SIA "Gaujas 11" (reģ. Nr. 40203180590) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-11-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 67 976 EUR, peļņa 320 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 84,12 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203180590 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-11-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ40203180590 |
| Juridiskā adrese | Sēļu iela 24 - 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 976 EUR | 320 EUR | 394 727 EUR | 2 |
| 2024 | 17 999 EUR | -3 000 EUR | 401 109 EUR | 2 |
| 2023 | 15 017 EUR | -1 342 EUR | 403 906 EUR | 2 |
| 2022 | 8 025 EUR | -23 653 EUR | 474 617 EUR | 2 |
| 2021 | 16 559 EUR | -27 616 EUR | 548 270 EUR | 2 |
| 2020 | 44 699 EUR | -3 101 EUR | 593 524 EUR | 4 |
| 2019 | 52 396 EUR | 1 188 EUR | 586 784 EUR | 4 |
| 2018 | 0 EUR | -10 EUR | 3 038 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.11 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.27 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.35 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.31 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 0.00 | 0.93 | 1.52 | 2 |
| 2023 | -0.39 | 0.30 | 0.48 | 2 |
| 2022 | 1.35 | 0.02 | 0.19 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 67 976 EUR | 17 999 EUR | 15 017 EUR | 8 025 EUR | 16 559 EUR |
| Bruto peļņa | 59 351 EUR | 15 756 EUR | 13 302 EUR | 5 546 EUR | -560 154 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 320 EUR | -3 000 EUR | -1 342 EUR | -23 653 EUR | -27 616 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 320 EUR | -3 000 EUR | -1 342 EUR | -23 653 EUR | -27 616 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 394 727 EUR | 401 109 EUR | 403 906 EUR | 474 617 EUR | 548 270 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 98 257 EUR | 35 353 EUR | 71 975 EUR | 103 938 EUR | 548 270 EUR |
| Pašu kapitāls | 393 559 EUR | 390 239 EUR | 393 240 EUR | 474 617 EUR | 548 270 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 168 EUR | 10 870 EUR | 10 666 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
84,12 | 3,25 | 6,75 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
84,12 | 3,24 | 6,75 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,47 % | -16,67 % | -8,94 % | -294,74 % | -166,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,08 % | -0,75 % | -0,33 % | -4,98 % | -5,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,08 % | -0,77 % | -0,34 % | -4,98 % | -5,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,03 | 0,03 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,08 % | -0,77 % | -0,34 % | -4,98 % | -5,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
142,71 | 15,97 | 16,45 | 0,87 | 1,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gaujas 11" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 2094 | SIA "Gaujas 11" (šis uzņēmums) | 67 976 | 320 | 0,5 % | 2 | 33 988 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180590 | LV57ZZZ40203180590 | SIA "Gaujas 11" | SIA | Gaujas 11 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-11-14 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Sēļu iela 24 - 9 | 2167 | 118086792 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8232510 | 40203180590 | 2018-11-14 | 2018-11-14 09:37:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919386 | 40203180590 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 447800 | EUR | 2023-12-13 | 2023-12-13 15:19:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1206154 | 29171943 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-26 13:08:02.767 |
| 1716592 | 32420448 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-16 23:04:53.536 |
| 2285892 | 35441611 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:24:53.81 |
| 910948 | 21415250 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-11-14 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 12:29:23.261 |
| 1079498 | 23250509 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-20 21:41:32.062 |
| 1341920 | 30888279 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-30 11:01:32.277 |
| 1899748 | 33501128 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:24:54.13 |
| 2055013 | 34501266 | 40203180590 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:00:53.107 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1079498 | 23250509 | 52396 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 52396 | 45091 | 6197 | 125 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1188 | 0 | 1188 | NULL | 0 | 1188 |
| 1206154 | 29171943 | 44699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 44699 | 39165 | 953 | 495 | 8177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3101 | 0 | -3101 | NULL | 0 | -3101 |
| 1341920 | 30888279 | 16559 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 576713 | -560154 | 18829 | 2657 | 559508 | 5484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -27616 | 0 | -27616 | NULL | 0 | -27616 |
| 1716592 | 32420448 | 8025 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2479 | 5546 | 23703 | 1459 | 0 | 4037 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -23653 | 0 | -23653 | NULL | 0 | -23653 |
| 1899748 | 33501128 | 15017 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1715 | 13302 | 8176 | 5847 | 725 | 1346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1342 | 0 | -1342 | NULL | 0 | -1342 |
| 2055013 | 34501266 | 17999 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2243 | 15756 | 16764 | 1246 | 1063 | 1809 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3000 | 0 | -3000 | NULL | 0 | -3000 |
| 2285892 | 35441611 | 67976 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8625 | 59351 | 55339 | 2208 | 2636 | 4120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 320 | 0 | 320 | NULL | 0 | 320 |
| 910948 | 21415250 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10 | 0 | -10 | NULL | 0 | -10 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1079498 | 23250509 | 36 | 0 | 9000 | 0 | 9036 | 2700 | 575000 | 48 | 577748 | 586784 | NULL | 2413 | 5393 | 0 | 578978 | 586784 |
| 1206154 | 29171943 | 31 | 0 | 16426 | 355 | 16812 | 0 | 576664 | 48 | 576712 | 593524 | NULL | 12386 | 5261 | 0 | 575877 | 593524 |
| 1341920 | 30888279 | 509659 | 0 | 38611 | 0 | 548270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 548270 | NULL | 0 | 0 | 0 | 548270 | 548270 |
| 1716592 | 32420448 | 62497 | 0 | 41441 | 0 | 103938 | 0 | 370679 | 0 | 370679 | 474617 | NULL | 0 | 0 | 0 | 474617 | 474617 |
| 1899748 | 33501128 | 3877 | 0 | 68098 | 0 | 71975 | 0 | 331931 | 0 | 331931 | 403906 | NULL | 10666 | 0 | 0 | 393240 | 403906 |
| 2055013 | 34501266 | 74 | 0 | 35134 | 145 | 35353 | 0 | 365756 | 0 | 365756 | 401109 | NULL | 10870 | 0 | 0 | 390239 | 401109 |
| 2285892 | 35441611 | 19693 | 0 | 78564 | 0 | 98257 | 0 | 296470 | 0 | 296470 | 394727 | NULL | 1168 | 0 | 0 | 393559 | 394727 |
| 910948 | 21415250 | 290 | 0 | 0 | 0 | 290 | 2700 | 0 | 48 | 2748 | 3038 | NULL | 0 | 248 | 0 | 2790 | 3038 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180590 | SIA "Gaujas 11" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.93 | 1.52 | 2 |
| 40203180590 | SIA "Gaujas 11" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | -0.39 | 0.30 | 0.48 | 2 |
| 40203180590 | SIA "Gaujas 11" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 1.35 | 0.02 | 0.19 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203180590 | SIA "Gaujas 11" | ir | 29.01.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203180590 | SIA "Gaujas 11" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sēļu iela 24 - 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 67 976 EUR, un peļņa bija 320 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 84,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 84,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 142,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026