SIA "4montnait" (reģ. Nr. 40203191768) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 198 462 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 443,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Tīmekļa meklēšanas portālu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203191768 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV18ZZZ40203191768 |
| Juridiskā adrese | Stabu iela 32 - 4, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 198 462 EUR | 198 839 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -2 596 EUR | 1 192 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 1 059 EUR | 3 764 EUR | 0 |
| 2022 | 3 000 EUR | -236 572 EUR | 4 407 EUR | 0 |
| 2021 | 150 000 EUR | 118 965 EUR | 241 811 EUR | 0 |
| 2020 | 297 375 EUR | 161 123 EUR | 120 784 EUR | 3 |
| 2019 | 60 399 EUR | -44 850 EUR | 30 727 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.11 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.09 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.42 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 3 000 EUR | 150 000 EUR |
| Bruto peļņa | -534 EUR | -461 EUR | -219 EUR | 372 EUR | 147 925 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 198 512 EUR | -2 546 EUR | 1 109 EUR | -236 400 EUR | 119 015 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 172 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 198 462 EUR | -2 596 EUR | 1 059 EUR | -236 572 EUR | 118 965 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 198 839 EUR | 1 192 EUR | 3 764 EUR | 4 407 EUR | 241 811 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 198 594 EUR | 721 EUR | 3 481 EUR | 2 374 EUR | 237 442 EUR |
| Pašu kapitāls | 198 391 EUR | -71 EUR | 2 525 EUR | 1 466 EUR | 238 038 EUR |
| Īstermiņa saistības | 448 EUR | 1 263 EUR | 1 239 EUR | 2 941 EUR | 3 773 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
443,29 | 0,57 | 2,81 | 0,81 | 62,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
443,29 | 0,57 | 2,81 | 0,81 | 62,93 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | -7 885,73 % | 79,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
99,81 % | -217,79 % | 28,13 % | -5 368,10 % | 49,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,04 % | 3 656,34 % | 41,94 % | -16 137,24 % | 49,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | -17,79 | 0,49 | 2,01 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,68 | 0,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,06 % | 3 585,92 % | 43,92 % | -16 125,51 % | 50,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
190,65 | -7,04 | 2,77 | -165,59 | 30,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "4montnait" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Mapon" | 20 412 539 | 3 665 468 | 18,0 % | 143 | 142 745 | 4 053 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Forticom" | 7 350 000 | 809 605 | 11,0 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "SF2" | 6 979 236 | 3 099 732 | 44,4 % | 27 | 258 490 | 2 504 (2026 Q3) |
| 4 | AS "DELFI" | 5 249 034 | 1 780 020 | 33,9 % | 96 | 54 677 | 2 273 (2026 Q3) |
| 5 | MolPort SIA | 5 228 072 | 1 697 | 0,0 % | 25 | 209 123 | 2 749 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "SEOBROTHERS" | 5 076 720 | 462 128 | 9,1 % | 49 | 103 607 | 3 739 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Adaptive Media" | 4 592 989 | 458 329 | 10,0 % | 8 | 574 124 | 4 730 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Scandinavian World" | 2 106 065 | 363 751 | 17,3 % | 27 | 78 002 | 3 335 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "EnVers Group" | 2 035 441 | 52 072 | 2,6 % | 10 | 203 544 | 4 153 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "City24" | 1 949 943 | 767 497 | 39,4 % | 11 | 177 268 | 3 853 (2026 Q3) |
| 131 | SIA 4montnait (šis uzņēmums) | 0 | 198 462 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203191768 | LV18ZZZ40203191768 | SIA 4montnait | SIA | 4montnait | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-24 | NULL | Rīga, Stabu iela 32 - 4 | 1011 | 113221216 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8438460 | 40203191768 | 2019-01-22 | 2019-01-23 16:10:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92679885 | 40203191768 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2019-01-24 | 2019-01-24 12:52:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078586 | 23247108 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-24 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 20:38:10.664 |
| 1769258 | 32650982 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-24 03:01:14.818 |
| 2051482 | 34491029 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-04 03:01:29.633 |
| 1273777 | 29654739 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-02 21:25:25.698 |
| 1409744 | 31360775 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-02 06:11:26.407 |
| 1909073 | 33525139 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-01 05:04:15.14 |
| 2352241 | 35628531 | 40203191768 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-08-03 17:02:05.855 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078586 | 23247108 | 60399 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46292 | 14107 | 4101 | 54736 | 0 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -44844 | 6 | -44850 | NULL | 0 | -44850 |
| 1273777 | 29654739 | 297375 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 91589 | 205786 | 198 | 43143 | 0 | 1302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 161143 | 20 | 161123 | NULL | 0 | 161123 |
| 1409744 | 31360775 | 150000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2075 | 147925 | 0 | 26619 | 0 | 2291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 119015 | 50 | 118965 | NULL | 0 | 118965 |
| 1769258 | 32650982 | 3000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2628 | 372 | 0 | 15285 | 0 | 221487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -236400 | 172 | -236572 | NULL | 0 | -236572 |
| 1909073 | 33525139 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 219 | -219 | 0 | 8444 | 10000 | 228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1109 | 50 | 1059 | NULL | 0 | 1059 |
| 2051482 | 34491029 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 461 | -461 | 0 | 6977 | 5000 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2546 | 50 | -2596 | NULL | 0 | -2596 |
| 2352241 | 35628531 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 534 | -534 | 0 | 5474 | 204526 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 198512 | 50 | 198462 | NULL | 0 | 198462 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078586 | 23247108 | 18150 | 0 | 3447 | 0 | 21597 | 0 | 9130 | 0 | 9130 | 30727 | NULL | 72777 | 0 | 0 | -42050 | 30727 |
| 1273777 | 29654739 | 2669 | 0 | 111366 | 0 | 114035 | 0 | 6749 | 0 | 6749 | 120784 | NULL | 1711 | 0 | 0 | 119073 | 120784 |
| 1409744 | 31360775 | 17176 | 0 | 220266 | 0 | 237442 | 0 | 4369 | 0 | 4369 | 241811 | NULL | 3773 | 0 | 0 | 238038 | 241811 |
| 1769258 | 32650982 | 990 | 0 | 1384 | 0 | 2374 | 0 | 2033 | 0 | 2033 | 4407 | NULL | 2941 | 0 | 0 | 1466 | 4407 |
| 1909073 | 33525139 | 2977 | 0 | 504 | 0 | 3481 | 0 | 283 | 0 | 283 | 3764 | NULL | 1239 | 0 | 0 | 2525 | 3764 |
| 2051482 | 34491029 | 302 | 0 | 419 | 0 | 721 | 0 | 471 | 0 | 471 | 1192 | NULL | 1263 | 0 | 0 | -71 | 1192 |
| 2352241 | 35628531 | 1302 | 0 | 197292 | 0 | 198594 | 0 | 245 | 0 | 245 | 198839 | NULL | 448 | 0 | 0 | 198391 | 198839 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203191768 | SIA 4montnait | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6391 | 010091 | Centra rajons | -0.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203191768 | SIA 4montnait | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6312 | 010091 | Centra rajons | 0.42 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 40203191768 | SIA 4montnait | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6312 | 010091 | Centra rajons | 0.44 | 1.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203191768 | SIA 4montnait | ir | 27.02.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203191768 | SIA 4montnait | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stabu iela 32 - 4, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 198 462 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 443,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 443,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 190,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Tīmekļa meklēšanas portālu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Tīmekļa meklēšanas portālu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026