SIA "Tinby" (reģ. Nr. 40203184569) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 052 463 EUR, zaudējumi 430 416 EUR, darbinieku skaits: 18. Kopējais likviditātes koeficients: 2,90 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Plastmasas būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203184569 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-12-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203184569 |
| Juridiskā adrese | Kapsēdes iela 2, Liepāja, LV-3414 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 052 463 EUR | -430 416 EUR | 2 366 061 EUR | 18 |
| 2024 | 2 461 313 EUR | -805 553 EUR | 2 151 774 EUR | 18 |
| 2023 | 207 049 EUR | -569 258 EUR | 1 441 364 EUR | 14 |
| 2022 | 531 085 EUR | -362 016 EUR | 739 649 EUR | 15 |
| 2021 | 524 433 EUR | -423 110 EUR | 1 043 231 EUR | 18 |
| 2020 | 254 514 EUR | -479 249 EUR | 798 314 EUR | 11 |
| 2019 | 53 513 EUR | -48 937 EUR | 819 560 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 20.4 | 20.06 | 45.79 | 27 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.28 | 15.43 | 36.63 | 23 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 20.95 | 12.81 | 31.10 | 20 |
| 2024 | 54.38 | 43.87 | 88.32 | 18 |
| 2023 | 25.31 | 17.38 | 47.49 | 14 |
| 2022 | 47.76 | 19.67 | 54.62 | 16 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 658.28 | ~ 1 245.95 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 557.26 | ~ 1 178.59 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 520.48 | ~ 1 143.87 |
| 2024 | 1 199.44 | ~ 904.99 |
| 2023 | 829.21 | ~ 668.39 |
| 2022 | 834.49 | ~ 634.05 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (88.32 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 1 199.44 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 199.44 * 0.105 = 125.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 230.98 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 199.44 - 125.94 - 230.98) * 0.2 ≈ 168.50 EUR
4. Neto alga: 1 199.44 - 125.94 - 168.50 = ~ 904.99 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 052 463 EUR | 2 461 313 EUR | 207 049 EUR | 531 085 EUR | 524 433 EUR |
| Bruto peļņa | 130 202 EUR | -417 229 EUR | -387 545 EUR | -295 480 EUR | -372 503 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -429 415 EUR | -777 215 EUR | -550 346 EUR | -356 763 EUR | -422 508 EUR |
| UIN nodoklis | 1 001 EUR | 28 338 EUR | 18 912 EUR | 5 253 EUR | 602 EUR |
| Tīrā peļņa | -430 416 EUR | -805 553 EUR | -569 258 EUR | -362 016 EUR | -423 110 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 366 061 EUR | 2 151 774 EUR | 1 441 364 EUR | 739 649 EUR | 1 043 231 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 644 783 EUR | 1 320 605 EUR | 652 205 EUR | 350 772 EUR | 565 512 EUR |
| Pašu kapitāls | -615 739 EUR | -185 323 EUR | -1 879 770 EUR | -1 310 512 EUR | -948 496 EUR |
| Īstermiņa saistības | 567 434 EUR | 2 337 097 EUR | 3 321 134 EUR | 2 050 161 EUR | 1 991 727 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 414 366 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-12-11 – 2025-12-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,90 | 0,57 | 0,20 | 0,17 | 0,28 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,99 | 0,46 | 0,06 | 0,10 | 0,16 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-14,10 % | -32,73 % | -274,94 % | -68,17 % | -80,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-18,19 % | -37,44 % | -39,49 % | -48,94 % | -40,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
69,90 % | 434,68 % | 30,28 % | 27,62 % | 44,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,84 | -12,61 | -1,77 | -1,56 | -2,10 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,51 | -13,76 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,29 | 1,14 | 0,14 | 0,72 | 0,50 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-14,38 % | 390,97 % | 29,28 % | 27,22 % | 44,55 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,97 | -0,35 | -3,71 | -4,20 | -2,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tinby" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brimer Saldus SIA | 18 618 391 | 1 796 087 | 9,6 % | 58 | 321 007 | 1 998 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "EIROPLASTS" | 14 245 573 | 4 428 237 | 31,1 % | 106 | 134 392 | 2 046 (2026 Q2) |
| 3 | "Scan-Plast Latvia" LSEZ SIA | 4 409 458 | 810 361 | 18,4 % | 52 | 84 797 | 1 567 (2026 Q2) |
| 4 | Tinby SIA (šis uzņēmums) | 3 052 463 | -430 416 | -14,1 % | 27 | 113 054 | 1 658 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Baltic Industrial Composites" | 2 994 988 | 496 387 | 16,6 % | 25 | 119 800 | 1 760 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Primepanel" | 2 220 229 | 70 463 | 3,2 % | 8 | 277 529 | 4 711 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "AM Energy" | 1 845 052 | 336 589 | 18,2 % | 16 | 115 316 | 1 308 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Saldos Uno" | 1 830 689 | 107 171 | 5,9 % | 16 | 114 418 | 1 597 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "VALMIERA-ANDREN" | 1 502 793 | 93 921 | 6,2 % | 23 | 65 339 | 1 643 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Virte Tehnoloģijas" | 1 151 631 | 24 434 | 2,1 % | 27 | 42 653 | 879 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203184569 | LV03ZZZ40203184569 | Tinby SIA | NULL | Tinby | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-12-06 | NULL | Liepāja, Kapsēdes iela 2 | 3414 | 101695175 | 0 | 100003044 | 0170000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8270977 | 40203184569 | 2018-11-15 | 2018-11-27 16:19:41 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203184569 | 2025-12-11 | 10000 | Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 93e7b3a8 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92937621 | 40203184569 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2502800 | EUR | 2024-09-24 | 2024-09-24 17:18:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1065395 | 23181712 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-12-06 | 2019-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-20 05:20:36.67 |
| 1260315 | 29615993 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2021-07-29 14:20:00.559 |
| 1376464 | 31218800 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2022-07-11 17:22:54.238 |
| 1716826 | 32420930 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:02:48.686 |
| 1888525 | 33470899 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2024-05-24 22:07:45.537 |
| 2048121 | 34479041 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-06-02 17:00:50.412 |
| 2326008 | 35486750 | 40203184569 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2026-06-02 06:03:21.393 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1065395 | 23181712 | 53513 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96603 | -43090 | 2570 | 1283 | 0 | 1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -48133 | 804 | -48937 | NULL | 0 | -48937 |
| 1260315 | 29615993 | 254514 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 704993 | -450479 | 9754 | 7666 | 0 | 9189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -477088 | 2161 | -479249 | NULL | 0 | -479249 |
| 1376464 | 31218800 | 524433 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 896936 | -372503 | 7162 | 27697 | 0 | 15146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -422508 | 602 | -423110 | NULL | 0 | -423110 |
| 1716826 | 32420930 | 531085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 826565 | -295480 | 11825 | 33056 | 3631 | 20033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -356763 | 5253 | -362016 | NULL | 0 | -362016 |
| 1888525 | 33470899 | 207049 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 594594 | -387545 | 19298 | 70136 | 0 | 73367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -550346 | 18912 | -569258 | NULL | 0 | -569258 |
| 2048121 | 34479041 | 2461313 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2878542 | -417229 | 117804 | 129108 | 60813 | 123638 | 0 | 0 | 2417 | 0 | 52666 | NULL | NULL | -777215 | 28338 | -805553 | NULL | 0 | -805553 |
| 2326008 | 35486750 | 3052463 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2922261 | 130202 | 194868 | 103431 | 3726 | 101370 | 0 | 0 | 7130 | 0 | 170804 | NULL | NULL | -429415 | 1001 | -430416 | NULL | 0 | -430416 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1065395 | 23181712 | 3911 | 0 | 76368 | 169861 | 250140 | 0 | 323408 | 246012 | 569420 | 819560 | NULL | 865697 | 0 | 0 | -46137 | 819560 |
| 1260315 | 29615993 | 11370 | 0 | 90471 | 194641 | 296482 | 0 | 305022 | 196810 | 501832 | 798314 | NULL | 1323700 | 0 | 0 | -525386 | 798314 |
| 1376464 | 31218800 | 30152 | 0 | 295428 | 239932 | 565512 | 0 | 330112 | 147607 | 477719 | 1043231 | NULL | 1991727 | 0 | 0 | -948496 | 1043231 |
| 1716826 | 32420930 | 47441 | 0 | 148453 | 154878 | 350772 | 0 | 285402 | 103475 | 388877 | 739649 | NULL | 2050161 | 0 | 0 | -1310512 | 739649 |
| 1888525 | 33470899 | 42670 | 0 | 169464 | 440071 | 652205 | 0 | 736057 | 53102 | 789159 | 1441364 | NULL | 3321134 | 0 | 0 | -1879770 | 1441364 |
| 2048121 | 34479041 | 716842 | 0 | 350705 | 253058 | 1320605 | 0 | 828439 | 2730 | 831169 | 2151774 | NULL | 2337097 | 0 | 0 | -185323 | 2151774 |
| 2326008 | 35486750 | 142162 | 0 | 986561 | 516060 | 1644783 | 0 | 719718 | 1560 | 721278 | 2366061 | NULL | 567434 | 2414366 | 0 | -615739 | 2366061 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203184569 | Tinby SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2224 | 005000 | Liepāja | 54.38 | 43.87 | 88.32 | 18 |
| 40203184569 | Tinby SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2229 | 005000 | Liepāja | 25.31 | 17.38 | 47.49 | 14 |
| 40203184569 | Tinby SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2229 | 005000 | Liepāja | 47.76 | 19.67 | 54.62 | 16 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203184569 | Tinby SIA | ir | 29.04.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203184569 | Tinby SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kapsēdes iela 2, Liepāja, LV-3414.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 052 463 EUR, un zaudējumi bija 430 416 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 18 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,99.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,97, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 199.44 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 904.99 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 54 380 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 43 870 EUR un VSAOI 88 320 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Plastmasas būvizstrādājumu ražošana.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026