SIA "LEMON GAPA" (reģ. Nr. 40203180124) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-11-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 000 EUR, zaudējumi 259 106 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203180124 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-11-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203180124 |
| Juridiskā adrese | Noliktavu iela 7, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 000 EUR | -259 106 EUR | 1 352 632 EUR | 3 |
| 2024 | 6 000 EUR | -6 405 EUR | 1 602 030 EUR | 3 |
| 2023 | 18 000 EUR | -221 EUR | 1 600 218 EUR | 3 |
| 2022 | 18 000 EUR | 2 633 EUR | 1 529 105 EUR | 3 |
| 2021 | 10 548 EUR | 3 878 EUR | 1 534 938 EUR | 3 |
| 2020 | 0 EUR | 9 237 EUR | 1 508 651 EUR | 3 |
| 2019 | 0 EUR | -20 567 EUR | 51 503 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.48 | 0.06 | 0.09 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.44 | 0.06 | 0.09 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.47 | 0.06 | 0.09 | 3 |
| 2024 | -9.03 | 0.22 | 0.35 | 3 |
| 2023 | -6.59 | 0.17 | 0.27 | 3 |
| 2022 | 3.04 | 0.15 | 0.24 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 29.33 | ~ 26.25 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.33 | ~ 26.25 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 29.33 | ~ 26.25 |
| 2024 | 28.52 | ~ 25.52 |
| 2023 | 22.00 | ~ 19.69 |
| 2022 | 19.56 | ~ 17.50 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (0.35 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 28.52 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 28.52 * 0.105 = 2.99 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (28.52 - 2.99 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 28.52 - 2.99 - 0.00 = ~ 25.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 000 EUR | 6 000 EUR | 18 000 EUR | 18 000 EUR | 10 548 EUR |
| Bruto peļņa | 6 000 EUR | 6 000 EUR | 18 000 EUR | 18 000 EUR | 10 548 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -259 106 EUR | -6 405 EUR | -221 EUR | 2 633 EUR | 3 878 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -259 106 EUR | -6 405 EUR | -221 EUR | 2 633 EUR | 3 878 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 352 632 EUR | 1 602 030 EUR | 1 600 218 EUR | 1 529 105 EUR | 1 534 938 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 283 EUR | 53 681 EUR | 61 196 EUR | 56 376 EUR | 79 953 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 229 449 EUR | 1 488 555 EUR | 1 494 960 EUR | 1 495 181 EUR | 1 492 548 EUR |
| Īstermiņa saistības | 123 183 EUR | 113 475 EUR | 105 258 EUR | 33 924 EUR | 42 390 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,47 | 0,58 | 1,66 | 1,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,47 | 0,58 | 1,66 | 1,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4 318,43 % | -106,75 % | -1,23 % | 14,63 % | 36,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-19,16 % | -0,40 % | -0,01 % | 0,17 % | 0,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-21,07 % | -0,43 % | -0,01 % | 0,18 % | 0,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,02 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-39,48 | -0,27 | 0,90 | 6,43 | 17,79 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,55 % | -0,09 % | 0,14 % | 0,21 % | 0,28 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,32 | 6,27 | 6,75 | 19,37 | 15,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LEMON GAPA" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 4148 | SIA "LEMON GAPA" (šis uzņēmums) | 6 000 | -259 106 | -4 318,4 % | 3 | 2 000 | 29 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180124 | LV29ZZZ40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | LEMON GAPA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-11-09 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Noliktavu iela 7 | 2130 | 105671714 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8208627 | 40203180124 | 2018-10-31 | 2018-11-07 10:27:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92757926 | 40203180124 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1500000 | EUR | 2020-08-04 | 2020-08-04 11:22:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1087556 | 23273369 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-21 10:37:03.183 |
| 1265550 | 29633745 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-30 21:32:50.339 |
| 1392240 | 31310086 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-27 18:43:40.389 |
| 1755839 | 32535848 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-04 06:08:44.596 |
| 1882854 | 33451042 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-21 23:04:50.228 |
| 2069498 | 34538481 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-09 23:01:49.742 |
| 2231513 | 35357246 | 40203180124 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-12 17:08:34.754 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1087556 | 23273369 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 20510 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | NULL | NULL | -20567 | 0 | -20567 | NULL | 0 | -20567 |
| 1265550 | 29633745 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1350 | 15 | 1157 | 0 | 0 | 13178 | 0 | 1449 | NULL | NULL | 9237 | 0 | 9237 | NULL | 0 | 9237 |
| 1392240 | 31310086 | 10548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 10548 | 0 | 3700 | 873 | 8170 | 0 | 0 | 4558 | 0 | 231 | NULL | NULL | 3878 | 0 | 3878 | NULL | 0 | 3878 |
| 1755839 | 32535848 | 18000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18000 | 0 | 6682 | 399 | 8599 | 0 | 0 | 0 | 0 | 485 | NULL | NULL | 2633 | 0 | 2633 | NULL | 0 | 2633 |
| 1882854 | 33451042 | 18000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18000 | 0 | 8193 | 399 | 8125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2302 | NULL | NULL | -221 | 0 | -221 | NULL | 0 | -221 |
| 2069498 | 34538481 | 6000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6000 | 0 | 1810 | 0 | 6730 | 0 | 0 | 1192 | 0 | 5057 | NULL | NULL | -6405 | 0 | -6405 | NULL | 0 | -6405 |
| 2231513 | 35357246 | 6000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6000 | 0 | 1699 | 0 | 257006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6401 | NULL | NULL | -259106 | 0 | -259106 | NULL | 0 | -259106 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1087556 | 23273369 | 1503 | 0 | 50000 | 0 | 51503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51503 | NULL | 69270 | 0 | 0 | -17767 | 51503 |
| 1265550 | 29633745 | 130 | 0 | 489478 | 0 | 489608 | 0 | 1019043 | 0 | 1019043 | 1508651 | NULL | 19981 | 0 | 0 | 1488670 | 1508651 |
| 1392240 | 31310086 | 15876 | 0 | 64077 | 0 | 79953 | 0 | 1454985 | 0 | 1454985 | 1534938 | NULL | 42390 | 0 | 0 | 1492548 | 1534938 |
| 1755839 | 32535848 | 145 | 0 | 56231 | 0 | 56376 | 0 | 1472729 | 0 | 1472729 | 1529105 | NULL | 33924 | 0 | 0 | 1495181 | 1529105 |
| 1882854 | 33451042 | 1662 | 0 | 59534 | 0 | 61196 | 0 | 1539022 | 0 | 1539022 | 1600218 | NULL | 105258 | 0 | 0 | 1494960 | 1600218 |
| 2069498 | 34538481 | 17 | 0 | 53664 | 0 | 53681 | 0 | 1548349 | 0 | 1548349 | 1602030 | NULL | 113475 | 0 | 0 | 1488555 | 1602030 |
| 2231513 | 35357246 | 699 | 0 | 3584 | 0 | 4283 | 0 | 1348349 | 0 | 1348349 | 1352632 | NULL | 123183 | 0 | 0 | 1229449 | 1352632 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044420 | Stopiņu pag. | -9.03 | 0.22 | 0.35 | 3 |
| 40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044420 | Stopiņu pag. | -6.59 | 0.17 | 0.27 | 3 |
| 40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044420 | Stopiņu pag. | 3.04 | 0.15 | 0.24 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | ir | 07.02.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203180124 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEMON GAPA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Noliktavu iela 7, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 000 EUR, un zaudējumi bija 259 106 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,32, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 28.52 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 25.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026