name | debtor_address | proceeding_started_on | proceeding_ended_on | proceeding_form | proceeding_type | proceeding_subtype | proceeding_resolution_type | proceeding_resolution_name | entry_created_on | court_case_initial_number | court_code | court_name | creditor_applications_deadline_date | creditor_applications_deadline_in_days | creditor_applications_deadline_in_weeks | creditor_applications_deadline_in_months | creditor_applications_deadline_in_years | legislation_number | legislation_version |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90134186 | SIA "QUALIFIX" | 40203164878 | SIA QUALIFIX | Rīga, Vijciema iela 1A | 2025-05-26 | NULL | INSOLVENCY | NATIONAL | NULL | NULL | NULL | 2025-05-29 15:03:54 | C771326025 | 1000361696 | Rīgas pilsētas tiesa | 2025-06-30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92932649 | 40203164878 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-07-05 | 2024-07-05 10:28:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 964966 | 21586464 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-08-29 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-14 12:21:20.158 |
| 1106130 | 23399852 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-22 12:02:35.045 |
| 1381728 | 31257429 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-07-18 22:02:26.748 |
| 1745358 | 32512121 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-06-01 22:13:58.243 |
| 1932085 | 33634639 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-07-06 19:00:07.352 |
| 1243834 | 29522503 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-11 19:00:57.745 |
| 1986004 | 34277590 | 40203164878 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-22 19:02:24.076 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1106130 | 23399852 | 118788 | 0 | 0 | 0 | 49105 | 51912 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1348 | 0 | 1348 | NULL | 0 | 1348 |
| 1243834 | 29522503 | 100789 | 0 | 0 | 0 | 57334 | 40900 | 724 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | NULL | NULL | -13558 | 50 | -13608 | NULL | 0 | -13608 |
| 1381728 | 31257429 | 139037 | 0 | 0 | 0 | 58640 | 46556 | 988 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | 8976 | 0 | 8976 | NULL | 0 | 8976 |
| 1745358 | 32512121 | 140637 | 0 | 0 | 0 | 57797 | 53919 | 620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 503 | NULL | NULL | 15788 | 0 | 15788 | NULL | 0 | 15788 |
| 1932085 | 33634639 | 268588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 224600 | 43988 | 0 | 41771 | 5168 | 529 | 0 | 0 | 0 | 0 | 355 | NULL | NULL | 6501 | 55 | 6446 | NULL | 0 | 6446 |
| 1986004 | 34277590 | 35010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31528 | 3482 | 0 | 19012 | 1110 | 106 | 0 | 0 | 2100 | 0 | 3514 | NULL | NULL | -15940 | 0 | -15940 | NULL | 0 | -15940 |
| 964966 | 21586464 | 22756 | 0 | 0 | 0 | 12861 | 5399 | 150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 834 | 0 | 834 | NULL | 0 | 834 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1106130 | 23399852 | 118 | 0 | 13776 | 0 | 13894 | 0 | 1123 | 0 | 1123 | 15017 | NULL | 8307 | 0 | 5580 | 1130 | 15017 |
| 1243834 | 29522503 | 459 | 0 | 1363 | 0 | 1822 | 0 | 778 | 0 | 778 | 2600 | NULL | 8727 | 0 | 6351 | -12478 | 2600 |
| 1381728 | 31257429 | 635 | 0 | 7532 | 0 | 8167 | 0 | 872 | 0 | 872 | 9039 | NULL | 7514 | 0 | 5027 | -3502 | 9039 |
| 1745358 | 32512121 | 12857 | 0 | 17667 | 0 | 30524 | 0 | 252 | 0 | 252 | 30776 | NULL | 6842 | 0 | 11649 | 12285 | 30776 |
| 1932085 | 33634639 | 2358 | 0 | 37567 | 0 | 39925 | 0 | 5143 | 0 | 5143 | 45068 | NULL | 16041 | 0 | 10296 | 18731 | 45068 |
| 1986004 | 34277590 | 3979 | 0 | 32064 | 0 | 36043 | 0 | 1313 | 0 | 1313 | 37356 | NULL | 21479 | 0 | 10296 | 5581 | 37356 |
| 964966 | 21586464 | 689 | 0 | 3635 | 0 | 4324 | 0 | 1007 | 0 | 1007 | 5331 | NULL | 4497 | 0 | 0 | 834 | 5331 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91356046 | 40203164878 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-02-24 | 30.4/17.22/20862 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91339247 | 40203164878 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2024-06-28 | 30.4/17.19.1/70437 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91339246 | 40203164878 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2024-06-28 | 30.4/17.19.1/70437 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164878 | SIA "QUALIFIX" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4335 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 8.87 | 4.36 | 5.83 | 3 |
| 40203164878 | SIA "QUALIFIX" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 32.53 | 13.89 | 23.93 | 6 |
| 40203164878 | SIA "QUALIFIX" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 15.28 | 7.10 | 11.92 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164878 | SIA "QUALIFIX" | ir | 19.07.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203164878 | SIA "QUALIFIX" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vijciema iela 1A, Rīga, LV-1006.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 010 EUR, un zaudējumi bija 15 940 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 0,42, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 475.05 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 425.17 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 360 EUR un VSAOI 5 830 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026