SIA "M72" (reģ. Nr. 40203188202) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 70 865 EUR, zaudējumi 44 759 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
| Reģistrācijas Nr. | 40203188202 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40203188202 |
| Juridiskā adrese | Mūkusalas iela 72G, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 865 EUR | -44 759 EUR | 502 020 EUR | 2 |
| 2024 | 58 166 EUR | 76 631 EUR | 677 615 EUR | 2 |
| 2023 | 19 281 EUR | -37 630 EUR | 408 946 EUR | 2 |
| 2022 | 5 704 EUR | -29 011 EUR | 355 086 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | 28 946 EUR | 323 096 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | 84 209 EUR | 292 908 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | -505 EUR | 2 515 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.02 | 0.62 | 0.93 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.18 | 0.62 | 0.93 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.13 | 0.61 | 0.91 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.55 | 0.60 | 0.88 | 2 |
| 2024 | 2.15 | 1.85 | 3.02 | 2 |
| 2023 | 7.65 | 1.86 | 3.04 | 2 |
| 2022 | 1.93 | 0.57 | 0.93 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 70 865 EUR | 58 166 EUR | 19 281 EUR | 5 704 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 27 033 EUR | 33 876 EUR | 1 841 EUR | 3 959 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -44 759 EUR | 76 631 EUR | -37 558 EUR | -29 011 EUR | 28 996 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 72 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -44 759 EUR | 76 631 EUR | -37 630 EUR | -29 011 EUR | 28 946 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 502 020 EUR | 677 615 EUR | 408 946 EUR | 355 086 EUR | 323 096 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 98 639 EUR | 85 108 EUR | 45 926 EUR | 26 066 EUR | 74 437 EUR |
| Pašu kapitāls | 292 094 EUR | 125 610 EUR | 48 979 EUR | 86 609 EUR | 115 620 EUR |
| Īstermiņa saistības | 165 926 EUR | 342 835 EUR | 195 797 EUR | 173 307 EUR | 152 206 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 44 000 EUR | 209 170 EUR | 164 170 EUR | 95 170 EUR | 55 270 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,25 | 0,23 | 0,15 | 0,49 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,25 | 0,23 | 0,15 | 0,49 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-63,16 % | 131,75 % | -195,17 % | -508,61 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-8,92 % | 11,31 % | -9,20 % | -8,17 % | 8,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-15,32 % | 61,01 % | -76,83 % | -33,50 % | 25,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,72 | 4,39 | 7,35 | 3,10 | 1,79 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-8,12 | 15,05 | -11,35 | -21,83 | 23,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,14 | 0,09 | 0,05 | 0,02 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-11,86 % | 24,52 % | -16,19 % | -15,26 % | 17,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,88 | 0,44 | -0,32 | -0,18 | 0,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M72" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Rīgas namu pārvaldnieks" | 82 937 109 | 3 103 255 | 3,7 % | 1 763 | 47 043 | 1 615 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ogres Namsaimnieks" | 13 660 729 | 441 185 | 3,2 % | 152 | 89 873 | 1 231 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Tiesu namu aģentūra" | 10 244 199 | 11 699 | 0,1 % | 93 | 110 153 | 2 955 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Civinity Mājas" | 7 376 180 | 30 821 | 0,4 % | 131 | 56 307 | 1 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SILTIE NAMI" | 6 968 041 | 40 631 | 0,6 % | 30 | 232 268 | 1 211 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ķekavas nami" | 6 905 406 | 54 774 | 0,8 % | 123 | 56 142 | 1 220 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" | 5 881 964 | 147 584 | 2,5 % | 83 | 70 867 | 1 657 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Linstow Baltic" | 5 696 230 | 401 356 | 7,0 % | 40 | 142 406 | 5 473 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" | 5 494 705 | -142 210 | -2,6 % | 48 | 114 473 | 2 479 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Civinity Mājas Jūrmala" | 5 341 635 | 703 581 | 13,2 % | 93 | 57 437 | 1 363 (2026 Q3) |
| 438 | SIA "M72" (šis uzņēmums) | 70 865 | -44 759 | -63,2 % | 2 | 35 433 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203188202 | LV76ZZZ40203188202 | SIA "M72" | SIA | M72 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-03 | NULL | Rīga, Mūkusalas iela 72G | 1004 | 106762732 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8373295 | 40203188202 | 2018-12-27 | 2019-01-03 15:37:29 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203188202 | 2022-11-08 | SIA "Astro Support Latvia" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92695499 | 40203188202 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2019-05-08 | 2019-05-08 13:28:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1375158 | 31206933 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-07 17:39:31.256 |
| 1736686 | 32488590 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-30 20:10:24.078 |
| 1907288 | 33521567 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:04:46.334 |
| 2049872 | 34485153 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-03 05:00:18.931 |
| 2317946 | 35478437 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:30:29.432 |
| 1089692 | 23280780 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-03 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 13:49:23.905 |
| 1269849 | 29642376 | 40203188202 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-08-02 03:02:45.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1089692 | 23280780 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | NULL | NULL | -505 | 0 | -505 | NULL | 0 | -505 |
| 1269849 | 29642376 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 267 | 224147 | 150000 | 0 | 0 | 11263 | 0 | 884 | NULL | NULL | 84259 | 50 | 84209 | NULL | 0 | 84209 |
| 1375158 | 31206933 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30597 | 0 | 1271 | NULL | NULL | 28996 | 50 | 28946 | NULL | 0 | 28946 |
| 1736686 | 32488590 | 5704 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1745 | 3959 | 1299 | 35991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5591 | 0 | 1271 | NULL | NULL | -29011 | 0 | -29011 | NULL | 0 | -29011 |
| 1907288 | 33521567 | 19281 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17440 | 1841 | 10222 | 31926 | 0 | 286 | 0 | 0 | 6075 | 0 | 3040 | NULL | NULL | -37558 | 72 | -37630 | NULL | 0 | -37630 |
| 2049872 | 34485153 | 58166 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24290 | 33876 | 8486 | 31290 | 46097 | 20 | 0 | 0 | 41909 | 0 | 5455 | NULL | NULL | 76631 | 0 | 76631 | NULL | 0 | 76631 |
| 2317946 | 35478437 | 70865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43832 | 27033 | 8121 | 31189 | 0 | 40915 | 0 | 0 | 13340 | 0 | 4907 | NULL | NULL | -44759 | 0 | -44759 | NULL | 0 | -44759 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1089692 | 23280780 | 1808 | 0 | 7 | 0 | 1815 | 700 | 0 | 0 | 700 | 2515 | NULL | 20 | 0 | 0 | 2495 | 2515 |
| 1269849 | 29642376 | 42016 | 0 | 3944 | 0 | 45960 | 246948 | 0 | 0 | 246948 | 292908 | NULL | 150934 | 55270 | 0 | 86704 | 292908 |
| 1375158 | 31206933 | 73169 | 0 | 1268 | 0 | 74437 | 248659 | 0 | 0 | 248659 | 323096 | NULL | 152206 | 55270 | 0 | 115620 | 323096 |
| 1736686 | 32488590 | 11741 | 0 | 14325 | 0 | 26066 | 316908 | 12112 | 0 | 329020 | 355086 | NULL | 173307 | 95170 | 0 | 86609 | 355086 |
| 1907288 | 33521567 | 25220 | 0 | 20706 | 0 | 45926 | 316908 | 46112 | 0 | 363020 | 408946 | NULL | 195797 | 164170 | 0 | 48979 | 408946 |
| 2049872 | 34485153 | 11706 | 0 | 73402 | 0 | 85108 | 512689 | 79818 | 0 | 592507 | 677615 | NULL | 342835 | 209170 | 0 | 125610 | 677615 |
| 2317946 | 35478437 | 3535 | 0 | 95104 | 0 | 98639 | 328527 | 74854 | 0 | 403381 | 502020 | NULL | 165926 | 44000 | 0 | 292094 | 502020 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203188202 | SIA "M72" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.15 | 1.85 | 3.02 | 2 |
| 40203188202 | SIA "M72" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 7.65 | 1.86 | 3.04 | 2 |
| 40203188202 | SIA "M72" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.93 | 0.57 | 0.93 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203188202 | SIA "M72" | ir | 29.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203188202 | SIA "M72" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mūkusalas iela 72G, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 70 865 EUR, un zaudējumi bija 44 759 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Astro Support Latvia"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,88, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 850 EUR un VSAOI 3 020 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026