SIA "Confero Technologies," (reģ. Nr. 40203176720) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 650 438 EUR, peļņa 395 078 EUR, darbinieku skaits: 33. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203176720 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-10-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203176720 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 650 438 EUR | 395 078 EUR | 1 839 106 EUR | 33 |
| 2024 | 3 021 959 EUR | -269 619 EUR | 1 162 899 EUR | 39 |
| 2023 | 2 472 238 EUR | -1 052 266 EUR | 1 164 642 EUR | 37 |
| 2022 | 2 135 019 EUR | -146 986 EUR | 1 617 519 EUR | 34 |
| 2021 | 1 970 107 EUR | -21 761 EUR | 1 120 284 EUR | 27 |
| 2020 | 1 852 354 EUR | -70 971 EUR | 756 916 EUR | 25 |
| 2019 | 1 332 876 EUR | 274 119 EUR | 548 511 EUR | 16 |
| 2018 | 103 692 EUR | 52 659 EUR | 80 195 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 264.06 | 72.51 | 131.52 | 35 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 268.81 | 68.15 | 123.28 | 34 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 243.90 | 70.16 | 126.17 | 35 |
| 2024 | 1 055.26 | 312.88 | 550.25 | 41 |
| 2023 | 1 055.56 | 306.67 | 543.53 | 38 |
| 2022 | 891.92 | 266.78 | 482.30 | 34 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 674.31 | ~ 2 590.19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 545.40 | ~ 2 504.24 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 524.84 | ~ 2 480.33 |
| 2024 | 3 280.71 | ~ 2 310.91 |
| 2023 | 3 496.49 | ~ 2 459.61 |
| 2022 | 3 467.61 | ~ 2 439.71 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (550.25 * 1000) / 0.3409 ) / 41 / 12 = 3 280.71 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 3 280.71 * 0.105 = 344.47 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 21.3%): (3 280.71 - 344.47 - 0.00) * 0.213 ≈ 625.32 EUR
4. Neto alga: 3 280.71 - 344.47 - 625.32 = ~ 2 310.91 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 650 438 EUR | 3 021 959 EUR | 2 472 238 EUR | 2 135 019 EUR | 1 970 107 EUR |
| Bruto peļņa | 814 604 EUR | 202 335 EUR | -253 013 EUR | 488 638 EUR | 474 099 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 405 399 EUR | -258 575 EUR | -1 051 949 EUR | -146 983 EUR | -21 189 EUR |
| UIN nodoklis | 10 321 EUR | 11 044 EUR | 317 EUR | 3 EUR | 572 EUR |
| Tīrā peļņa | 395 078 EUR | -269 619 EUR | -1 052 266 EUR | -146 986 EUR | -21 761 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 839 106 EUR | 1 162 899 EUR | 1 164 642 EUR | 1 617 519 EUR | 1 120 284 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 127 270 EUR | 695 748 EUR | 686 619 EUR | 629 538 EUR | 703 076 EUR |
| Pašu kapitāls | -303 747 EUR | -698 825 EUR | -429 206 EUR | 623 060 EUR | 160 046 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 571 276 EUR | 1 315 945 EUR | 1 528 404 EUR | 865 059 EUR | 960 238 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 571 577 EUR | 545 779 EUR | 65 444 EUR | 129 400 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-04-14 – 2026-07-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,72 | 0,53 | 0,45 | 0,73 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,71 | 0,52 | 0,45 | 0,72 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,82 % | -8,92 % | -42,56 % | -6,88 % | -1,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,48 % | -23,19 % | -90,35 % | -9,09 % | -1,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-130,07 % | 38,58 % | 245,17 % | -23,59 % | -13,60 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,05 | -2,66 | -3,71 | 1,60 | 6,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
10,82 | -4,92 | -43,56 | -6,92 | -11,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,98 | 2,60 | 2,12 | 1,32 | 1,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
166,78 % | 140,43 % | 282,70 % | -17,07 % | -12,14 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,36 | 0,97 | -1,57 | 1,56 | 1,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Confero Technologies," ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 526 | 162 077 | 3 421 (2026 Q2) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 367 | 105 803 | 4 068 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 47 | 742 263 | 4 325 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 261 | 108 033 | 5 630 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 536 | 50 442 | 2 616 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 340 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 247 | 96 116 | 3 460 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 34 | 685 379 | 3 863 (2026 Q2) |
| 9 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 366 | 59 944 | 2 502 (2026 Q2) |
| 10 | Tieto Latvia SIA | 20 681 808 | 2 179 335 | 10,5 % | 363 | 56 975 | 2 562 (2026 Q2) |
| 77 | Confero Technologies, SIA (šis uzņēmums) | 3 650 438 | 395 078 | 10,8 % | 35 | 104 298 | 3 674 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203176720 | LV78ZZZ40203176720 | Confero Technologies, SIA | NULL | Confero Technologies, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-10-23 | NULL | Rīga, Elizabetes iela 23 | 1010 | 101130894 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8137180 | 40203176720 | 2018-10-11 | 2018-10-17 09:50:57 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203176720 | 2026-07-15 | 5730.5 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f77fd9c |
| 40203176720 | 2026-03-05 | 2149.72 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6ecb1509 |
| 40203176720 | 2025-06-27 | 2197.18 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 03b6e0de |
| 40203176720 | 2024-06-11 | 2152.61 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd6691b7 |
| 40203176720 | 2023-09-06 | 6163.95 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 15 Citi | 1407/2013 Kravu pārvadājumu nozare (1407/2013) | c32b6396 |
| 40203176720 | 2023-07-25 | 59.76 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | ebbe0aa8 |
| 40203176720 | 2023-07-25 | 3626 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts IKT un netehnoloģiskām apmācībām, kā arī apmācībām, lai sekmētu investoru piesaisti | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8f2e2ef2 |
| 40203176720 | 2023-07-24 | 5133.16 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | bb5f805f |
| 40203176720 | 2023-06-06 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | edcb3297 |
| 40203176720 | 2023-06-05 | 21376.74 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 15 Citi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8540f4f9 |
| 40203176720 | 2023-04-14 | 3162 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts IKT un netehnoloģiskām apmācībām, kā arī apmācībām, lai sekmētu investoru piesaisti | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8f2e2ef2 |
| 40203176720 | 2023-04-14 | 3926 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts IKT un netehnoloģiskām apmācībām, kā arī apmācībām, lai sekmētu investoru piesaisti | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8f2e2ef2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92883158 | 40203176720 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 650000 | EUR | 2022-12-23 | 2022-12-23 09:40:52 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 897952 | 21365894 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-10-23 | 2018-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-11-10 18:37:26.402 |
| 1071318 | 23219681 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2020-11-20 12:44:16.026 |
| 1244302 | 29528074 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2021-07-12 19:02:29.565 |
| 1411052 | 31363391 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2022-08-02 20:04:45.937 |
| 1761387 | 32564191 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 34 | ONES | EUR | 2023-06-13 03:00:11.019 |
| 1945730 | 33885856 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 37 | ONES | EUR | 2024-11-08 19:00:26.678 |
| 2041546 | 34462959 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 39 | ONES | EUR | 2025-05-30 05:00:55.355 |
| 2340602 | 35519157 | 40203176720 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 33 | ONES | EUR | 2026-06-09 17:04:12.01 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1071318 | 23219681 | 1332876 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 780491 | 552385 | 152058 | 126097 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | NULL | NULL | 274257 | 138 | 274119 | NULL | 0 | 274119 |
| 1244302 | 29528074 | 1852354 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1405055 | 447299 | 212325 | 284276 | 7615 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 438 | NULL | NULL | -42183 | 28788 | -70971 | NULL | 0 | -70971 |
| 1411052 | 31363391 | 1970107 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1496008 | 474099 | 194112 | 298273 | 0 | 1150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1753 | NULL | NULL | -21189 | 572 | -21761 | NULL | 0 | -21761 |
| 1761387 | 32564191 | 2135019 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1646381 | 488638 | 320325 | 302531 | 6531 | 748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18548 | NULL | NULL | -146983 | 3 | -146986 | NULL | 0 | -146986 |
| 1945730 | 33885856 | 2472238 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2725251 | -253013 | 54080 | 327474 | 17906 | 412425 | 0 | 0 | 745 | 0 | 23608 | NULL | NULL | -1051949 | 317 | -1052266 | NULL | 0 | -1052266 |
| 2041546 | 34462959 | 3021959 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2819624 | 202335 | 90785 | 323022 | 27737 | 33454 | 0 | 0 | 2260 | 0 | 43646 | NULL | NULL | -258575 | 11044 | -269619 | NULL | 0 | -269619 |
| 2340602 | 35519157 | 3650438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2835834 | 814604 | 70674 | 303165 | 5421 | 2648 | 0 | 0 | 3145 | 0 | 41284 | NULL | NULL | 405399 | 10321 | 395078 | NULL | 0 | 395078 |
| 897952 | 21365894 | 103692 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43529 | 60163 | 0 | 7504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 52659 | 0 | 52659 | NULL | 0 | 52659 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1071318 | 23219681 | 101150 | 0 | 304029 | 206 | 405385 | 0 | 81484 | 61642 | 143126 | 548511 | NULL | 201733 | 0 | 0 | 346778 | 548511 |
| 1244302 | 29528074 | 9623 | 0 | 509575 | 291 | 519489 | 0 | 47930 | 189497 | 237427 | 756916 | NULL | 595109 | 0 | 0 | 161807 | 756916 |
| 1411052 | 31363391 | 3442 | 0 | 696118 | 3516 | 703076 | 0 | 39769 | 377439 | 417208 | 1120284 | NULL | 960238 | 0 | 0 | 160046 | 1120284 |
| 1761387 | 32564191 | 70211 | 0 | 553670 | 5657 | 629538 | 72653 | 101906 | 813422 | 987981 | 1617519 | NULL | 865059 | 129400 | 0 | 623060 | 1617519 |
| 1945730 | 33885856 | 151991 | 0 | 530464 | 4164 | 686619 | 23557 | 76358 | 378108 | 478023 | 1164642 | NULL | 1528404 | 65444 | 0 | -429206 | 1164642 |
| 2041546 | 34462959 | 108095 | 0 | 582411 | 5242 | 695748 | 16 | 48219 | 418916 | 467151 | 1162899 | NULL | 1315945 | 545779 | 0 | -698825 | 1162899 |
| 2340602 | 35519157 | 360564 | 0 | 761250 | 5456 | 1127270 | 81101 | 41789 | 588946 | 711836 | 1839106 | NULL | 1571276 | 571577 | 0 | -303747 | 1839106 |
| 897952 | 21365894 | 22248 | 0 | 55563 | 0 | 77811 | 0 | 0 | 2384 | 2384 | 80195 | NULL | 7536 | 0 | 0 | 72659 | 80195 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203176720 | Confero Technologies, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1 055.26 | 312.88 | 550.25 | 41 |
| 40203176720 | Confero Technologies, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1 055.56 | 306.67 | 543.53 | 38 |
| 40203176720 | Confero Technologies, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 891.92 | 266.78 | 482.30 | 34 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203176720 | Confero Technologies, SIA | ir | 09.11.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203176720 | Confero Technologies, SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 650 438 EUR, un peļņa bija 395 078 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 33 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,71.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,36, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 3 280.71 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 2 310.91 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 055 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 312 880 EUR un VSAOI 550 250 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026