SIA "P77" (reģ. Nr. 40203190940) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 369 414 EUR, peļņa 1 479 408 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 11,97 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203190940 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203190940 |
| Juridiskā adrese | "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 369 414 EUR | 1 479 408 EUR | 34 776 508 EUR | 0 |
| 2024 | 2 315 602 EUR | 1 292 593 EUR | 34 232 678 EUR | 0 |
| 2023 | 2 353 597 EUR | 1 210 139 EUR | 32 146 717 EUR | 0 |
| 2022 | 2 421 667 EUR | 998 688 EUR | 33 099 683 EUR | 1 |
| 2021 | 1 955 833 EUR | 716 269 EUR | 16 697 490 EUR | 1 |
| 2020 | 320 315 EUR | -251 237 EUR | 13 463 765 EUR | 1 |
| 2019 | 0 EUR | -13 443 EUR | 7 467 960 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 122.55 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 91.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 119.86 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 462.71 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 441.57 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 281.34 | 1.11 | 1.74 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 369 414 EUR | 2 315 602 EUR | 2 353 597 EUR | 2 421 667 EUR | 1 955 833 EUR |
| Bruto peļņa | 1 097 768 EUR | 1 085 904 EUR | 1 076 241 EUR | 1 264 118 EUR | 1 079 903 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 479 458 EUR | 1 295 313 EUR | 1 238 628 EUR | 998 688 EUR | 716 269 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 2 720 EUR | 28 489 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 479 408 EUR | 1 292 593 EUR | 1 210 139 EUR | 998 688 EUR | 716 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 776 508 EUR | 34 232 678 EUR | 32 146 717 EUR | 33 099 683 EUR | 16 697 490 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 129 581 EUR | 8 643 099 EUR | 5 632 913 EUR | 4 821 516 EUR | 3 907 596 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 163 116 EUR | 19 192 252 EUR | 18 408 204 EUR | 18 546 747 EUR | 1 451 589 EUR |
| Īstermiņa saistības | 846 157 EUR | 642 095 EUR | 9 009 835 EUR | 870 064 EUR | 845 177 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 13 767 235 EUR | 14 398 331 EUR | 4 728 678 EUR | 13 682 872 EUR | 14 400 724 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-24 – 2026-04-20 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,97 | 13,46 | 0,63 | 5,54 | 4,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
11,97 | 13,46 | 0,63 | 5,54 | 4,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
62,44 % | 55,82 % | 51,42 % | 41,24 % | 36,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,25 % | 3,78 % | 3,76 % | 3,02 % | 4,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
7,34 % | 6,73 % | 6,57 % | 5,38 % | 49,34 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,72 | 0,78 | 0,75 | 0,78 | 10,50 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,53 | 3,15 | 3,80 | 4,11 | 3,42 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,08 % | 5,65 % | 7,27 % | 4,10 % | 6,38 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,51 | 1,42 | 1,21 | 1,29 | 0,55 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "P77" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 99 | "P77" SIA (šis uzņēmums) | 2 369 414 | 1 479 408 | 62,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203190940 | LV64ZZZ40203190940 | "P77" SIA | NULL | P77 | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-18 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Vismaņi k-2" | 2167 | 107016078 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8426070 | 40203190940 | 2018-09-28 | 2019-01-18 15:04:51 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203190940 | 2026-04-20 | 5673.27 | Mārupes novada pašvaldība | Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršana | 04 Nodokļa (un nodevas) likmju samazināšana | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 726006f9 |
| 40203190940 | 2025-06-03 | 5729.86 | Mārupes novada pašvaldība | Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršana | 04 Nodokļa (un nodevas) likmju samazināšana | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 064fa9a2 |
| 40203190940 | 2024-03-14 | 11459.73 | Mārupes novada pašvaldība | Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršana | 05 Nodokļu (un nodevu) atbrīvojumi | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | d10b839f |
| 40203190940 | 2023-03-24 | 11459.73 | Mārupes novada pašvaldība | NULL | 04 Nodokļa (un nodevas) likmju samazināšana | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | dc427a92 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92829545 | 40203190940 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000000 | EUR | 2021-11-10 | 2021-11-10 11:03:58 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027058 | 22854503 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-18 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-17 23:00:47.23 |
| 1225570 | 29345755 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-29 12:00:29.218 |
| 1353881 | 31023876 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-27 18:02:21.35 |
| 1722476 | 32446173 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-22 20:05:19.279 |
| 1883854 | 33455583 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-22 21:05:33.797 |
| 1986823 | 34282800 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-23 19:02:32.793 |
| 2241672 | 35377734 | 40203190940 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:10:53.126 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027058 | 22854503 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 6533 | 6910 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13443 | 0 | -13443 | NULL | 0 | -13443 |
| 1225570 | 29345755 | 320315 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 203543 | 116772 | 56855 | 51623 | 0 | 16247 | 0 | 0 | 0 | 0 | 243284 | NULL | NULL | -251237 | 0 | -251237 | NULL | 0 | -251237 |
| 1353881 | 31023876 | 1955833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 875930 | 1079903 | 5654 | 66816 | 22615 | 37221 | 0 | 0 | 18985 | 0 | 295543 | NULL | NULL | 716269 | 0 | 716269 | NULL | 0 | 716269 |
| 1722476 | 32446173 | 2421667 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1157549 | 1264118 | 0 | 56205 | 65180 | 85559 | 0 | 0 | 132389 | 0 | 321235 | NULL | NULL | 998688 | 0 | 998688 | NULL | 0 | 998688 |
| 1883854 | 33455583 | 2353597 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1277356 | 1076241 | 0 | 40304 | 542580 | 129617 | 0 | 0 | 232867 | 0 | 443139 | NULL | NULL | 1238628 | 28489 | 1210139 | NULL | 0 | 1210139 |
| 1986823 | 34282800 | 2315602 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1229698 | 1085904 | 0 | 101521 | 530895 | 42229 | 0 | 0 | 424358 | 0 | 602094 | NULL | NULL | 1295313 | 2720 | 1292593 | NULL | 0 | 1292593 |
| 2241672 | 35377734 | 2369414 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1271646 | 1097768 | 0 | 105004 | 526848 | 37463 | 0 | 0 | 582329 | 0 | 585020 | NULL | NULL | 1479458 | 50 | 1479408 | NULL | 0 | 1479408 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027058 | 22854503 | 12816 | 0 | 9004 | 0 | 21820 | 0 | 7446140 | 0 | 7446140 | 7467960 | NULL | 4461403 | 0 | 0 | 3006557 | 7467960 |
| 1225570 | 29345755 | 45352 | 0 | 102777 | 0 | 148129 | 0 | 13315636 | 0 | 13315636 | 13463765 | NULL | 6802826 | 3805619 | 0 | 2855320 | 13463765 |
| 1353881 | 31023876 | 207683 | 0 | 3699913 | 0 | 3907596 | 0 | 12789894 | 0 | 12789894 | 16697490 | NULL | 845177 | 14400724 | 0 | 1451589 | 16697490 |
| 1722476 | 32446173 | 587829 | 0 | 4233687 | 0 | 4821516 | 0 | 28278167 | 0 | 28278167 | 33099683 | NULL | 870064 | 13682872 | 0 | 18546747 | 33099683 |
| 1883854 | 33455583 | 27777 | 0 | 5605136 | 0 | 5632913 | 0 | 26513804 | 0 | 26513804 | 32146717 | NULL | 9009835 | 4728678 | 0 | 18408204 | 32146717 |
| 1986823 | 34282800 | 344873 | 0 | 8298226 | 0 | 8643099 | 0 | 25589579 | 0 | 25589579 | 34232678 | NULL | 642095 | 14398331 | 0 | 19192252 | 34232678 |
| 2241672 | 35377734 | 328720 | 0 | 9800861 | 0 | 10129581 | 0 | 24646927 | 0 | 24646927 | 34776508 | NULL | 846157 | 13767235 | 0 | 20163116 | 34776508 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027058 | 22854503 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -13443 | -13443 | 4438956 | 0 | 0 | NULL | 4438956 | 0 | 0 | -7446140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7446140 | 3020000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3020000 | 0 | 12816 | 0 | 12816 |
| 1225570 | 29345755 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -251237 | 129712 | -3922511 | -243284 | 0 | NULL | -4165795 | 0 | 0 | -6007161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6007161 | 100000 | 14205492 | 0 | -4100000 | 0 | 0 | 10205492 | 0 | 32536 | 12816 | 45352 |
| 1353881 | 31023876 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 716269 | 1599007 | 1412376 | -295543 | 0 | NULL | 1116833 | 0 | 0 | -80438 | 0 | -3489000 | 0 | 18985 | 0 | -3550453 | -2120000 | 11152000 | 0 | -6436049 | 0 | 0 | 2595951 | 0 | 162331 | 45352 | 207683 |
| 1722476 | 32446173 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 998688 | 1822056 | 1812650 | -321235 | 0 | NULL | 1491415 | 0 | 0 | -26325 | 0 | -661000 | 150000 | 132389 | 0 | -404936 | 0 | 0 | 0 | -706333 | 0 | 0 | -706333 | 0 | 380146 | 207683 | 587829 |
| 1883854 | 33455583 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1238628 | 1864581 | 1967976 | -443139 | -28489 | NULL | 1496348 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2015000 | 475000 | 232867 | 0 | -1307133 | 0 | 0 | 0 | -749267 | 0 | 0 | -749267 | 0 | -560052 | 587829 | 27777 |
| 1986823 | 34282800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1295313 | 1888730 | 1794369 | -602094 | -2720 | NULL | 1189555 | 0 | 0 | 0 | 0 | -8515000 | 5875000 | 424358 | 0 | -2215642 | 0 | 6559722 | 0 | -5216539 | 0 | 0 | 1343183 | 0 | 317096 | 27777 | 344873 |
| 2241672 | 35377734 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1479458 | 1908257 | 2148588 | -585020 | -50 | NULL | 1563518 | 0 | 0 | 0 | 8000 | -11230000 | 9660000 | 582329 | 0 | -979671 | 0 | 0 | 0 | -600000 | 0 | 0 | 1343183 | 0 | -16153 | 344873 | 328720 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203190940 | "P77" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039411 | Mārupes pag. | 462.71 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203190940 | "P77" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 441.57 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203190940 | "P77" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 281.34 | 1.11 | 1.74 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203190940 | "P77" SIA | ir | 17.04.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203190940 | "P77" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vismaņi k-2", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 369 414 EUR, un peļņa bija 1 479 408 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,97 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,97.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,51, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 462 710 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026